نمایندگی پارس – خدمات پس از فروش پارس,تعمیرات پارس,تعمیر پارس

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پارس

تکنسین های ما در نمایندگی پارس دکتر آچار انواع لوازم خانگی پارس را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی پارس

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه پارس و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی پارس برای تعمیر انواع لوازم خانگی پارس آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در نمایندگی پارس دکتر آچار تمام لوازم خانگی پارس را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال ساید بای ساید پارس:

این محصولات از شرکت پارس از نظر کیفیت در رده های خوبی قرار دارند، دارای دو مدل با برفک و بی برفک می باشد، اما در تولیدات جدید این محصولات از صفحه ی نمایش لمس قفل کودک برخوردار است و همچنین سیستم عیب یابی اتوماتیک دستگاه و محافظ برق داخلی دارا می باشد.

بیشترین مشکلاتی که برای این دستگاه های پارس پیش می آید خرابی ترموستات و برد جلو دستگاه است، در زمان مشاهده کردن اینکه دستگاه یخچال فریزر پارس شما از سرمای کافی برخوردار نمی باشد و یا اینکه موتور آن کار نکرد با نمایندگی های پارس برای تعمیر دستگاه خود تماس بگیرید.

هیچگاه مواد غذایی گرم را در داخل یخچال فریزر خود قرار ندهید، هر چند وقت یکبار کندانسور پشت یخچال را تمیز کنید، در سال یکبار لاستیک دور در یخچال را با آب گرم تمیز کنید، حتماً فاصله یخچال تا دیوار به اندازه ی 5 سانتیمتر را رعایت کنید، از محافظ برق استاندارد حتماً برای یخچال فریزر استفاده کنید.

اگر زمانی آب در کشوی میوه ها جمع شد به دلیل آب شدن برفک یخچال است که البته این آب در محفظه ایی باقی می ماند ولی اگر این مجرا بسته شده باشد و از خروج آب جلوگیری شود در قسمت کشو میوه جمع می گردد.

در زمانی که ترموستات و یا اینکه سنسور دمای یخچال دچار آسیب شود، مواد غذایی در داخل یخچال یخ می زند و شما می توانید با ما تماس بگیرید تا برای رفع عیب یخچال فریزر پارس شما اقداماتی انجام شود.

در هر قسمت از شهر قرار دارید با ما تماس حاصل فرمایید تا برای عیب یابی دستگاه یخچال فریزر شما اقدامات لازم انجام شود، مهم این است که ما خیلی سریع دستگاه شما را تعمیر می کنیم.

با بالا رفتن حمایت از کالای ایرانی، تلاش های بسیار خوبی برای مشتریان داشته ایم.

اگر در زمانی متوجه وجود نم و رطوبت بر روی بدنه یخچال شدید، ممکن است که درب یخچال برای مدت طولانی باز مانده باشد و یا اینکه فاصله رعایت نشده و دمای وسایل دیگر که در اطراف یخچال قرار دارد اجازه ی گردش هوا برای یخچال شما وجود ندارد، گاهی ممکن است که در زمان روشن شدن دستگاه صداهای غیر طبیعی شنیده شود که این بخاطر تراز نبودن دستگاه یخچال و یا صدای پخش گاز در لوله و یا اینکه یخ زدایی یخچال باشد باید علت را بررسی کرد.

تعمیر یخچال فریزر پارس:

تعمیر یخچال فریزر پارس در محل توسط تعمیرکاران متخصص نمایندگی و تعمیرگاه مجاز مرکزی کالا تعمیر صورت می گیرد، ما یخچال شما را عیب یابی و برای رفع عیب از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف شود.

اگر یخچال شما خراب شده در هر نقطه از تهران که هستید با تعمیرگاه یخچال ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید تا ما با بهترین خدمات برای تعمیر یخچال فریزر پارس شما اقدام می کنیم و بهترین تکنسین ها و متخصصان خود را به محل اعذام می کنیم.

تعمیر لباسشویی پارس:

برند پارس از تولید کننده های محصولات خانگی است، بیشتر تولیدات این برند برودتی بوده ولی امروزه کولر آبی و لباسشویی را هم از تولیداتش قرار داده است، در گذشته با تجمع لباس های کثیف کار سختی بود که در شرایط نبود آب گرم و سرد، کار انجام شستن لباس ها انجام شود ولی امروزه با وجود ماشین لباسشویی مشکل برطرف شده و به راحتی و سرعت بالا اینکار انجام میشود.

زمانی که عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی شما دچار مشکلاتی شود باید با تعمیرکاران تماس بگیرید، گاهی ممکن است سیستم از سرویس دهی خارج شود و در اینصورت باید سرویس اساسی و تعمیرات انجام شود، دستگاه ماشین لباسشویی از وسایل گران منزل به شمار می آید و برای طول عمر بهتر این دستگاه باید همیشه به تعمیرات و سرویس سالانه ی آن اهمیت داد تا دارای عمر طولانی تری باشد.

همیشه باید تعمیرات و سرویس را جدی گرفت تا از صدمات دستگاه در امان باشید در غیر اینصورت مشکلاتی که پیش آید افراد آن را بخاطر بی کیفیتی محصول در نظر میگیرند.

نگران مشکلات ماشین لباسشویی پارس خود نباشید با ما تماس بگیرید و از تجربیات و تخصص تعمیرکاران ما برای تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است