نمایندگی ویرپول 

تعمیرات ویرپول با گارانتی 365 روزه

تکنسین های ما در نمایندگی ویرپول دکتر آچار انواع لوازم خانگی ویرپول را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی تعمیرات ویرپول

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه ویرپول و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کم ترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد آماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی ویرپول برای تعمیر انواع لوازم خانگی ویرپول آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه می گیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در نمایندگی خدمات پس از فروش تعمیرگاه دکتر آچار تمام لوازم خانگی ویرپول را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

نمایندگی ویرپول

تعمیر لوازم خانگی ویرپول

استفاده از لوازم خانگی باکیفیت به آسان تر شدن فعالیت های روزمره کمک میکند، ویرپول یکی از برندهای لوازم خانگی باکیفیت است که ممکن است به هر دلیلی دچار خرابی و مشکلات شود، با خرابی لوازم خانگی ممکن است شما سردرگم یا نگران شوید.

تعمیر لوازم خانگی ویرپول در تهران

از آنجا که قیمت لوازم خانگی روز به روز افزایش پیدا میکند لازم است که تعمیر آن را به تکنسین های مجرب و آموزش دیده بسپارید، دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبر لوازم خانگی ویرپول در تهران است که با تکنسین های ماهر و باسابقه در این مجموعه به ارائه خدمات وتعمیرات لوازم خانگی می پردازند.

دکتر آچار در همه نقاط از شمال تا جنوب، مرکز و از شرق تا غرب تهران دارای شعبه بوده و به ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی می پردازد.

تعمیر لوازم خانگی ویرپول در محل

با توجه به ساختمان های چند طبقه و ترافیک شهر تهران حمل و نقل لوازم خانگی از منزل به تعمیرگاه کاری سخت و زمان گیر است، این کار نیاز به پرداخت هزینه جداگانه حمل و نقل دارد.

 مرکز دکتر آچار جهت کاهش هزینه های حمل و نقل و صرفه جویی در زمان تکنسین ها به ارائه خدمات و تعمیر لوزم خانگی ویرپول در محل میپردازد.

تعمیر لوازم خانگی ویرپول با گارانتی

با تعمیرگاه دکتر آچار نگران هزینه های مجدد تعمیرات لوازم خانگی خود نباشید چرا که تمامی خدماتی که توسط تکنسین های دکترآچار ارائه میشوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند که ضمانت نامه کتبی آن ها به مشتریان گرامی تقدیم میشود.

در صورتی که لوازم تان توسط تکنسین های ما تعمیر شود و تا 12 ماه به صورت مجدد خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد تکنسین موظف است که به صورت رایگان مشکل دستگاهتان را بر طرف کند.

نمایندگی ویرپول

خدمات پس از فروش ویرپول

معمولا بسیاری از وسایل برقی هنگام خرابی امکان تعمیر و استفاده مجدد دارند، در صورتی که هر یک از لوازم خانگی ویرپول شما دچار مشکل و خرابی شده از خدمات پس از فروش ویرپول استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات فروش ویرپول میتوانید با شماره درج شده در دفترچه دستگاه تماس بگیرید در صورت عدم داشتن دفترچه با شماره های درج شده در سایت دکتر آچار تماس بگیرید تا خدماتی بی نظیر و با کیفیت دریافت کنید.

چه زمانی برای تعمیرات لوازم ویرپول با تعمیرگاه تماس بگیریم؟

در صورت مشاهده هر گونه اختلال در عملکرد لوازم خانگی ویرپول با تعمیرگاه لوازم خانگی تماس بگیرید، دقت کنید تعمیر لوازم تان را به تعمیرگاه مجاز و معتبر بسپارید.

دکتر آچار تعمیرگاهی مجاز و معتبر در شهر تهران است که دارای گواهی های لازم از اتحادیه تعمیرکاران بوده و با تکنسین های ماهر و با تجربه که در زمینه تعمیرات آموزش کافی دیده اند همکاری میکند.

چرا تعمیر لوازم خانگی وست پوینت را به تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟

 •  همکاری با تکنسین های ماهر و متخصص
 •  اعزام تکنسین به محل
 •  سرعت بالا در اعزام به جهت داشتن شعب متعدد
 •  مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان
 •  استفاده از قطعات اصل و فابریک
 •  گارانتی 12 ماهه بودن تعمیرات
 •  دریافت هزینه ها مطابق با نرخ اتحادیه

برای ارتباط با نمایندگی ویرپول در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره نمایندگی ویرپول 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی ویرپول

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی ویرپول گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

عیب یابی لوازم خانگی ویرپول

مهم ترین مرحله در تعمیرات لوازم خانگی ویرپول عیب یابی صحیح است که تنها توسط تکنسین متخصص امکان پذیر است، تکنسین های دکتر آچار با استفاده از پیشرفته ترین ابزار به بررسی و عیب یابی لوازم خانگی میپردازند، عیب یابی صحیح باعث میشود که پیش از بروز آسیب های جدی و عمیق تر مشکل دستگاهتان بر طرف شود.

ارورهای لوازم خانگی ویرپول

ارورهای کدهای خطایی هستند که بر روی صفحه نمایش لوازم خانگی نشان داده میشوند، ممکن است شما هم بر روی صفحه نمایش لوازم خانگی تان ارور ها را مشاهده کرده باشید.

 ارور ها در هر برندی از لوازم خانگی منحصر به فرد بوده و با یکدیگر متفاوت اند و همچنین سیستم داخلی لوازم را نشان میدهند.

نصب لوازم خانگی ویرپول

از آنجایی که برخی از لوازم برای نصب نیاز به کارشناس و نصاب دارند تا فضای نصب را آماده کند، میتوانید از تکنسین های دکتر آچار کمک بگیرید، نصب لوازم خانگی از جمله اقدامات تخصصی است که لازم است تکنسین مهارت کافی داشته باشد.

اگر لوازم خانگی ویرپول را به تازگی خریداری کرده اید و یا به علت جابه جایی و اسباب کشی به نصاب نیاز دارید از تکنسین های مجموعه ما کمک بگیرید.

چرا باید لوازم خانگی مان را سرویس کنیم؟

سرویس لوازم خانگی از جمله اقدامات مراقبتی و پیشگیرانه از بروز مشکلات جدی تر در لوازم خانگی محسوب میشود، لازم است که سرویس را به تکنسین ها و سرویسکاران ماهر و مجرب بسپارید.

سرویس لوازم خانگی ویرپول علاوه بر اینکه از خرابی های جدی تر در لوازم خانگی جلوگیری میکند، موجب بهبود عملکرد آن ها شده و طول عمر لوازم خانگی تان را افزایش میدهد.

بهتر است قطعات لوازم خانگی ویرپول را تعمیر کنیم یا تعویض؟

اولویت تکنسین های تعمیرگاه دکتر آچار تعمیر قطعات آسیب دیده لوازم خانگی ویرپول است، در صورتی که لوازم خانگی تان قابل تعمیر نباشد، تکنسین با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعه میکند، تمامی قطعاتی که توسط تکنسین های دکتر آچار به کار برده میشوند اصل و اورجینال برند ویرپول هستند.

تعمیر لوازم خانگی ویرپول در منزل

با توجه به شرایط موجود تکنسین های مرکز دکترآچار با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و با استفاده از پیشرفته ترین و بهترین ابزارهای تعمیراتی به منازل مشتریان اعزام میشوند و با بهترین متدهای روز به تعمیر لوازم خانگی ویرپول در منزل مشتریان میپردازند.

تعمیرات شبانه روزی لوازم خانگی ویرپول

مرکز دکترآچار به صورت شبانه روزی (24 ساعته) پاسخگوی مشتریان گرامی است، مشاوره رایگان از دیگر مزایای تعمیرگاه دکترآچار است، شما دوستان گرامی میتوانید سؤالات و مشکلات خود را به صورت رایگان با مشاوران مطرح کنید، در صورتی که تعمیر دستگاه تان توسط خودتان امکان پذیر باشد، راهنمایی شده و درغیر این صورت می توانید درخواست تکنسین بدهید.

چه خدماتی در مرکز دکتر آچار برای تعمیر لوازم خانگی ویرپول ارائه داده می شود؟ خدمات تعمیر، سرویس و نصب انواع لوازم خانگی توسط تعمیرکاران متخصص مرکز دکتر آچار ارائه داده می شود.
آیا خدمات این مرکز دارای گارانتی است؟ بله تمام خدماتی که این مرکز ارائه می دهد اعم از تعمیرات، سرویس و نصب لوازم خانگی ویرپول گارانتی 1 ساله دارند.
تعمیرات برای چه لوازم خانگی از برند ویرپول ارائه داده می شود؟ تعمیرکاران مرکز دکتر آچار قادر به تعمیر تمام لوازم خانگی ویرپول از جمله یخچال فریزر ویرپول، ماشین لباسشویی ویرپول و ظرفشویی ویرپول هستند.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنیسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام می گردد.

هزینه تعمیر لوازم خانگی ویرپول چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام می کنند.

به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم و هزینه های تعمیرگاه دکتر آچار مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه میشوند.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول:

یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول یک برند آمریکایی است که از کیفیت عالی و نوآوری خاصی برخوردار است، تقریباً در بین مشتریان نسبت به برندهای دیگر برتری بیشتری دارد، تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول نیازمند تکنسین های مجرب و ماهری می باشد به دلیل پیچ و خم هایی که دارا می باشد، باید با دقت فراوان بررسی شود.

برای اینکه بتوان دستگاه یخچال خود را تعمیر نمایید با متخصصین ما تماس بگیرید.

هرقت که قطعات دستگاه یخچال ساید شما دچار مشکل شد لطفاً برای تعویض از قطعات اصل و اورجینال استفاده شود که کیفیت تعمیرات بالا میرود در غیر این صورت ممکن است در مدت زمان کوتاهی دوباره با مشکل بزرگتری روبرو شوید.

یخچال از وسایل مهم و ضروری لوازم خانه می باشد و در صورت خرابی مشکل بزرگی در خانه نمایان میشود، اگر هر 6 ماه یک بار یخچال خود را سرویس کاری انجام دهید هیچ گاه با مشکلات بزرگ روبرو نخواهید شد و انجام این کار باعث بالا رفتن عمر مفید یخچال ساید بای ساید شما میشود.

تعمیر یخچال ویرپول غرب تهران و تعمیر یخچال ویرپول شمال تهران و تعمیر یخچال ویرپول شرق تهران و تعمیر یخچال ویرپول جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول:

گاهی ممکن است که ماشین لباسشویی شما دچار مشکلاتی شود و کار دستگاه مختل بشود و نیاز به تعمیر کار باشد تا ایراد آن را بررسی کند.

با خراب شدن دستگاه ماشین لباسشویی شما زندگی دچار اختلال می شود، ماشین لباسشویی هم مانند دیگر وسایل منزل نیازمند مراقبت و نگهداری بسیاری است تا دچار مشکل نشود.

در ابتدا که تماس با متبحران تعمیرات گرفته می شود، سعی در این دارند تا جایی که امکان تعمیر قطعات وجود دارد، آن قطعه را تعمیر کنند و در صورتی که این امکان وجود نداشت تصمیم به تعویض قطعات می نمایند.

برای برطرف نمودن ایراد ماشین لباسشویی ویرپول در منزل توسط خودتان، باید این را بدانید که حتماً تخصص و حرفه  الکتریکی و مکانیکی را  داشته باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول غرب تهران و تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول شمال تهران و تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول شرق تهران و تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول:

در این نسل از ماشین های ظرفشویی، دارای سنسورهای هوشمندی که تعداد ظروف و میزان کثیفی را می سنجد وسیستم کنترلی طبق این برنامه پیش می رود.

با استفاده از ماشین های ظرفشویی در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شده و به مقداری این مصرف را کاهش می دهد.

کار با ماشین ظرفشویی باعث شده که از تعداد ظرف های کثیف وحشت زده نشوید و به راحتی مشکل شستن ظرف ها را برطرف کنید، گاهی پیش می آید که مشکل این دستگاه را ندانید ولی متوجه این موضوع می شوید که به خوبی قبلها کار نمیکند، برای عملیات عیب یابی و برطرف شدن ایراد دستگاه ماشین ظرفشویی باید با افراد ماهر تماس حاصل کنید تا قبل از خسارات زیاد مشکل سطحی دستگاه را برطرف کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول غرب تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول شمال تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول شرق تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر جاروبرقی ویرپول:

از مشکلات عمده ی دستگاه جاروبرقی داشتن صدای زیاد، کار نکردن موتور، روشن نشدن، داغ کردن موتورو…می باشد.

این دستگاه ها نیازمند تعمیر تخصصی است  برای اینکه کیفیت لازم را داشته باشد گاهی لازم به تعویض قطعات است، جاروبرقی دارای دو قسمت الکتریکی و مکانیکی است، اگر در قسمت الکتریکی دستگاه دچار مشکل شود و نقص فنی ایجاد شود با از کار افتادن دستگاه ممکن است به بخش دیگر هم ضرر برساند و اگر عیب و نقص در قسمت مکانیکی باشد و اختلال در قسمت قطعات فیزیکی نمایان شود احتمال آسیب به موتور جاروبرقی می باشد.

در هر صورت شما می توانید از مشاوره و راهنمایی متخصصین ما استفاده کنید و در صورت نیاز دستگاه شما رو تعمیر می کنند.

تعمیر جاروبرقی ویرپول غرب تهران و تعمیر جاروبرقی ویرپول شمال تهران و تعمیر جاروبرقی ویرپول شرق تهران و تعمیر جاروبرقی ویرپول جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر مایکروفر ویرپول:

مایکروفر هم از لوازمی است که به تعداد زیادی برای پخت و آماده کردن غذا در منزل استفاده میشود و در زمان خرابی این دستگاه ممکن است دچار نگرانی شوید، تولید مایکروفر این برند از محبوب ترین هاست و دارای عمر طولانی و امکانات متمایزی نسبت به بقیه ی مایکروفر هاست.

هیچگاه به شما توصیه خرید دستگاه جدید مایکروفر نمیکنیم و از شما میخواهیم هر زمان مشکلی رویت شد با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت دستگاه مایکروفر شما را تعمیر کنیم.

تعمیر مایکروفر ویرپول غرب تهران و تعمیر مایکروفر ویرپول شمال تهران و تعمیر مایکروفر ویرپول شرق تهران و تعمیر مایکروفر ویرپول جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر کولر گازی ویرپول:

اگر زمانی برای کولر گازی شما مشکلی پیش آمد، برجسته ترین افراد تعمیر کار را از ما بخواهید، تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانیم کولر گازی شما را عیب یابی کنیم.

کولر گاز ویرپول از بهترین ها می باشد و همیشه نوآوری های خاص  دارد، دستگاه کولر گازی ویرپول از استاندارد های رایج در سیستم تهویه هوا استفاده کرده، مهمترین قسمت کولر گازی همان موتور کولر هست که در قسمت بیرونی منزل یا پشت بام نصب می شود.

اسپیلت به دلیل فضای کمتری که نیاز دارد و در ظاهر منزل زیبایی را به هم نمیزند و همچنین به خاطر لوله کشی و نصب از دلایلی است که می توان بهترین انتخاب شما باشد.

این نوع از کولر ها سرمای بهتری را نسبت به دیگر کولرها به شما می دهد.

در زمان بروز مشکل با تکنسین های مجرب و ماهر ما تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی ویرپول غرب تهران و تعمیر کولر گازی ویرپول شمال تهران و تعمیر کولر گازی ویرپول شرق تهران و تعمیر کولر گازی ویرپول جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات نمایندگی ویرپول

اعزام سریع تکنسین نمایندگی ویرپول

پایین ترین هزینه تعمیرات نمایندگی ویرپول

تکنسین حرفه ای نمایندگی ویرپول

با شماره تلفن نمایندگی ویرپول دکتر آچار تماس بگیرید و سفارش خدمات خود را بدهید، شماره نمایندگی ویرپول در پایین همین صفحه درج شده است برای سهولت کار اگر با موبایل سایت را میبینید در پایین روی دکمه سبز رنگ بزنید تا به صورت تماس گرفته شود.

انتشار یافته: 16
 1. زهرا قنبرنژاد 2 سال قبل

  جارو برقی ویرپول دارم چند روزیه که یه سره شده، اصلا دکمه خاموش روشنش کار نمیکنه تا جارو رو به برق وصل میکنم روشن میشه، مشکلش چیه؟

  1. drachar 2 سال قبل

   عرض ادب و احترام، معمولا خراب شدن کلید دیمر باعث یک سره شدن جاروبرقی میشه، دیمر را باز کنید و اون رو تمیز کنید در صورتی که جاروبرقی همچنان یک سره کار کنه باید کلید دیمر رو عوض کنید.

 2. زهرا زارع 2 سال قبل

  سلام روز شما بخیر مایکروفر ما ویرپوله چند روزیه موقع استفاده صدایی شبیه نویز داره، قابل تعمیر هست؟

  1. drachar 2 سال قبل

   عرض ادب و احترام وقت شما بخیر بله قابل تعمیر، صدای نویز مایکروفر شما احتمالا به دلیل خرابی قطعه خازن است، با تعمیر و در صورت نیاز تعویض خازن توسط تکنسین این مشکل حل میشود، برای درخواست تکنسین در تهران با شماره تلفن 02188444021 تماس بگیرید.

 3. صدف عباسی 2 سال قبل

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   در صفحه تماس با ما آدرس درج شده

 4. ساریلا 2 سال قبل

  متن خوبی بود

 5. Fatmamh 2 سال قبل

  آدرس دفترتون کجاست

 6. اتاکو 2 سال قبل

  کانال تلگرامی هم دارید ؟

 7. جلال 2 سال قبل

  حرف نداشت??

 8. محمد احمدیان 3 ماه قبل

  سلام مطلب مفیدی بود.

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام و عرض ادب ممنون از لطف شما دوست عزیز.

 9. محسن گیلانی 3 ماه قبل

  سلام هزینه هر دستگاه با دستگاه دیگه متفاوته؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام عرض ادب، بله یکی از عوامل تاثیر گذار روی هزینه ها نوع دستگاه است و هزینه هر دستگاه لوازم خانگی با دستگاه دیگر متفاوت است، برای اطلاع دقیق تر از میزان هزینه ها می توانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

 10. مریم فدایی 2 ماه قبل

  سلام 3 سالی هست از یخچال ویرپول استفاده میکنم خیلی خوب کار می کنه از بعد اسباب کشیم احساس میکنم کمتر خنک میشه و فضای یخچال هر روز گرم تر میشه میخواستم بدونم که امکان داره تو اسباب کشی ضربه دیده باشد و گازش تموم بشه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب و احترام توصیه می شود با مرکز تماس بگیرید و از کارشناسان و تکنسین های مجموعه کمک بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید