تعمیر هود اخوان

تعمیر هود اخوان


تعمیر هود در محل با گارانتی تعمیرات

همانطور که میدانید ما تمام برندهای هود را تعمیر میکنیم و در این مطلب به تعمیر هود اخوان می پردازیم، هود آشپزخانه یکی از لوازم ضروری هر خانه‌ای است وظیفه این وسیله خارج کردن بخار و چربی‌ های معلق ایجاد شده از پخت و پز در آشپزخانه است اگر در انتخاب هود دقت کافی را داشته باشید و درست انتخاب کنید بخش زیادی از بو و چربی ها از خانه شما خارج خواهد شد، اگر برای هود شما مشکلی پیش آمد و نیاز به تعمیر هود داشتید، نگران نباشید و ابتدا این مطلب را بخوانید و سپس در صورتی که مشکل حل نشد جهت تعمیر هود اخوان با کارشناسان حرفه ای تماس بگیرید.

تعمیر هود اخوان

انواع هود آشپزخانه

هود های آشپزخانه به دو نوع تقسیم می‌شوند هود تصفیه کننده و هود خارج کننده هوا، هود تصفیه کننده هوا یا هود شومینه‌ای هوای همراه بخار غذا و ذرات چربی را به داخل مکیده و از روی فیلترهای مخصوصی عبور می‌دهد این فیلترها ذرات معلق در هوا را جذب کرده و هوای تمیز شده مجددا به محیط برگردانده می‌شود معمولاً این نوع از هود قادر به جمع‌ آوری مقدار زیادی از ذرات معلق در هوا است البته بستگی به جنس و کیفیت فیلترهای داخلی آن دارد در صورت استفاده از فیلترهای نامرغوب و یا تمیز کردن دیر هنگام و یا تعویض نکردن آنها، از کیفیت هوای خروجی هود کاسته می‌شود.

معمولاً این نوع از هود را با بدنه‌ ای شیشه‌ ای و یا فلزی می‌سازند تا در برابر حرارت مقاوم باشند و به راحتی بتوان آنها را تمیز کرد این نوع هود را میتوان در هر جایی نصب کرد در صورتی که این هود ها را به سقف نصب کنید، به آنها هود جزیره‌ای می‌گویند.

رفع مشکل و تعمیر هود اخوان

نوع دیگر هود آشپزخانه هوا را به بیرون منتقل می‌کند و به هود های معمولی معروف هستند در محل نصب این هود ها باید لوله خروج هوا وجود داشته باشد و یا بتوان سوراخی به بیرون برای رد کردن لوله خروج هوا ایجاد کرد این نوع از هود بخار و بوی غذا را از طریق لوله خروجی به بیرون از محیط منتقل می‌کند هود خارج کننده هوا به نگهداری کمتری نیاز دارد ولی هر وسیله‌ ای در صورت نگهداری مناسب علاوه بر طول عمر بالا عملکرد بهتری نیز خواهد داشت.

بسته به میزان پخت و پز و جریان هوا در محیط، این هودها در فواصل زمانی مناسب باید تمیز شوند، اگر هر وسیله‌ ای در شرایط محیطی نامناسب مورد استفاده قرار بگیرد احتمال بیشتری وجود دارد که خراب شود.

تعمیر هود اخوان

برخی از مشکلات متداول هود اخوان

  • درصورت روشن نشدن هود اخوان باید سیم کشی برق، برد و در آخر موتور آن را چک نمایید.
  • اگر هود شما یکسره کار میکند قطعا کلید یا برد شما دچار مشکل شده است.
  • اگر بعد از روشن کردن احساس می کنید صدای هود زیاد شده احتمالاً موتور و یا ملحقات آن مشکلی پیدا کرده است.
  • گاهی دکمه های صفحه نمایش یا سنسورهای بو و دمای هود کار نمیکند برد یا سیم کشی دستگاه شما نیاز به باز بینی دارد.
  • گاهی اوقات بعد از روشن کردن هود متوجه ضعیف شدن یا قطع شدن مکش هود میشوید، احتمالا فیلتر یا موتور عیب پیدا کرده است.

سخن آخر در رابطه با تعمیر هود اخوان

برای شست و شوی هود یک برنامه منظم داشته باشید با تمیز کردن به موقع و مراقبت از هود می‌توانید از هزینه‌ های تعمیر کم کنید، زمانی که تغییری در عملکرد و یا صدای تولید شده از قطعات آن متوجه شدید در کوتاه‌ ترین زمان نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایید تا به طول عمر دستگاه خود کمک کنید.

تعمیر هود اخوان

تعمیر هود اخوان در تهران

هنگامی که متوجه شدید که نیاز به تعمیر هود اخوان دارید و دنبال تعمیرگاه مناسبی میگردید، با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران و تکنیسین های ما در دکتر آچار تعمیر هود اخوان شما را در کمترین زمان، مناسب ترین هزینه و بیشترین بازخورد برای شما انجام دهند.

تعمیر هود اخوان کاری تخخصی و نیازمند تجربه است و اگر در غیر این صورت انجام شود موجب خرابی دستگاه میگردد، از این رو ما مجموعه خود را از با تجربه ترین و کار بلد ترین افراد تشکیل داده ایم و رضایت مشکلی یکی از مهم ترین چیز ها برای مجموعه ماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *