ارور پکیج ایران رادیاتور

ارور پکیج ایران رادیاتور


ارور پکیج ایران رادیاتور

آموزش رفع ارور و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در صورتی که از دستگاه پکیج در منزل خود استفاده  می کنید باید در حدی از کدهای خطای این دستگاه اطلاعات داشته باشید.

تا در مواقعی که می توان شما خودتان ایرادات آن را برطرف کنید و در غیر این صورت حتماً از افراد کارشناس برای عیب یابی دستگاه پکیج خود کمک بگیرید تا عیب های آن را رفع کنند.

پکیج ها دارای انواع مختلف با برندهای متفاوتی در بازارها وجود دارند که یکی از این برندها پکیج ایران رادیاتوراست که به علت های کد خطا نمایش داده شده بر روی دستگاه پکیج می پردازیم، تعمیرگاه دکتر آچار به ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در محل میپردازد.

کد خطایE81در پکیج ایران رادیاتور

اگر در دستگاه پکیج ایران رادیاتور شیرهای رفت و برگشت شوفاژ بسته باشد.

شیرهای بالا و پایین رادیاتورها، رسوب مبدل اصلی و ثانویه، خراب شدن پمپ سیرکولاسیون، بسته بودن ابرونت هواگیری روی پمپ و… می تواند از علت های شایع نمایش این ارور پکیج ایران رادیاتور بر روی دستگاه پکیج باشد.

ایراد گرفتگی مدار را می توان با شستشوی رسوبات گرفته شده برطرف کرد که وجود این رسوبات مسیر را بند آورده و باعث نمایان شدن مشکل خواهد بود.

با کار نکردن پمپ گردش آب در سیستم به خوبی صورت نمیگیرد که با انجام نشدن این عملیات باعث شده که بیش از حد مجاز داغ بشود و یا به اصطلاح جوش بیاورد در این مواقع باید پمپ تعمیر و یا تعویض گردد.

در زمان بروز این ارور پکیج ایران رادیاتور باید برای برطرف کردنش شیرهای رفت و برگشت رادیاتور را بررسی کرد.

و از سالم بودن پمپ سیرکولاسیون مطمئن شد و دستگاه پکیج را در حالت تابستان تنظیماتش را قرار دهید و اگر بعد از چند دقیقه کار کردن دوباره ارور میدهد در پوش ایرونت هواگیری امکان دارد بسته شده باشد که باید دقت بیشتری بشود.

نمایش کد خطای E1  در پکیج ایران رادیاتور

هر وقت با این ارور پکیج ایران رادیاتور روبرو شدید بدانید که ایراد در قسمت فشار آب می باشد و با کم بودن فشار آب این ایراد به وجود می آید و شما می توانید که دستگاه پکیج خود را با تنظیم فشار دستگاه بر روی عدد 1 ایراد را برطرف کنید.

ارور پکیج ایران رادیاتور
ارور پکیج ایران رادیاتور

نمایش کد خطا  E10در پکیج ایران رادیاتور

اگراشکالاتی در مسیر تهویه ی هوای داخل پکیج  و همچنین با کمبود اکسیژن در دستگاه  مواجه شده باشید.

می توان این ارور پکیج ایران رادیاتور را بر روی دستگاه مشاهده کنید، بروز این ایراد در پکیج ایران رادیاتور می تواند به خاطر قرار گرفتن نادرست کلاهک دودکش و باز بودن مسیر تهویه باشد که با چک کردن این موارد می توانید مشکل را حل کنید.

نمایش کد خطایE31  در پکیج ایران رادیاتور

نمایش این ارور پکیج ایران رادیاتور در دستگاه نشانه ی اتصال کوتاه شدن  قطعه ی NTC در مدار گرمایشی  پکیج است.

که شما برای رفع این ایراد باید از افراد متخصص کمک بگیرید تا این قطعه را تعویض کنند و پکیج بتواند به کار خودش ادامه دهد.

نمایش کد خطایE51 در پکیج ایران رادیاتور

یکی از دلایل بروز این کد خطا می تواند از خراب شدن قطعه ی پرشر باشد، از وظایف مهم این قطعه این است که سالم بودن فن را به طور دائم به برد اصلی گزارش می دهد.

در زمانی که این قطعه دچار نقصان شده باشد نمی تواند به وظیفه اش به خوبی عمل کند و این کد خطا نمایش داده می شود که شما باید حرکن فن را بررسی کنید تا ایراد دستگاه را برطرف نمایید.

نمایش کد خطای E88  در پکیج ایران رادیاتور

اگر دمای دستگاه پکیج ایران رادیاتور شما بیش از حد در درجه ی 89 و کمتر از درجه ی 105 باشد این کد نمایان شده است که تقریباً این کد خطا با کد خطای E81  نزدیک است و همان راه کار را برای این مورد هم باید استفاده کرد.

نمایش کد خطای E91 در پکیج ایران رادیاتور

هر گاه با این شماره ی کد خطا روبرو شدید خبر از نوسانات برق می دهد که باعث بروز این ایراد در عملکرد پکیج ایران رادیاتور خواهد بود که این نوسانات در عملکرد دستگاه تاثیر منفی خواهد داشت.

نمایش این سه کد خطاE99،E39،E12

هر گاه هر یک از این سه مورد کد خطا را مشاهده کردید علائم از کار افتادن برد پکیج خواهد بود که نیازمند تعمیرات و یا تعویض می باشد.

نمایش کد خطای E42 در پکیج ایران رادیاتور

وجود این ارور پکیج ایران رادیاتور علتش خراب بودن ترمیستور آبگرم مصرفی است که برای حل این ایراد دستگاه باید سیم های متصل به این قطعه را بررسی کنید.

در صورت قطع نبودن این سیم ها باید عمل تعویض قطعه ی NTC صورت بگیرد تا مشکل پکیج شما برطرف بشود.

علت ارور 70 در دستگاه پکیج ایران رادیاتور

در زمان روبرو شدن با این ارور پکیج ایران رادیاتور در دستگاه نشانه ی رسوب گرفتن است که نیازمند رسوب زدایی است،در بعضی از منطق به دلیل وجود سختی آب این رسوبات بیشتر خواهد بود.

باعث سرد و گرم شدن آب تولید شده از دستگاه  پکیج است که ممکن است مبدل گرمایشی دچار رسوب شده باشد و علت دیگر کارکرد پمپ پکیج خواهد بود که باید با بررسی این مورد علت را پیدا کرد و اقدام به رفع آن نمایید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. وحیده 2 سال قبل

  کجا می تونم اطلاعات کاملتری درباره این موضوع پیدا کنم

 2. رمضان خلیلی 2 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 3. مجید رضوی 2 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 4. مصطفی زارعی 2 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 5. بهزاد صابری 1 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 6. حسن آشوری 1 سال قبل

  حرف نداره

 7. علی عظیمی 1 سال قبل

  دمتون گرم یه دونه اید

 8. فرهاد کاظمی 1 سال قبل

  حرفتون خیلی عالیه

 9. وحید احمدی 1 ماه قبل

  دلیل ارور E41 در پکیج ایران رادیاتور چیست؟

  1. دکتر آچار 1 ماه قبل

   سلام و عرض ادب، اشکال در ترمیستور آبگرم مصرفی از مهم ترین دلایل ارور E41 شناخته می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید