تعمیر یخچال الکترواستیل🔶🔶نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل

تعمیر یخچال الکترواستیل

تعمیر یخچال الکترواستیل


تعمیر یخچال الکترواستیل

یکی دیگر از لوازم مهم در آشپزخانه ها یخچال می باشد، اگرچه از برندهای مختلفی این دستگاه یخچال در بازارها موجود می باشد و از نظر کیفیت و مرغوب بودن قطعات و کالا دارای تنوع بسیاری است ولی باز هم در اثر استفاده از یخچال  و به مرور زمان احتمال دارد که قطعات این دستگاه دچار اشکالاتی بشود و نیازمند تعمیر یخچال الکترواستیل و یا تعویض قطعاتش بشود.

مشکلات عمده ایی که برای یخچال الکترواستیل احتمال دارد به وجود بیاید؟

داشتن سر و صداهای زیادی از یخچال در هنگام کار کرد دستگاه، از کار افتادن یخساز، از کار افتادن آبسرد کن، گرم شدن هوای داخل یخچال، صدمه دیدن لاستیک دور درب دستگاه یخچال، داغ شدن موتور یخچال بیش از حد معمول، خراب شدن قفل درب یخچال، و….. مشکلاتی نظیر اینها ممکن است برای یخچال پیش بیاید.

در صورت بروز هر کدام از مشکلات ذکر شده در قسمت بالا برای یخچال الکترواستیل می توانید با تعمیرکاران ما تماس حاصل کنید تا با حضور به موقع خود در محل بتوانند در زمان کوتاهی مشکل دستگاه یخچال الکترواستیل شما را برطرف کنند.

تعمیر یخچال الکترواستیل

انجام عمل سرویس دستگاه یخچال الکترواستیل و شارژ کردن گاز یخچال در صورت نیاز

این دستگاه هم مانند  دیگر لوازم نیازمند سرویس های دوره ای می باشد شما با انجام این سرویس های به موقع می توانید بر عمر مفید یخچال الکترواستیل خود بیفزایید و همچنین از آسیب های جدی تر و هزینه های اضافی که برای تعمیر یخچال الکترواستیل پیش می آید جلوگیری لازم را به عمل بیاورید.

در زمانی که شاهد خوب خنک نکردن دستگاه یخچال الکترواستیل خود شدید این را بدانید که احتمال نیاز به شارژ گاز یخچال شما وجود دارد، برای انجام این امر به متخصصین تعمیر یخچال الکترواستیل تماس گرفته تا رفع عیب کنند.

چند نکته ی مهم در مورد یخچال الکترواستیل

  • یخچال را باید در محلی مناسب قرار دهید و مکانش بسیار تراز باشد.
  • اگر پریز برق یخچال مشکل دارد و شل می باشد حتماً اقدام به درست کردنش بکنید قبل از اینکه به یخچال آسیب برساند.
  • هیچ گاه مواد غذایی گرم را درون یخچال قرار ندهید.
  • اگر قرار است به مدت چند هفته از یخچال استفاده نکنید بهتر است آن را از برق در بیاورید و مواد غذایی داخل آن را تخلیه کنید و یخچال را کاملاً تمیز کنید.
  • در زمان نصب یخچال به این موضوع توجه داشته باشید که پایه های آن کاملاً بر روی زمین قرار گرفته باشد.
  • هرگز روی سیم برقی یخچال الکترواستیل اجسام سنگین قرار ندهید.
  • به هیچ عنوان یخچال را از مواد غذایی به طور کامل پر نکنید.
تعمیر یخچال الکترواستیل

دلیل برفک زدن بدنه ی یخچال

برای اینکه این مشکل پیش نیاید باید مواد غذایی را در نزدیکی دریچه ی یخچال قرار ندهید، و مواد غذایی را از این دریچه ها دور کنید، بسته نشدن درب یخچال به خوبی، و احتمال دارد لاستیک درب یخچال خراب شده باشد  و باید علت را جویا شد و از تعمیر کاران تعمیر یخچال الکترواستیل بخواهید دستگاه را عیب یابی کنند.

پیدایش ایراد اتومات نکردن یخچال الکترواستیل

اگر یخچال الکترواستیل شما دچار این مشکل شد و عمل اتومات را انجام نداد و دستگاه به طور یکسره کار کرد بدانید که اشکال از قطعه ی کمپرسور و موتور یخچال می باشد، و البته به غیر از این مورد باید ترموستات یخچال را هم بررسی کرد و یا اینکه کم شدن گاز یخچال باعث بروز این مشکل شده باشد و برای برطرف کردن این عیب باید متخصصی از کارشناسان تعمیر یخچال الکترواستیل این کار را انجام بدهد.

خراب شدن آبسرد کن یخچال الکترواستیل

اگر متوجه شدید که آبسرد کن یخچال الکترواستیل دچار مشکل شده است و به درستی عمل نکرده، دلیلش می تواند به خاطر عملکرد نادرست ترموستات دما باشد و اگر این قطعه به خوبی تنظیم نباشد  می تواند بر دمای آبسردکن یخچال موثر باشد ولی گاهی ممکن است که این خرابی به خاطر برد آبسرد کن باشد که در صورت خرابی این قطعه  برق قطع خواهد شد و آبسرد کن به خوبی عمل نخواهد کرد و باید از تعمیرکاران حرفه ایی تعمیر یخچال الکترواستیل کمک بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *