تعمیرگاه پارس

تعمیرات پارس با گارانتی تعمیرات 12 ماهه

تکنسین های ما در تعمیرگاه پارس دکتر آچار انواع لوازم خانگی پارس را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

تعمیرات پارس

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه پارس و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در تعمیرگاه پارس برای تعمیر انواع لوازم خانگی پارس آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

تعمیرگاه پارس

برند پارس

شرکت لوازم خانگی پارس در ابتدا محصول یخچال و فریزر 12 فوت را تولید می کرد، هدف از تولید محصول در این کارخانه بالا بردن کیفیت محصول و جلب رضایت مشتریان بود که با بررسی کارشناسان و ارزیابی نیاز های مشتریان به صورت بروز در سال 1381 ساختار کیفی و طراحی ظاهری محصولات خود را ارتقاء داد تا محصولات را بهبود مستمر داده و تغییراتی را آغاز کرده است.

تمام فعالیت هایی که شرکت پارس انجام داده است ابتدای انقلاب و در شروع جنگ عراق بود، در این زمان کشور با کمبود نیرو کار مواجه بود، اما با وجود همه این مشکلات مهندسین ایرانی جهت ساخت این محصولات تمام تلاش خود را کردند، توانسته اند با موفقیت به اهداف خود دست پیدا کنند.

این شرکت در سال 1388 برای رفع کمبود نیرو کار و تکنسین های متخصص آموزش نیرو ها را هدف خود قرار داد، و یک مرکز آموزش علمی و کاربردی لوازم خانگی را تاسیس کرد، بنابراین جایگاه ویژه ای بین شرکت های تولید لوازم خانگی پیدا کرد، هدف مدیران این مرکز این بود که محصولاتی از لاوزم  خانگی تولید کنند که با شرکت های جهانی در رقابت باشد، که این لازم متناسب با نیاز مشتریان باشد، تمام مشکلات در این صنعت توسط واحد آموزشی بر طرف شده و کیفیت محصولات ارتقاء یافته است.

تعمیر لوازم خانگی پارس توسط تکنسین حرفه ای

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه می گیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در تعمیرگاه خدمات پس از فروش پارس دکتر آچار تمام لوازم خانگی پارس را تعمیر می کنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

تعمیرگاه پارس

تعمیر لوازم خانگی پارس در محل و منزل

همان طور که می دانید انتخاب تعمیرکار مجاز لوازم خانگی پارس در محل تهران به نسبت شهر های دیگر بسیار سخت تر و دچار تر است، تعمیرگاه پارس به دلیل گستردگی مرکز های تعمیراتی رقابت زیادی با هم دارند، مرکز دکتر آچار یکی از تعمرگاه های مجاز لوازم خانگی پارس است  که با ارائه با کیفیت ترین خدمات در زمینه لوازم خانگی به عنوان بهترن تعمیرگاه پارس شناخته شده است، شما می توانید خدمات تعمیر لوازم خانگی پارس در محل خود را تنها با تماس این مجموعه دریافت کنید.

برای ارتباط با تعمیرگاه پارس در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که تعمیرگاه های معتبر تعطیلی ندارند و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره تعمیرگاه پارس 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی پارس گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

تعمیرگاه پارس

هزینه تعمیر لوازم خانگی پارس چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام می کنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام می گردد.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال ساید بای ساید پارس:

تعمیر یخچال ساید بای ساید پارس

این محصولات از شرکت پارس از نظر کیفیت در رده های خوبی قرار دارند، دارای دو مدل با برفک و بی برفک می باشد، اما در تولیدات جدید این محصولات از صفحه ی نمایش لمس قفل کودک برخوردار است و همچنین سیستم عیب یابی اتوماتیک دستگاه و محافظ برق داخلی دارا می باشد.

بیشترین مشکلاتی که برای این دستگاه های پارس پیش می آید خرابی ترموستات و برد جلو دستگاه است، در زمان مشاهده کردن اینکه دستگاه یخچال فریزر پارس شما از سرمای کافی برخوردار نمی باشد و یا اینکه موتور آن کار نکرد با تعمیرگاه های پارس برای تعمیر دستگاه خود تماس بگیرید.

هیچگاه مواد غذایی گرم را در داخل یخچال فریزر خود قرار ندهید، هر چند وقت یکبار کندانسور پشت یخچال را تمیز کنید، در سال یکبار لاستیک دور در یخچال را با آب گرم تمیز کنید، حتماً فاصله یخچال تا دیوار به اندازه ی 5 سانتیمتر را رعایت کنید، از محافظ برق استاندارد حتماً برای یخچال فریزر استفاده کنید.

اگر زمانی آب در کشوی میوه ها جمع شد به دلیل آب شدن برفک یخچال است که البته این آب در محفظه ایی باقی می ماند ولی اگر این مجرا بسته شده باشد و از خروج آب جلوگیری شود در قسمت کشو میوه جمع می گردد.

در زمانی که ترموستات و یا اینکه سنسور دمای یخچال دچار آسیب شود، مواد غذایی در داخل یخچال یخ می زند و شما می توانید با ما تماس بگیرید تا برای رفع عیب یخچال فریزر پارس شما اقداماتی انجام شود.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید پارس در تهران

در هر قسمت از شهر قرار دارید با ما تماس حاصل فرمایید تا برای عیب یابی دستگاه یخچال فریزر شما اقدامات لازم انجام شود، مهم این است که ما خیلی سریع دستگاه شما را تعمیر می کنیم.

با بالا رفتن حمایت از کالای ایرانی، تلاش های بسیار خوبی برای مشتریان داشته ایم.

اگر در زمانی متوجه وجود نم و رطوبت بر روی بدنه یخچال شدید، ممکن است که درب یخچال برای مدت طولانی باز مانده باشد و یا اینکه فاصله رعایت نشده و دمای وسایل دیگر که در اطراف یخچال قرار دارد اجازه ی گردش هوا برای یخچال شما وجود ندارد، گاهی ممکن است که در زمان روشن شدن دستگاه صداهای غیر طبیعی شنیده شود که این بخاطر تراز نبودن یخچال ساید بای ساید و یا صدای پخش گاز در لوله و یا اینکه یخ زدایی یخچال باشد باید علت را بررسی کرد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید پارس غرب تهران و تعمیر یخچال ساید بای ساید پارس شمال تهران و تعمیر یخچال ساید بای ساید پارس شرق تهران و تعمیر یخچال ساید بای ساید پارس جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال فریزر پارس:

تعمیر یخچال فریزر پارس

تعمیر یخچال فریزر پارس در محل توسط تعمیرکاران متخصص تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی کالا تعمیر صورت می گیرد، ما یخچال شما را عیب یابی و برای رفع عیب از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف شود.

تعمیرات یخچال فریزر پارس در تهران

اگر یخچال شما خراب شده در هر نقطه از تهران که هستید با تعمیرگاه یخچال ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید تا ما با بهترین خدمات برای تعمیر یخچال فریزر پارس شما اقدام می کنیم و بهترین تکنسین ها و متخصصان خود را به محل اعذام می کنیم.

تعمیر یخچال فریزر پارس غرب تهران و تعمیر یخچال فریزر پارس شمال تهران و تعمیر یخچال فریزر پارس شرق تهران و تعمیر یخچال فریزر پارس جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر لباسشویی پارس:

تعمیر ماشین لباسشویی پارس

برند پارس از تولید کننده های محصولات خانگی است، بیشتر تولیدات این برند برودتی بوده ولی امروزه کولر آبی و لباسشویی را هم از تولیداتش قرار داده است، در گذشته با تجمع لباس های کثیف کار سختی بود که در شرایط نبود آب گرم و سرد، کار انجام شستن لباس ها انجام شود ولی امروزه با وجود ماشین لباسشویی مشکل برطرف شده و به راحتی و سرعت بالا اینکار انجام میشود.

زمانی که عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی شما دچار مشکلاتی شود باید با تعمیرکاران تماس بگیرید، گاهی ممکن است سیستم از سرویس دهی خارج شود و در اینصورت باید سرویس اساسی و تعمیرات انجام شود، دستگاه ماشین لباسشویی از وسایل گران منزل به شمار می آید و برای طول عمر بهتر این دستگاه باید همیشه به تعمیرات و سرویس سالانه ی آن اهمیت داد تا دارای عمر طولانی تری باشد.

تعمیرات ماشین لباسشویی پارس در تهران

همیشه باید تعمیرات و سرویس را جدی گرفت تا از صدمات دستگاه در امان باشید در غیر اینصورت مشکلاتی که پیش آید افراد آن را بخاطر بی کیفیتی محصول در نظر میگیرند.

نگران مشکلات ماشین لباسشویی پارس خود نباشید با ما تماس بگیرید و از تجربیات و تخصص تعمیرکاران ما برای تعمیر ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی پارس غرب تهران و تعمیر ماشین لباسشویی پارس شمال تهران و تعمیر ماشین لباسشویی پارس شرق تهران و تعمیر ماشین لباسشویی پارس جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات تعمیرگاه پارس

اعزام سریع تکنسین تعمیرگاه پارس

پایین ترین هزینه تعمیرات تعمیرگاه پارس

تکنسین حرفه ای تعمیرگاه پارس

با شماره تلفن تعمیرگاه پارس دکتر آچار تماس بگیرید و سفارش خدمات خود را بدهید، شماره تعمیرگاه پارس در پایین همین صفحه درج شده است برای سهولت کار اگر با موبایل سایت را میبینید در پایین روی دکمه سبز رنگ بزنید تا به صورت تماس گرفته شود.

انتشار یافته: 12
 1. MARYEN 2 سال قبل

  میخوایم برای جهیزیه لوازم خانگی بخریم بین برندهای جی پلاس و اسنوا و پاکشوما موندیم

 2. احمدمحمدی 2 سال قبل

  از نمایندگی اصلی کارتون درست تره به خدا هر موقع زنگ زدیم کمتر از یک ساعت تعمیرکارتون اومده نمایندگی 4 روز الاف میکنن آدمو

 3. دیدنده 2 سال قبل

  احسنت عالی بود

 4. امیرحسین عظیمی 2 سال قبل

  خیلی بی نقصه

 5. احسان مرتضوی 2 سال قبل

  سایتتون محشرههههه

 6. احسان جمالی 2 سال قبل

  مهندس جان عالی بود

 7. احمد نعمت زاده 2 سال قبل

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

 8. احمد آزادی 2 سال قبل

  کاش زودتر با دکتر آچار آشنا شده بودم یکی اومد دستگاهمون را داغون کرد و دیگه هم تلفنشو جواب نمیده

 9. صادق مددی 2 سال قبل

  دمتون گرم

 10. کریم یوسفی 2 سال قبل

  Awli bood

 11. نادیا صفری 2 ماه قبل

  سلام خواستم خسته نباشی بگم بهتون، ماشین لباسشویی مون گیر کرده بود زنگ زدیم تعمیرکار اومد خونمون تو تعطیلات، مشکل رو حل کرد، ممنون ازتون

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام و عرض ادب خوشحالیم که رضایت داشتید از خدمات مون، انجام وظیفه بود، موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید