تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات


دکتر آچار از مراکز تخصص تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران می باشد که با داشتن شعبات متفاوت به راحتی در دسترس بوده و آمادهٔ خدمت رسانی در زمینه تعمیرات لباسشویی هستند.

هر چند که شرکت تولید ماشین لباسشویی زیرووات با به کار گرفتن قطعات برتر و با کیفیت و بالاترین تکنولوژی استفاده کرده ولی در برخی از موارد احتمال دارد که شما با مشکلات و اختلال در عملکرد این دستگاه را رویت کنید که می توانید با تماس با متخصصین این ایراد را برطرف نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

احتمال دارد که در حین کار کردن با دستگاه ماشین لباسشویی زیرووات با انجام نشدن عمل تخلیهٔ آب روبرو بشوید که نیاز به بررسی مجدد دارد.

وقتی که متوجه شوید ماشین لباسشویی نمی چرخد، خالی نمی شود و لباس ها خیس می مانند، از روزهای بسیار ناراحت کننده ایی است، ولیکن نگران نباشید، ما شما را با این راهنمای آسان تحت پوشش قرار داده ایم.

از موارد متداوالی که ماشین لباسشویی زیرووات ممکن است با آن مواجه باشد، عدم تخلیه آب است که دلایل متعددی دارد، در زیر به دلایل محتمل این ایراد اشاره شده است، با کمک مشاوره کارشناسان دکتر آچارمی توانید خودتان بدون پرداخت هزینه تعمیرکار آن را تعمیر کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات
تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

پیدایش ایراد تخلیه ماشین لباسشویی خود را با این راهنمای عیب یابی اقدام به رفع نمایید، دلیل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی:

 • مسدود شدن فیلتر اولین مورد بروز این ایراد در ماشین لباسشویی زیرووات می باشد، اکثر ماشین های لباسشویی تا زمانی که آب شستشوی قبلی را تخلیه نکرده باشند، چرخه شستشوی جدیدی را آغاز نمی کنند، در صورتی که ماشین لباسشویی شما به کندی تخلیه می کند یا به طور کلی عمل تخلیه انجام نمی شود، به احتمال زیاد سیستم تخلیه به خصوص فیلتر با انسداد روبرو شده است، قابل توجه می باشد که نکات ایمنی را رعایت کنید، ضروری ترین راه برای بررسی انسداد فیلتر این است:

شلنگ تخلیه را در مخزن و زیر سطح آب داخل دستگاه قرار دهید تا آب بتواند به راحتی تخلیه شود. لوله تخلیه احتمالا نزدیک فیلتر است.

یک حوله زیر فیلتر قرار دهید تا آب اضافی جمع شود، فیلتر را بردارید و آن را از نظر آلودگی بررسی کنید، چک شود که پروانه پمپ به راحتی می چرخد و مانعی برای چرخش آن وجود ندارد.

توجه: فیلتر را به با دقت چک کنید تا اطمینان خاطر حاصل شود که دستگاه به درستی کار می کند و از مشکلات تخلیه اجتناب می کند.

در صورتی که فیلتر صدمه دیده باشد باید اقدام به تعویض شود، راهنمای موثر را برای راهنمایی کامل در مورد عیب یابی موتور و تخلیه ماشین لباسشویی خود بخوانید.

 • معیوب شدن پمپ تخلیه از موارد دیگر است، صدمه دیدن قطعهٔ پمپ تخلیه این احتمال وجود دارد که دلیلش این باشد که دستگاه آب را تخلیه نمی کند، وظیفه پمپ تخلیه حذف آب از دستگاه است، در صورتی که صدای پمپ برای حذف آب با اجرای چرخه شستشو یا تخلیه را نمی شنوید، این بدان معنی است که پمپ تخلیه معیوب است.

توصیه می شود که نکات ایمنی را رعایت کنید، چک کردن پیدایش نقص در پمپ تخلیه، به این طرق ایت که قطعه پمپ تخلیه را پیدا کنید، آن را با یک مولتی متر چک کرده مولتی متر باید عددی بین 100 تا 300 اهم را مشخص کند.

اعداد یا صفرهای بالاتر نشان دهنده آسیب پمپ است که در این صورت باید آن را تعویض کنید، در صورتی که پمپ تخلیه نیازمند به تعویض باشد، باید متخصصین را اطلاع رسانی کرد.

چند توصیهٔ مهم در امر نگه داری ماشین لباسشویی زیرووات

به منزلهٔ بالا بردن کارایی و طول عمر ماشین لباسشویی زیرووات، رعایت نکات زیر درحین استفاده از ماشین لباسشویی توصیه می شود.

 1. از شستن لباس ها به دفعات متوالی خودداری کنید.
 2. پس از چندین بار شستشو، قسمت قطعهٔ فیلتر و محفظه پودر را به طور کامل تمیز کنید.
 3. برای هر نوع لباس از برنامه شستشوی مناسب استفاده کنید.
 4. مشاهدهٔ کمترین وجزیی ترین نشت آب را جدی بگیرید وفوراً آن را چک کرده و اقدام به رفع آن نمایید.
 5. ماشین لباسشویی را در مکانی کاملاً صاف قرار دهید.
 6. هر زمان که صداهای غیرعادی از دستگاه را شنیدید، فوراً آن را خاموش کرده و با یکی از تعمیرگاه ها مانند دکتر آچار و خدمات ماشین لباسشویی زیرووات تماس بگیرید.

علت تمیز نشستن لباسها توسط ماشین لباسشویی زیرووات چیست؟

 اگر لباس ها در ماشین لباسشویی زیروات خیلی تمیز نشده باشند و بعداز اتمام چرخه کامل همچنان لکه و کثیفی داشته باشند، موارد متعددی برای ایجاد این ایراد وجود دارد.

نکتهٔ مهم این است که ممکن است از برنامه شستشوی صحیح انتخاب نکرده باشید.

در ضمن استفاده از پودر لباسشویی نامناسب می تواند دلیل این امر باشد.

 البته مقدار پودری که مورد استفاده قرار می گیرد نیز باید در جاپودری به مقدار مناسب باشد.

همچنین اگر از لباس های بیشتری در داخل ماشین لباسشویی استفاده کرده باشید موجب می گردد لباس ها بد شسته شوند.

 یکی دیگر از دلایل این امر این است که آب وارد قسمت محفظه نمی شود یا به طور کلی آب تخلیه نمی شود.

برای چک کردن این موارد، ابتدا شیر ورودی دستگاه را بررسی کنید.

حجم آب از طریق لوله های داخل دستگاه را چک نموده، لوله ورودی و خروجی را به دقت بررسی کنید تا شاهد هر گونه نشتی نباشد و بررسی کنید که لوله تخلیه کاملاً خالی شده باشد.

گاهی اوقات انسدادی در این قسمت به وجود می آید که می تواند آب کثیف را در مخزن نگه دارد.

بررسی کنید که چرخه به طور کامل طبق برنامه ای که داده اید به اجرا در آمده است.

اگر تمام موارد بالا را بررسی کرده اید و مشکل هنوز هم وجود دارد، باید با مرکز خدمات ماشین لباسشویی زیرووات دکتر آچارتماس بگیرید.

 زمانی که با یک نشتی در ماشین لباسشویی روبرو می شوید گام اول این است که شیلنگ ورودی و اتصالات دستگاه را مورد بررسی قرار بدهید زیرا احتمال دارد که شیر آب ورودی دچار نشتی شده است و امکان دارد که قسمت های بست های دیگر اتصالات با فرسودگی همراه باشد که ملزم اه تعویض این قسمت ها باشد که بهتر است برای رفع این ایراد حتماً اقدام به تعویض صورت بگیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات
تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در محل

اگر تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در محل صورت بگیرد دیگر نیازی نمی باشد که شما مدتی از وقت خود را درترافیک بین شهری صرف بکنید بنابراین با این کار در وقت شما صرفه جویی شده و هم چنین دیگر نیازی به دادن هزینهٔ انتقال این دستگاه به تعمیر گاه نمی باشد و تمامی خدمات مرتبط به تعمیرات و یا تعویض قطعات ماشین لباسشویی زیرووات در محل صورت می گیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در منزل

برای بهره بردن از خدمات دکتر آچار در زمینهٔ تعمیرات و یا تعویض قطعات معیوب شدهٔ ماشین لباسشویی زیرووات می توانید با یکی از شماره های تماس این کادر فعال ارتباط برقرار کرده تا در اولین فرصت در منزل حضور پیدا کرده و اقدام به رفع عیب نمایند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

هزینه های پرداختی برای تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات به عوامل متعددی بستگی دارد، این که کدام یک از قطعاتش معیوب شده است که با شناساسس توسط متخصصین این هزینه مشخص گردیده که باید این کار با حضور افراد ماهر و با تجربه صورت بگیرد که عیب را به درستی تشخیص بدهند.

 گاهی ممکن است که قطعه ایی با تعمیرات ایرادش برطرف گردد ولی در برخی از موارد نیاز به تعویض می باشد که هزینهٔ بیشتری را متقبل خواهید شد.

کلام نهایی

ماشین لباسشویی زیرو وات با وجود داشتن کیفیت برتر باز هم احتمال مواجه شدنش با خرابی قطعات می باشد که در این مواقع پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن از تکنسین های با تجربهٔ دکتر آچار می باشد که با درایت کامل می توانند عیب این دستگاه را متوجه بشوند و اقدامات لازم دراین زمینه را برای شما ارائه بدهند.

گاهی موارد ممکن است قطعات به خاطر عملکرد طولانی و فرسوده شدنش نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. سحر بابایی 3 ماه قبل

  سلام مطلب مفیدی بود ممنون از گردآورده آن

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام و عرض ادب، ممنون از حسن نیت شما دوست عزیز.

 2. پرویز رحیمی 3 هفته قبل

  خیلی خوبه که با شما آشنا شدم و یکی از بهترین تعمیرگاه های تهرانید

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بوده اید موفق باشید دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید