نمایندگی وایت هاوس

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس

تکنسین های ما در نمایندگی وایت هاوس دکتر آچار انواع لوازم خانگی وایت هاوس را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی وایت هاوس

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه وایت هاوس و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی وایت هاوس برای تعمیر انواع لوازم خانگی وایت هاوس آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در دکتر آچار تمام لوازم خانگی وایت هاوس را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال وایت هاوس :

نمایندگی وایت هاوس یکی از نمایندگی هایی است که محصولات عالی و به قیمت تولید می کند و به آسانی و به راحتی مشکلات ایجاد شده را برطرف میکند، یکی از محصولات با کیفیت وعالی آن یخچال وایت هاوس می باشد، که یخچال یکی ازمهم ترین لوازم خانگی است که نبود اون زندگی را بهم می ریزد.

ممکن است ایراد پیدا کند و قطعه ای از آن خراب شود باید به موقع آن را تعمیر کنیم تا قطعه ای که خراب شده است به اجزا های دیگر آسیب نرساند.

از مشکلات رایجی که برای یخچال های وایت هاوس به وجود می آید می توان به کار نکردن یخچال، خنک نکردن، تولید صدای زیاد، سنسور یخچال عمل نمی کند و برفک زدن فریزر اشاره کرد.

هنگامی که به این مشکلات برخورد کردید با متخصصان و تکنسین های وایت هاوس تماس بگیرید تا آن ها با مهارت و تجربه مشکلات را برطرف کنند.

تعمیر لباسشویی وایت هاوس :

ماشین لباسشویی از لوازی است که چون متصل به برق است و کارایی زیادی دارد ممکن است به خراب شود و به تعویق انداختن درست کردن خرابی باعث خرابی های بیشتری می شود، تعمیر لباس شویی از تعمیراتی است که باید و حتما به دست یک تکنسین و متخصص ماهر انجام گیرد تا مشکل و عیب را پیدا کند تا بتواند آن را به خوبی تعیر کند.

از مشکلات رایج و متداول ماشین لباسشویی که زیاد با آن ها بر خورد می کنیم می توان به نشتی دستگاه، نچرخیدن دیگ دستگاه، خشک نکردن لباس ها، تخلیه نکردن آب و صدا و لرزش اشاره کرد.

این مشکلات خیلی آسون و راحت با مهارت یک تکنسین و تعمیرکار وایت هاوس به خوبی و با کیفیت بر طرف می شود، چیزی که خیلی قابل توجه مشتریان عزیز قرار گرفته سریع و با کیفیت تعمیر کردن دستگاه ها است اما این دستگاه ها چون به تعداد محدودی در ایران هستند تعمیر و بودن قطعات آن کار آسانی نیست.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است