تعمیر مایکروویو آبسال⭐🔶⭐نمایندگی تعمیر مایکروویو آبسال

تعمیر مایکروویو آبسال

تعمیر مایکروویو آبسال


تعمیر مایکروویو آبسال

در آشپزخانه های امروزی به دلیل مشغله های زیاد افراد وجود دستگاه مایکروویو آبسال ضروری است.

نداشتن تایم کافی برای آشپزی، این دستگاه کار را راحتتر کرده و در مدت زمان کمتری می توان کارها را انجام داد.

در عصر جدید برای گرم کردن مواد غذایی و انجام عمل یخ زدایی از این دستگاه بسیار استقبال شده است و پر کاربردترین وسیله برای آشپزخانه می باشد.

 نحوه ی کارکردش به این صورت است که اشعه مایکروویو جذب مواد غذایی می شود، با تولید گرما توسط این دستگاه باعث پخت مواد غذایی می شود.

تایم قرار گرفتن مواد در برابر این گرما در طول زمانی بسیار کم می باشد که می تواند ویتامین های غذاها را به خوبی حفظ کند.

باید دقت داشته باشید که مواد هر چه تکه های کوچکتری باشد زودتر پخته خواهد شد، هرگز مواد غذای را با حالت یخ زدگی در داخل دستگاه برای طبخ قرار ندهید در ابتدا از برنامه ی یخ زدایی استفاده کرده و بعد عمل پخت انجام بشود.

تعمیر مایکروویو آبسال

آسیب دیدن صفحه گردان دستگاه مایکروویو آبسال

از مواردی که دستگاه مایکروویو آبسال احتمال دارد با آن بیشتر روبرو بشود اشکال در عملکرد صفحه ی گردان است.

ممکن است یا به طور کامل کار نکند و یا منظم  کار نکند، به هر حال اختلال در کارش مشکل ایجاد کرده در ابتدا باید جریان برق را کنترل کرده ممکن است که ایراد در ولتاژ و یا پریز برق باشد.

و در زمانی که این مشکل نباشد احتمال دارد که موتور گرداننده این صفحه خراب شده باشد که نیازمند تعمیر مایکروویو آبسال به وجود می آید.

باید از افراد متخصص تعمیر مایکروویو آبسال کمک گرفت تا علت را پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

 گاهی ممکن است که در زمان انجام کار متوجه چرخش سینی دستگاه بشوید که می تواند به خاطر وجود چربی و کثیفی بر روی ریل  این قطعه مانع از چرخش سینی شده باشد.

همچنین می توانید با قراردادن یک جسم سبک و سنگین متوجه مشکل چرخش بشوید، در صورتیکه با جسم سنگین حرکت چرخش سینی وجود دارد.

ولی با جسم سبک اینکار انجام نشده بدانید که علتش صدمه دیدن قطعه ی شفت دستگاه می باشد، این قطعه در زیر سینی قرار دارد که باید توسط افراد تعمیر کار مختص تعمیر مایکروویو آبسال صورت بگیرد.

ایرادات دستگاه مایکروویو آبسال که نیاز به تعمیرات دارد؟

موارد بسیار زیادی است که اختلال در کار دستگاه مایکروویو می کند و باید بررسی بشود ومشکل دستگاه راحل کرد تا با کیفیت روز اول و بدون مشکل کارها را انجام بدهد.

از جمله مشکلات رایج: خاموش نشدن دستگاه، روشن نشدنش، باز نشدن درب دستگاه که غذا در داخل مانده است.

کار نکردن گریل دستگاه، گرم نکردن غذاها، نچرخیدن سینی داخل مایکروویو، خراب شدن دکمه های دیجیتالی بر روی صفحه ی نمایش دستگاه مایکروویو و… از همه مهم تر مشکل گرم نکردن مواد غذایی است.

که می تواند از مشکلات متداول در این دستگاه مایکرووویو آبسال وجود داشته باشد، شما می تواند در صورت مشاهده کردن این موارد با ما همراه بشوید تا آنها را برطرف کنیم در کوتاه ترین زمان ممکن که همانند روز اول مایکروویو شما کار بکند و تعمیر مایکروویو آبسال انجام بشود.

تعمیر مایکروویو آبسال

جرقه زدن دستگاه مایکروویو آبسال

وقتی که با جرقه زدن دستگاه مایکروویو روبرو شدید بدانید که علل متعددی دارد.

آگاه باشید که هرگز از ظروف فلزی برای داخل دستگاه استفاده نکنید و باید ظروف کاملاً تمیزو بدون چربی باشد.

همیشه از ظروف مخصوص برای داخل مایکروویو استفاده کنید تا از این گونه مشکلات  برای دستگاه شما به وجود نیاید.

گرم نکردن مواد غذایی توسط مایکروویو آبسال

وجود این مشکل از مهم ترین موارد برای تعمیر مایکروویو آبسال می باشد، احتمال دارد این ایراد به خاطر وجود لامپ مگنترون  و یا دیود یا خازن باشد.

که با خراب شدن هر یک از این قطعات دستگاه شما برای تعمیر و یا تعویض  نیازمند تکنسین های تعمیر مایکروویو آبسال هستند و باید هر چه زودتر عیب یابی بشود و مشکل برطرف شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *