ارور ماشین لباسشویی آبسال

ارور ماشین لباسشویی آبسال


در صورتی که از ماشین لباسشویی آبسال استفاده می کنید و دستگاه تان دچار ایراد و خرابی شده است، با ما در این مقاله همراه باشید، در این مطلب دکتر آچار به معرفی ارور ماشین لباسشویی آبسال +روش حل مشکل ارور ماشین لباسشویی آبسال قدیمی می پردازیم.

ارور های لوازم خانگی نشان دهندهٔ مشکلات داخلی و پنهان دستگاه و یا هشدارهایی جهت عملکرد بهتر لوازم خانگی اند، ارور ماشین لباسشویی آبسال قدیمی از طریق چشمک زدن چراغ های دستگاه نمایش داده می شد، امروزه ارورها در ماشین لباسشویی های جدید آبسال از طریق اعداد و حروف بر روی صفحه نمایش لباسشویی نمایش داده می شوند، بررسی، رفع ارور و تعمیر ماشین لباسشویی تان را می توانی به تکنسین های ماهر و مجرب دکتر آچار بسپارید.

ارور ماشین لباسشویی آبسال
ارور ماشین لباسشویی آبسال

ارور ماشین لباسشویی آبسال +روش حل مشکل

ارور F01 لباسشویی آبسال

در صورتی که دستگاه نتواند عمل آبگیری را انجام دهد و یا آب کافی در دستگاه وجود نداشته باشد این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی نمایش داده می شود.

ایراد و خرابی در قطعاتی از جمله شیر برقی، برد الکترونیکی، اتصالی سیم کشی های دستگاه، عدم باز بودن شیر ورودی آب، اشکال در سنسور سطح آب از مهم ترین دلایل نمایش این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی آبسال معرفی قشنگ معرفی می شوند.

حل ارور F01

جهت رفع این ارور از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید، شیلنگ لباسشویی را بررسی کنید و از سلامت و کیفیت آن مطمئت شوید، در صورتی که برد، سنسور سطح آب یا شیر برقی دچار ایراد و خرابی شده باشند باید تعمیر و در صورت نیاز تعویض شوند.

ارور F02 لباسشویی آبسال

زمانی که هیدرواستات ماشین لباسشویی دچار ایراد و خرابی می شود و یا اتصالات و سوکت ها آن دچار مشکل می شوند، این ارور در صفحه نمایش ماشین لباسشویی نمایش داده می شود.

اختلال در برد الکترونیکی و خطا در فرمان های برد از دیگر دلایل این ارور معرفی می شود.

حل ارور F02

جهت رفع مشکل این ارور لازم است که قطعات برد، هیدرواستات و اتصالاتی که در آن وجود دارند را بررسی، عیب یابی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض کنید.

ارور ماشین لباسشویی آبسال
ارور ماشین لباسشویی آبسال

ارور F04 لباسشویی آبسال

زمانی که عملکرد میکروسوئیچ دچار ایراد و خرابی شود این ارور در صفحه نمایش لباسشویی مشاهده می شود، ایراد در برد الکترونیکی و ارتباط آن با میکروسوئیچ از دیگر دلایل این ارور معرفی می شود.

حل ارور F04

جهت رفع این ارور میکروسوئیچ قفل درب را بررسی کرده و از سلامت آن مطمئن شوید، در صورتی که برد خراب شده باشد و یا مشکلی در بین اتصالات برد و میکروسوئیچ وجود داشته باشد ضروری است که برد توسط تکنسین عیب یابی و بررسی شود.

ارور F05 لباسشویی آبسال

اشکال در سنسور NTC (سنسور المنت حرارتی) لباسشویی است، در صورت بروز این ارور ضروری است که تکنسین مجرب سنسور را بررسی کرده و سلامت آن را ارزیابی کند.

حل ارور F05

در صورتی که سنسور NTC دچار ایراد و خرابی باشد ضروری است که توسط تکنسین تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود.

ارور F06 لباسشویی آبسال

هنگامی که عملکرد المنت حرارتی ماشین لباسشویی دچار اختلال می شود، برد الکترونیکی مشکل پیدا میکند، و ارتباط برد با آن با المنت حرارتی دچار خطا می شود و یا اتصالات المنت دچار آسیب می شوند این ارور در ماشین لباسشویی رخ می دهد.

حل ارور F06

جهت رفع این مشکل کافی است تکنسین عملکرد المنت حرارتی و اتصالات آن و ارتباط برد با المنت را بررسی کند.

ارور F07 لباسشویی آبسال

اشکال در تخلیه آب ماشین لباسشویی موجب بروز این ارور در لباسشویی می شود، ایراد در پمپ تخلیه، شیربرقی، انسداد لوله تخلیه و ایراد در برد الکترونیکی از دیگر دلایل نمایش این ارور معرفی می شود.

حل ارور F07

برای رفع این ارور تکنسین شیربرقی، پمپ تخلیه و برد الکترونیکی را بررسی کرده و می سنجد، ضمن این که لوله تخلیه و شیلنگ بررسی می شوند، با تمیز کردن فیلتر و پمپ تخلیه می توانید از نمایش این ارور در صفحه لباسشویی تان جلوگیری کنید.

ارور ماشین لباسشویی آبسال
ارور ماشین لباسشویی آبسال

ارور F08 لباسشویی آبسال

در صورتی که موتور ماشین لباسشویی دچار ایراد و خرابی شود، موتور بسوزد، رله قفل شود، برد الکترونیکی دچار اتصالات شود، این ارور بر روی صفحه نمایش لباسشویی داده می شود.

حل ارور F08

جهت رفع این ارور کافی است تکنسین مجرب موتور، رله و برد را بررسی و عیب یابی، تعمیر و تعویض می کند.

ارور F09 لباسشویی آبسال

زمانی که برد الکترونیکی لباسشویی، اتصالات، سوکت ها و…. دچار ایراد و خرابی شوند این ارور بر روی صفحه نمایش لباسشویی آبسال مشاهده می شود.

حل ارور F09

جهت رفع این ارور تکنسین برد، اتصالات و سوکت ها را بررسی کرده و مشکلات آن ها را رفع می کند.

ارور C03 لباسشویی آبسال

عدم نصب صحیح و قرارگیری صحیح، تراز نبودن و عدم توازن لباسشویی موجب بروز این ارور در لباسشویی می شود، گره خوردن لباس ها از دیگر دلایل این ارور محسوب می شود.

حل ارور C03

برای رفع این ارور می توان دستگاه را استپ کرده، لباس های داخل درام را درون دستگاه پخش کرده و از تراز بودن ماشین لباسشویی مطمئن شوید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 1
  1. مرتضی همدانی 2 هفته قبل

    ضمانت موسسه تون به چه صورت هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید