نمایندگی ال جی 🥇خدمات پس از فروش ال جی💎

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی

تعمیر تمام لوازم خانگی ال جی با گارانتی تعمیرات 180 روزه

تکنسین های ما در نمایندگی ال جی دکتر آچار انواع لوازم خانگی ال جی را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی ال جی

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه ال جی و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی ال جی برای تعمیر انواع لوازم خانگی ال جی آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

سعی در تعمیر لوازم خانگی ال جی نه فقط تعویض قطعات

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در نمایندگی ال جی دکتر آچار تمام لوازم خانگی ال جی را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

هزینه تعمیر لوازم خانگی ال جی چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام میکنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی ال جی گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 6 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

برای ارتباط با نمایندگی ال جی در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنیسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین میکنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام میگردد.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی:

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

در تعمیر لوازم خانگی شما از جمله یخچال ساید بای ساید ال جی در خدمات ارائه شده ی ما یخچال خاصی نمی باشد و سعی بر این است تا با تعمیرات آن رضایت شما مشتریان را بتوانیم جلب کنیم و حتی الامکان لوازم شما را تا جایی که بشود از تعویض قطعات جلوگیری می شود و تا زمانی که مقدور می باشد همان قطعه را تعمیر کرده و از تعویض آن جلوگیری می شود تا دستگاه یخچال ساید بای ساید ال جی شما با همان قطعات اصلی خود به کار خود ادامه دهد و از کیفیت خوبی برخوردار شود.

تعمیر یخچال ال جی

شما همیشه با کنترل کردن دستگاه یخچال ساید بای ساید ال جی خود و به موقع تعویض کردن فیلتر و چک کردن، به عمر دستگاه خود بیفزایید، شما با هزینه ی جزئی سرویس کردن هر دوره ی یخچال ساید بای ساید می توانید از خرابی های ممکن و صدمات دیگر دستگاه جلوگیری کنید.

ما با کادری مجرب و تکنسین های با تجربه در نمایندگی ال جی برای تعمیر یخچال فریزر شما و یا سرویس کردن آن در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم و هر گونه مشکلات در مواردی از قبیل آب سردکن و یخ ساز، روشن نشدن دستگاه و یا سرد نکردن دستگاه و… را میتوانیم برای دستگاه یخچال ساید بای ساید شما را برطرف کنیم.

تعمیر یخچال ال جی غرب تهران و تعمیر یخچال ال جی شمال تهران و تعمیر یخچال ال جی شرق تهران و تعمیر یخچال ال جی جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر لباسشویی ال جی:

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی از جمله لوازم خانگی مهم و ضروری می باشد که با نبودش برای افراد خانه مشکلاتی را به بار می آورد، ماشین لباسشویی دارای فروش بالایی و از اهمیت خاصی در لوازم خانگی برخوردار است.

ماشین لباسشویی به دلیل وجود شستشو و آبکشی محلی برای رشد قارچ ها است و زمانی که شما کار شستشوی ماشین لباسشویی تان به پایان رسید می توانید با خشک کردن آب و رطوبت کف لاستیک دور درب از ایجاد بو در ماشین لباسشویی جلوگیری کرد و در ماشین را تا خشک شدن کامل باز قرار دهید.

تعمیر لباسشویی ال جی در محل

بخاطر رفاه حال شما عزیزان ماشین لباسشویی شما را در محل تعمیر می کنیم مگر اینکه مشکل بسیار حادی باشد که انجام چنین کاری غیر ممکن باشد و باید ماشین لباسشویی شما را به تعمیرگاه انتقال داد.

برای ما در نمایندگی ال جی مهم ترین چیز این است که با داشتن مهارت بسیار بالا تعمیرات ماشین لباسشویی شما را به صورت تخصصی انجام دهیم تا خیلی زود دچار مشکل نشود.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی غرب تهران و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شمال تهران و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شرق تهران و ماشین لباسشویی ال جی جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی:

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

ما بخاطر راحتی و آسایش مشتریان عزیز سعی بر این داریم که خدمات خود را به بهترین نحو عرضه کرده و از مهندسین با تجربه و متبحر برای سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی شما استفاده کنیم تا رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

ما سعی بر این داریم که تا امکانش هست در زمان بسیار کوتاه و با هماهنگی لازم در محل شما تکنسین ها حاضر شده و خدمات را به شما عرضه کرده و مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.

با وجود مشکلات و مشغله های بسیار امروزی زمانی برای با دست ظرف شستن وجود ندارد و برای اینکه در مصرف آب صرف جویی بیشتری شود از ماشین ظرفشویی بسیار استفاده می شود، اگر دستگاه ماشین ظرفشویی شما دچار خرابی شود برای شما مشکل بزرگی پیش امده است و سریع باید به حل مشکل بپردازید.

تعمیر ظرفشویی در محل

این را بدانید که ماشین ظرفشویی شما بخاطر خارجی بودن دارای شرایط و حساسیت هایی می باشد و همیشه باید توجه داشته باشید برای تعمیر آن باید به افراد متخصص و ماهر مراجعه کنید.

مهم مکان خرید ماشین ظرفشویی شما نیست، متخصصین ما در نمایندگی ال جی خدمات ماشین ظرفشویی ال جی شما را با انواع مدل ها برایتان میسر می سازند.

اگر ماشین ظرفشویی شما مارک ال جی می باشد و آسیبی دید برای تعمیرات آن دچار نگرانی نشوید چون وجود مشکل امری بدیهی است ولی مهم آن است که تعمیرات به توسط چه شخصی و نمایندگی انجام پذیر می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی غرب تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شمال تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شرق تهران و ماشین ظرفشویی ال جی جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر جاروبرقی ال جی:

تعمیر جاروبرقی ال جی

از پرمصرف ترین و کار آمدترین دستگاه لوازم خانگی جارو برقی می باشد و با وجود مشکل برای دستگاه جاروبرقی شما بسیار نگران می شوید.

اگر برای جاروبرقی شما مشکلی پیش بیاید زود تصمیم به خرید یک جاروبرقی نو می گیرید در صورتی که اینطور نیست گاهی ممکن است با تعمیر و یا تعویض قطعه ایی از دستگاه شما بتوان مشکلش را برطرف کرد و دستگاه جاروبرقی شما سالیان سال برایتان کارایی داشته باشد.

تعمیرات جاروبرقی ال جی در محل

اگر دستگاه جاروبرقی شما از برند ال جی می باشد می توانید در تعمیرات و خدمات آن از ما کمک بخواهید، تا جایی که امکان دارد با تعمیر قطعات مشکل را برطرف می کنیم مگر اینکه چاره ایی جز تعویض قطعه نباشد وگرنه همان قطعه ی اصلی خودش را تعمیر کرده تا دستگاه جاروبرقی شما از کیفیت خودش برخوردار باشد.

تعمیر جاروبرقی ال جی توسط نمایندگی ال جی دکتر آچار انجام می شود.

تعمیر جاروبرقی ال جی غرب تهران و تعمیر جاروبرقی ال جی شمال تهران و تعمیر جاروبرقی ال جی شرق تهران و جاروبرقی ال جی جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر مایکروویو ال جی:

تعمیر مایکروفر ال جی

مایکروفر ال جی یکی از با کیفیت ترین مایکروفرهای موجود در ایران است و طرفداران بسیاری دارد و در صورتیکه مایکروفر شما به مشکل خورده است برای تعمیر مایکروویو از مرکز تعمیرات مایکروفر نمایندگی ال جی کمک بگیرید و در ادامه با ارائه خدمات با شرکت ما بیشتر آشنا می شوید.

تعمیر مایکروویو ال جی در محل

با وجود دستگاه مایکروویو ال جی پخت و پز بسیاری از غذاها آسان شده است، مایکروویوهای ال جی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند ولی بازهم در اثر کارکرد و گذشت زمان ممکن است دچار مشکل بشود.

تعمیر مایکروویو ال جی غرب تهران و تعمیر مایکروویو ال جی شمال تهران و تعمیر مایکروویو ال جی شرق تهران و مایکروویو ال جی جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر اجاق گاز ال جی:

تعمیر اجاق گاز ال جی

یکی از مهمترین و اساسی ترین وسایل هر آشپزخانه وجود اجاق گاز است، ما از این وسیله هر روزه و معمولاً به طور مدوام استفاده میکنیم و عجیب نیست اگر برایش مشکلی پیش بیاید چون اجاق گاز ال جی هم مانند اجاق گاز ها و وسایل دیگر نیز احتمال خراب شدن دارد.

تعمیرات اجاق گاز ال جی در محل

تکنیسین های مجموعه دکتر آچار سعی دارند که هرگونه مشکلی که برای اجاق گاز شما پیش بیاید با کمترین زمان در محل برایتان تعمیر کنند و در صورت وجود مشکلات بزرگتر اجاق گاز را برده و سریعاً تحویل میدهند پس اگر نیاز به تعمیر اجاق گاز دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر اجاق گاز ال جی غرب تهران و تعمیر اجاق گاز ال جی شمال تهران و تعمیر اجاق گاز ال جی شرق تهران و اجاق گاز ال جی جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر پکیج ال جی:

تعمیر پکیج ال جی

پکیج های دیواری شرکت ال جی در مدت کمتر از 6 سال با ارائه بهترین کیفیت توانسته حداکثر میزان فروش را در بازار به خود اختصاص دهد، و البته ممکن است که مشکلاتی مانند گرم نشدن آب، افت فشار آب و… به وجود بیاید.

جای هیچ نگرانی ای نیست و ما در نمایندگی ال جی برای آسودگی خاطر پاسخگوی شما به صورت تمام وقت برای رفع و تعمیرات پکیج ال جی شما در محل و با کمترین زمان و هزینه انجام میدهیم.

تعمیر پکیج ال جی غرب تهران و تعمیر پکیج ال جی شمال تهران و تعمیر پکیج ال جی شرق تهران و پکیج ال جی جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر کولر گازی ال جی:

تعمیر کولرگازی ال جی

اگر کولر گازی شما دچار مشکل شده است با ما تماس بگیرید، در صورتی که کولر گازی شما برای تعمیر نیاز به تعویض قطعه داشت از بهترین قطعات استفاده می شود تا بتوان هم در کاهش مقدار مصرف برق و هم در طول عمر بیشتر کولر گاز موثر باشد.

در شرکت ما خدمات نصب کولرگازی و تعمیرات آن از خدمت رسانی های دیگر برای مشتریان می باشد، هر گونه مشکلات اعم از شارژ گاز کولرگازی، کم شدن سرما و یا روشن نشدن و….در حیطه ی کاری ما می باشد و می توانیم در خدمت شما مشتریان خوبمان باشیم.

سرویس کولرگازی در محل

سرویس کردن کولرگازی باعث  طول عمر مفید دستگاه می شود و در نظر نداشتن این امر باعث شده تا صدمات وارده به دستگاه بسیار باشد.

امروزه بیشتر افراد به جای استفاده از کولر آبی از کولرگازی استفاده می کنند زیرا از کارایی بیشتری برخوردار است، وبر خلاف کولر های آب به تخصص بیشتری برای تعمیرات نیاز دارند..

تعمیر کولرگازی ال جی غرب تهران و تعمیر کولرگازی ال جی شمال تهران و تعمیر کولرگازی ال جی شرق تهران و کولرگازی ال جی جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

6 ماه گارانتی خدمات نمایندگی ال جی

اعزام سریع تکنسین نمایندگی ال جی

پایین ترین هزینه تعمیرات نمایندگی ال جی

تکنسین حرفه ای نمایندگی ال جی

2 دیدگاه

  • سلام، خواستم تشکر کنم ازتون بخاطر تعمیرکاراتون، آقایی که منزل ما اومدن برای تعمیر برفک فریزرمون هم خیلی با اخلاق و شریف بودن و هم با یه قیمت مناسب مشکل مارو حل کردن، خدا خیر و برکت بده به خودتون و شغلتون.

    • درود و عرض ادب، باعث افتخار داشتن مشتریان عزیزی همچون شما، خوشحالیم که از کار تعمیرکار ما راضی بودید، پیروز و موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *