تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود


تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی کنوود از وسایل مهم و ضروری در آشپزخانه می باشد و کارایی بسیار دارد با داشتن ماشین لباسشویی کنوود باید با تعمیرکاران متخصص تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در ارتباط باشید.

که در صورت بروز هر یک از مشکلات دستگاه لباسشویی بتوانید زود آن را با قطعات با کیفیت تعمیر کنید و در این مواقع می توانید با ما تماس گرفته تا به تعمیر لباسشویی در محل را رفع عیب کنیم.

داشتن شستشوی مناسب با دستگاه ماشین لباسشویی کنوود

برای انجام عملیات شستشو باید بدانید که عملیات انتخاب برنامه ی شستشو در ماشین لباسشویی کنوود را باید متناسب با نوع جنس لباسها و همچنین مقدار کثیف بودن آنها انتخاب کرد، باید جنس لباسها را بررسی کنید.

با توجه به آن مقدار گرمای آب و برنامه را انتخاب کرد تا آسیبی به لباسها نرسد و اگر در مورد جنس لباسها شک دارید باید برنامه را با سرعت و دمای کم انتخاب کرد تا صدمه ایی به لباسها نرسد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران

دکتر آچار مجموعه ای مجاز و معتبر در تهران است که از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب تهران به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تمامی مناطق 22 گانه تهران می پردازد.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در محل

تکنسین های دکتر آچار جهت راحتی مشتریان، تعمیر لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی کنوود را در محل انجام می دهند، با این امکان در زمان و هزینه های تان صرفه جویی شده و نیازی به حمل و نقل ماشین لباسشویی به تعمیرگاه نخواهید داشت، ضمن این که می توانید خدمات تکنسین ها را تحت نظر داشته باشید.

سرویس ماشین لباسشویی کنوود

سرویس ماشین لباسشویی از مهم ترین خدماتی است که در مجموعه دکتر آچار ارائه می شود، سرویس ماشین لباسشویی کنوود از مجموعه اقدامات اساسی است که عملکرد دستگاه را بهبود بخشیده و طول عمر دستگاه را افزایش می دهد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود به عوامل مختلفی از جمله نوع خرابی، شدت خرابی و خدماتی که تکنسین ها ارائه می دهند بستگی دارد، در مجموعه دکتر آچار هزینه ها مطابق با نرخ اتحادیه تعیین شده و کاملا منصفانه هستند.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تخلیه نکردن آب بعد از شستشو در ماشین لباسشویی کنوود

گاهی ممکن است به دلیل وجود اشیا خارجی در لباسشویی باعث مسدود شدن پمپ تخلیه شده و عملکردش را مختل کرده باشد.

معمولاً باید با باز کردن راه مشکل برطرف بشود وگرنه در غیر اینصورت باید عمل تعویض پمپ تخلیه صورت بپذیرد، از دلایل دیگرخراب شدن قفل درب و نیازمند تعویض سوئیچ لباسشویی کنوود می باشد.

که با بسته شدن درب دستگاه، ماشین لباسشویی می تواند شروع به کار نماید و اگر درب به خوبی بسته نشود دستگاه نمی تواند کار شستشو را انجام دهد و با آسیب دیدن قفل درب مشکلاتی برای دستگاه نمایان شده و باید قفل درب دستگاه را تعمیر و یا تعویض نمایید.

البته با داشتن مشکل دریچه ی پمپ تخلیه هم می تواند این مشکل بروز کند، در برخی از دستگاه های ماشین لباسشویی کنوود که مجهز به این دریچه ی تخلیه می باشند.

باید راه دریچه باز باشد در صورت بسته بودن این دریچه مشکل ایجاد میشود، در صورت انجام نشدن شستشو و تخلیه نکردن آب بدانید که این قطعه دچار مشکل شده است.

داشتن سرو وصداهای زیاد دستگاه ماشین لباسشویی کنوود

اگر در زمان استفاده از این دستگاه متوجه صداهای زیاد وناهنجار شده اید باید علت را جویا بشوید تا آن را برطرف نمایید.

با بی توجهی به صداهای ناهنجار در زمان کار کردن دستگاه لباسشویی کنوود ممکن است در آینده مشکلاتی برایش پیش بیاید و به قطعات دیگر هم صدمه وارد کرده و شما را متحمل پرداخت هزینه های اضافی برای تعمیرات بکند.

بیشتر این صداها در زمان چرخش لباسها اتفاق می افتد، که این صداها ممکن است به خاطر بلبرینگ درام باشد و در ابتدا برای رفع عیب دستگاه تعمیر کاران تعمیر ماشین لباسشویی کنوود دستگاه را خاموش و با دست درام آن را می چرخانند.

که اگر صدایی تولید شد اشکال در قسمت بلبرینگ درام می باشد ولی گاه هم وجود سکه و اشیا دیگر در داخل لباسها می تواند در حین شستشو صدا تولید کنند که این مشکل را خودتون می توانید برطرف کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

علتهای خرابی در قسمت دیگ دستگاه لباسشویی کنوود

در زمان استفاده از دستگاه لباسشویی کنوود باید به مواردی توجه داشت، از جمله قطعه ی دیگ دستگاه ست، اگر به دستگاه لباسشویی شما ضربه ایی وارد شده باشد و یا اشیا خارجی نوک تیزی از داخل لباسها در زمان شستشو به دیگ وارد شده باشد.

همچنین در زمان جابه جایی به صورت نادرستی این کار صورت گرفته باشد، البته قرار دادن لباس بیش از حد مجاز می تواند این مشکل را به وجود بیاورد و به دیگ دستگاه لباسشویی شما صدمه وارد کند.

روشن نشدن دستگاه ماشین لباسشویی کنوود

احتمال دارد در زمان مصرف با این مورد روبرو بشوید و دستگاه روشن نشود، در ابتدای کار باید برق دستگاه را بررسی کنید و بعد موتور دستگاه، ممکن است موتور دستگاه بسیار داغ کرده باشد.

در زمان کارکردن و باید فرصت خنک شدن به آن بدهید و بعد از این موارد خراب شدن قفل درب دستگاه می باشد که در صورت نیاز باید تعمیر و یا تعویض باید بشود.

تکنسین های ما آماده ی هر گونه خدمات برای انجام تعمیر ماشین لباسشویی کنوود و یا تعویض قطعات آن می باشند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. طاهره مجدآبادی 2 سال قبل

  سلام شبتون بخیر و نیکی، خطای E9 در ماشین لباسشویی کنوود مدل K914WM16 به چه دلیلی اتفاق می افتد؟

  1. drachar 2 سال قبل

   سلام وقت شما بخیر، ارور E9 بر روی ماشین لباسشویی کنوود به دلیل کمتر بودن منبع تغذیه لباسشویی از 150 ولت یا بیشتر بودن اون از 250 ولته، برای حل این مشکل باید از تکنسین کمک بگیرید تا ولتاژ دستگاهتون نرمال بشه، برای درخواست تکنسین با شماره 02188444021 تماس بگیرید

 2. Swea 2 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 3. نننننن 2 سال قبل

  ایول ?

 4. علی میر 2 سال قبل

  عااااااااشقشم دکتر آچار

 5. محسن اشکان 2 سال قبل

  قیمت مشاورتون چقدره؟

 6. محمد فاطمی 2 سال قبل

  نمیدونم این مارکی که دارم قابل تعمیر هست یا نه تماس میگیرم ببینم چی میشه

 7. پرویز علیپور 1 سال قبل

  چه مطلب خوبی

 8. کاظم حبیبی 1 سال قبل

  شماره تماستون برای خرید تلفنی چنده

 9. مهرداد دهقانی 1 سال قبل

  نویسنده این متن کیه؟

 10. آمنه حق پناه 1 سال قبل

  سلام ماشین لباسشویی کنوود دارم مدلش KW – 8260 S هست، صبی وسط کار موتور واستاد از کار در دستگاهم قفل شد باز نمیشه مشکلش چیه

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب ممکنه موتور ماشین لباسشویی تون دچار ایراد و خرابی شده باشد، از تکنسین کمک بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید