تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم

تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم


ال جی از برند های بزرگ در تولیدات لوازم خانگی محسوب می شود و گاهی ممکن است که قطعات آن دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر پیدا کند، اگر ساکن رباط کریم هستید و یخچال ال جی شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیرات دارد می توانید با نمایندگی دکتر آچار جهت تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم تماس بگیرید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم

اگر یخچال ال جی شما دچار هر گونه مشکلی شد می توانید با تماس به مجموعه دکتر آچار و در خواست یک تکنسین بدون نگرانی مشکل را حل کنید، چرا که مرکز دکتر آچار به عنوان تعمیرگاه تخصصی ال جی به فعالیت پرداخته و با تکنسین های مجرب خود آماده ارائه تمامی خدمات تعمیرات یخچال و ساید شما می باشد.

تعمیرات یخچال فریزر ال جی در منزل

مجموعه دکتر آچار تمامی تعمیرات یخچال را در محل انجام داده و نیاز به نگرانی برای حمل یخچال به تعمیرگاه باشید، با تماس شما با مرکز، کارشناسان ما تکنسینی ماهر را سریعا به محل کار یا منزل شما اعزام می کنند.

سرویس و تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم

بهتر است سالانه درخواست تکنسین کنید تا یخچال شما را سرویس کنند، سرویس منظم موجب افزایش طول عمر یخچال می شود، برای سرویس کردن تکنسین به محل آمده و در صورت مشاهده مشکل آن را تعمیر کرده و یا در صورت نیاز به تعویض قطعه و تعمیر ناپذیر بودن آن را با قطعه ای اورجینال تعویض می کنند.

خدمات تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم

 • سرویس یخچال فریزر ال جی
 • رفع مشکل نشتی آب در بخش های درونی و بیرونی یخچال ال جی
 • رفع مسئله داغ شدن بیش از حد موتور یخچال ال جی
 • تمام شدن یا نشتی گاز ال جی
 • خرابی فیلتر تصفیه یخچال
 • تعمیر مشکلات مربوط به کمپرسور یخچال ال جی
 • فاسد شدن لاستیک درب یخچال فریز ال جی
 • رفع مشکل برفک یخچال فریزر ال جی
 • تعویض قطعات یخچال ال جی
 • حل مشکلات مربوط به صدای یخچال
 • شارژ گاز
تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم
تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم

شارژ گاز یخچال ال جی

گازهای مبرد که نقش اساسی در خنک کردن یخچال ایفا می کنند، ممکن است به دلیل ضربات و… به یخچال دچار نشتی شوند، در این صورت گاز تخلیه می شود و نیاز به شارژ گاز ایجاد می شود، تکنسین های متخصص دکتر آچار در ابتدا عمل نشتی یابی را انجام داده و سپس گاز یخچال را شارژ می کنند.

چرا تعمیرات یخچال فریزر ال جی خود را به دکتر آچار بسپاریم؟

قطعات اصل و اورجینال: تکنسین های دکتر آچار اولویت خود را تعمیر و نه تعویض قرار میدهند اما گاهی تعویض قطعات ضروری است و قطعه قابل تعمیر نمی باشد، در این صورت با رضایت مشتری با قطعات اصل و اورجینال قطعه را تعویض می کنند.

شعب متعدد دکتر آچار: شعب متعدد دکتر آچار این امکان را به وجود می آورد که در صورت تماس شما، تکنسین بتواند سریعتر به محل اعزام شود.

گارانتی 12 ماهه: تمامی خدماتی که دکتر آچار ارائه می دهد دارای گارانتی 12 ماهه می باشند.

مشاوره رایگان: در صورتی که فقط نیاز به مشاوره داشته باشید یا تعیمر یخچال توسط خودتان امکان پذیر باشد تکنسین های دکتر آچار به شما مشاوره رایگان می دهند.

خدمات شبانه روزی: بیشتر مراکز به صورت ساعتی خدمات ارائه می دهند اما دکتر آچار به صورت شبانه روزی به مشتریان گرامی خدمات ارائه می دهد.

تکنسین: تکنسین های دکتر آچار حرفه ای آموزش دیده می باشند و در صورت تماس سریعا به محل اعزام می شوند.

هزینه: هزینه های تعمیر توسط دکتر آچار بسیار منصفانه بوده و طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود.

تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم
تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم

مشکلات رایج یخچال فریزر ال جی

گرم بودن یخچال فریز

در ابتدا بررسی کنید که دمای یخچال فریزر را به درستی تنظیم کرده باشید، اگر درجه بندی یخچال درست بود مشکل می تواند از خرابی لاستیک درب، خرابی یا سوراخ بودن لوله های کندانسور، نشتی یا اتمام گاز یخچال، خرابی فن کندانسور یا خرابی فن اوپراتور، خرابی ترموستات، خراب بودن دمپر هوا، خرابی رله و یا برد الکترونیکی باشد.

خرابی لاستیک دور درب یخچال ال جی

خراب بودن لاستیک درب یخچال باعث هدر رفتن سرمای داخل یخچال و خرابی مواد غذایی می شود، بهتر است در صورت خرابی لاستیک حتما با یک تکنسین تماس بگیرید.

برفک زدن یخچال ال جی

بهتر است یخچال خود را دور از آفتاب قرار داده و با محیط اطراف فاصله آن را حفظ کنید اگر تمامی شرایط ذکر شده برای یخچال صادق است اما باز هم برفک می زند ممکن است مشکل از:

خرابی قطعه المنت، خرابی ترموفیوز، خرابی ترمودیسک، خرابی سنسور، فاسد شدن لاستیک دور درب، خرابی تایمر دیفراست و یا برد اکترونیکی باشد.

نشتی آب یخچال فریزر ال جی

اگر یخچال شما دچار نشتی آب شده است ممکن است مشکل آن از پارگی یا پوسیدگی شلنگ تخلیه، سوراخ شدن سینی تخلیه، مشکل در شسر ورودی آب و شلنگ، مشکل در شلنگ اتصالات فیلتر و آبریز و یخساز یخچال باشد.

 خرابی در برد الکترونیکی یخچال ال جی

برد الکترونیکی یکی از اجزای بسیار مهم یخچال می باشد و نقش مغز را ایفا می کند، خرابی این قطه مساوی است با خرابی کل یخچال، پس بهتر است در این صورت حتما برای تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم از طریق تماس با تکنسین های متخصص اقدام نمایید.

صداهای غیر طبیعی یخچال ال جی

اگر صدای غیر طبیعی از یخچال ال جی خود می شنوید ممکن است مشکل از تراز نبودن یخچال شما باشد، بدنه یخچال را تکان دهید و اگر صدا قطع شد یعنی یخچال تراز نیست در غیر این صورت اگر صدا قطع نشد یعنی احتمالا مشکل از فن در قسمت فن ها (فن اوپراتور و فن کمپرسور) می باشد.

تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم
تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم

روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی یخچال ال جی

خاموش شدن ناگهانی یخچال می تواند از نوسان برق باشد اما اگر برق هیچ مشکلی نداشت می توان گفت که ممکن است مشکل از خرابی ترموستات، داغ شدن کمپرسور و اورلود کمپرسور، مشکل در برد الکترونیکی و خرابی کمپرسور باشد.

بوی بد یخچال ال جی

بوی بد یخچال می توان از خرابی ذغال بو گیر یخچال باشد و یا ممکن است به دلیل اتمام گاز و بالا رفتن دمای یخچال مواد غذایی داخل یخچال فاسد شده و بوی بد بدهند، در این شرایط بهتر است از طریق تماس با مرکز دکتر آچار برای تعمیر یخچال فریزر ال جی در رباط کریم اقدام کنید.

چگونه از یخچال خود مراقبت کرده و عمر آن را زیاد کنیم؟

برای افزایش طول عمر و پیشگیری از نیاز به تعمیرات یخچال جی در رباط کریم بهتر است نکات زیر را رعایت کنید:

 • یخچال خود را سالانه سرویس کنید
 • یخچال خود را کمتر پر کنید
 • یخچال خود را به دور از دسترس آفتاب قرار بدهید
 • برای اتصال آن به برق حتما از محافظ برق استفاده کنید.
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. بهروز اخوان 11 ماه قبل

  هزینه تعویض ورق میکا ماکروفر شرکت دکتر آچار نصف شرکت های دیگه بود و کیفیتشم عالیه

 2. عبدالحسین بهمنی 11 ماه قبل

  اجاق گازمون از بانه اومد بدون گارانتی، یه هفته بعد روشن نشد تعمیرکارتون اومدن تعمیرات انجام دادن ضمانت نامه یک ساله هم بهمون دادن

 3. وحید وکیلی 8 ماه قبل

  آقا دمتون گرم ضمانت نامه واقعی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید