تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر


تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر

الکترواستیل برندی با سابقه عالی است که با کیفیت بالای محصولاتش در عرصه لوازم خانگی خود را ثابت کرده است، با این حال و علی رغم مصرف بهینه و عملکرد عالی، گاهی مواجهه با خرابی ها در یخچال فریزر الکترواستیل اجتناب ناپذیر می باشد، در این زمان می بایست برای تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر و سایر نقاط تهران و کرج با تماس با مراکز معتبر تعمیرات یخچال فریزر و لوازم خانگی اقدام نمایید.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر در محل

با تماس شما با دکتر آچار از طریق شماره های درج شده در سایت، تکنسین مجرب در تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر به طور فوری در منزل یا محل کار شما حاضر می شود.

مزایای دریافت خدمات تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر در محل این است که در زمان و هزینه‌ها صرفه جویی بسیاری می شود، همچنین امکان نظارت شما بر اقدامات انجام شده توسط تکنسین روی یخچال فریزرتان به وجود می آید.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر
تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر

پیشگیری از نیاز به تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر

برای بالا بردن عمر یخچال فریزر الکترواستیل خود می توانید نکاتی را که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم در نظر بگیرید.

 • استفاده از محافظ برق برای اتصال یخچال فریزر به برق
 • تمیز کردن یخچال فریزرهای برفک زا حداقل هر 6 ماه
 • قرار دادن یخچال فریزر در محلی که تراز و مسطح باشد و از مولدهای گرما دور باشد.
 • 220 بودن ولتاژ ورودی به یخچال فریزر
 • عدم باز گذاشتن درب به مدت طولانی
 • قرار ندادن غذاهای داغ و یا گرم در یخچال فریزر
 • قرار دادن مواد غذایی درون ظروف در بسته

دلیل انتخاب دکتر آچار برای تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر

سرعت بالای ارائه خدمات: در خصوص بروز خرابی ها در یخچال فریزرها، سرعت بالای خدمات دهی مرکز تعمیرات از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است، چرا که در صورتی که تکنسین سریعاً در محل حاضر نشود و کار تعمیرات را نیز به سرعت انجام ندهد.

مواد غذایی دچار فساد می شوند، مفتخریم اعلام کنیم که تکنسین های دکتر آچار به خوبی به ارزش زمان آگاهی دارند و با مهارت خود، کار تعمیرات را به سرعت و دقت به انجام می رسانند.

تکنسین های ماهر در تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر: دکتر آچار برای ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل با تکنسین هایی همکاری می کند که آموزش های لازم را درباره تعمیرات یخچال فریزرهای این برند دریافت کرده اند و به طور کامل نسبت به حساسیت های آن آگاه می باشند.

گارانتی خدمات ارائه شده: دکتر آچار به‌عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر، کلیه خدمات خود را به همراه ضمانت نامه کتبی 12 ماهه ارائه می کند.

استفاده از قطعات اصلی: لازم به ذکر است تکنسین های دکتر آچار در مرتبه اول برای تعمیر قطعات اقدام می کنند اما در صورتی که تعمیر قطعه ای ممکن نباشد از قطعات اورجینال و اصلی الکترواستیل در تعویض ها استفاده می کنند.

سرویس و تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر

با انجام سرویس منظم از یخچال فریزر الکترواستیل خود به خوبی نگهداری کنید و بر طول عمرش بیفزایید، طی انجام سرویس توسط سرویس‌کار، کلیه قطعات بررسی می شوند و در صورتی که ایرادی داشته باشند تعمیر می شوند تا که این عیوب در آینده باعث عمیق تر شدن خرابی ها و تحمیل هزینه های بیشتر نشوند.

خدمات تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر

تکنسین های دکتر آچار ارائه دهنده کلیه خدمات نظیر سرویس، تعویض قطعات و تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر و سایر مناطق تهران و کرج می باشند برخی از خدمات ارائه شده توسط آن ها عبارت است از:

 • شارژ گاز یخچال فریزر الکترواستیل،
 • سرویس دوره ای یخچال فریزر الکترواستیل
 • تعویص و یا تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر الکترواستیل
 • تعویض قطعاتی همچون کمپرسور، فن فریزر و فن کندانسور یخچال فریزر الکترواستیل
 • تعویض نوار دور درب
 • شستشوی مدار گاز یخچال فریزر الکترواستیل
 • و…
تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر
تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر

مشکلات رایج در یخچال فریزرهای الکترواستیل

در ادامه به برخی از مشکلات رایج یخچال فریزرهای الکترواستیل و علت آن ها می پردازیم:

 • سر و صدای زیاد یخچال فریزر الکترواستیل

ممکن است دلیل این موضوع تراز نبودن مکان قرارگیری یخچال فریزر، معیوب بودن کمپرسور، انبساط و انقباض مواد غذایی درون آن باشد، همچنین ممکن است جسمی خارجی در پشت و یا زیر یخچال گیر کرده باشد که باید آن را بررسی و خارج کرد.

 • روشن نشدن یخچال فریزر الکترواستیل

برای حل این مشکل ابتدا باید از اتصال درست برق به یخچال اطمینان حاصل کرد، برای این کار سیم خروجی از یخچال باید به منظور قطعی و پارگی بررسی شود، در صورتی که مشکلی در آن ها وجود نداشت برای رفع مشکل باید با شخص متخصص تماس گرفت.

 • برفک و یخ زدگی یخچال فریزر الکترواستیل

از آن جایی که این یخچال فریزر دارای سیستم نوفراست می باشد ممکن است مشکل و ایراد در سیستم دیفراست یخچال باشد که باید بررسی شود و در صورت وجود عیب تعمیر و یا تعویض گردد، ضمناً اتصالات یخچال فریزر نیز باید بررسی شوند.

 • خنک نکردن یخچال فریزر الکترواستیل

در صورت بروز این مشکل ابتدا نوار لاستیکی درب را از نظر محکم بودن بررسی کنید، چرا که خرابی این لاستیک باعث ورود هوای گرم از بیرون و خروج هوای خنک یخچال به بیرون می شود که در صورت عیب باید تعویض شود.

در صورتی که نوار لاستیکی درب مشکلی نداشت، ترموستات یخ زدا، تایمر و اواپراتور اجزایی هستند که باید از نظر کارکرد صحیح بررسی شوند، برای حل این مسائل می توانید با تماس با دکتر آچار برای تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل اقدام کنید.

قیمت تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر

هزینه تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر با توجه به عوامل مختلفی همچون نوع خدمات ارائه شده و یا نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات متفاوت می باشد.

با این حال نگرانی بابت هزینه ها نداشته باشید، قیمت خدمات دکتر آچار در حوزه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در اسلامشهر همگی مطابق تعرفه اتحادیه و با در نظر گرفتن تخفیف محاسبه می شوند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. اسماعیل مقدم 11 ماه قبل

  من تو شهران غریبم جایی رو نمیشناسم سمت شهران هم شعبه داره تعمیرگاه تون؟

 2. فرهاد حجتی 11 ماه قبل

  اجاق گازمون از بانه اومد بدون گارانتی، یه هفته بعد روشن نشد تعمیرکارتون اومدن تعمیرات انجام دادن ضمانت نامه یک ساله هم بهمون دادن

 3. احمد خوئینی ها 8 ماه قبل

  خیلی تشکر میکنم از کادر تخصصی و حرفه ای دکتر آچار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید