تعمیر یخچال شرق تهران

تعمیر یخچال شرق تهران


تعمیرگاه لوازم خانگی دکتر آچار مرکزی مجاز و معتبر در شهر تهران است که به تعمیر انواع فریزر و تعمیر یخچال شرق تهران میپردازد، دکتر آچار با پرسنلی مجرب و ماهر به صورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه تعمیرات یخچال میباشد.

تعمیر یخچال شرق تهران

در هر کدام از مناطق شرق تهران ساکن باشید، تکنسین های ماهر و مجرب دکتر آچار در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات اعزام میشوند، با هر مشکلی در یخچال یا فریزرتان خونسردی خود را حفظ کرده و با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچار در شهر تهران دارای شعب مختلفی بوده و به ارائه خدمات تعمیر یخچال در مناطق شرق تهران از جمله نارمک، وحیدیه، مجیدیه جنوبی، تهرانپارس، تسلیحات، فدک، کرمان، مدائن، هفت حوض، دردشت، زرکش، لشکر و… میپردازد.

از طریق تماس با شماره 02188444021 تکنسین مناسب برای تعمیر یخچال در شرق تهران در سریع ترین زمان ممکن میشود.

تعمیر یخچال شرق تهران
تعمیر یخچال شرق تهران

تعمیر یخچال شرق در محل

یخچال از لوازم خانگی بزرگ و سنگینی است که حمل و نقل آن به تعمیرگاه بسیار سخت و دشوار است، همچنین عدم حضور این وسیله ضروری در خانه باعث از بین رفتن مقدار زیادی مواد غذایی میشود.

از این جهت مرکز دکتر آچار اقدام به اعزام تکنسین به محل و تعمیر یخچال در محل میکند، هدف تکنسین های مرکز دکتر آچار تعمیر قطعات معیوب یخچال و فریزر است.

از مهم ترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار اعزام تکنسین به محل میباشد، یخچال از لوازم خانگی ضروری است که حمل و نقل آن به تعمیرگاه کار ساده ای نبوده و عدم حضور این دستگاه در خانه موجب خرابی و از بین رفتن بسیاری از مواد غذایی میشود.

با اعزام تکنسین به محل در شمال تهران علاوه بر اینکه نیازی به پرداخت هزینه برای حمل و نقل یخچال به تعمیرگاه وجود ندارد، خدمات رسانی سریع تر انجام شده و مشتری میتواند ناظر عملکرد تکنسین باشد.

برای ارتباط با مرکز تعمیر یخچال دکتر آچار با چه شماره ای تماس بگیریم؟

دکتر آچار نمایندگی مجاز و معتبر تعمیر لوازم خانگی به خصوص تعمیر یخچال در شرق تهران است، دقت کنید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند، شما میتوانید برای تعمیر یخچال شمال تهران به صورت 24 ساعته در تمام روزهای هفته حتی روز های تعطیل با شماره 02188444021 تماس بگیرید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر یخچال گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگ ترین اهداف مجموعه دکتر آچار رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

اگر متوجه مشکلات زیر در یخچال خود شدید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از تکنسین کمک بگیرید.

 1. اگر یخچالتان روشن نمیشود.
 2. اگر یخچال مانند سابق خنک نکند.
 3. اگر یخچال بدون برفک، برفک بزند.
 4. اگر لاستیک دور درب یخچال خراب یا پاره شده باشد.
 5. اگر یخچالتان از داخل و بیرون نشتی داشته باشد.
 6. اگر موتور یخچال بیش از اندازه گرم و داغ شود.
 7. اگر یخچال صداهای عجیب وغریبی دارد.
 8. اگر یخساز یخچال، یخ تولید نکند.
 9. اگر شارژ گاز نشتی داشته باشد و یخچال نیاز به شارژ گاز داشته باشد.

  تعمیر یخچال شرق تهران
  تعمیر یخچال شرق تهران

چرا تعمیر یخچال شرق تهران را به تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟

 • همکاری با تکنسین های متخصص و آموزش

دکتر آچار تعمیرگاهی مجاز و معتبر در شرق تهران است که با تکنسین های متخصص و آموزش دیده به تعمیر انواع یخچال و فریزر میپزدازد.

 • مشاوره رایگان

پیش از درخواست تکنسین از مجموعه دکتر آچار از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید، در صورتی که مشکل یخچالتان توسط خودتان امکان پذیر باشد توسط تکنسین ها به صورت رایگان راهنمایی میشوید تا خودتان مشکل را بر طرف کنید و در غیر این صورت میتوانید درخواست تکنسین بدهید.

 •  تعمیر یخچال در منزل در شرق تهران

تعمیر یخچال در منزل از بزرگترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار است، با این امکان نیازی به حمل و نقل یخچال به تعمیرگاه وجود ندارد بنابراین هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

با توجه به وضعیت کنونی تمامی تکنسین های دکتر آچار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، با جدید ترین متدهای تعمیراتی و بهترین ابزار به تعمیرات یخچال میپردازند.

 • گارانتی تعمیر یخچال شرق تهران

تمامی خدماتی که توسط تکنسین های مجموعه انجام میشوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند، با این امکان دیگر نگران بروز مجدد مشکل نخواهید شد چرا که تکنسین ها موظف اند در صورت بروز مشکل مجدد، مشکل را به صورت رایگان برطرف کنند.

 • هزینه منصفانه تعمیر یخچال شرق تهران

دقت کنید که هزینه تعمیرات در مجموعه دکتر آچار بسته به عواملی همچون برند و مدل یخچال و خدمات ارائه شده توسط تکنسین متغیر است، با این حال نگران هزینه تعمیرات نباشید چرا که هزینه های این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه بوده و کاملاً منصفانه میباشد.

 •  تعویض قطعات اصل و اورجینال

تعمیر قطعات در تعمیرگاه دکتر آچار اولویت تکنسین ها میباشد، در صورتی که قطعه ای در یخچال غیرقابل تعمیر باشد تکنسین اقدام به تعویض آن میکند، تکنسین از قطعات اصل و اورجینال استفاده میکند.

نمایش ارور بر روی صفحه نمایش یخچال

ارورها، کد های خطایی هستند که به شکل حروف، اعداد و یا ترکیب حروف و اعدا انگلیسی بر روی نمایشگر دیجیتالی یخچال ها ظاهر میشوند، نمایش هر کدام از ارور ها به معنی مشکل خاصی در یخچال است که باید توسط تکنسین عیب شده و بر طرف شوند.

برای پیشگیری از اختلالات جدی در یخچال به نکات زیر توجه کنید.

نکاتی که درادامه معرفی میکنیم به سالم ماندن یخچالتان کمک میکند، رعایت بسیاری از این نکات از بروز آسیب های جدی در یخچال تان پیشگیری میکند.

 1. سرویس یخچال

مهم ترین نکته ای که باید برای سالم ماندن یخچال به آن توجه کنید، سرویس یخچال است، سرویس یخچال از جمله اقداماتی است که علاوه بر بهبود عملکرد یخچال و پیشگیری از آسیب های جدید موجب افزایش طول عمر یخچال نیز میشود.

 1. تمیز کردن فضای داخلی یخچال

فضای داخلی یخچال خود را به صورت مداوم با دستمال و آبگرم تمیز کنید، برای جلوگیری از بوی بد یخچال میتوانید از بوگیر مخصوص یا تکه ای ذغال استفاده کنید.

 1. تمیز کردن کویل ها

کویل ها و لوله های پشت یخچال را به صورت مرتب تمیز کنید تا گرد و غبار آن ها پاک شود.

 1. برفک زدایی

در صورتی که یخچالتان قابلیت برفک زدایی اتوماتیک ندارد، با دقت فراوان و بدون استفاده از چاقو و ابزار نوک تیز به از بین بردن برفک اقدام کنید.

 1. تنظیم دمای مناسب یخچال

دمای یخچال به طور نرمال 2 تا 5 درجه سانتی گراد است، دمای 3 در فصل تابستان برای یخچال مناسب تر است.

 1. تعویض فیلتر آب در زمان تعیین شده

زمان تعویض فیلتر آب به عوامل مختلفی از جمله مقدار مصرف، کیفیت آب ورودی، کیفیت فیلتر و گذشت زمان بعد از اولین استفاده بستگی دارد، فیلتر ها انواع مختلفی دارند و معمولاً هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارند.

 1. عدم باز گذاشتن درب یخچال

باز ماندن درب یخچال موجب خروج هوای سرد از یخچال و ورود هوای گرم به این دستگاه میشود در نتیجه این اتفاق موجب اختلال در عملکرد دستگاه خواهد شد.

تعمیر یخچال شرق تهران
تعمیر یخچال شرق تهران

مشکلات رایج یخچال ها

در ادامه به بررسی تعدادی از مشکلات رایج یخچال ها میپردازیم، در صورتی که یخچالتان دچار هر یک از مشکلات شده و در شرق تهران ساکن هستید، برای تعمیر یخچال شرق تهران با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

 • علت روشن نشدن یخچال و تعمیر آن در شرق

یکی از مشکلات رایج در یخچال روشن نشدن آن میباشد، برای رفع این مشکل از اتصال یخچال به پریز برق مطمئن شوید، دقت کنید که دو شاخه سالم باشد و شکلش دفرمه نشده باشد، توجه کنید که سیم رابط دچار عیب و ایراد نباشد، ایراد و سوختگی کمپرسور (موتور یخچال) و برد الکترونیکی از مهم ترین دلایل روشن نشدن یخچال هستند.

 • علت اتوماتیک نکردن یخچال و یکسره کار کردن آن

خرابی لاستیک درب یخچال، کم بودن سرمای یخچال، خروج لوله بلو ترموستات و عدم تنظیم صحیح ترموستات از مهم ترین دلایل یکسره کار کردن و اتوماتیک نکردن یخچال هستند.

 • علت خنک نشدن یخچال

ایراد و اختلال در قطعاتی از جمله کمپرسور، عدم سرما سازی کافی، ایراد و خرابی ترموستات، نشتی گاز یخچال از دلایل خنک نکردن یخچال محسوب میشوند.

 • علت گرم بودن یخچال یا فریزر

تنظیم درجه نادرست ترموستات از مهم ترین دلایل گرم بودن فریزر میباشد.

 • علت داغ شدن بیش از حد موتور

اگر دمای یخچال تان از 70 بیشتر شد از دستکاری دستگاهتان بپرهیزید، جهت جلوگیری از آسیب به یخچال فیوز حفاظتی موتور را در اولین قدم خاموش کنید.

 • علت برفک زدن یخچال

خرابی و آسیب در لاستیک دور درب یخچال از مهم ترین دلایل برفک زدن آن است.

تعمیر یخچال شرق تهران
تعمیر یخچال شرق تهران
 • علت منجمد شدن مواد غذایی داخل یخچال

منجمد شدن مواد غذایی در یخچال از دیگر مشکلات رایج محسوب میشود، خروج لوله بلو ترموستات، خرابی آن، اختلال در عملکرد سنسور یخچال از اصلی ترین علل منجمد شدن مواد غذایی هستند.

 • علت برق داشتن بدنه یخچال

اتصالی سیم های رابط یخچال، اتصالی موتور یا ترموستات با سرپیچ لامپ داخل یخچال از دلایل برق دار شدن بدنه یخچال میباشند.

 • علت صدای زیاد و غیرعادی یخچال

تراز نبودن یخچال، ایراد درپایه ها و اختلال در لوله های یخچال از دلایل اصلی صدای زیاد و غیر عادی یخچال میباشد.

 • علت یخ نساختن یخساز

بسته بودن شیر ورودی یا سوختن شیر برقی، اختلال در عملکرد موتور یخساز و شکسته بودن قالب یخساز از مهم ترین دلایل کار نکردن یخساز مطرح میشود، تعمیر یخچال شرق تهران را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

قیمت تعمیر یخچال شرق تهران چقدر است؟

قیمت تعمیر یخچال در شرق تهران به عواملی همچون برند و مدل یخچال، علت و شدت خرابی، هزینه ایاب و ذهاب بستگی دارد، در تعمیرگاه دکتر آچار نگران هزینه تعمیر نباشید چرا که تمامی هزینه ها مطابق نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملاً منصفانه هستند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 13
 1. Adrian 2 سال قبل

  چرا اینقد کم؟

 2. نادر امامی 2 سال قبل

  بابا ایولا دارید طرف اومده میگه تمام قطعات باید عوض بشه و 2 تومان فاکتور قطعه داده همکار شما اومد گفت قطعات قابل تعمیر هست و با 650 تومان همرو درست کرد و از روز اولش هم بهتر کار میکنه

 3. صادق جلیلی 2 سال قبل

  واقعا عالیه قیمتشم از همه جا بهتره

 4. مسعود شریعتی 2 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 5. غلام کاظمی 2 سال قبل

  شادکام و سلامت باشید

 6. حبیب الله حیاتی 1 سال قبل

  شواهد امر نشون میده که شما کارتون خوبه امیدوارم واقعا تجربه خوبی داشته باشم از کار با شما

 7. اکبر رستمی 1 سال قبل

  خیلی خوشحالم که هستین

 8. احمد بهبهانی 1 سال قبل

  متن خوبی بود

 9. محمدعلی افشار 1 سال قبل

  خیلی‌ خیلی خیلی خیلی خیلی خوب و عالیه

 10. رسول محمدزاده 1 سال قبل

  کد PF روی یخچال جنرال استیل یعنی چی؟ خودم می تونم تعمیر کنم؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب نمایش ارور PF در یخچال جنرال استیل به معنی مشکل و نقص در برق ساختمان و سیم یخچال است، برای رفع این ارور دکمه System check را بزنید

 11. طاهره نیازی 2 ماه قبل

  سلام یخچال من نوفراست و بدون برفکه، یه مدت رفتیم شهرستان اومدم دیدم برفک زده مشکلش چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام و عرض ادب ایراد و خرابی در قطعه ترموستات، خراب شدن لاستیک دور درب و باز و بسته شدن زیاد درب یخچال از دلایل اصلی برفک زدن یخچال است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید