طرز کار با ماشین لباسشویی وست پوینت قدیمی

طرز کار با ماشین لباسشویی وست پوینت قدیمی


در متن طرز کار با ماشین لباسشویی وست پوینت قدیمی طرز کار کردن با این دستگاه را توضیح داده تا بهتر بتوانید از کارایی و برنامه های شستشو استفاده کرد پس با مقاله های دکتر آچار همراه باشید.

برای مشخص کردن محل مناسب برای نصب ماشین لباسشویی یکی از مواردی که اهمیت دارد جایگاه قرارگرفتن دستگاه است در نصب باید دقت بشود چون که پس از نصب باعث ایجاد صدا و لرزش می شود.

برای نصب ماشین لباسشویی باید توجه داشته که با در نظر گرفتن سایز ماشین لباسشویی مکانی را انتخاب کنید و حداقل در اطراف آن فضای باز باشد و در اتصالات ایرادی نداشته باشید.

بهترین جایگاه قرار گرفتن دستگاه جایی است که دارای شیر آب برای اتصال لوله آب، پریز برق و محلی برای قرار دادن لوله تخلیه باشد.

طرز کار با ماشین لباسشویی وست پوینت قدیمی

به منظور پیشگیری از صدمه و معیوب شدن اجزای ماشین لباسشویی وست پوینت، پیچ های متعددی در پشت آن تعبیه شده است تا از بروز این ایراد اجتناب شود برای نصب، باید این پیچ ها را باز شود و برای حمل و نقل بعدی ذخیره کنید تا مشکلی در آن ایجاد نشود چرا باید پشت ماشین لباسشویی وست پوینت را باز کنید؟

اما در هنگام نصب باید این پیچ ها را باز کنید و در صورت استفاده از ماشین لباسشویی با پیچ باعث ایجاد لرزش، صدا و در نهایت خرابی ماشین لباسشویی می شود. پس از برداشتن پیچ ها، آنها را با درپوش بپوشانید.

طرز کار با ماشین لباسشویی وست پوینت قدیمی
طرز کار با ماشین لباسشویی وست پوینت قدیمی

جایگاه قرار گرفتن ماشین لباسشویی وست پوینت باید چندین مشخصه داشته باشد از برجسته ترین مشخصه های می توان این موارد رابیان کرد:

 1. برا ی لوله آب در ورودی و خروجی فاصلهٔ یک تا یک مترو نیمی را باید در نظر گرفت.
 2.  رعایت کردن فاصله مناسب از پریز برق که بهتر است مجهز به محافظ برق باشد.
 3. رعایت کردن فاصله 5 تا 10 سانتی متر دور تا دور به خاطر گردش جریان هوا.
 4. اجازه بدهید که امکان گردش هوا در اطراف ماشین لباسشویی وجود داشته باشد.
 5. بهتر است که فرش را زیر ماشین لباسشویی قرار ندهید.
 6. بهتر است که دستگاه را در مکانی خنک نصب گردد.
 7. در مکانی که تجمع حشرات می باشد بهتر است که دستگاه نصب نگردد.
 8. برای شستشوی لحاف و یا پتو در ماشین لباسشویی از برنامه Duvet برای شستشوی لحاف در ماشین لباسشویی West Point استفاده کنید.
 9. اگر قصد دارید که تنظیم دمای آب انجام دهید از دکمه Temp برای تنظیم دمای آب ماشین لباسشویی استفاده کنید.
 10. گاهی اوقات که قصد تمیز کردن محفظه داخلی ماشین لباسشویی را دارید اطلاع داشته باشید که دکمه تمیز کردن کمک بگیرید.

راهنمای استفاده از برنامه های ماشین لباسشویی وست پوینتپ

استفاده از برنامه شستشو برای شستن همه لباس ها صحیح نیست و برنامه شستشوی مناسب باید با توجه به نوع و جنس لباس به دستگاه داده و تنظیم شود.

 • Eco: برنامه ایی که بسیار مناسب برای شستن لباس های کتانی و نخی پشم
 • برنامه ایی که برای شستن لباس های پشمی و بافتنی ظریف
 • برنامه ایی که متناسب شستن لباس های ظریف
 • Quick 15: شستشوی سریع ورزش و مخصوص شستن لباس های ورزشی مصنوعی
 • برنامه ایی برای شستشوی لباس هایی که جنسشان الیاف مصنوعی و لباس های پلی استر لباس زیر
 • برنا مه ایی برای شستن لباس زیر
 • برنامهٔ شستشوی محفظه ماشین لباسشویی
 • برنامه ریپیت برای دوباره شستن و تکرار کردن شستشو

طریقهٔ فعال کردن قفل کودک در ماشین لباسشویی West Point

به این گونه می باشد فعال کردن قفل کودک ماشین West Point با یکی از روش های زیر قابل اجرا می باشد:

یکی از این روش ها فشار دادن دکمه های Medic Rinse و Per Wash است که می توان انجام داد.

روش بعدی استفاده کردن از کلید قفل کودک که در مدل ها متفاوت وجود دارد.

 چه طوری ماشین لباسشویی وست پوینت را ریست کنیم؟

در صورتی که مشاهده کردید دکمه ریست روی صفحه کنترل ماشین لباسشویی را، می توانید آن را برای چند ثانیه نگه دارید تا ماشین لباسشویی دوباره راه اندازی شود. امکان دارد در برخی از مدلها این دکمه رویت نشود اگر ماشین لباسشویی دکمه ریست ندارد، ماشین را به مدت 5 دقیقه از برق بکشید و دوباره راه اندازی کنید.

روش این که دکمه پاور را سه ثانیه نگه دارید و سپس دست تان را بردارید تا ماشین لباسشویی ریست شود.

دقت و توجه در انتخاب مواد شوینده در ماشین لباسشویی وست پوینت قدیمی

اگر در انتخاب مایع و پودر مناسب لباس ها توجه داشته باشید سبب خوشبو شدن لباس و آنها را بسیار تمیز شسته به همین دلیل استفاده از مایع یا پودر مناسب در این زمینه باید مد نظر قرار گیرد در صورت استفاده از ماشین لباسشویی، در صورت عدم انتخاب مواد شوینده خوب، حساسیت های پوستی در افراد دیده می شود در بسیاری از موارد حتی رویت شده که لباس ها آسیب دیده اند.

اگر از مواد شوینده مناسب برای لباس ها استفاده نشود، علاوه بر این گونه مشکلات، باعث اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی نیز می شود ماشین لباسشویی وست پوینت با امکانات مناسب برای استفاده از متریال مناسب برای شستشو طراحی شده است.

شوینده بسیاری از لباس ها مانند; صابون لباسشویی، پودر لباسشویی، مایع لباسشویی، قرص شستشو، لکه بر و نرم کننده پارچه کاربرد دارد صابون لباسشویی لباس ها را نرم تر می کند.

این خصوصیات برای لباس های نخی توصیه می شود. پودر لباسشویی برای از بین بردن لکه بسیار مناسب است. برای بوهای نامطبوع می تواند که تاثیر گذار باشد مایع لباسشویی برای شستن فوری لباس ها و یا برای پیشگیری از چروک شدن و بی نیاز شدن از اتوکشی سبک بسیار مناسب است.

قرص های شستشو نیز برای از بین بردن رسوب زدایی یک پیشنهاد عالی است با کمک این اطلاعات می توانید یک ماده پاک کننده مناسب برای خود تهیه کنید.

طرز کار با ماشین لباسشویی وست پوینت قدیمی
طرز کار با ماشین لباسشویی وست پوینت قدیمی

طرز کار با ماشین لباسشویی وست پوینت قدیمی در محل

در محلهٔ خود اگر به دنبال یک تعمیر کار خوب هستید بهتر است که به پیشنهاد ما فکر کنید با خیالی آسوده کار تعمیرات را به دستشان بسپارید و آن کسی نیست جز دکتر آچار که می توانید از خدمات تعمیر در محل این کادر فعال بهره ببرید.

طرز کار با ماشین لباسشویی وست پوینت قدیمی در منزل

برای این که با اصول روند کار این دستگاه آشنا بشوید می توانید از مشورت کارشناسان دکتر آچار بهره ببرید بنابراین هر زمان که عملکرد این دستگاه دچار اختلال گشت با تعمیر کاران دکتر آچار تماس حاصل کرده تا از خدمات تعمیر در منز ل بهره ببرید.

هزینهٔ تعمیر ماشین لبسشویی وست پوینت قدیمی

 هنگامی که دستگاه ماشین لباسشویی وست پوینت شما خرا ب می شود باید توسط کارشناسان مورد باز بینی قرار بگیرد و عیب اصلی شناسایی شده و در صورت تعمیر اقدامات صورت بگیرد و در غیر این صورت تعویض انجام بشود که با توجه به این خدمات ارائه شده هزینهٔ تعمیرات مورد محاسبه قرار می گیرد به همراه هزینه ایاب و ذهاب افراد تعمیرکار می باشد.

 سخن نهایی

ماشین لباسشویی وست پوینت یکی دیگر ازبرندهای ماشین لباسشویی است که احتمال دارد در اثر گذشت زمان با مشکلاتی در ی مواجه شوید که در این زمان جای نگرانی نیست می توانید با تکنسین های با تجربه و آموزش دیده دکتر آچار ارتباط بر قرار کنید تا حلال معایب به وجود آمدهٔ این دستگاه ماشین لباسشویی وست پوینت شما باشند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. امین علوی 2 هفته قبل

  با خوندن این مقاله مشکل دستگاهمو برطرف کردم، واقعا کاربردی بود

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   خوشحالیم که مقاله کمک کنند بوده، موفق باشید

 2. رحیم طالبی 2 هفته قبل

  من از مشتریان تون هستم و همیشه دکتر آچار رو معرفی میکنم به آشناها

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید، موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید