نمایندگی توشیبا

تعمیرات توشیبا با گارانتی 12 ماهه

تکنسین های ما در نمایندگی توشیبا دکتر آچار انواع لوازم خانگی توشیبا را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی تعمیرات توشیبا

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه توشیبا و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد آماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی توشیبا برای تعمیر انواع لوازم خانگی توشیبا آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه می گیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در نمایندگی خدمات پس از فروش دکتر آچار تمام لوازم خانگی توشیبا را تعمیر می کنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

نمایندگی توشیبا

خدمات ارائه شده مرکز دکتر آچار برای لوازم خانگی توشیبا

 • نصب و راه اندازی لوازم خانگی توشیبا
 • سرویس لوازم خانگی توشیبا
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • ارائه ضمانت نامه 1 ساله
 • خدمات رسانی در تهران و کرج
 • ارائه خدمات در محل
 • پشیبانی به صورت 24 ساعته
 • شارژ گاز لوازم خانگی توشیبا
 • تعمیر کلیه لوازم خانگی توشیبا

برای ارتباط با نمایندگی توشیبا در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره نمایندگی توشیبا 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی توشیبا گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

نمایندگی توشیبا

سرویس لوازم خانگی توشیبا در محل

یکی از خدماتی که مرکز دکتر آچار ارائه  می دهد سرویس لوازم خانگی توشیبا است، این خدمات برای کسانی ارائه داده می شود که نمی توانند به تعمیرگاه مراجعه کنند تا قطعه معیوب را تعمیر کنند، بهترین گزینه برای این افراد استفاده از خدمات سرویس در منزل است.

یکی از روش ها برای جلوگیری از خرابی لوازم خانگی استفاده از خدمات سرویس لوازم خانگی است، به این صورت که با تعمیر خرابی های کم با هزینه اندک از مشکلات بیشتر جلوگیری می شود و در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود، همچنین طول عمر دستگاه افزایش می یابد و کیفیت بهتری خواهد داشت.

تعمیر لوازم خانگی توشیبا در محل

مرکز دکتر آچار جهت رفاه بیشتر شما عزیزان خدمات تعمیر لوازم خانگی را در محل ارائه می دهد و پاسخگو تمام نیاز های مشتران ساکن تهران در خصوص تعمیرات و عیب یابی لوازم خانگی تو شیبا است و بهترین خدمات تعمیراتی را در محل ارائه می دهد، در ادامه مزیت های مهم تعمیر لوازم خانگی توشیبا در منزل را شرح می دهیم:

 • با استفاده از این خدمات نیاز به جا به جایی دستگاه نیست.
 • هزینه ای بابت جابه جایی دستگاه نمی دهید بنابراین در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود.
 • با استفاده از این خدمات در زمان نیز صرفه جویی می شود.
 • می توانید روی تعمیرات نظارت داشته باشید.
نمایندگی توشیبا

هزینه تعمیر لوازم خانگی توشیبا چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام می کنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام می گردد.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر لباسشویی توشیبا:

خرید ماشین لباسشویی امروزه از ضروریات لوازم خانه می باشد، از برتری های ماشین لباسشویی توشیبا در طرح این ماشین لباسشویی است که دارای استحکام در دستگاه و قرار گرفتن آن روی سطح زمین می باشد.

ماشین لباسشویی توشیبا بخاطر گنجایش، این دستگاه را با دیگرماشین لباسشویی ها متمایز ساخته است و همچنین طراحی آن باعث شده شستشوی بهتری داشته باشد و به لباس ها آسیب کمتری برساند و شما با این ماشین لباسشویی توشیبا می توانید با خیال راحت تر لباس های پشمی و توری را بشویید.

هر زمان که در ماشین لباسشویی توشیبا دچار مشکل شدید با ما تماس بگیرید و از متخصصین ما کمک بگیرید تا در کمترین زمان آن را بررسی کنند و مشکل را برطرف نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا غرب تهران و تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا شمال تهران و تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا شرق تهران و تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر جاروبرقی توشیبا:

نمایندگی ما با اعزام متخصصین خود به محل می تواند جاروبرقی شما را در مدت زمان کوتاه تعمیر کند، حمل و نقل جاروبرقی احتمال دارد برای شما هزینه های بالاتری داشته باشد، با فرستادن تکنسین ها با محل شما از مشکلات جابه جایی کمتر خواهد شد.

ما با داشتن متخصصین ماهر، در سطح بالاتری از خدمات را به شما ارائه خواهیم کرد، اگر جاروبرقی خود را به افرادی که از تبحر کافی برخوردار نیستند بسپارید ممکن است هزینه های شما برای پرداخت تعمیرات از مبلغ قابل توجهی بگذرد.

تعمیر جاروبرقی توشیبا غرب تهران و تعمیر جاروبرقی توشیبا شمال تهران و تعمیر جاروبرقی توشیبا شرق تهران و تعمیر جاروبرقی توشیبا جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر مایکروفر توشیبا:

همه ی افراد برای اینکه لوازم آشپزخانه ی خود را کامل کنند احتمال اینکه به سراغ مایکروفر بروند زیاد است، این دستگاه بسیاری از کارها را راحت تر کرده است و کارایی های بسیار دارد، پیشنهاد ما به شما مایکروفر توشیباست، چون از اتحادیه ی اروپا دارای استاندارد می باشد.

وقتی که یک دستگاه در منزل شما خراب بشود حتماً نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه دارد، شما می توانید با ما تماس بگیرید تا مشکل مایکروفر تان را بررسی کنیم، البته گاهی بعضی از مشکلات مایکروفر توشیبا را خیلی سریع خودتان می توانید برطرف کنید، ولی گاهی هم مایکروفر توشیبای شما با سرعت خیلی پایین عمل پخت را انجام می دهد، در این صورت ممکن است که از موتور صفحه گردان مشکل باشد که این کار باید توسط افراد ماهر انجام شود.

تعمیر مایکروفر توشیبا غرب تهران و تعمیر مایکروفر توشیبا شمال تهران و تعمیر مایکروفر توشیبا شرق تهران و تعمیر مایکروفر توشیبا جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر کولر گازی توشیبا:

اسپلیت توشیبا یکی دیگر از محصولات این برند می باشد، افراد با داشتن این دستگاه گاهی ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند، این دستگاه را می توان در محل تعمیر کرد زیرا امکان جابجایی وجود ندارد مگر قطعه ی کوچکی از آن که مشکل دارد را بتوان به تعمیر گاه فرستاد، متخصصین ما با فعالیت در زمینه ی سیستم سرمایشی مانند کولر گازی توشیبا می توانند شما را امداد رسانی کنند و مشکلات را در زمان کوتاه برطرف کنند.

یکی از مشکلات کولر گازی توشیبا خاموش شدن ناگهانی این دستگاه می باشد، که افراد تصورشان در مورد موتور کولر می باشد، ولی کارشناسان متبحر ما این اشکال را در سیم کشی خانه و یا سیم های داخل اسپلیت، اختلال در ترموستات، یا اینکه رله ی تعبیه سوخته باشد و…می باشد، از اقدامات موثر برای جلوگیری از این کار سرویس های سالیانه ی رسیدگی و تعمیرات اسپلیت توشیباست.

تعمیر کولر گازی توشیبا غرب تهران و تعمیر کولر گازی توشیبا شمال تهران و تعمیر کولر گازی توشیبا شرق تهران و تعمیر کولر گازی توشیبا جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات نمایندگی توشیبا

اعزام سریع تکنسین نمایندگی توشیبا

پایین ترین هزینه تعمیرات نمایندگی توشیبا

تکنسین حرفه ای نمایندگی توشیبا

با شماره تلفن نمایندگی توشیبا دکتر آچار تماس بگیرید و سفارش خدمات خود را بدهید، شماره نمایندگی توشیبا در پایین همین صفحه درج شده است برای سهولت کار اگر با موبایل سایت را میبینید در پایین روی دکمه سبز رنگ بزنید تا به صورت تماس گرفته شود.

انتشار یافته: 14
 1. Elahe 2 سال قبل

  بازم درمورد این موضع مطلب بزارین

 2. غلامحسین طباطبایی 2 سال قبل

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 3. قربانعلی رضوانی 2 سال قبل

  چه سایت قشنگی دارین

 4. میلاد غفاری 2 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 5. ابوالقاسم هخامنش 2 سال قبل

  مطلب به درد بخوری بود

 6. حبیب رضایی 2 سال قبل

  دست مریضاد استاد

 7. غلامحسین شریفیان 2 سال قبل

  خدا پدر و مادرتونو بیامرزه پیرمون در اومده بود تکنسین تو نیم ساعت درستش کرد

 8. اسماعیل قادری 2 سال قبل

  هزینه مشاورتون چنده؟

 9. اسماعیل هامون 2 سال قبل

  یه سوال داشتم خرید حضوری هم دارید

 10. قاسم راد 2 سال قبل

  عااااااااشقشم دکتر آچار

 11. ندا آقایی 3 ماه قبل

  تشکر میکنم از کادر خوبتون و مشاوره های متخصص تون

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   عرض ادب و احترام ممنون از نظرتون، خیلی خوشحالیم که از مجموعه ما رضایت داشتید

 12. سجاد تهرانی 2 ماه قبل

  سلام تعمیرکار چه زمانی جهت تعمیر به منزل مراجعه می کنه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر زمان حضور تعمیر کار در منزل را شما مشتری عزیز تعیین می کنید، هر وقت که بخواهید تعمیرکار به منزل شما مراجعه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید