تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس


دستگاه های یخچال ها در برندهای متفاوت و در ظاهر و استایل های متفاوتی در بازارها موجود می باشد و هر کدام از یک کیفیت بر خوردار هستند ولی از هر برند و با هر کیفیتی باشد باز هم احتمال دارد با اختلالاتی در عملکردشان روبرو بشوند که نیاز به تعمیرکاران تعمیرات یخچال فریزر باشد. در ادامه شما را با تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس آشنا خواهیم کرد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

گاهی هم ممکن است به دلیل گذشت زمان و فر سوده شدن دستگاه یخچال شما با مشکلاتی روبرو بشود که باز هم در این صورت هم به متخصصین نیازمندید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس

علت روشن نشدن دستگاه یخچال ساید بای ساید

فیلتر دستگاه یخچال ساید بای ساید به علت وجود تجمع رسوبات و انسداد راه آب ورودی دستگاه یخچال دچار مشکل شده که باید توسط تکنسین های مربوطه مورد برررسی قرار بگیرد.

به عنوان یک قاعده، تعویض فیلتر هر 6 ماه یکبار ضروری است، ولی به مناطق مختلف بستگی دارد که سختی آب چقدر باشد.

از قطعات دیگر شیر برقی است که با میدان مغناطیسی عمل کرده و آب را به آب سرد کن هدایت کرده علت روشن نشدن دستگاه یخچال  و در صورت کارایی نداشتن بهتر است توسط کارشناسان بررسی گردد.

در قسمت فعال کننده ی آب سرد کن به گونه ایی است که میکروسوئیچ آب سرد کن را اکتیو کرده که برای چک کردن این قطعه باید دستگاه را از برق جدا نموده و بررسی بیشتری بشود.

در قطعه ی میکروسوئیچ که برق را جدا کرده و در مرحله ی بعدی شیر آب ورودی را بسته و پنل را خارج کرده تا بتوان این قطعه را مورد بررسی قرار داد.

در صورتی که آزمایشات نشان داد که شیر برقی آب برق ندارد و محرک و کلید کارشان را به درستی انجام داده، احتمال این  است که ایراد از برد دستگاه باشد. برای رفع نقص ساید بای ساید، حضور تکنسین ملزم است.

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس
تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس

دلیل وجود گرما در دیواره های اطراف دستگاه یخچال چیست؟

گرمایی که در قسمت دیوارهای دستگاه یخچال ساید بای ساید وجود دارد می تواند به علت نصب لوله های داغی است که بر روی دیوارها و فرآیند خنک سازی دستگاه که طبیعی است.

ولی اگر دستگاه یخچال ساید بای ساید شما در صورتی که  غیر عادی گرم می شود، احتمال دارد که فاصله یخچال تا دیوارهای اطراف را به درستی رعایت نکرده اید و مقدار این فاصله های بسیار کم می باشد.

هم چنین جستجو کنید که هیچ منبع حرارتی در اطراف دستگاه یخچال ساید بای ساید شما قرار نگرفته باشد در صورتی که مشاهده شد پس از بررسی فاصله و محیط اطراف، این گرمای دیوارهای ساید بای ساید شما هنوز هم به قوت خود باقی است و درجه حرارت بالاست.

برای رفع مشکل به تکنسین نیاز است و می توانید از تکنسین های حرفه ایی دکتر آچار کمک بگیرید.

چند توصیه ی مهم در امر نگه داری از دستگاه یخچال ساید بای ساید

در زمانی که قصد خرید دستگاه یخچال ساید بای ساید را دارید بهتر است که به هنگام انجام خرید به برچسب انرژی توجه داشته باشید.

بهتر است که لاستیک های درب دستگاه یخچال را بررسی کرده تا خراب یا فرسوده نباشد زیرا باعث هدر رفتن برودت هوای داخلی دستگاه خواهد شد و هوای گرم به راحتی نفوذ می کند.

در هنگام نصب و قرار دادن دستگاه یخچال در جایگاه اصلی خودش باید توجه داشته باشید که در قسمت پشت دستگاه و کناره ها به اندازه ی بیست سانتی متر از دیوار و اطراف فاصله داشته باشد تا هوا به خوبی در جریان قرار بگیرد.

هرگز غذاهای داغ را در داخل دستگاه یخچال قرار ندهید.

توجه داشته باشید برای این که از نوسانات برق دستگاه یخچال ساید بای ساید شما در امان باشد بهتر است که از دستگاه محافظ برق استفاده کنید.

برای این که جریانات هوا به راحتی مبادله بشود و هوا در گردش و منتقل بشود باید حداقل هر دو سال یک بار لوله های پشت دستگاه یخچال ساید بای ساید خود را به طور مرتب تمیز کنید.

توصیه می شود که هرگز دستگاه یخچال را در نزدیکی دستگاه های گرما زا قرار ندهید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس
تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس در محل

اگر ساکن منطقه ی شرق تهران یعنی در محله ی تهرانپارس هستید کارشناسان دکتر آچار به راحتی قابل دسترس هستند و در صورت مشاهده کردن هر گونه ایراد در عملکرد دستگاه یخچال ساید بای ساید خود از هر برندی که باشد، کارشناسان مربوطه به راحتی می تواند مشکل دستگاه یخچال شما را برطرف نمایند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس در منزل

متخصصین دکتر آچار  با یک تماس شما و اطلاع رسانی  به آنان در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حضور پیدا کرده و اقدامات لازم را انجام خواهند داد و دیگر نیازی به انتقال دستگاه یخچال ساید بای ساید شما به مکان دیگری نیست.

با حضور در منزل و بررسی کردن تمامی موارد و عیوب پیش آمده عیب اصلی را شناسایی نموده ایراد را رفع خواهند کرد.

هزینه ی تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس

هر زمان که دستگاه یخچال ساید بای ساید شما با ایراداتی مواجه می شود با تماس با تعمیر کاران ماهری چون دکتر آچار و حضورشان می توانید متوجه هزینه ی تعمیرات بشوید.

این هزینه ی تعمیرات بستگی به قطعه ی معیوب شده و یا این که تعویض قطعه ی آسیب دیده دارد که با توجه به این که دستگاه یخچال ساید بای ساید شما با کدام ایراد روبرو شده است می تواند این هزینه ی تعمیرات متغیر باشد.

کلام آخر

از آن جایی که انجام تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهرانپارس به دلیل فاسد شدن زود هنگام مواد غذایی و اهمیت داشتن این قضیه می تواند شما را بیشتر دچار نگرانی بکند که هر چه زودتر یک تعمیر کار خوب مهیا کنید.

ما به شما متخصصین دکتر آچار را توصیه می کنیم که به راحتی در دسترس هستند و می توانند مشکلات پیش آمده برای دستگاه یخچال تان را برطرف نمایند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
  1. محمدتقی شاکری 1 سال قبل

    واقعا لذت بردم از مرام تعمیرکارتون و کار حرفه ایش

  2. ابراهیم موسوی 11 ماه قبل

    تعمیرکارتون سر وقت اومدن لباسشویی مو تعمیر کردن رفتن خدا خیرشون بده

  3. شهرام مدنی 8 ماه قبل

    خواستم تشکرکنم ازتون که این همه کارتون با کیفیته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید