تعمیر جاروبرقی زیرووات🛠نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیرووات

تعمیر جاروبرقی زیرووات

تعمیر جاروبرقی زیرووات


تعمیر جاروبرقی زیرووات

دستگاه جاروبرقی هم از دیگر لوازم برقی مهم و اصلی در منازل های امروزی است  که در صورت خراب شدن این دستگاه مشکلاتی را برای افراد در منزل پیش می آورد.

اگر از افرادی هستین که جاروبرقی شما از برند زیرووات می باشد در صورت نمایان شدن هر یک از مشکلات مانند صدای زیاد از دستگاه جاروبرقی زیرووات، نداشتن مکش خوب، خراب شدن سیم جمع کن، روشن نشدن دستگاه جاروبرقی زیرو وات و… می توانید با تعمیر کاران حرفه ایی جاروبرقی زیرووات تماس بگیرید و مشکل را بیان کنید تا برای تعمیر جاروبرقی زیرووات اقداملات لازم را انجام بدهند.

سوختن موتور دستگاه جاروبرقی زیرو وات

در مواقعی که دستگاه جاروبرقی را می خواهید به برق بزنید و روشن نمیشود و این زمان که به برق اتصال دارد ولی روشن نخواهد شد موتور دستگاه جاروبرقی شما سوخته است، و احتمالاً آرمیچرها و پیچک های قطب به طور کامل سوخته است و این سوختن کامل دستگاه  همیشه ی بعد از نیم سوز شدن دستگاه اتفاق می افتد، در این زمان باید با تشخیص متخصصین تعمیر جاروبرقی زیرووات قطعات تعویض و یا تعمیر انجام بشود.

تعمیر جاروبرقی زیرووات

نداشتن قدرت کافی موتور جاروبرقی زیرووات

اگر با این مشکل روبرو شدید دلایلی وجود دارد از جمله: کثیف بودن کلکتور که بهتر است این قطعه را به خوبی تمیز کنید ولی از سمباده استفاده نکنید زیرا احتمال دارد ذرات باقی مانده  از آن در بین شیارها  گیر کند و مشکل ایجاد کند، خراب شدن زغال دستگاه که باعث کاستن قدرت موتور می شود و همچنین خراب شدن یاتاقان ها هم دلیلی برای این ضعف می باشد، آرمیچر با کمک یاتاقان ها می تواند حرکت کند و اگر مشکلی برای بلبرینگ ها  و بوش ها بیفتد دیگر آرمیچر خوب کار نمیکند و باید رفع عیب بشود و دلیل دیگر نیم سوز شدن موتور دستگاه است باعث کاهش قدرت موتور خواهد شد.

مکش دستگاه جاروبرقی زیرووات کاهش پیدا کرده است

در زمان مشاهده ی این مشکل باید در ابتدا کیسه ی جاروبرقی را بررسی کرد  که احتمال پر شدن  کیسه ی جاروبرقی وجود دارد که با تخلیه ی کیسه باید مشکل برطرف بشود، فیلتر دستگاه را باید تمیز کنید که در صورت کثیف بودن  فیلتر احتمال بروز این مشکل وجود دارد، و در آخر باید لوله های دستگاه جاروبرقی  را چک کرد  تا اگر در قسمتی مسدود شده است آن را باز کرد و مشکل مکش دستگاه را برطرف نمود.

تعمیر جاروبرقی زیرووات

خراب شدن سیم جمع کن دستگاه جاروبرقی

در انتهای کار دستگاه جاروبرقی باید سیم دستگاه را توسط قطعه ی سیم جمع کن جمع کرد ولی گاهی به خوبی عمل نمیکند و بیشتر افراد از این مشکل ناراحت هستند  و در زمان وقوع این اشکال در دستگاه می توانید چند بار سیم را به بیرون کشیده تا برطرف بشود  ولی اگر نتوانستین ایراد را برطرف کنید از تعمیر کاران تعمیر جاروبرقی زیرووات کمک بگیرید تا رفع عیب کنند.

وجود صداهای زیاد از دستگاه جاروبرقی زیرووات

جاروبرقی های امروزی دارای صدای کمی هستند در صورت شنیدن صداهای زیادی از دستگاه جاروبرقی باید مشکل را بررسی کرد، خراب شدن موتور دستگاه و یا پر شدن کیسه ی جاروبرقی می تواند دلیلی برای وجود این مشکل باشد  در مواقعی که این مشکل با برطرف کردن مواردی که گفته شد حل نشد باید از متخصصین تعمیر جاروبرقی زیرووات کمک بگیرید تا قطعات دستگاه را بررسی کنند و عیب را پیدا کنند و آن را برطرف نمایند.

دلیل وجود این صداها هم گاهی به خاطر وجود خرابی در قسمت قطعه ی پروانه و معیوب شدن بلبرینگ ها  و بوش ها  که صداهای خشنی را ایجاد کرده و یا نگهدارنده های لاستیک که جلوی لرزش موتور را گرفته خراب شده است و در صورت نمایان شدن این عیب می توان آنها را تعویض کرد تا مشکل دستگاه جاروبرقی شما برطرف بشود.

اگر دستگاه جاروبرقی زیرو وات شما دچار هر گونه اشکال فنی می شود می توانید با ما تماس بگیرید تا جهت تعمیر جاروبرقی زیرووات اقدامات لازم را انجام دهیم و مشکل دستگاه را برطرف کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *