تعمیر هود لمسی

تعمیر هود لمسی


امروزه در آشپزخانه ها وجود یک هود بسیار ضرورت دارد که تا بتوانید هوای حاصل از آشپزی کردن را به خارج  از منزل هدایت کنید که این کار توسط هودهای متفاوت قابل اجرا خواهد بود به منزله ی این امر  این دستگاه های هود در مدل های متفاوت و برندهای متفاوت در بازارها موجود می باشد و با پیشرفت ها و تکنولوژی  امروزه دستگاه های هود در مدل و ساختارهای جدید قابل ارائه می باشد. در این مقاله شما را با تعمیر هود لمسی آشنا می کنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر هود لمسی

یکی از مواردی که ممکن است افراد مصرف کننده ی دستگاه هود لمسی با آن روبرو بشوند از کار افتادن دکمه های صفحه ی لمسی و معیوب شدن تاچ دستگاه هود خواهد بود.

از موارد رایج در خرابی این دستگاه هود لمسی علت کار نکردن صفحه ی لمسی می باشد، از متداول ترین دلایل بارز این مشکل احتمال دارد که قطعه ی برد الکترونیکی از کار افتاده باشد.

یا این که قطعه ی پد لمسی با مشکل مواجه شده و علت دیگرش هم می توانداتصالات دکمه های صفحه ی لمسی هود قطعه شده باشد.

تعمیر هود لمسی
تعمیر هود لمسی

معیوب شدن تاچ پد صفحه ی هود لمسی

اگر شما شاهد کار کردن برخی از دکمه های صفحه ی لمسی دستگاه هود خود بودید ولی در صورتی که دیگر دکمه های صفحه ی نمایش آن کار نمی کند باید در این زمان شک به خراب بودن صفحه ی نمایش دستگاه هود باشید.

در این مواقع اگر ایراد در قسمت برد الکترونیکی باشد باید بدانید که کل دکمه های صفحه ی نمایش  از کار بیفتد.

برای رفع این ایراد به وجود آمده بهتر است که در قسمت پشت صفحه ی لمسی هود با یک درجه حرارت ملایم و مشخص شده ایی باعث محکم شدن اتصالات بشوید.

ولی انجام دادن این کار بسیار نیاز به نخصص دارد و باید از افراد تعمیر کار تعمیر هود لمسی و متخصصی چون دکتر آچار کمک بگیرید.

علائم معیوب شدن قطعه ی برد صفحه ی نمایش دستگاه هود لمسی

هنگامی که شما مشاهده می کنید که پنل فرمان یا همان به اصطلاح قطعه ی برد الکترونیکی هستید باید علت را توسط کارشناسان تعمیر هود لمسی مورد بررسی قرار بدهید.

در این مواقع پنل فرمان معیوب شده و برد صفحه ی نمایش دیگر وارد عمل نمی شود، در مواقعی که شما دکمه های صفحه ی نمایش را مورد استفاده قرار می دهید کارایی ندارد.

برای رفع این ایراد بهتر است که در مرحله ی ابتدایی برق دستگاه هود را قطع کرد و با توجه به رعایت نکات ایمنی پنل دستگاه هود را باز نموده و پنل لمسی دستگاه هود را بررسی کرده و از ارتباط بین دکمه های برد فرمان و دکمه های برد اصلی مطمئن بشوید و چک کنید که  اتصالات دچار قطعی یا پارگی نشده باشند.

ولی این را هم اطلاع داشته باشید که تعمیرات هود یک امر بسیار تخصصی بوده و بهتر است توسط تکنسین های با تجربه تعمیر هود لمسی صورت بگیرد.

زیرا با انجام شدن این کار توسط افراد بی تجربه و نا کار آمد احتمال دارد که در آینده شما رابا مشکل مواجه بکند.

علت روشن نشدن دستگاه هود لمسی

گاهی احتمال دارد که شما با این ایراد مواجه شوید که دستگاه هود به هنگام استفاده کردن روشن نمی شود، در این صورت به طور حتم  نیازمند  به تعمیر هود هستید. نمایان شدن این ایراد ممکن است یک مشکل جزئی یا یک مشکل بزرگ باشد.

تعمیر هود لمسی
تعمیر هود لمسی

 دلایل اصلی ایجاد این مشکل به شرح زیر است:

کمبود منبع تغذیه یکی از شایع ترین دلایل بروز این ایراد است، عوامل زیادی مانند صدمه دیدن قطعه ی پریز برق، وجود نقص در اتصالات و … باشد.

 دلیل دیگری که باعث روشن نشدن دستگاه هود شما خواهد شد سوختن قطعه ی فیوز اصلی مداراست،  در این مواقع قطعه ی فیوز سوخته و باید اقدام به تعویض این قطعه شود.

عامل دیگری که در روشن نشدن دستگاه هود موثر واقع می شود، دریافت دستورات اختلال ایجاد کرده و از رسیدن آنها جلوگیری می کند.

عامل دیگری که در پیدایش این موضوع تاثیر گذار استدلیل نیم سوز شدن موتور دستگاه هود است که تامین کردن این قطعه بسیار گران تر از بقیه ی موارد می باشد.

زیرا تعویض موتور در مقایسه با رفع سایر مشکلات هزینه ی بسیار بالا تری  خواهد داشت. هم چنین خرابی برد الکترونیکی می تواند از کارکرد هود جلوگیری کند.

نکات ویژه در مورد نگه داری از دستگاه هود لمسی

مشخص است که دستگاه هود در آشپزخانه به دلیل قرار گرفتنش بر روی دستگاه اجاق گاز محل تجمع کثیفی و چربی های غذا است.

به همین دلیل است که این دستگاه به طور دائم آلوده است و وجود این آلودگی های حاصل از آشپزی مخصوصاً در مورد قطعات فیلترها ی دستگاه هود می تواند موثر در کارایی دستگاه هود شما باشد و باعث کاهش این کارایی دستگاه هود بشود.

در نهایت مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه خاصی بدان  داشته باشید مواظبت از دستگاه  هود و افزودن عمر آن و بالا بردن کارایی آن، انجام دادن نظافت منظم و انجام تعویض سر وقت قطعه ی فیلتردستگاه هود لمسی است.

در این صورت حتماً یک ساعت پس از خاموش کردن هود آن را تمیز کنید و از مواد شوینده با مواد بخارساز بسیار متناسب استفاده کنید.

یکی از موارد دیگر در امر نگه داری دستگاه هود، این است که بهتر است در هنگام پخت و پز این دستگاه را روشن کنید تا از صدمات حاصل از گرما در امان باشد.

بنابراین اگر به این امر بی توجه باشید، گرمای اجاق گاز در اثر گذشت زمان دستگاه هود شما را فرسوده می کند.

تعمیر هود لمسی در تهران

دکتر آچار مجموعه ای مجاز و معتبر است که در تمامی مناطق 22 گانه از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب به ارائه خدمات تخصصی حرفه ای در منزل می پردازد، در نتیجه ساکن هر یک از مناطق تهران که باشید میتوانید تعمیرات هود لمسی خود را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر هود لمسی در محل

هر زمان که دستگاه هود لمسی شما با ایراد مواجه می شود می توانید به کادر متخصص دکتر آچار اطلاع رسانی کنید و در یک فرصت کوتاه در محل حاضر شده و اقدامات لازم را در جهت برطرف کردن تمامی عیوب پیش آمده را رفع خواهند کرد و دیگر نیازی به انتقال دادن دستگاه هود شما نخواهد بود و در محل تعمیراتش صورت می گیرد.

تعمیر هود لمسی
تعمیر هود لمسی

تعمیر هود لمسی با گارانتی 12 ماهه

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه هستند که به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی شده و به این معنی است که در صورتی که تعمیر هود توسط تکنسین ها انجام شود و تا یکسال بعد دوباره دچار ایراد و خرابی شود تکنسین موظف است که تعمیرات را بدون دریافت هزینه جداگانه انجام دهد.

هزینه تعمیر هود لمسی

هر زمان که دستگاه هود لمسی شما با ایراد روبرو بشود، بهتر است که دستگاه هود توسط کارشناسان دکتر آچار مورد بازبینی قرار بگیرد و قطعات صدمه دیده را مورد بررسی قرار بدهند.

با انجام تعمیرات می توان ایراد را رفع کرده ولی در برخی از موارد احتمال دارد که قطعه ایی تعمیر نشود و نیاز به تعویض داشته باشد و هزینه های با توجه به تعویض قطعه و یا تعمیر قطعات بر آورد خواهد شد.

نتیجه ی پایانی

دستگاه های هود  که ممکن است در اثر استفاده های مکرر با مشکل در عملکردش روبرو بشود برای این که بتوانید ایرداهای به وجود آمده در دستگاه هود لمسی را رفع کنید می توانید با اطلاع رسانی به متخصصین دکتر آچار تمامی موارد پیش آمده برای دستگاه هود خود را در کمترین زمان برطرف کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. غلامرضا صابری 11 ماه قبل

  برای گذاشتن اسپلیت رو گرما لازمه که از تکنسین کمک بگیریم؟

 2. اسدالله سبحانی 11 ماه قبل

  برای تعمیر ماشین لباسشویی چه ساعتی و چه روزهایی می تونم تماس بگیرم؟

 3. رامین ملک 2 هفته قبل

  یکی از بهترین ها در تهرانید

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   ممنون از لطف شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید