تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی


پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن از افراد متخصص تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی دکتر آچار در زمینهٔ تعمیرات لباسشویی و نصب و راه اندازی انواع ماشین لباسشویی هیتاچی می باشد که کار با کیفیت عالی برای شما انجام داده و توانسته رضایت شما را به خوبی جلب بکنند و دستگاه ماشین لباسشویی شما همانند روز اول کارایی داشته باشد.

 ممکن است که ماشین لباسشویی هیتاچی شما با مشکل نشتی آب و از از کار افتادن یهویی دستگاه، انجام نشدن عمل تخلیهٔ آب ماشین لباسشویی هیتاچی، خراب شدن پمپ تخلیهٔ این دستگاه و وجود صداهای ناهنجاری که شاهد هستید در مواقعی در عملکردش این موارد را مشاهده کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

احتمال دارد با یکی از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی هیتاچی روبرو بشوید که دلیل تخلیه نشدن ماشین لباسشویی هیتاچی می تواند گیرکردن اجسام در پمپ یا شیلنگ باشد، در این ناحیه، احتمال دارد که شما شاهد بوی لاستیک یا سوختگی باشید.پ

گاهی اوقات با برداشتن این اجسام، پاکسازی به خوبی انجام می شود، ولی امکان دارد که بعضی موارد پره های پمپ شکسته شده و از تخلیه کامل دستگاه جلوگیری می کند، در صورت آب شدن برخی از قطعات داخلی، باید اقدام به تعویض صورت بگیرد، هر زمان که قرار باشد تعویض پمپ صورت بگیرد باید با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی با دکتر آچار ارتباط برقرار کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی
تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

گاهی اوقات هم ممکن است که با مشکل این که دستگاه آب را تخلیه نمی کند روبرو باشید، در گام اول شیر ورودی را چک کنید و در صورت مشاهده انسداد راه یا آسیب دیدگی اقدام به تعویض نمایید.

البته این احتمال وجود دارد که شیر آب مشکل داشته باشد، لوله ورودی را نیز بررسی کنید، اگر با این کار مشکل حل نشد، با یک متخصص تماس بگیرید.

مشکل رایج دیگری که احتمال دارد رویت کنید، این که دستگاه روشن است اما کار نمی کند اگر ماشین روشن است اما حرکت نمی کند یا با وجود پر بودن مخزن اما داخل آن باقی مانده و چرخه شستشو شروع نمی شود.

اولین مرحلهٔ کار که باید انجام دهید این است که سوئیچ درب را بررسی کنید و در صورت آسیب دیدن آن را تعویض کنید، در برخی موارد، با گیر کردن لباس که توانسته مانع از بسته شدن کامل در و شروع به چرخش می شود.

همه موارد را بررسی کنید و در صورت ناموفق بودن، مشکل را با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در میان بگذارید.

 آموزش ریست کردن ماشین لباسشویی هیتاچی

انجام شدن فرایند ریست کردن ماشین لباسشویی هیتاچی راه اندازی مجدد ماشین بعد از یک خطا یا مشکل اساسی در ماشین لباسشویی است.

مواردی که بسیار موثر در نمایان شدن مشکلات ماشین لباسشویی می شود، می تواند شامل مواردی چون:

 • نوسانات برق، قطعی برق و یا ولتاژ بالای ورودی دستگاه باشد.
 • اکثر ماشین لباسشویی ها دارای دکمه ریست هستند و مجهز به این دکمه بوده، که از این طریق می توانید برخی از مشکلات شستشو را خیلی ساده رفع نمایید.
 • در ماشین های لباسشویی که ساختار آن ها به گونه ایی طراحی شده است که بدون دکمه ریست، در اکثر موارد از قطع کردن ماشین لباسشویی و وصل مجدد آن به پریز برق راهکاری برای ریست کردن ماشین لباسشویی استفاده می شود.

چگونگی انجام دادن ریست ماشین لباسشویی

همان طور که می دانید بعضی از مدل های ماشین لباسشویی، برای انجام عملکرد ریست ماشین لباسشویی، باید دکمه یا دکمه هایی را روی تنظیمات خاصی قرار دهید.

در برخی موارد، برای تنظیم مجدد ماشین لباسشویی، باید دکمهٔ استاپ یا پاز ر ا برای تایم زمانی پنج ثانیه نگه دارید.

پس از ریست کردن دستگاه، آن را روشن کنید. بهتر است که برنامهٔ خاصی را انتخاب کنید و بررسی کنید که ماشین لباسشویی کار می کند و ارورهای نمایان شده بر روی صفحه ماشین لباسشویی محو شده است.

دقت داشته باشید که برخی از مشکلات ماشین لباسشویی مانند سوختن یا آسیب دیدن قطعه ای با ریست کردن ماشین لباسشویی قابل حل نیست و برای تعمیر ماشین لباسشویی باید از تکنسین متخصص کمک بگیرید.

تعمیر ویژه ماشین لباسشویی خود را به دکتر آچاربسپارید آموزش ریست کردن ماشین لباسشویی را بدون دکمه به این طریق می توانید انجام بدهید.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما فاقد دکمه ریست است، باید دستگاه را با اجرای روند دستی ریست کنید.

 1. طبق دستورات دفترچه راهنما، دستگاه را برای مدت زمان معین شده خاموش نگه دارید.
 2. این مدت زمان معین شده با توجه به نوع و مدل ماشین لباسشویی بین 30 ثانیه تا یک دقیقه است.
 3.  در صورتی که ماشین لباسشویی شما مجهز به دکمه کنترل است، اطمینان خاطر کنید که در چرخش نهایی نباشد.
 4.  در صورتی که ماشین لباسشویی شما دکمه های کنترلی دارد، حالتی غیر از «چرخش» یا «خشک کردن» را در نظر بگیرید.
 5. بعد باید از باز بودن شیر ماشین لباسشویی اطمینان داشت و دستگاه می تواند آب آن را تخلیه کند، سپس آن را وصل کرده و دکمه پاور را فشار دهید ماشین لباسشویی شما باید بعد از این فرآیند روشن شود.

نحوهٔ شستشوی پرده با ماشین لباسشویی هیتاچی

در هنگام شستشو باید بع مواد شوینده توجه داشت و وجود شوینده های پودری مقرون به صرفه و ارزان تر از مواد دیگر هستند.

شوینده‌های مایع در بیشتر موارد عنوان شوینده‌های ملایم خوب در نظر گرفته می‌شوند و لباس‌ها را پس از خشک شدن بوی خوبی می‌دهند.

آن دسته از موادی که همانند کپسول های شوینده است نیز به راحتی در آب حل می شوند آنها همچنین لکه بر قوی هستند و به پارچه لباس صدمه ایی وارد نمی کنند.

 بعد از مشخص کردن پودر ماشین لباسشویی بهتر است اطلاع داشته باشید که چگونه پرده ها را در ماشین لباسشویی هیتاچی را بشوییم؟ شستن پرده ها همیشه یکی از ابزارهای اساسی برای زدودن گرد و غبار و آلودگی از آنهاست.

اما از آنجایی که پرده ها پارچه های بسیار حساسی دارند، بدون دانستن نکات لازم در این زمینه، نمی توان آنها را در لباسشویی شست برای شستن پرده های ابریشمی و برای شستشوی پرده های توری حتماً از آب سرد استفاده کنید.

مطمئن شوید که مجبور نیستید مقدار زیادی مواد شوینده بریزید چون که احتمال دارد به الیاف نرم صفحه ابریشم آسیب برساند.

در صورتی که پارچه پرده ظریف و حساس است، توصیه می شود آن را با دست بشویید برنامه ملایم برای شستن پرده ها عالی است.

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی
تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

 تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در منزل

اگر می خواهید به هنگام خراب شدن ماشین لباسشویی هیتاچی خود در منزل در اسرع وقت مورد تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب شده قرار بگیرد می توانید از خدمات تعمیر دکتر آچار در منزل بهره ببرید و بدون هیچ مشکلی عملیات به خوبی و درستی به اجرا دربیاید.

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در محل

به دلیل ارائه دادن خدمات تعمیرات دکتر آچار در محل به راحتی می توانید از آنها طلب کمک کرده و با اطلاع رسانی شما فوراً در محل حضور پیدا کرده و دستگاه را مورد عیب یابی قرار داده و عیب اصلی را به درستی تشخیص داده است.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

در هنگام پیدایش ایراد از ماشین لباسشویی هیتاچی جهت انجام تعمیرات می توانید با یکی از شعب پشتیبانی دکتر آچاربه عنوان مرکز تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی ارتباط برقرار نمایید.

 با اولین تماس می توانید از کارشناسان دکتر آچار در این زمینه در یک مشاوره تلفنی نسبت به عیوب دستگاه اقدام می کند.

گاهی اوقات این امکان وجود دارد که مشکل جزئی به وجود آمده است، می توانید خودتان آن را برطرف کنید.

ولی در مواقعی که این ایراد را نتوانستید خودتان برطرف نمایید، این امکان وجود دارد که درخواست کنید تا یکی از کارشناسان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل شما حضور یابد.

در این صورت تکنسین های ما حداکثر تا 2 ساعت در محل حاضر شده و خدمات ارائه می دهند.

لازم به ذکر است کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب محاسبه شده است..

سخن پایانی

این احتمال وجود دارد که ماشین لباسشویی با کیفیت هیتاچی هم با مشکل روبرو بشود که ملزم به حضور تکنسین های با تجربهٔ دکتر آچار بشوید.

که به دلیل همکاری به موقع و سر تایم حضور پیدا کردن این افراد کار خدمات و تعمیرات به راحتی و در وقت مقرر به اجرا در می آید و یک تعمیرات با کیفیت را به شما خواهند داد و ازبروز مشکلات بزرگ تر در آیندهٔ نه چمدان دور برای شما پیشگیری خواهند کرد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. کامران داداشاهی 3 ماه قبل

  سلام هزینه تعمیر لباسشویی هیتاچی چقدره؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام و عرض ادب، برای اطلاع از میزان هزینه ها با شماره درج شده در سایت ما تماس بگیرید.

 2. سیدعلی رجبی 2 هفته قبل

  من از مشتریان تون هستم و همیشه دکتر آچار رو معرفی میکنم به آشناها

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید، موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید