نمایندگی زانوسی

تعمیرات زانوسی با گارانتی 12 ماهه

تکنسین های ما در نمایندگی زانوسی دکتر آچار انواع لوازم خانگی زانوسی را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی تعمیرات زانوسی

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه زانوسی و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد  اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی زانوسی برای تعمیر انواع لوازم خانگی زانوسی آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در دکتر آچار تمام لوازم خانگی زانوسی را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

نمایندگی زانوسی

شرکت زانوسی

زانوسی یک برند ایتالیایی است که در سال 1984 که شرکت الکترولوکس که سوئدی است آن را خریداری می کند، شرکت زانوسی توسط آنتونیو زانوسی تاسیس شده و کار خود را تولید اجاق گاز و کوره خانگی آغاز کرده است، این شرکت شور و اشتیاق در ارائه خدمات موثر و عملی می دانند.

تعمیرگاه مجاز زانوسی در تهران

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز زانوسی در تهران است که توانسته با ارائه خدمات به صورت اصولی کلیه لوازم خانگی زانوسی را عیب یابی کند، این مرکز برای رفاه بیشتر شما مشتریان عزیز کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی را در تهران با به کار گیری بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی ارائه می دهد.

نمایندگی زانوسی

برای ارتباط با نمایندگی زانوسی در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره نمایندگی زانوسی 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی زانوسی گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

نمایندگی زانوسی

هزینه تعمیر لوازم خانگی زانوسی چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام می کنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام می گردد.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال زانوسی:

زمانی که در یخچال فریزر زانوسی شما مشکلی پیش آمد و خطایی داده شد برای تعمیر و برطرف کردن مشکل با ما تماس بگیرید، شرکت زانوسی دارای سابقه ی طولانی در تولیدات یخچال فریزر زانوسی دارد، از دلایلی که جز مزایای این محصول می باشد کم مصرف بودن آن می باشد.

در ضمن دارای سیستم هوشمند می باشد که می تواند باعث تازه ماندن میوه و سبزیجات درداخل یخچال باشد.

زمانی که برای یخچال شما مشکلی پیش بیاید لازم نیست تا تعمیرگاه آن را حمل کنید و از هزینه ی اضافی برخوردار شوید ما در ابتدا آن را بررسی کرده و سعی بر تعمیر در محل می باشد و یا اینکه اگر قطعه ایی نیاز به تعویض باشد آن را تعویض می کنیم، در مرحله ی اول ارزیابی میشود و مشکل بررسی شده و بعد در برطرف کردن آن اقدام می شود.

اگر دمای یخچال شما کاهش پیدا کرد احتمال اینکه مشکل در گاز دستگاه و یا در موتور دستگاه یخچال شما باشد و باید اقدام به شارژ گاز یخچال خود بکنید.

برای انجام تعمیرات یخچال باید از افراد متبحر کمک بگیرید در غیر این صورت ممکن است صدمات شدیدی به یخچال شما وارد بشود و هزینه ی زیادی را متحمل شوید.

تعمیر یخچال زانوسی غرب تهران و تعمیر یخچال زانوسی شمال تهران و تعمیر یخچال زانوسی شرق تهران و تعمیر یخچال زانوسی جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی:

گاهی ممکن است که در ماشین های لباسشویی زانوسی مشکلاتی پیش بیاید، مانند صدای بلبرینگ، ماندن آب در ماشین لباسشویی و خرابی پمپ تخلیه، شما می توانید برای رفع مشکل ماشین لباسشویی خود با ما تماس بگیرید، دستور العمل هایی برای وقتی که ماشین لباسشویی شما کار نمی کند بسیار است ولی احتمال اینکه دلایل دیگری مثل نداشتن برق و موارد دیگر نیز می باشد.

لباسشویی برند زانوسی از بهترین هاست ولی ممکن است که این برند هم دچار مشکل بشود، شما می توانید با کمک گرفتن از کارشناسان ما برای عیب یابی ماشین لباسشویی خود در زمان بسیار کوتاه اقدام کنید و مشکل دستگاه ماشین لباسشویی خود را برطرف کنید.

از متداول ترین مشکل دستگاه ماشین لباسشویی زانوسی روشن نشدن دستگاه لباسشویی شماست، از دیگر مشکلات هم عدم تخلیه دستگاه ماشین لباسشویی می باشد.

ماشین لباسشویی از مهم ترین لوازم منزل به شمار می آید، از این جهت باید در نگهداری و تعمیرات آن بسیار کوشا باشید، در غیر این صورت با انبوهی از لباس های کثیف روبرو خواهید شد.

تکنسین های ما در زمینه نگهداری و طرز استفاده صحیح از ماشین لباسشویی زانوسی را برای شما توضیح خواهند داد تا بتوانید با مشکلات کمتری روبرو شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی غرب تهران و تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی شمال تهران و تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی شرق تهران و تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی:

بیشتر اوقات مشتریان عزیز با مشکلاتی مانند روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا تخلیه نکردن و وجود لکه های آب و تمیز نشستن ظروف روبرو خواهند شد.

از ما و کارشناسان حرفه ای  و ماهر ما بخواهید، تا بهترین خدمات را برای تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی به شما ارائه دهیم.

در زمان استفاده از دستگاه ماشین ظرفشویی زانوسی سعی کنید از مواد شوینده ایی که مخصوص ماشین ظرفشویی می باشد استفاده کنید و همیشه بیش از مقدار مصرف در مکان ذخیره مواد شوینده استفاده نکنید.

اگر دستگاه ماشین ظرفشویی شما با مشکلی روبرو شد با ما تماس بگیرید تا با کمترین زمان ممکن سرویس کاران را به محل اعزام کرده و مشکل دستگاه ظرفشویی زانوسی شما را برطرف کنند.

همیشه سعی بر این است که انجام تعمیرات در منزل انجام شود مگر در مواقعی که قابل انجام نباشد، همیشه نکات حساس را رعایت کنید و در نگهداری و نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی دقت و توجه لازم را داشته باشید، در محل مناسبی ظرف ها را در داخل ماشین ظرفشویی قرار داده و غذاهای باقی مانده بر روی ظروف را پاک کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی غرب تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی شمال تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی شرق تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات نمایندگی زانوسی

اعزام سریع تکنسین نمایندگی زانوسی

پایین ترین هزینه تعمیرات نمایندگی زانوسی

تکنسین حرفه ای نمایندگی زانوسی

با شماره تلفن نمایندگی زانوسی دکتر آچار تماس بگیرید و سفارش خدمات خود را بدهید، شماره نمایندگی زانوسی در پایین همین صفحه درج شده است برای سهولت کار اگر با موبایل سایت را میبینید در پایین روی دکمه سبز رنگ بزنید تا به صورت تماس گرفته شود.

انتشار یافته: 12
 1. امیره 2 سال قبل

  دستگاه ما برای 11 سال پیش هست آیا قابل تعمیر هست؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   بله برای هر سالی باشه مشکلی نیست باید ببینیم مشکلش چی هست

 2. aram 2 سال قبل

  ای کاش زودتر این متن را خونده بودم 4 ماهه دستگاه اذیتمون میکنه متنو دیدم مشکل را حل کردم

 3. گل نظری 2 سال قبل

  متن جامع و کاملی بود کلی از مشکلات را متوجه شدم

 4. سابرینا 2 سال قبل

  احسنت عالی بود

 5. کروئلا 2 سال قبل

  با اجازتون بازنشر شد

 6. maria 2 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 7. ونداد 2 سال قبل

  تعمیرکار تو خونمونه و کارا داره خوب پیش میره گفتم تا تموم نشده تشکر کنم

 8. بهرام طهماسبی 2 سال قبل

  یک کلام بی نظیره

 9. حسین مختاری 2 سال قبل

  شما همیشه امیدوارم کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه

 10. محمود ترامشلو 2 ماه قبل

  سلام من از خدمات شما خیلی وقته استفاده می کنم و واقعا راضیم تعمیرکاران مختلفی برای انجام تعمیر و سرویس به منزل ما مراجعه کردن خداروشکر همشون حرفه ای بودن و بدون ایراد مشکل دستگاه ما رو بر طرف کردن خواستم از شما و تیم حرفه ایتون تشکر کنم.

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام عرض ادب، ممنون از حسن نیت شما مشتری عزیز، سپاس گزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید