تعمیر فر توکار مابه

تعمیر فر توکار مابه


نمایندگی تعمیر فر توکار مابه

اگر شما بتوانید نکات اولیه ی و ساده را در همه ی لوازم برقی منزل توجه و رعایت کنید کمک بزرگی در به وجود آمدن مشکلات و خرابی های آنها انجام می دهید، در این مطلب می خواهیم درباره تعمیرات فر توکار مابه و نحوه نگهداری از آن را برایتان شرح دهیم.

در دنیای امروز با جایگزین شدن اجاق گاز های صفحه ایی دلیلی برای استفاده از فرهای توکار می باشد و برای پخت انواع غذاهایی که به فر نیازمند است از فر توکار استفاده کرده و فر توکار مابه بهترین گزینه ی آنها خواهد بود.

این را بدانید در هر زمانی که نیاز به تعمیر فر توکار مابه داشتید حتماً از متخصصین حرفه ایی برای و تعمیرات کمک بگیرید، همچنین توجه داشته باشید که برای نصب و سرویس هم باید از متخصصین کمک گرفته شود.

نمایندگی تعمیر فر توکار مابه
نمایندگی تعمیر فر توکار مابه

مشکلاتی که برای فر توکار مابه پیش می آید

در فر های توکار مابه ممکن است مشکلاتی پیش آید و عملکرد قوی نداشته باشند که گاهی ممکن است دلیلش خراب شدن المنت های حرارتی و یا به وجود آمدن مشکلاتی در ترموستات شود و در این زمان اگر شما به این مشکلات توجهی نداشته باشید باعث شده که به طور کلی فر توکار مابه شما از کار بی افتد.

گاهی ممکن است که فر توکار مابه شما حرارت نداشته باشد که در این مورد دلیلش برق نداشتن دستگاه می باشد، که احتمال خراب شدن فیوز و یا سوختن المنت در داخل دستگاه است و در موقع باید قطع کننده ی مدار فر را بررسی کرد و با تنظیمات دوباره آن را راه اندازی نمود و در این زمان با چک کردن فیوزها می توان فیوزهای خراب و یا سوخته را تعویض نمود و مشکل را برطرف کرد.

نحوه نگهداری از فر توکار مابه

دستگاه فر توکار دارای قسمت اصلی به نام المنت ها می باشد که در قسمت های داخلی دستگاه قرار دارد و هر کدام از این المنت ها کارایی خاصی برای پخت و پز دارد، یک نمونه از این کارها این است که عمل سوخاری کردن است و در قسمت دیگر برای پخت به کار می آید.

اگر خرابی در قسمت المنت پخت قرار داشته باشد، دمای دستگاه فر توکار برای عملیات پخت ناکافی بوده و غذا به خوبی طبخ نمی شود ولی در قسمت روی غذا عمل سوخاری انجام شده است و در این هنگام باید المنت ها را بررسی کرد که در صورت وجود شکستگی عمل تعویض صورت بگیرد و زمانی شما این مهارت را ندارید حتماً با متخصصین و تعمیرکاران فر توکار مابه تماس گرفته تا در اسرع وقت مشکل را بررسی کنند.

المنت ها را از لحاظ ظاهر با توجه و دقت نگاه کنید، وقتی فر را در حالت روشن قرار می دهید ولی المنت ها سرخ و داغ نمی شود احتمالاً مشکلی وجود دارد و باید سیم ها و ترمینال ها را چک کرد، المنت ها مقاومت گرمایی بالایی را دارا هستند که با نداشتن نارسانایی گرما به معنای سوختگی وجود دارد و باید عمل تعویض صورت بگیرد.

درباره اجزای داخلی فر توکار مابه

در قسمت ترموستات فر توکار مابه این را بدانید که در زمان تست ترموستات آن را در جه های 300، 400درجه تنظیم کردید ولی با افزایش دمایی که به دستگاه می دهید ولی تغییر دما را حس نکردید باید عمل تعویض را انجام داد، ترموستات در پنل اصلی دستگاه قرار دارد و المنت ها را کنترل کرده و به توسط این میکروسوئیچ برق المنت ها قطع و وصل خواهد شد و با داشتن یک ترموستات خراب دمای موجود در فر توکار ممکن است کم یا زیاد باشد.

در فرهای پیشرفته که دارای سنسور دما می باشد که محل قرار گرفتنش در داخل فر نزدیک المنت بالا است که گاهی این دستگاه ها احتمال دادن کد خطا می باشد که باید بررسی بشود.

چک کردن خرابی های احتمالی فر توکار مابه

با وجود بردهای الکترونیکی که عملکرد آن کلیه کارکردهای دستگاه را چک نموده و در واقع خاموش و روشن کردن المنت ها از وظایف اصلی آن است و ممکن است کد خطا بدهد ولی اگر برد دستگاه به طور کلی روشن نمی شود که احتمالاً اشکالی در خود برد یا برق ورودی باشد.

گاهی ممکن است شاهد پریدن فیوز باشید که خود این موضوع نشانه ی اتصال کوچک و یا خرابی در دستگاه می باشد و کاهیی در بعضی از فرهای توکار دارای چندین فیوز هستند که شما باید در ابتدا اتصالات و سیم کشی ها و المنت ها را چک کرده و بعد از مراحل اقدام به تعویض فیوز بنمایید.

سه مشکل عمده فر توکار مابه

در قسمت فر توکار ممکن است که دستگاه دارای سه مشکل عمده باشد که نیازمند تعمیرات می شود و باید با متخصصین در میان گذاشت مانند: فر به خوبی گرم نمی شود و این که گرما به دمای درست نمی رسد و دیگر این که عمل پخت غذا در دستگاه به طور یکسانی وجود ندارد.

نمایندگی تعمیر فر توکار مابه
نمایندگی تعمیر فر توکار مابه

نصب فر توکار

حتماً برای نصب فر توکار باید با متخصصین تماس بگیرید و کار را به آنها بسپارید و به بعضی موارد مانند محل قرار دادن فر توکار و اندازه های درست در محل نصب برای اجتناب از جا به جا کردن دستگاه و قرار دادن آن نزدیک یخچال و لباسشویی و یا این که در ارتفاع درستی قرار ندهدید، در اثر گذشت زمان دستگاه شما در عملکردش دچار اختلال می شود و ملزم به پرداخت هزینه های بیشتری برای تعمیرات می شوید.

دستگاه های فر برقی توکار دارای انواع مختلفی می باشد که شامل فر توکار گازی، برقی، برقی گازی می باشد.

تعمیر فر توکار مابه در تمامی مناطق تهران در محل

امروزه به دلیل مدل زندگی ها استفاده از فرهای توکار بسیار شده است،و این باعث شده که در آشپزخانه فضای کمتری را اشغال کند و فرهای برقی توکار به دلیل عدم استفاده از سوخت گاز از لحاظ ایمنی در رده ی اطمینان بیشتری قرار دارد و حس خطر کمتر می باشد.

شما می توانید با مشاهده ی هر گونه مشکل در فر توکار مابه خود با تعمیرکاران ما در دکتر آچار تماس گرفته تا برای تعمیر فر توکار مابه شما وارد عمل شوند و آن را برطرف کنند.

نمایندگی تعمیر فر توکار مابه
نمایندگی تعمیر فر توکار مابه

تعمیر فر توکار مابه در شمال تهران

خرابی فر توکار مابه مثل هر برند دیگری ممکن است برای فر توکار مابه شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر فر توکار مابه در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیرات فر توکار مابه در زعفرانیه، تعمیرات فر توکار مابه در ولنجک، سرویس فر توکار مابه در الهیه، نصب فر توکار مابه در تجریش، تعمیرات فر توکار مابه در شریعتی، تعمیر فر توکار مابه در فرمانیه، سرویس فر توکار مابه در نیاوران، نصب فر توکار مابه در لواسانات، تعمیرات فر توکار مابه در دربند، تعمیرات فر توکار مابه در دزاشیب، سرویس فر توکار مابه در سعادت آباد، نصب فر توکار مابه در ملاصدرا، تعمیرات فر توکار مابه در شهرک غرب، تعمیر فر توکار مابه در پارک وی، سرویس فر توکار مابه

تعمیر فر توکار مابه در غرب تهران

فر توکار مابه از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر فر توکار مابه می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات فر توکار مابه در سردار جنگل، تعمیرات فر توکار مابه در پونک، سرویس فر توکار مابه باغ فیض، نصب فر توکار مابه در آیت الله کاشانی، تعمیرات فر توکار مابه در آریا شهر، تعمیرات فر توکار مابه در بلوار فردوس، سرویس فر توکار مابه در صادقیه، نصب فر توکار مابه در سعادت آباد، تعمیرات فر توکار مابه در اکباتان، تعمیرات فر توکار مابه در شهرک آپادانا، سرویس فر توکار مابه در شهرک آزادی، نصب فر توکار مابه در شهر زیبا، تعمیرات فر توکار مابه در شهرآرا، تعمیرات فر توکار مابه در مرزداران، سرویس فر توکار مابه در پاتریس، نصب فر توکار مابه در جلال آل احمد، تعمیرات فر توکار مابه در شهرک راه آهن، سرویس فر توکار مابه در دهکده المپیک

نمایندگی تعمیر فر توکار مابه
نمایندگی تعمیر فر توکار مابه

تعمیر فر توکار مابه در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات فر توکار مابه خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به فر توکار شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر فر توکار مابه شما را انجام میدهیم: تعمیرات فر توکار مابه در افسریه، تعمیرات فر توکار مابه در پیروزی، سرویس فر توکار مابه در نازی آباد، نصب فر توکار مابه در مسعودیه، تعمیرات فر توکار مابه در راه آهن، تعمیر فر توکار مابه در مولوی، سرویس فر توکار مابه در شوش، نصب فر توکار مابه در میدان قزوین، تعمیرات فر توکار مابه در حسن آباد، تعمیرات فر توکار مابه در بعثت، سرویس فر توکار مابه در منیریه، نصب فر توکار مابه در مشیریه، تعمیرات فر توکار مابه در شهرک کاروان، سرویس فر توکار مابه در خاوران

تعمیر فر توکار مابه در شرق تهران

تکنسین های تعمیر در شرق تهران فر توکار مابه شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات فر توکار مابه شما را انجام می دهیم: تعمیرات فر توکار مابه در تهرانپارس، تعمیرات فر توکار مابه در رسالت، سرویس فر توکار مابه در سهروردی، نصب فر توکار مابه در مجیدیه، تعمیرات فر توکار مابه در نظام آباد، تعمیرات فر توکار مابه در سیدخندان، سرویس فر توکار مابه در نیرو هوایی، نصب فر توکار مابه در دماوند، تعمیرات فر توکار مابه در امام حسین، سرویس فر توکار مابه در نارمک

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. هادی محمودی 2 سال قبل

  با سلام شما بهترینید والسلام

 2. مسلم کیان 2 سال قبل

  مطالب بیشتری بنویسین لطفا

 3. امیر فراهانی 2 سال قبل

  تعمیرکارتون فوق العاده حرفه ای بود خواستم ازتون تشکر کنم

 4. هادی آزادی 1 سال قبل

  حرف نداره

 5. یدالله آقایی 1 سال قبل

  حساب توییتری هم دارید؟

 6. ناهید عمار 1 سال قبل

  ارور E13 در فر توکار مابه چیست؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 12 ماه قبل

   در صورتی که در اتصالات اصلی برقی فر تو کار خطا به وجود بیاید این ارور در دستگاه نمایش داده می شود، برای رفع این مشکل با تکنسین تماس بگیرید

 7. مهدیه صمدیان 1 ماه قبل

  دلیل این که تنظیم دمای فر توکار بهم می خوره چیه؟

  1. دکتر آچار 1 ماه قبل

   سلام و عرض ادب ایراد و خرابی قطعه ترموستات اصلی ترین علت مشکل در تنظیم دمای فرتوکار معرفی می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید