نمایندگی مابه

تعمیرات مابه با گارانتی 12 ماهه

در نمایندگی مابه دکتر آچار تکنسین های ما انواع لوازم خانگی مابه را به بهترین شکل با بهره گیری از تخصص خود تعمیر میکنند و تکنسین های این مجموعه همواره سعی دارند به جای تعویض کردن قطعات به تعمیر کردن قطعات بپردازند.

در صورتی که قطعه ای تعمیر نشد، قطعات خراب شده با قطعات اورجینال تعویض میگردد و این مسئله به دلیل کاهش هزینه مشتریان عزیزمان است، شعار ما مشتری مداری و رضایت مشتری است و میکوشیم تا این شعار را به شما اثبات کنیم.

امیدوار و مطمئن هستیم که بتوانیم در آینده هم رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کنیم.

لوازم خانگی مابه از محصولات کاربردی و باکیفیتی هستند که به علت کمبود تعمیرگاه مشتریان را به دردسر انداخته و دچار سختی های فراوانی میکردند از این رو تعمیرگاه دکتر آچار اقدام به تأسیس بخش مخصوص به تعمیرات مابه کرد، این مرکز دارای شعب متعدد در شمال، جنوب، غرب، شرق و مرکز تهران بوده و از طریق همکاری با تکنسین های متخصص و آموزش دیده به ارائه خدمات تعمیر این محصول در منزل شما با هزینه مقرون به صرفه میپردازد.

توجه کنید جهت جلوگیری از بروز مشکلات جدی تر در لوازم خانگی مابه تعمیر این لوازم را تنها به تعمیرکاران رسمی نمایندگی های معتبر بسپارید و از سپردن آن ها به تکنسین های بدون تخصص جدا خودداری کنید.

نمایندگی مابه

نمایندگی تعمیرات مابه

بهتر است بدانید که اگر تا حدودی با عملکرد و کارکرد لوازم خانگی آشنا باشید باز هم نمی توانید خودتان به تنهایی برای تعمیر و نگهداری لوازم های خانگی اقدام کنید، لوازم خانگی نمایندگی مابه یکی از بهترین و شناخته ترین مارک هایی می باشد که ممکن است از بسیاری از لوازم های خانگی آن استفاده کنید.

نمایندگی مابه یکی از نمایندگی هایی است که محصولات عالی و به قیمت تولید می کند و به آسانی و به راحتی مشکلات ایجاد شده مابه را برطرف میکند.

تعمیر لوازم خانگی مابه

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

تعمیر لوازم خانگی مابه در تهران

دکتر آچار تعمیرگاهی مجاز و معتبر در شهر تهران است که با داشتن شعب متعدد در سطح شهر تهران به تعمیر لوازم خانگی مابه میپردازد، برای استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی مابه در تهران تنها کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا تکنسین های متخصص و آموزش دیده در کوتاه ترین زمان ممکن اعزام شوند.

تعمیر لوازم خانگی مابه در محل

تمامی خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار در زمینه تعمیرات لوازم خانگی مابه انجام میشود در محل انجام میشوند، با این امکان دیگر نیازی به حمل و نقل لوازم خانگی تان به تعمیرگاه ندارید، درنتیجه در وقت و هزینه تان صرفه جویی شده و با این امکان میتوانید به صورت کامل ناظر عملکرد تکنسین باشید.

نمایندگی مابه

سرویس لوازم خانگی مابه

سرویس مداوم لوازم خانگی توسط سرویسکار ماهر و مجرب همواره توصیه میشود، سرویس از جمله خدماتی است که توسط تکنسین های مرکز دکترآچار انجام شده و علاوه بر بهبود عملکرد موجب افزایش طول عمر لوازم خانگی نیز میشود، با سرویس تکنسین متوجه خطاها و ایرادات پنهان لوازم خانگی شده و با این اقدام از بروز مشکلات اساسی و بزرگ در لوازم خانگی جلوگیری میشود.

گارانتی تعمیرات لوازم خانگی مابه

تمامی خدماتی که توسط تکنسین های دکتر چار انجام میشوند از جمله نصب، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات دارای گارانتی 12 ماهه بوده که به صورت ضمانت نامه کتبی تقدیم مشتریان گرامی میشود.

خدمات پس از فروش لوازم خانگی مابه

در صورتی که عملکرد هر یک از لوازم خانگی مابه شما دچار اختلال شد می توانید جهت استفاده از خدمات پس از فروش محصول خود با شماره درج شده بر روی ضمانت نامه تماس بگیرید، در صورتی که ضمانت نامه دستگاهتان در دسترس نیست با تعمیرگاه دکتر آچار نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران تماس بگیرید تا تکنسین ها در اولین فرصت اعزام شده و به تعمیرات لوازم خانگی شما بپردازند.

چرا تعمیرات لوازم خانگی مابه را به تکنسین ها دکتر آچار بسپاریم؟

 1. همکاری با تکنسین‌های متخصص و آموزش دیده
 2. مشاوره رایگان تلفنی
 3. داشتن شعب متعدد در شهر تهران
 4. تعیین زمان حضور تکنسین در محل
 5. اعزام تکنسین در کوتاه ترین زمان ممکن
 6. تعمیر در محل
 7. گارانتی 12 ماهه
 8. هزینه مطابق با نرخ اتحادیه

برای ارتباط با نمایندگی مابه در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره نمایندگی مابه 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی مابه گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

نمایندگی مابه

تعمیر قطعات لوازم خانگی مابه بهتر است یا تعویض قطعات؟

اولویت تعمیرکاران مجموعه دکتر آچار تعمیر قطعات آسیب دیده لوازم خانگی مابه است، در صورتی که قطعه ای غیر قابل تعمیر باشد تکنسین ها ناگزیر به تعویض آن هستند درنتیجه در صورت نیاز تکنسین ها با رضایت مشتریان اقدام به تعویض قطعه می کنند، تمامی قطعاتی که توسط تکنسین های دکترآچار استفاده میشوند اصل و اورجینال همان محصول بوده و دارای گارانتی 12 ماهه هستند.

تعمیرات شبانه روزی لوازم خانگی مابه

مرکز دکترآچار به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در خدمت مشتریان گرامی است، از دیگر مزایای این تعمیرگاه مشاوره رایگان است، شما دوستان میتوانید سؤالات و مشکلات خود را به صورت رایگان با مشاوران مطرح کنید، در صورتی که تعمیر دستگاه تان توسط خودتان امکان پذیر باشد، راهنمایی شده و درغیر این صورت میتوانید درخواست تکنسین بدهید.

نصب لوازم خانگی مابه در تهران

نصب لوازم خانگی مابه از جمله خدماتی است که تکنسین های مرکز دکتر آچار ارائه میدهند، میتوانید در صورت نیاز به نصاب لوازم خانگی به دلیل خرید لوازم جدید یا اسباب کشی با مرکز دکتر آچار تماس بگیرید.

تعمیر لوازم خانگی مابه در منزل یا محل کار

اعزام تکنسین های مرکز دکتر آچار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام میشود، تکنسین های متخصص و مجرب در ساعات درخواستی مشتریان اعزام شده و با استفاده از بهترین و به روزترین ابزار و جدیدترین روش های تعمیراتی به ارائه خدمات میپردازند.

تعمیر لوازم خانگی مابه توسط تکنسین های دکتر آچار چقدر زمان می برد؟

یکی از سوا لاتی که برای مشتریان پیش میاید و ممکن است ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد این است که تعمیر لوازم خانگی مابه چقدر زمان میبرد؟

پس از درخواست تکنسین از مرکز دکتر آچار تکنسین در زمانی که مشتری تعیین میکند، در کوتاه ترین زمان ممکن (کمتر از یک ساعت) با پیشرفته ترین و به روزترین ابزار به منزل مشتری اعزام میشود، پس از اعزام، تکنسین به عیب یابی و بررسی لوازم پرداخته و خدمات مورد نیاز را انجام خواهد داد.

اگرچه نمیتوان زمان مشخصی را برای ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی مابه ارائه داد اما تکنسین های دکترآچار همواره در تلاش اند تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن ارائه دهند.

هزینه تعمیر لوازم خانگی مابه چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام می کنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام می گردد.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه:

تعمیر یخچال مابه

از مدل یخچال هایی که برای خانواده هایی که جمعیت بالایی دارند مناسب است می توان به یخچال ساید بای ساید مابه اشاره کرد، این یخچال بسیار کاربردی می باشد و در ضمن تعمیر ساید بای ساید مابه از کار هایی تخصصی می باشد که باید صورت پذیرد.

یخچال ساید بای ساید مابه

یخچال مابه از بهترین مدل هایی است که برای خرید مناسب می باشد، زیرا از تنوع بالایی برخوردار است که شما به راحتی می توانید برای خرید آن ها را انتخاب کنید.

همان طور که می دانید یخچال از ضروری ترین لوازم خانگی به شمار می آید که وجود آن در خانه مهم می باشد.

یخچال های مختلفی وجود دارند و هر کدام از قابلیت های خاصی برخوردار می باشند، شما به توجه به نوع و ظرفیت این دستگاه می توانید مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

یخچال ساید بای ساید و فریزر مابه دارای تکنولوژی و فناوری به خصوصی است که عملکرد و کارکرد خوبی دارد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه

تمامی لوازم های خانگی ممکن است روزی خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد، یخچال هم از لوازم برقی می باشد که ممکن است به دلیل استفاده نادرست و گذشت زمان دچار خرابی شود.

یخچال چون از لوازم مهم است باید در اسرع وقت تعمیر شود تا مشکل بزرگ تر نشود و خرابی آن باعث پریشانی نشود.

تعمیر یخچال باید با تخصص کافی انجام شود و به دست یک تعمیرکار متخصص و ماهر سپرده شود تا مشکل کاملاً از بین برود.

متخصصان نمایندگی مابه با مهارت کافی مراحل تعمیر را انجام می دهند و به درستی مشکل را می یابند و آن را تعمیر می کنند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید و فریزر مابه خود را به ما بسپارید تا از خدمات با کیفیتی برخوردار شوید.

تعمیر یخچال مابه غرب تهران و تعمیر یخچال مابه شمال تهران و تعمیر یخچال مابه شرق تهران و تعمیر یخچال مابه جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر ماشین لباسشویی مابه:

تعمیر لباسشویی مابه

ماشین لباسشویی مابه با عملکرد بسیار فوق العاده ای که دارد در بازار مورد توجه زیادی قرار گرفته است، تعمیر لباسشویی مابه باید به صورت حرفه ای و تخصصی انجام گیرد که ما در این مطلب می خواهیم درباره لباسشویی مابه و تعمیر ماشین لباسشویی مابه توضیح دهیم.

ماشین لباسشویی از لوازم پر استفاده می باشد و کار شست و شو را به خوبی انجام می دهد و باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود.

عمر وسایل برقی همیشگی نیست و ممکن است ماشین لباسشویی شما در هر برند و مدلی که باشد یک روز خراب شود، اگر برند ماشین لباسشویی شما مابه است اصلاً نگران نباشید ما تعمیر ماشین لباسشویی مابه را توسط متخصصان حرفه ای انجام می دهیم و به شما اطمینان می دهیم که هر خرابی و ایرادی که در لباسشویی شما ایجاد شده است با ارائه خدمات با کیفیت و عیب یابی درست تعمیر را انجام می دهند.

طبیعی است که مشکلاتی برای ماشین لباسشویی شما پیش بیاید و خیلی وقت ها با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف شده و از وارد شدن خسارات جدی به ماشین لباسشویی جلوگیری میکند.

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه ها نیازمند مراقبت است و بنابراین دلایلی مختلف و استفاده نادرست از دستگاه و یا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن می گردد، اگر مشکلی برای لباسشویی شما به وجود آمد است باید به دنبال یک تعمیرگاه لباسشویی خوب باشید تا متخصصان حرفه ای و دوره دیده ای داشته باشند که برای تعمیر آن ها را اعزام کنند.

تعمیرگاه ماشین لباسشویی مابه

تعمیر ماشین لباسشویی باید با مهارت بالایی انجام شود زیرا باید عیب یابی به خوبی انجام گیرد و مشکل پیدا شود و سپس با قطعات با کیفیت و ابزار های استاندارد تعمیر صورت پذیرد.

متخصصان نمایندگی مابه با دوره های آموزشی که دیده اند از مهارت های زیادی برخودار می باشند به همین دلیل تعمیر و خدمات با کیفیتی به شما ارائه می کنند، در هر زمان اگر با خرابی ماشین لباسشویی مواجه شدید کافیست با ما تماس بگیرید.

شما با خیال آسوده و راحت تعمیر ماشین لباسشویی مابه خود را به ما بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی مابه غرب تهران و تعمیر ماشین لباسشویی مابه شمال تهران و تعمیر ماشین لباسشویی مابه شرق تهران و تعمیر ماشین لباسشویی مابه جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی مابه:

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی مابه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین فناوری هایی به کار رفته در این دستگاه ها بسیار پیشرفته می باشد که به شما در شستن ظرف ها بسیار کمک می کند، البته باید به این توجه داشته باشید که تعمیر ماشین ظرفشویی مابه کاری تخصصی و حرفه ای می باشد.

در این مطلب ما قصد داریم درباره تعمیر ماشین لباسشویی مابه توضیح دهیم.

امروزه ماشین ظرفشویی جز مهم ترین لوازم های آشپزخانه های مدرن و امروزی تبدیل شده است، به طوری که در آشپرخانه ها جای آن مشخص می شود.

ماشین های ظرفشویی در اندازه های متفاوت و برای استفاده های گوناگون وجود دارند و نوع خانگی آن ها به دو حالت ایستاده و رو میزی موجود می باشد و انواع نیمه صنعتی و صنعتی آن برای استفاده در آشپزخانه رستوران ها و هتل ها استفاده می شود.

ماشین ظرفشویی پس از گذشت زمان و استفاده متداول دچار مشکلاتی نظیر خوب نشتن ظرف ها، نشتی آب، تخلیه نکردن آب و… می شود که باید در اسرع وقت تعمیرش انجام شود.

تعمیرگاه ماشین ظرفشویی مابه

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر دارد، ما می توانیم در تعمیر ظرفشویی مابه شما این وسیله پرکاربرد کمک نماییم.

تعمیری که انجام داده می شود برای ظرفشویی با مهارت باید انجام گیرد و همچنین به دلیل این که کارکرد مناسبی داشته باشد باید در تعمیر ظرفشویی از قطعات و ابزار های با کیفیت و مخصوص استفاده شود.

شما باید در صورت دیدن مشکل و اختلال در کارکرد سریعاً با متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی مابه تماس بگیرید و در خواست خود را ثبت کنید.

متخصصان نمایندگی مابه با استفاده از مهارت و دانشی که دارند تمامی کار های تعمیر را با استفاده از قطعات فابریک انجام می دهند تا رضایت شما جلب شود، با متخصصان ما نگرانی نداشته باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی مابه غرب تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی مابه شمال تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی مابه شرق تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی مابه جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر مایکروویو مابه:

تعمیرات مابه

مطمئنن برای مایکروفر مابه شما مشکلی ایجاد شده است که به این صفحه مراجعه کرده اید، قدم اول در تعمیر مایکروفر مابه پیدا کردن یک تعمیرگاه خوب برای تعمیر می باشد که نیروهایی ماهر در آن فعالیت کنند تا با اطمینان خاطر تعمیر مایکروفر مابه خود را به آن ها بسپارید.

مایکروفر مابه با فناوری و تکنولوژی خاصی که دارد به عنوان بهترین مایکروفر در بازار شناخته شده است که شما در هنگام خرید باید به این توجه داشته باشید که به شما ضمانت نامه ای تعلق گیرد تا به مشکلی برخورد نکنید.

نمایندگی مابه عرضه کننده بهترین لوازم های خانگی از جمله مایکروفر مابه می باشد که از تکنولوژی بالایی برخوردار می باشد و عملکرد بسیار فوق العاده ای نیز دارد.

تعمیر مایکروفر

مایکروفر یکی از لوازمی است که در آشپزخانه قرار میگیرد و امروزه به علت مشغله زیاد مردم، در بسیاری از خانه ها مورد استفاده قرار میگیرد و بسیار پر استفاده است.

اگر در هنگام خرید این دستگاه توجه به برند و جنس آن کنید، میتوانید مدت زیادی از این دستگاه بدون خرابی استفاده کنید، البته به شرطی که شما هم به درستی از آن استفاده کنید و نگهداری کنید.

اما به هر حال لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه که نسبتاً تمامی آنها با برق کار میکنند، احتمال این که برای آنها مشکل ایجاد شود وجود دارد و این مسئله کاملاً طبیعی است و ربطی به برند و جنس و… ندارد.

وقتی که به کار کردن با این دستگاه عادت میکنید، هنگامی که برای این دستگاه مشکلی پیش می آید بسیاری از کارهایتان لنگ میماند، چون این دستگاه علاوه بر گرم کردن غذا، طبخ و پختن غذا را نیز انجام میدهد.

این دستگاه تکنولوژی پیچیده ای دارد ولی کار با آن راحت است اما همانطور که گفته شد باید به طور صحیحی از آن استفاده کنید.

تعمیر مایکروفر مابه در تهران و در منزل شما

مایکروفر شما ممکن است دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد که اصلاً نباید نگران این موضوع باشید، تعمیر مایکروفر مابه ما باید توسط یک متخصص و فردی که آموزش دیده است انجام شود زیرا اگر تعمیر مایکروفر مابه شما به دست کسی سپرده شود که از تجربه و دانش زیادی برخوردار نمی باشد ممکن است در هنگام تعمیر به قطعات دیگر آسیب وارد کند و مشکل جدید ایجاد کند.

متخصصان نمایندگی مابه دکتر آچار در هر کجای تهران آماده خدمت رسانی به شما می باشند و برای جلب رضایت شما از قطعات فابریک و استاندارد استفاده می کنند و می کوشند تا تعمیری با کیفیت ارائه دهند.

تعمیر مایکروویو مابه غرب تهران و تعمیر مایکروویو مابه شمال تهران و تعمیر مایکروویو مابه شرق تهران و تعمیر مایکروویو مابه جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر فر توکار مابه:

تعمیرات فر توکار مابه در تهران

تعمیر فر توکار مابه بسیار پیچیده می باشد و باید در تعمیر آن دقت کنید چون در صورتی که بی دقتی شود یا تعمیر نادرست انجام شود ممکن خسارات زیادی ایجاد شود و هم هزینه تعمیر زیاد می شود و هم ممکن است مشکل خیلی جدی تری ایجاد شود.

نمایندگی مابه عرضه کننده بهترین و عالی ترین لوازم خانگی می باشد و با محصولات با کیفیتی که ارائه می کند در بازار مورد توجه قرار گرفته است، فر توکار مابه از محصولات بسیار خوب مابه می باشد که عملکرد و کارکرد بسیار خوبی دارد و مناسب ترین انتخاب برای آشپزخانه شما می باشد.

فر توکار مابه

امروزه از فر استفاده بسیار زیادی در آشپزخانه می شود زیرا عملکردی که فر دارد گاز ندارد و نمیتواند تمامی کار های مورد نیاز آشپزخانه را تامین کند.

شما برای پخت شیرینی، کیک، پیتزا و … به فر نیاز دارید و گاز این کار ها را نمی تواند انجام دهد.

فر چون از تمامی جهات حرارت می دهد باعث پخت بهتر بسیاری از چیز ها می شود اما گاز رو میزی فقط از زیر حرارت می دهد و مناسب این بعضی از پخت و پز ها نیست.

در بسیار از آشپزخانه ها فر توکار دیده می شود، این نوع فر مدرن و پیشرفته ترین نوع فر می باشد و در فضای کمی را اشغال می کند، جای آن بیشتر در کابینت و یا دیوار ها می باشد.

امروزه چون بسیاری از مردم به زیبایی آشپزخانه خود اهمیت می دهند برایشان انتخاب یک فر توکار مناسب بسیار مهم می باشد.

طراحی فر توکار بسیار زیبا می باشد و باعث می شود آشپزخانه جلوه خیلی خوبی داشته باشد.

فر توکار 3 نوع گازی، برقی، گازی برقی هستند که امروزه فر توکار برقی بیشتر شده است و فر توکار گازی کم و محدود شده است ولی از نظر قیمت از ارزان تر می باشد.

تعمیر فر توکار مابه

تمامی لوازم های خانگی روزی خراب می شود و به تعمیر نیاز پیدا می کند، فر توکار مابه هم ممکن است روزی خراب شود و به تعمیر احتیاج داشته باشد.

تعمیر فر توکار مابه باید با تخصص و دانش انجام شود تا مشکل کاملاً از بین برد، متخصصان ما در هر جای تهران برای خدمت رسانی به شما آماده هستند تا خدماتی با کیفیت به شما در رابطه با تعمیر فر توکار مابه ارائه کنند.

تعمیر فر توکار مابه غرب تهران و فر توکار مابه شمال تهران و تعمیر فر توکار مابه شرق تهران و تعمیر فر توکار مابه جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات نمایندگی مابه

اعزام سریع تکنسین نمایندگی مابه

پایین ترین هزینه تعمیرات نمایندگی مابه

تکنسین حرفه ای نمایندگی مابه

با شماره تلفن نمایندگی مابه دکتر آچار تماس بگیرید و سفارش خدمات خود را بدهید، شماره نمایندگی مابه در پایین همین صفحه درج شده است برای سهولت کار اگر با موبایل سایت را میبینید در پایین روی دکمه سبز رنگ بزنید تا به صورت تماس گرفته شود.

انتشار یافته: 12
 1. تهمینه 2 سال قبل

  سلام دلیل اینکه روی ظرف هایی که با ماشین ظرفشویی میشورم لکه میمونه چیه؟ ماشین ظرفشوییم هم مابه هست، اگر پاسخ بنده را بدهید ممنون میشم

  1. drachar 2 سال قبل

   عرض ادب و احترام خدمت شما، وقتتون بخیر، ممکنه املاح آب باعث ایجاد لکه روی ظرف هاتون باشه، فیلتر ظرفشویی تون رو تعویض کنید.

 2. Zeynab 2 سال قبل

  دکتر آچار که دیگه جای تعریف نداره عالی

 3. ملویس 2 سال قبل

  خرید آنلاین هم دارید

 4. سالار 2 سال قبل

  شما پیج اینستا هم دارین؟

 5. رمضان زارع 2 سال قبل

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 6. میثم کاظمی 2 سال قبل

  چطوری میتونیم از آخرین مطالبتون باخبر بشیم

 7. سیدمحمد فلاح 2 سال قبل

  عااااااااشقشم دکتر آچار

 8. غلامرضا جمالی 2 سال قبل

  مطلب خوبی بود

 9. یعقوب ملک 2 سال قبل

  هزینه تبلیغات توی سایت شما چنده؟

 10. سید رضا حسینی 3 ماه قبل

  سلام هزینه تعمیر لوازم خانگی به چه صورته؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر هزینه تعمیرات لوازم خانگی در مرکز ما طبق نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی است برای اطلاع بیشتر می توانید با شماره درج شده در سایت ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید