نمایندگی دوو 🥇خدمات پس از فروش دوو

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو

تعمیر تمام لوازم خانگی دوو توسط نمایندگی دوو با گارانتی تعمیرات 12 ماهه

تکنسین های حرفه ای ما در نمایندگی دوو دکتر آچار انواع لوازم خانگی دوو را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی دوو

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه دوو و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد آماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی دوو برای تعمیر انواع لوازم خانگی دوو آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در نمایندگی خدمات پس از فروش دکتر آچار تمام لوازم خانگی دوو را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

برای ارتباط با نمایندگی دوو در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی دوو گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 6 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

هزینه تعمیر لوازم خانگی دوو چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام می کنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام می گردد.

تعمیرات لوازم خانگی دوو

تعمیر ماشین لباسشویی دوو

تعمیر یخچال دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر مایکروفر دوو

تعمیر کولر گازی دوو

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو:

گاهی ممکن است در یخچال ها صداهایی شنیده شود، که این صداها ناشی از فن یخچال هاست، قرار گرفتن این فن ها در یخچال ها متفاوت است، بخاطر صدای یخچال لازم است که فن ها را تعویض کرد، عملکرد فن های این دستگاه خنک کننده برای جابه جایی هوای داخل یخچال ها می باشد، برای اینکه دستگاه یخچال فریزر و ساید بای ساید شما به خوبی و منظم کار کند باید فن دستگاه مشکل خاصی نداشته باشد.

از دلایل تعویض فن یخچال ها تغییر در صدای این دستگاه هاست، هرچه مقدار صدای ایجاد شده بالاتر باشد ضرورت تعویض فن یخچال بالاتر می رود.

برای تعویض این قطعه از دستگاه یخچال شما نیاز به مهارت است که به صورت اصولی باید اقدام به این عمل نمود، گاهی هم این صدا ممکن است بخاطر به غیر از خرابی فن دستگاه، مشکل از کندانسور و یا تراز نبودن یخچال فریزر و ساید بای ساید شما باشد، از علائم خراب شدن فن کندانسور یخچال می تواند از صدای غیر طبیعی از پشت یخچال و یا داغ شدن کنار درب یخچال به بیش از حد آن، برای برطرف کردن آن با افراد با تجربه، کار و مشکل دستگاه یخچال خود را به راحتی حل کنید.

گاهی هم خراب شدن برد دستگاه می تواند علت یخ زدن مواد غذایی در داخل یخچال دوو و خرابی دمپر دستگاه باشد.

تعمیر یخچال دوو غرب تهران و تعمیر یخچال دوو شمال تهران و تعمیر یخچال دوو شرق تهران و تعمیر یخچال دوو جنوب تهران توسط نمایندگی دوو دکتر آچار

تعمیر لباسشویی دوو:

در زمان خرید ماشین لباسشویی دوو، اینکه چه مدل و در چه زمان و چه مکانی خریداری شده است مهم نیست، نگران نباشید در هر زمانی برای دستگاه ماشین لباسشویی شما مشکلی پیش بیاید، شما خدمات را از ما بخواهید، تا در اسرع وقت مشکل دستگاه ماشین لباسشویی شما را برطرف کنیم.

اصلاً نگران تعمیرات دستگاه ماشین لباسشویی دوو خود نباشید و یا اینکه ممکن است در زمان حمل و نقل و جابجایی دستگاه به تعمیرگاه استرس نداشته باشید، ما متخصصین را به منزل شما میفرستیم تا اشکالات دستگاه ماشین لباسشویی شما را بررسی کنند و در محل آن را برطرف کنند.

زمانی را که صرف تعمیرات ماشین لباسشویی شما می شود بستگی به نوع خرابی دستگاه دارد، ماشین لباسشویی هم از مهم ترین وسایل آشپزخانه به شمار می آید، هرچند از بهترین برند ها باشد ولی ممکن است گاهی دچار مشکل شود، که با این مشکل تنظیم پاکیزگی منزل را به هم می زند و انبوهی از لباس های کثیف خانه را در بر میگیرد.

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو از کارهای تخصصی است که توسط افراد ماهر انجام میشود.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو غرب تهران و تعمیر ماشین لباسشویی دوو شمال تهران و تعمیر ماشین لباسشویی دوو شرق تهران و تعمیر ماشین لباسشویی دوو جنوب تهران توسط نمایندگی دوو دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو:

در زمانی که ماشین ظرفشویی دووی شما دچار اشکالات شد ابتدا با تعمیرگاه دوو تماس بگیرید، اگر مشکل کوچک و جزیی باشد با راهنمایی متخصصین ممکن است مشکل دستگاه ماشین ظرفشویی شما برطرف شود.

ماشین ظرفشویی دوو از بهترین محصولات این شرکت می باشد، این دستگاه مجهز به فیلتر تمیز کننده سیستم خودکار و حجم آب مصرفی است که این دستگاه را از بقیه دستگاه ها متمایز می کند.

در زمان استفاده از ماشین ظرفشویی می توان در وقت و برق و آب مصرفی صرفه جویی کرد و استفاده ی بهینه انجام داد.

حتماً سالی یک بار از متخصصین برای بررسی دستگاه ماشین ظرفشویی کمک بگیرید و دستگاه را چک نمایید و این را بدانید گاهی بروز بعضی از مشکلات دستگاه ماشین ظرفشویی شما در آینده بخاطر اشکالاتی در زمان نصب دستگاه تان بوده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو غرب تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شمال تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شرق تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو جنوب تهران توسط نمایندگی دوو دکتر آچار

تعمیر مایکروفر دوو:

از محبوب ترین برندها در زمینه ی سولار و مایکروفر از محصولات دوو می باشد، نصب کردن دستگاه مایکروفر دوو ممکن است کار آسانی به نظر بیاید ولی این دستگاه حساسیت بالایی دارد، در این صورت باید با دقت افراد متخصص انجام شود تا در آینده دچار مشکل نشوید.

در زمان نصب مایکروفر باید حد فاصل زمین و دیوار با این دستگاه را به خوبی رعایت کرد، چون این کار در بالا بردن کارایی مایکروفر بسیاراهمیت دارد، زمانی که مایکروفر بیشترین و بهترین راندمان را داشته باشد مشتریان هم رضایت متقابلی را دارا هستند.

در زمان بروز هر گونه مشکل در دستگاه مایکرو فر شما با ما تماس بگیرید و نگران خرابی دستگاه تان نباشید.

تعمیر مایکروفر دوو غرب تهران و تعمیر مایکروفر دوو شمال تهران و تعمیر مایکروفر دوو شرق تهران و تعمیر مایکروفر دوو جنوب تهران توسط نمایندگی دوو دکتر آچار

تعمیر اجاق گاز دوو:

در زمان نصب اجاق گاز باید حتماً نکات ایمنی را به خوبی رعایت کرد، نصب اجاق گاز در محیط های بزرگ و با تهویه هوا نصب شود و از قرار گرفتن اجاق گاز در محیط های بسته جلوگیری کنید.

از سر رفتن غذا بپرهیزید و نشتی گاز را چک کنید و با کف و صابون حتماً محل اتصال شیلنگ به دستگاه را کنترل نمایید تا از خطرات بعدی در امان باشید.

گاهی به علت زیاد بودن مقدار گاز در مخلوط گاز و هوا باعث وجود شعله های دود می شود که باید آن را کنترل کرد، برای سرویس لوازم خانگی دوو خود از ما کمک بخواهید و اطمینان داشته باشید که بهترین خدمات را خواهیم داد.

نکات ایمنی در مورد اجاق گاز باید به خوبی رعایت شود تا از خطرات پیشگیری شود، هیچ گاه ظروف سنگین را بر روی اجاق گاز قرار ندهید.

تعمیر اجاق گاز دوو غرب تهران و تعمیر اجاق گاز دوو شمال تهران و تعمیر اجاق گاز دوو شرق تهران و تعمیر اجاق گاز دوو جنوب تهران توسط نمایندگی دوو دکتر آچار

تعمیر کولر گازی دوو:

برند دوو در تولید محصولات کولر گازی و اسپلیت فعال می باشد، در زمانی که برای دستگاه کولر گازی شما مشکلی پیش آید با تکنسین های مجرب ما تماس حاصل کنید تا مشکل و ایراد های دستگاه کولر گازی شما را به راحتی برطرف کنند.

اگر زمانی لازم باشد برای تعمیرات دستگاه نیاز به تعویض قطعات  باشد حتماً از بهترین کیفیت ها برای قطعات تعویضی استفاده می شود، ماهرترین افراد برای تعمیرات به محل شما فرستاده میشود تا مشکل را برطرف کند.

زمانی که هیچ گونه تخصصی در تعمیر و عیب یابی کولر گاز ندارید، هیچگاه اقدام عجولانه برای باز کردن کولر گازی ننمایید، ممکن است با این روش، کولربا مشکلات بزرگتری روبرو شود.

تعمیر کولر گازی دوو غرب تهران و تعمیر کولر گازی دوو شمال تهران و تعمیر کولر گازی دوو شرق تهران و تعمیر کولر گازی دوو جنوب تهران توسط نمایندگی دوو دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

6 ماه گارانتی خدمات نمایندگی دوو

اعزام سریع تکنسین نمایندگی دوو

پایین ترین هزینه تعمیرات نمایندگی دوو

تکنسین حرفه ای نمایندگی دوو

2 دیدگاه

    • سلام بله ماشین لباسشویی دوو هم تعمیر میکنیم، تعمیرات در محلی که دستگاه لباسشویی تون قرار داره انجام میشه در صورتی که نیاز به تعمیرگاه باشه، تعمیرکار خودش قطعه رو به تعمیرگاه میبره و میاره براتون نصب میکنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *