تعمیر یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان


تعمیر یخچال امرسان در تهران

تعمیر یخچال امرسان یکی از تعمیرات تخصصی محسوب می شود که در این مطلب می خواهیم به آن بیشتر بپردازیم.

شرکت امرسان یکی از کمپانی های ایرانی است که تولیدات با کیفیتی دارد و تولیدات امرسان به کشورهای همسایه مثل افغانستان، پاکستان، عراق صادر می شود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

امرسان محصولات زیادی اعم از یخچال امرسان، ساید بای ساید، فریزر، یخچال کوچک و… به عرصه تولید اضافه کرده است.

تعمیرات یخچال امرسان در محل
تعمیرات یخچال امرسان در محل

تعمیرات یخچال امرسان در محل

کلیه خدمات عیب یابی، سرویس و تعمیر یخچال فریزر امرسان توسط نمایندگی امرسان دکتر آچار در محل شما انجام می شود، به این صورت که با تماس شما با مرکز و اعلام مشکل رخ داده در لوازم خانگی تان، تکنسینی مجرب در انجام تعمیرات برند و مدل یخچال شما، به طور فوری به همراه تجهیزات مورد نیاز، در محل حاضر می شود.

مزایای انجام تعمیر یخچال امرسان در منزل

عدم نیاز به جابجایی و حمل یخچال به نزد تعمیر کار و به این ترتیب صرفه جویی در هزینه و زمان و همچنین امکان مشاهده امور انجام شده توسط تعمیرکار و بررسی اینکه از چه قطعاتی استفاده می کند.

سرویس یخچال امرسان

صاحب هر یک از یخچال های امرسان که باشید از دوقلو گرفته تا یخچال فریزر و یخچال قدیمی توجه داشته باشید که انجام سرویس به موقع، یکی از راه های جلوگیری از خرابی های احتمالی یخچال امرسان است.

سرویس کاران مجرب یخچال امرسان آماده اند تا با تماس شما از هر یک از مناطق تهران در محل حاضر شوند و خدمات زیر را ارائه کنند:

 • تنظیم ترموستات
 • تعویض لاستیک دور درب
 • بررسی گاز مبرد یخچال امرسان
 • عوض کردن فیلتر
 • بررسی موتور
 • بررسی اواپراتور

شارژ گاز یخچال امرسان

گاز مبرد که در تعامل با دیگر اجزای یخچال نقشی مهم در خنک کردن یخچال ایفا می کند، گاز یخچال ممکن است به خاطر مسائلی همچون ضربه خوردن لوله ها یا کندانسور تخلیه شود، در این زمان ها باید شارژ گاز سریعا انجام شود تا موتور به مشکلی بر نخورد.

تعمیر یخچال امرسان با گارانتی
تعمیر یخچال امرسان با گارانتی

تعمیر یخچال دوقلو امرسان

انجام این کار توسط تکنسین هایی مجرب صورت می پذیرد که دارای تجربه کافی هستند و آموزش های لازم را نیز دریافت کرده اند پس تماس شما با مجموعه دکتر آچار کافی است تا تعمیرکار ماهر در تعمیر یخچال دوقلو امرسان در منزل شما حاضر شود.

تعمیر یخچال امرسان قدیمی

تعمیرات یخچال های قدیمی معمولا با چالش هایی روبرو هستند چرا که ممکن است دسترسی به قطعات اصلی دشوار باشد، با این وجود عیب یابی و تعمیرات یخچال قدیمی امرسان در انواع مدل ها با تضمین کیفیت توسط دکتر آچار انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر امرسان

تعمیرات یخچال فریزر امرسان هم در محل شما با گارانتی و نرخ اتحادیه توسط ممتخصصین انجام می شود.

تعمیرات یخچال امرسال با گارانتی

تمامی خدمات ارائه شده توسط مجموعه دکتر آچار با ضمانت نامه کتبی 365 روزه ارائه می شوند، به این صورت اگر در این بازه زمانی، خرابی مجدد تکرار شود رفع عیب شامل هزینه نمی شود.

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان
نمایندگی تعمیر یخچال امرسان

علائم خرابی یخچال امرسان

مشکلات و ایرادات زیادی وجود دارد که یک دستگاه دچار خرابی می شود در اینجا چند مورد را به صورت کوتاه توضیح می دهیم:

 • یخچال امرسان روشن نمی شود

ابتدا باید پریز برق را چک کنید و سپس دو شاخه یخچال امرسان را بررسی کنید که خراب نباشد، ترموستات دچار خرابی شده است برای این که این موضوع را متوجه شوید ورودی و خروجی ترموستات را از هم جدا کنید و با اهم متر آنرا چک کنید.

 • یخچال صدای غیر عادی می دهد

ابتدا باید فن یخچال امرسان را بررسی کنید اگر نیاز بود روغن کاری شود و یا در صورت خرابی تعویض شود و یا ممکن است صدای غیرعادی برای کثیف بودن موتور کمپرسور و یا این صدا از برخورد فن به یخ های اواپراتور ایجاد می شود.

 • یخچال امرسان خنک نمی کند

احتمال دارد فن اواپراتور خراب شده و یا چرخش آن درست انجام نمی شود.

به وسیله یک مسواک سیم پیچ های خازن ها را تمیز کنید چون ممکن است کثیف شده باشند.

برد الکتریکی کنترل دما معیوب شده و یا فاصله یخچال امرسان با دیوار کم است و باعث شده که گردش هوا وجود نداشته باشد.

 • یخچال امرسان اتومات نمیکند و یکسره کار می کند

گاهی ممکن است که شما یخچال امرسان را جا به جا کردید و یا مواد غذایی گرمی را داخل یخچال امرسان قرار دادید و این باعث می شود که یخچال چند ساعتی بدون توقف کار کند تا دمای مورد نظر را ایجاد کند.

احتمال دارد که لوله های کندانسور جرم گرفته اند و نیاز به رسوب زدایی دارد.

درب یخچال امرسان را بررسی کنید زیرا ممکن است درب به خوبی بسته نمی شود و باعث ورود هوای گرم به یخچال می شود.

اگر یخچال امرسان شما به صورت خودکار برفک ها را از بین نمی برد حتما چند وقت یک بار به طور دستی برفک زدایی کنید.

 • یخچال امرسان برفک میزند علت چیست؟

جایی که برفک میزند بسیار مهم است اگر دور درب برفک میزند ایراد از لاستیک دور درب و یا خوب بسته نشدن درب است، اگر برفک در تمام سطح داخلی فریزر دیده می شود مشکل ازگرم بودن محیط و کم شدن دمای یخچال امرسان است.

 • آب سردکن یخچال امرسان کار نمی کند

اگر اوایل استفاده از اب سرد کن یخچال است ممکن است هوا گرفته باشد این امر طبیعی است.

شیر منزل را چک کنید که باز باشد و یا شلنگ ورودی تا نخورده باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان
نمایندگی تعمیر یخچال امرسان

خرابی های یخچال ساید بای ساید امرسان

ممکن است برای ساید بای ساید شما مشکلاتی به وجود بیاید که شما باید از آنها آگاهی داشته باشید مانند:

 • یخساز ساید بای ساید امرسان شما کار نمیکند

ابتدا شیر آب و شلنگ را بررسی کنید و سپس دکمه خاموش، روشن یخساز را چک کنید، اگر از آبریزش دستگاه آب وارد می شود ولی یخ نمیسازد با مرکز خدمات دکتر آچار تماس بگیرید.

 • گاز ساید خالی شده و نیاز به شارژ گاز مجدد است.
 • فریزر خنک میکند ولی یخچال خنک نیست که این ممکن است ایراد از دمپرهای یخچال باشد که هوای خنک را وارد یخچال نمی کنند.
 • تعویض فیلتر آب ساید امرسان

تعمیرات یخچال امرسان توسط دکتر آچار

سرویس یخچال امرسان و ساید بای ساید امرسان باید به صورت سالانه و دوره ای منظم انجام شود وگرنه باعث خرابی و بروز مشکلات بزرگتر می شود و شامل هزینه های بیشتر هم می شود.

هنگام تعمیرات و سرویس دهی مرکز خدمات دکتر آچار تکنسین های آن تمام لوله ها و موتور و شبکه انتقال گاز خنک را چک می کنند و در صورت نیاز ترمیم کرده و اگر ضرورت داشته باشد آن را تعویض می کنند، برای تعمیر یخچال در محل حتما از یک مرکز خدمات و تعمیراتی معتبر و کاربلد کمک بخواهید که مطمئن باشید از پس تعمیر یخچال امرسان شما برمی آیند، مرکز تعمیرات دکتر آچار با تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال امرسان به شما خدمات بسیار عالی را ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان
نمایندگی تعمیر یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان در شمال تهران

خرابی یخچال امرسان مثل هر برند دیگری ممکن است برای یخچال امرسان شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر یخچال امرسان در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیرات یخچال امرسان در زعفرانیه، تعمیرات یخچال امرسان در ولنجک، سرویس یخچال امرسان در الهیه، نصب یخچال امرسان در تجریش، تعمیرات یخچال امرسان در شریعتی، تعمیر یخچال امرسان در فرمانیه، سرویس یخچال امرسان در نیاوران، نصب یخچال امرسان در لواسانات، تعمیرات یخچال امرسان در دربند، تعمیرات یخچال امرسان در دزاشیب، سرویس یخچال امرسان در سعادت آباد، نصب یخچال امرسان در ملاصدرا، تعمیرات یخچال امرسان در شهرک غرب، تعمیر یخچال امرسان در پارک وی، سرویس یخچال امرسان در دروس، نصب یخچال امرسان در شمیرانات، تعمیرات یخچال امرسان در جردن، تعمیرات یخچال امرسان در میرداماد، سرویس یخچال امرسان در پاسداران، نصب یخچال امرسان در ضفر، تعمیرات یخچال امرسان در ازگل، سرویس یخچال امرسان در منظریه، نصب یخچال امرسان در محمودیه

تعمیر امرسان در غرب تهران

یخچال امرسان از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر یخچال امرسان می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات یخچال امرسان در سردار جنگل، تعمیرات یخچال امرسان در پونک، سرویس یخچال امرسان باغ فیض، نصب یخچال امرسان در آیت الله کاشانی، تعمیرات یخچال امرسان در آریا شهر، تعمیرات یخچال امرسان در بلوار فردوس، سرویس یخچال امرسان در صادقیه، نصب یخچال امرسان در سعادت آباد، تعمیرات یخچال امرسان در اکباتان، تعمیرات یخچال امرسان در شهرک آپادانا، سرویس یخچال امرسان در شهرک آزادی، نصب یخچال امرسان در شهر زیبا، تعمیرات یخچال امرسان در شهرآرا، تعمیرات یخچال امرسان در مرزداران، سرویس یخچال امرسان در پاتریس، نصب یخچال امرسان در جلال آل احمد، تعمیرات یخچال امرسان در شهرک راه آهن، سرویس یخچال امرسان در دهکده المپیک

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان
نمایندگی تعمیر یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات یخچال امرسان خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر یخچال شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر یخچال امرسان شما را انجام میدهیم: تعمیرات یخچال امرسان در افسریه، تعمیرات یخچال امرسان در پیروزی، سرویس یخچال امرسان در نازی آباد، نصب یخچال امرسان در مسعودیه، تعمیرات یخچال امرسان در راه آهن، تعمیر یخچال امرسان در مولوی، سرویس یخچال امرسان در شوش، نصب یخچال امرسان در میدان قزوین، تعمیرات یخچال امرسان در حسن آباد، تعمیرات یخچال امرسان در بعثت، سرویس یخچال امرسان در منیریه، نصب یخچال امرسان در مشیریه، تعمیرات یخچال امرسان در شهرک کاروان، سرویس یخچال امرسان در خاوران

تعمیر یخچال امرسان در شرق تهران

تکنسین های تعمیر یخچال در شرق تهران یخچال امرسان شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات یخچال امرسان شما را انجام می دهیم: تعمیرات یخچال امرسان در تهرانپارس، تعمیرات یخچال امرسان در رسالت، سرویس یخچال امرسان در سهروردی، نصب یخچال امرسان در مجیدیه، تعمیرات یخچال امرسان در نظام آباد، تعمیرات یخچال امرسان در سیدخندان، سرویس یخچال و امرسان در نیرو هوایی، نصب یخچال امرسان در دماوند، تعمیرات یخچال امرسان در امام حسین، سرویس یخچال امرسان در نارمک

تعمیر یخچال امرسان
تعمیر یخچال امرسان

هزینه تعمیرات یخچال امرسان

تعرفه کلیه خدمات و قیمت تعمیرات این یخچال در مجموعه دکتر آچار به طور کامل از نرخ اتحادیه پیروی می کند و منصفانه و شفاف می باشد، همچنین لازم است اشاره کنیم که هزینه خدمات با توجه به مواردی همچون مدل یخچال امرسان، برخوردار بودن از گارانتی یا عدم آن، تکنولوژی به کار رفته در یخچال امرسان و نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه نیز بستگی دارد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. شيدا 2 سال قبل

  عااااااااشقشم دکتر آچار

 2. غلامرضا شمس 2 سال قبل

  بعد از 7 ماه مجدد برای دستگاهم مشکل پیش اومد و با گارانتی که دریافت کرده بودم رایگان مشکلم را حل کردن واقعا ممنونم باورم نمیشد شرکتی واقعا گارانتی تعمیرات بده

 3. خلیل رسولی 2 سال قبل

  چه مطلب خوبی

 4. شهرام حیاتی 1 سال قبل

  سلام عالی بود ?

 5. امین روزبه 1 سال قبل

  حرف نداری

 6. غلام ابراهیمی 1 سال قبل

  کار را باید بسپاری به کاردون دقیقا مثال شماست تعمیرات را به شما دادم و بسیار راضی هستم

 7. سجاد ملکی 1 سال قبل

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 8. حمید آزاد 1 سال قبل

  خیلی خوشحالم که هستین

 9. رحیم رنجبر 1 سال قبل

  مطلب به درد بخوری بود

 10. علی اکبر موحد 1 سال قبل

  متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید