تعمیر ماشین لباسشویی کنوود🔶نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود


تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی کنوود از وسایل مهم و ضروری در آشپزخانه می باشد و کارایی بسیار دارد با داشتن ماشین لباسشویی کنوود باید با تعمیرکاران متخصص تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در ارتباط باشید.

که در صورت بروز هر یک از مشکلات دستگاه لباسشویی بتوانید زود آن را با قطعات با کیفیت تعمیر کنید و در این مواقع می توانید با ما تماس گرفته تا دستگاه را رفع عیب کنیم.

داشتن شستشوی مناسب با دستگاه ماشین لباسشویی کنوود

برای انجام عملیات شستشو باید بدانید که عملیات انتخاب برنامه ی شستشو در ماشین لباسشویی کنوود را باید متناسب با نوع جنس لباسها و همچنین مقدار کثیف بودن آنها انتخاب کرد، باید جنس لباسها را بررسی کنید.

با توجه به آن مقدار گرمای آب و برنامه را انتخاب کرد تا آسیبی به لباسها نرسد و اگر در مورد جنس لباسها شک دارید باید برنامه را با سرعت و دمای کم انتخاب کرد تا صدمه ایی به لباسها نرسد.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تخلیه نکردن آب بعد از شستشو در ماشین لباسشویی کنوود

گاهی ممکن است به دلیل وجود اشیا خارجی در لباسشویی باعث مسدود شدن پمپ تخلیه شده و عملکردش را مختل کرده باشد.

معمولاً باید با باز کردن راه مشکل برطرف بشود وگرنه در غیر اینصورت باید عمل تعویض پمپ تخلیه صورت بپذیرد، از دلایل دیگرخراب شدن قفل درب و نیازمند تعویض سوئیچ لباسشویی کنوود می باشد.

که با بسته شدن درب دستگاه، ماشین لباسشویی می تواند شروع به کار نماید و اگر درب به خوبی بسته نشود دستگاه نمی تواند کار شستشو را انجام دهد و با آسیب دیدن قفل درب مشکلاتی برای دستگاه نمایان شده و باید قفل درب دستگاه را تعمیر و یا تعویض نمایید.

البته با داشتن مشکل دریچه ی پمپ تخلیه هم می تواند این مشکل بروز کند، در برخی از دستگاه های ماشین لباسشویی کنوود که مجهز به این دریچه ی تخلیه می باشند.

باید راه دریچه باز باشد در صورت بسته بودن این دریچه مشکل ایجاد میشود، در صورت انجام نشدن شستشو و تخلیه نکردن آب بدانید که این قطعه دچار مشکل شده است.

داشتن سرو وصداهای زیاد دستگاه ماشین لباسشویی کنوود

اگر در زمان استفاده از این دستگاه متوجه صداهای زیاد وناهنجار شده اید باید علت را جویا بشوید تا آن را برطرف نمایید.

با بی توجهی به صداهای ناهنجار در زمان کار کردن دستگاه لباسشویی کنوود ممکن است در آینده مشکلاتی برایش پیش بیاید و به قطعات دیگر هم صدمه وارد کرده و شما را متحمل پرداخت هزینه های اضافی برای تعمیرات بکند.

بیشتر این صداها در زمان چرخش لباسها اتفاق می افتد، که این صداها ممکن است به خاطر بلبرینگ درام باشد و در ابتدا برای رفع عیب دستگاه تعمیر کاران تعمیر ماشین لباسشویی کنوود دستگاه را خاموش و با دست درام آن را می چرخانند.

که اگر صدایی تولید شد اشکال در قسمت بلبرینگ  درام می باشد ولی گاه هم وجود سکه و اشیا دیگر در داخل لباسها می تواند در حین شستشو صدا تولید کنند که این مشکل را خودتون می توانید برطرف کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

علتهای خرابی در قسمت دیگ دستگاه لباسشویی کنوود

در زمان استفاده از دستگاه لباسشویی کنوود باید به مواردی توجه داشت، از جمله قطعه ی دیگ دستگاه ست، اگر به دستگاه لباسشویی شما ضربه ایی وارد شده باشد و یا اشیا خارجی نوک تیزی از داخل لباسها در زمان شستشو به دیگ وارد شده باشد.

همچنین در زمان جابه جایی به صورت نادرستی این کار صورت گرفته باشد، البته قرار دادن لباس بیش از حد مجاز می تواند این مشکل را به وجود بیاورد و به دیگ دستگاه لباسشویی شما صدمه وارد کند.

روشن نشدن دستگاه ماشین لباسشویی کنوود

احتمال دارد در زمان مصرف با این مورد روبرو بشوید و دستگاه روشن نشود، در ابتدای کار باید برق دستگاه را بررسی کنید و بعد موتور دستگاه، ممکن است موتور دستگاه بسیار داغ کرده باشد.

در زمان کارکردن و باید فرصت خنک شدن به آن بدهید و بعد از این موارد خراب شدن قفل درب دستگاه می باشد که در صورت نیاز باید تعمیر و یا تعویض باید بشود.

تکنسین های ما آماده ی هر گونه خدمات برای انجام تعمیر ماشین لباسشویی کنوود و یا تعویض قطعات آن می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *