تعمیر ماکروفر شرق تهران

تعمیر ماکروفر شرق تهران


دستگاه ماکروفر در دنیای امروزی و با شاغل بودن بیشتر افراد کمتر کسانی هستند که وقت بسیاری را برای آشپزی بگذارند، بنابراین استفاده از دستگاه ماکروفر در عصر جدید بسیار زیاد شده است، البته گاهی هم اتفاق افتاده است که دستگاه ماکروفرتان از هر برند معتبری هم که باشد دچار اختلالاتی در عملکردش شده است که حل مشکلاتش با تعمیرکاران تعمیر ماکروفر شرق تهران قابل اجرا خواهد بود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

انجام دادن تعمیرات ماکروفر برای افراد کاربر بسیار سخت و نگران کننده می باشد، اطلاع داشته باشید که دکتر آچار در شرق تهران آماده ی ارائه ی تمامی خدمات نصب و تعمیرات دستگاه ماکروفر را برای شما عرضه می دارد تا بتوانید از آن بهره ی لازم را ببرید.

جهت تعمیر ماکروفر در تمام مناطق تهران به لینک زیر مراجعه کنید:

https://drachar.com/microwave-repair/

تعمیر ماکروفر شرق تهران
تعمیر ماکروفر شرق تهران

مزیت استفاده از دستگاه ماکروفر

در دنیای امروزی در همه خانه ها از مایکروفر استفاده می شود و بسیاری از پخت و پز مواد غذایی و انواع کیک ها در مایکروفر تهیه می شود و عمدتاً به دلیل مشغله های بسیار زیاد کاری و کمبود وقت، خانواده ها به جای وقت صرف کردن برای پخت و پز مواد غذایی و ایستادن جلوی اجاق گاز، غذا را با انتخاب منوی برنامه ی پخت مواد غذایی به دستگاه مایکروفر می سپارند و تا این دستگاه کارش را انجام بدهد.

به بقیه ی امور کارها در خانه می پردازند، دستگاه های مایکروفرها دارای سرعت عمل بالاتری برای پخت مواد غذایی به نسبت اجاق گازهای معمولی دارد، دستگاه های مایکروفرها به جای استفاده از گاز و سوخت های دیگر، از الکتریسیته و جریان برق استفاده می کند که ردپای کربن را کاهش می دهد.

دستگاه های مایکروفر غذا را بیش از حد مجاز برشته نمی کند، به ویژه مواد غذایی پروتئین دار، در این روش  موجودات مضر و غیر مفید زمان و فرصت کمتری برای رشد در غذا دارند زیرا غذا در مدت زمان خیلی کوتاه به دمای بالایی رسیده و بلافاصله مورد استفاده قرار می گیرد.

با معیوب شدن قطعات دستگاه مایکروفر در هر خانه و اداره ای بسیاری از مشاغل می توانند با مشکل مواجه بشوند و نیاز ما به دستگاه مایکروفر بیشتر از قبل نمایان می شود بنابراین اگر دستگاه مایکروفر شما از کار افتاده است و  یا مثل قبل کار نمی کند تماس بگیرید.

تعمیر ماکروفر شرق تهران
تعمیر ماکروفر شرق تهران

تعمیر ماکروفر شرق تهران

پیدایش ایراد در قسمت جرقه زدن دستگاه ماکروفر که می تواند به علت وجود یک تکه فلز کوچک باعث بروز چنین مشکلی در دستگاه ماکروفر شما شده باشد.

گاهی هم اتفاق افتاده است که اگر غذای خود را با فویل در دستگاه ماکروفر قرار داده اید احتمال بروز و ایجاد جرقه در دستگاه تان خواهد بود، اگر ظرفی که داخل مایکروفر می گذارید از ظروف مختص برای دستگاه  مایکروفر نباشد و جنس از  فلز باشد، احتمال جرقه را افزایش می دهد.

برخی از دستگاه های ماکروفر دارای پایه ای مانند یک طبقه هستند، در زمانی که پایه فلزی نامرغوبی در دستگاه ماکروفر تان وجود داشته باشد و رنگ قفسه یا پلاستیک زیر پایه ها کمرنگ شده باشد، باعث ایجاد جرقه در  دستگاه مایکروفر تان خواهد شد و درنتیجه نیازمند تعمیر دستگاه مایکروفر می شوید.

از کار افتادن دکمه های پانل دستگاه ماکروفرتان می تواند یک دلیل احتمالی برای کار نکردن دستگاه و معیوب شدن و خرابی صفحه کنترل باشد.

در مواقعی که  صفحه کنترل اصلی آسیب دیده باشد، احتمال دارد که اعداد و خطوط روی صفحه نمایش داده نشوند و دستگاه هشدار بدهد، علت بروز این ایراد می تواند به خاطر از بین رفتن لحیم کاری یا قطعه ی خازنی که آسیب دیده به وجود بیاید.

دلیل دیگری که می تواند باعث قطع شدن مدار بشود که برای رفع این ایراد می توان این مشکل را با انجام عمل لحیم کاری برطرف نمود.

اما اگر تجربه ای در تعمیر دستگاه ماکروفر ندارید و تبحر کافی برای انجام کار لحیم کاری سیم کشی را ندارید، بهتر است به دنبال تعمیر کار حرفه ایی مانند دکتر آچار در تعمیر ماکروفر شرق تهران باشید.

تعمیر ماکروفر شرق تهران
تعمیر ماکروفر شرق تهران

چندین نکته ی طلایی برای ایمنی دستگاه ماکروفر

بهتر است که قبل از طبخ غذایی که منجمد است اجازه بدهید تا به طور کامل آب بشود، از دستگاه ماکروفر برای استریل کردن شیشه شیر بچه یا بقیه ی ظروف دیگر هرگز استفاده نکنید.

هرگاه تصمیم داشتید از مواد غذایی که در داخل دستگاه مایکروفر داغ شده و یا پخته شده باید توجه داشته باشید که قبل از مصرف غذای آماده شده در داخل ماکروفر، آن را با قاشق مخلوط کرده یا بگذارید چند دقیقه بماند و سپس میل کنید.

مخصوصاً هنگام گرم کردن شیشه شیر کودک، ممکن است سطح شیشه بسیار سرد باشد ولی محتوای داخل شیشه داغ باشد و این شیر داغ شده باعث سوختن دهان کودک می شود.

بنابراین بهتر است قبل از مصرف شیشه شیر را به خوبی تکان دهید تا دمای همه ی قسمت های شیشه یکنواخت گردد حتما دمای شیر را روی پوست دست چک کنید.

فقط از ظروف قابل استفاده و مخصوص در دستگاه ماکروفر استفاده شود، بهتر است از ظروف در بسته که درشان محکم می باشد استفاده نشود زیرا ممکن است منفجر شوند.

در صورت مشاهده ی آتش در دستگاه دستگاه سیم برق را از برق بکشید و با آتش نشانی تماس بگیرید.

هرگز اجزای داخلی سیستم را مورد بررسی قرار ندهید و سعی نکنید خودتان آن را تعمیر کنید، زیرا ولتاژ بالای آن می تواند باعث مرگ شما شود، درزهای درب را بررسی کنید، آنها را تمیز نگه دارید و مطمئن شوید که قفل دستگاه به خوبی کار می کند.

در صورتی که دستگاه ماکروفر شما دارای ایراد، حتی کوچک پیدا کرد، بررسی و رفع عیوب را به تعمیرکاران حرفه ایی و متخصص رها کنید.

هرگز موادی که این جنسی مانند کیسه های فریزر، کیسه های پلاستیکی، روزنامه یا فویل آلومینیومی می باشد را داخل دستگاه ماکروفر  قرار ندهید.

با رعایت کردن نکات ایمنی می توانید از بروز یک سری خطرات احتمالی برای دستگاه ماکروفر خود جلوگیری کنید و عمر دستگاه خود را بالا ببرید.

انجام سرویس های به موقع و رفع عیوب کوچک می تواند از بروز مشکلات بزرگ تر هم پیش گیری نماید.

تعمیر ماکروفر شرق تهران
تعمیر ماکروفر شرق تهران

تعمیر ماکروفر شرق تهران در محل

اگر در ناحیه ی شرق تهران زندگی می کنید  دکتر آچار در دسترس شما خواهد بود و با حضور تعمیرکاران در شرق تهران به راحتی در کمترین زمان ممکن در محل حضور پیدا کرده تا عیوب پیش آمده برای دستگاه ماکروفرتان را برطرف نماینند.

 هزینه تعمیر ماکروفر شرق تهران

هر زمان که قطعه ایی از دستگاه ماکروفر شما دچار آسیب شده می توانید برای رفع این عیوب با دکتر آچار تماس حاصل کرده و با اعزام به موقع تعمیر کاران تمامی کارهای مرتبط با تعمیرات و یا تعویض قطعات صدمه دیده را انجام بدهند.

هزینه ها متناسب با تعمیرات و یا تعویض قطعات محاسبه می گردد ولی اعتماد داشته باشید که دکتر آچار با کمترین هزینه کار با کیفیت را به شما رائه خواهد داد.

جمع بندی

دستگاه ماکروفر هم توانسته بسیار کاربردی عمل کند و در نبودش و معیوب شدن قطعاتش مشکلاتی را برای کاربران به وجود بیاورد  و نیازمند تعمیر کاران بکند.

در اخر این مطالب اطلاع پیدا کردید که چگونه عیوب پیش آمده برای دستگاه ماکروفر خود را اگر در منطقه ی شرق تهران ساکن هستید توسط متخصصین دکتر آچار رفع نمایید.

برای تعمیر مایکروویو روی این لینک کلیک کنید: https://drachar.com/microwave-repair

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. اسماعیل نظری 1 سال قبل

  جاروبرقی از کار افتاده رو تعمیر کارتون خیلی درست تو یه ربع تعمیر کرد عین قبل کار میکنه

 2. غلامحسین رجبی 11 ماه قبل

  خواستم از آقا یزدانی بابت کار خوبشون تشکر کنم

 3. حمید فرهادی 8 ماه قبل

  واقعا منصفید و این بهترین مزیت شماست

 4. بیتا نصیری 2 ماه قبل

  سلام ماکروفر من خاموش نمیشه
  دلیلش چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر علت بروز این مشکل می تواند این باشد که وقتی تایمر تمام می شود، مایکروویو شما از کار نمی افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید