آموزش ریست کردن فیلتر ساید و یخچال

آموزش ریست کردن فیلتر ساید و یخچال


دستگاه های یخچال و یا ساید بای سایدها امکان دارد که با اختلالی در عملکرد فیلتر ها مواجه بشود که نیازمند آموزش ریست کردن فیلتر ساید و یخچال باشید برای برطرف نمودن این اختلالات بهتر است با کارشناسان تعمیرات ساید دکتر آچار ارتباط برقرار نموده تا حلال مشکلات به وجود آمده باشند.

اگر فیلتر دستگاه یخچال و ساید بای ساید شما هشدار و آلارمی را به شما بر روی صفحه نمایش نشان دادن در ابتدا می توانید با مشاوران کارشناسان مشکل را برطرف نمود و در صورتی که نتوانستی این ایراد را برطرف نمایید باید از کارشناسان دکتر آچار در خواست کنید، ریست کردن فیلتر یخچال از موارد بارزی است که افراد کاربر با آن مواجه می شوند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

در صورتی که فیلتر یخچال را تعویض کرده اید باید آلارم هشدار تعویض را خاموش نمایید.

آموزش ریست کردن فیلتر ساید و یخچال
آموزش ریست کردن فیلتر ساید و یخچال

آموزش ریست کردن فیلتر ساید و یخچال

برای به اجرا در آوردن عملیات ریست کردن فیلتر با توجه به برند دستگاه ها می تواند کمی متفاوت باشد.

برای نمونه تنظیم مجدد یخچال ساید بای ساید ال جی بسیار بسیار آسان است، برای تنظیم مجدد فیلتر یخچال ساید بای ساید ال جی، فقط می توان با فشار دادن دکمه ریست و آن را به مدت سه ثانیه نگه داشتن، دستگاه خود به راحتی ریست کنید و سبب خاموش شدن چراغ فیلتر آب بشوید.

لطفاً به این نکتهٔ بارز توجه کنید، اگر دکمه ریست روی پنل کناری ال‌جی شما وجود ندارد، باید دکمه انجماد سریع و دکمه فیلتر آب را همزمان به مدت 3 ثانیه تحت فشار قرار بدهید تا دستگاه ریست شود.

چراغ فیلتر را خاموش کنید، البته احتمال دارد که مدل های جدید یخچال ساید بای ساید ال جی به جای دکمه ریست، دکمه فیلتر هوا را داشته باشند، در این صورت باید این دکمه را به مدت سه ثانیه فشار دهید تا دستگاه ریست شود.

برای به اجرا در آوردن عملیات ریست فیلتر در یخچال ساید بای ساید سامسونگ هم به این گونه می باشد.

 با توجه به این که یخچال های سامسونگ مدل های بسیار متنوعی دارند، در این صورت می توانید یکی از حالت های زیر را برای تنظیم مجدد فیلتر امتحان کنید.

در برخی ازگونه های این مدل ها یک دکمه آلارم در کنار چراغ فیلتر وجود دارد، می توانید در مدت زمان 3 ثانیه این دکمه را فشار بدهید، تا فیلتر فعال شود.

در برخی از مدل های دیگر به این گونه می باشد که در مدل هایی که دکمه یخ/آب در کنار نماد فیلتر یا چراغ دارند، با فشار دادن این دکمه برای مدت زمان 3 ثانیه می توانید تنظیم مجدد را اجرا کنید.

احتمال دارد که دکمه یخ/آب را روی یخچال ببینید، برای تنظیم مجدد فیلتر یخچال باید دکمه نوع یخ/آب را به مدت 3 ثانیه فشار بدهید.

در گونه های دیگر به این صورت است که باید دکمه های نوع یخ و قفل کودک را همزمان به مدت 3 ثانیه فشار دهید تا عملیات ریست انجام شود، در مدل دوم فقط با نگه داشتن دکمه آب برای مدت زمانی 3 می توانید یخچال را ریست کنید.

زمان ریست کردن فیلتر یخچال کی فرا می رسد؟

فرقی نمی کند یخچال شما از کدام برند ی می باشد همان گونه که اطلاع دارید عمر مفید فیلتر یخچال ساید حدود 6 ماه است، ولیکن با در نظر گرفتن شرایط، محیط و سختی آب، این مدت می تواند کم و یا زیاد باشد.

اگر فیلتر کثیف باشد، چراغ تصفیه آب روی صفحه نمایش دستگاه شما هشدار خواهد داد، در این لحظه گام اولیه انجام شدن عملیات تعویض فیلتر می باشد و سپس فیلتر یخچال را ریست کنید تا این آلارم از روی دستگاه شما کنسل بشود. این هشدار به شما اطلاع رسانی می کند که زمان تعویض فیلتر فرا رسیده است.

اگر چراغ فیلتر آب روشن است، اولین قدم تعویض فیلتر است، فیلتر دستگاه شما بسته به مدل دستگاه شما می تواند یک فیلتر داخلی یا یک فیلتر خارجی مورد استفاده قرار بگیرد، بعد از اتمام عملیات تعویض فیلتر برای خاموش شدن چراغ آلارم فیلتر باید دستگاه را ریست کنید تا به حالت عادی برگردد.

نکات قبل از آموزش ریست کردن فیلتر ساید و یخچال

قبل از یاد دادن به شما عزیزان که چگونه عملیات ریست را انجام بدهید، آموزش نحوه تنظیم مجدد فیلتر یخچال ساید بای ساید، باید به چند نکته توجه داشته و بدان اهمیت بدهید که عمر دستگاه شما را افزایش می دهد:

بهتر است که هر 6 ماه اقدام به تعویض فیلتر آب یخچال فریزر یا ساید بای ساید کنید.

به تاریخ انقضا با توجه به مدت زمان و تعداد گالن آب مصرفی روی فیلتر نوشته می شود به این مورد اهمیت بدهید.

فیلتر ساید بای ساید و یا یخچال، فیلتر آب پس از تعویض باید ساید بای ساید ریست شود.

در صورت نیاز به تعویض مجدد فیلتر آب پس از چندین ماه، به این نیاز توجه داشته باشید و فیلتر را تعویض کنید.

آموزش ریست کردن فیلتر ساید و یخچال
آموزش ریست کردن فیلتر ساید و یخچال

آموزش ریست کردن فیلتر ساید و یخچال در محل

کارشناسان دکتر در محل های متفوات شعبه دارند به طور حتم در محل شما هم حضور خواهند یافت و اگر هم شعبه نداشته باشند با یک تماس شما در محل حاضر گردید و خدمات خود را در اسرع وقت در اختیارشما مشتریان محترم قرار می دهد.

آموزش ریست کردن فیلتر ساید و یخچال در منزل

هر زمان که اختلالی را در عملکرد یخچال خود شاهد بودید و می خواستید که خدمات تعمیرات و … را در منزل دریافت نمایید، می توانید با دکتر آچار تماس فرمایید تا عیب دستگاه را مشخص کرده و در منزل بدون جابه جا کردن دستگاه خود عیب را رفع نمایند.

هزینه ریست کردن فیلتر ساید و یخچال

شما می توانید برای دریافت این گونه خدمات حتماً با یکی از شماره های تماس کادر فعال دکتر آچار ارتباط برقرار نموده و از آنها تقاضای کمک داشته باشید تا شما را در این زمینه به بهترین نحو ممکن انجام بدهند و در صورتی که دستگاه یخچال و یا ساید شما نیاز به تعمیرات داشته به شما باز گو کردن و با رضایت خودتان عملیات را اجرا خواهند کرد و هزینه ها با توجه به خدمات ارائه شده پرداخت می شود.

 کلام نهایی

در مطالب بالا نحوه انجام شدن عملیات ریس کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید را برای شما توضیح داده ایم و به راحتی می توانید عملیات ریست را اجرا بکنید.

زیرا این قسمت خیلی سخت نمی باشد و قسمت مشکل آن انجام تعویض فیلتر دستگاه می باشد که این کار را به متخصصینی چون دکتر آچار که بسیار تجربه داشته و در کار خود حرفه ایی می باشند، بسپارید تا در آینده با مشکلات روبرو نشوید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. مسلم گنجی 2 هفته قبل

  ما امسال از خدمات سرویس شرکت شما برای یخچال استفاده کردیم واقعا راضی بودیم و پیشنهاد می کنم

 2. عباسعلی زارع 2 هفته قبل

  واقعا حرفه ای و کار درستین

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   ممنون از لطف شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید