تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا


تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیر ماشین ظرفشویی هم از دیگر لوازم منزل می باشد که کارایی بسیار در زندگی ها امروز دارد و اختلال در عملکرد این دستگاه کاراها را با مشکل روبرو خواهد کرد.

معمولاً دستگاه های ماشین ظرفشویی عمری تا حدود 12 سال دارند ولی احتمال دارد که در اثر گذشت زمان و استفاده های مکرر زودتر از این حد دچار مشکلاتی بشوند.

گاهی بعضی از مشکلات پیش آمده را خودتان هم می توانید برطرف کنید ولی برخی دیگر را باید از تکنسین های مخصوص در تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا کمک بگیرید تا بتوانند مشکلات در عملکرد این دستگاه را برای شما برطرف کنند، تعمیرگاه دکتر آچار در خدمت شما همشهریان عزیز تهرانی است.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در محل

زمانی که ماشین ظرفشویی شما شستشوی مناسبی انجام ندهد یا دچار نشتی شده باشد، باید به تشخیص و شناسایی درست ایراد اهمیت زیادی دارد، شما می توانید با استفاده از خدمات دکتر آچار به صورت گسترده خدمات تعمیرات در محل دریافت کنید، متخصصان تعمیرگاه مجاز دکتر آچار با تجربه بالا و دانش گسترده برای ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اسرع وقت به منزل شما مراجعه می کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا
تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

سرویس ماشین ظرفشویی اسنوا

شما با دریافت خدمات سرویس ماشین ظرفشویی مجموعه دکتر آچار از خراب شدن ماشین ظرفشویی اسنوا پیشگیری می کنید همچنین سرویس ماشین لباسشویی عمر دستگاه شما را طولانی تر می کند و در هزینه ها صرفه جویی می شود.

دلیل انجام نشدن عمل شستن ظروف در دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا

دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا دارای کیفیت بسیار خوبی است ولی گاهی هم احتمال دارد که مشکلاتی برای عملکردش نمایان بشود از جمله خوب نشستن ظروف در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا است.

که می تواند اشکال در قسمت قطعه تسمه ی پمپ آب باشد و یا دلیلی دیگر مانند خرابی شیر ورودی و یا اشکال در قسمت برد دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا باشد که باید هر چه زودتر دستگاه عیب یابی بشود و ایرادش را برطرف کرد و تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در تعمیرگاه اسنوا انجام شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا
تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

در چه زمانی نیازمند یک تعمیر کار خوب برای دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا هستید؟

در مواقعی که دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا در منزل شما دچار مشکلاتی نظیر: سوختن موتور دستگاه ماشین ظرفشویی، داشتن برق در بدنه ی دستگاه، خراب شدن لاستیک دور درب دستگاه، خوب نشستن ظروف میشود.

 و همچنین روشن نشدن دستگاه ماشین ظرفشویی، باز و بسته نشدن درب دستگاه، نشتی آب از زیر دستگاه ماشین ظرفشویی، خاموش شدن دستگاه در حین انجام کار، ار کار افتادن خشک کن دستگاه، از کار افتادن تایمر دستگاه و در نهایت جرم گرفتن دستگاه است.

که شما را نیازمند یک تعمیر کار خوب و ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا میکند و باید عیب دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

علت چشمک زدن چراغ دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا

وقتی که دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا شما دارای چنین مشکلی می باشد باید در ابتدا المنت و ترموستات که در رساندن دمای آب به بالا موثر هستند.

با وجود مشکل برای هر کدام از این قطعات، آب در دستگاه گرم نخواهد نشد و اگر با گذشت زمان مناسب باز هم آب به گرمای مطلوب نرسد احتمال چشمک زدن در این دستگاه وجود دارد، در صورت چشمک زدن  و نمایان شدن کدهای خطا در این دستگاه ماشین ظرفشویی باید علتهای متفاوت در آن را بررسی کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا
تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

تخلیه نکردن آب از دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا بعد از انجام دادن کارشستشو

در زمان روبرو شدن با این مشکل باید پمپ تخلیه را بررسی کنید تا با مسدود کردن پمپ تخلیه به واسطه ی اشیا این مشکل به وجود نیامده باشد.

بعد از این مورد می توانید شیلنگ تخلیه را بررسی کنید که تا خوردگی در آن پیش نیامده باشد.

اگر موتور پمپ تخلیه از کار افتاده باشد و یا سوخته باشد باید برای برطرف کردن این عیب از کارشناسان مجرب تعمیر ماشین ظرفشویی در محل کمک باید گرفت.

دلایلی خشک نکردن دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا

در این مواقع که چنین مشکلی در دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا روبرو میشوید مواردی است که احتمال برطرف کردنش می تواند با خود شما باشد.

با کم بودن مواد براق کننده در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی در زمان شستشوی ظروف، شاید در انتخاب برنامه ی شستشوی دستگاه ماشین ظرفشویی تنظیمات به خوبی انجام نگرفته باشد.

در مواقعی که شما ظروف را زودتر از مقدار زمانی مشخص شده از داخل دستگاه بیرون بیاورید احتمال تمیز نشدن ظروف وجود خواهد داشت.

چیدمان نادرست ظروف در داخل دستگاه هم می تواند در خشک نشدن ظروف موثر باشد، اینها مواردی است که با نمایان شدنش در ماشین ظرفشویی خود آن را بتوانید برطرف کنید.

در صورت مشاهده ی هر یک از مشکلات و اختلال در عملکرد دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا و برای تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا با ما تماس بگیرید تا حضور کارشناسان مجرب تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا خود در محل بتوانیم اشکالات پیش آمده برای دستگاه شمارا برطرف کنیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا
تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا مجموعه دکتر آچار

مراحل تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی اسنوا در مرکز دکتر آچار شامل موارد زیر می باشد:

تماس با مرکز دکتر آچار

شما برای دریافت خدمات تعمیرات، سرویس و نصب می توانید به شماره تماس گرفته و از خدمات این مرکز استفاده کنید همچنین شما می توانید از خدمات عیب یابی به صورت تلفنی نیز استفاده کنید در صورت بر طرف نشدن هماهنگی های لازم را انجام دهید.

ثبت در خواست تعمیرات، سرویس و نصب ماشین ظرفشویی

مرحله بعد ثبت درخواست است در این صورت شما با پشتیبانی مرکز دکتر آچار جهت اعزام تکنسین هماهنگ می شوید و نوع خدمات را تعیین کرده و مشکل ظرفشویی را مطرح می کنید.

اعزام تعمیرکار در محل

مرحله سوم اعزام تکنسین مجرب و آموزش دیده است در این مرحله جهت ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا شما زمان و مکان را مشخص می کنید و مرکز تعمیرکار متخصصی را در کمتریم زمان به منزل شما اعزام می کند تا مشکل شما را رفع کند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی اسنوا

بعد از حضور تعمیرکار به محل، عیب یابی با استفاده از بهترین تجهیزات انجام می شود، این مرحله اهمیت زیادی دارد چرا که علت خرابی در این مرحله مشخص می شود.

تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی اسنوا

بعد از مرحله عیب یابی پروسه تعمیرات و یا تعویض آغاز می شود، قطعه ای که در مرحله قبل مشخص شد مشکل دارد تا جایی که امکان دارد تعمیر می شود و در غیر این صورت باید تعویض شود، مرکز دکتر آچار جهت تعویض قطعات اورجینال و با کیفیت را در اختیار تکنسین قرار می دهد تا بهترین خدمات رسانی انجام شود.

تست و تحویل نهایی دستگاه

در نهایت زمانی که تعمیر ماشین لباسشویی کامل انجام شد دستگاه تست می شود در صورت نبود هیچ مشکلی تحویل داده می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا
تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا با گارانتی

مجموعه دکتر آچار جهت ارائه تمام خدماتی که ارائه می دهد از جمله تعمیرات، نصب و سرویس ماشین ظرفشویی اسنوا به شما گارانتی یک ساله می دهد و شما می توانید با خیال راحت از این خدمات استفاده کنید و در صورت خرابی مجدد ماشین ظرفشویی اسنوا در خواست تعمیرات رایگان کنید و از این مطمئن باشد که احتیاج به تعمیر مجدد پیدا نمی کنید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

ممکن است خرابی های مختلفی برای دستگاه شما به وجود آمده باشد، با توجه به این نکته هزینه های متفاوتی دارند عوامل متعددی بر روی هزینه تعمیرات تأثیر می گذارد از جمله نوع خرابی و علت خرابی ها، مدت زمانی که برای تعمیر صرف می شود.

تعمیر یا تعویض قطعات مختلف، هزینه قطعه به صورت جدا گانه دریافت می شود و هزینه تعمیرکار نیز جداگانه است، بنابراین برای آگاهی از میزان می توانید با مرکز تماس بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 11
 1. ŠĭMã 2 سال قبل

  میخوایم برای جهیزیه لوازم خانگی بخریم بین برندهای جی پلاس و اسنوا و پاکشوما موندیم

 2. قاسم شریفی 2 سال قبل

  حرفتون خیلی عالیه

 3. حسین مرادخانی 2 سال قبل

  ایول ?

 4. اکبر زمانی 2 سال قبل

  گل گفتید دست مریضاد

 5. رمضان توفیق 2 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 6. یوسف کشاورز 2 سال قبل

  بی نظیر هستید

 7. اسماعیل عبادی 1 سال قبل

  بازم درمورد این موضع مطلب بزارین

 8. امید آدینه 1 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 9. اسماعیل نعمت زاده 1 سال قبل

  با سلام شما بهترینید والسلام

 10. کیمیا لطفی 3 ماه قبل

  چرا ماشین ظرفشویی مون ظرفارو خشک نمیکنه؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   عرض ادب و اجترام ممکنه ترموستات ماشین ظرفشویی تون دچار ایراد و خرابی شده باشد که باید توسط تکنسین بررسی و عیب یابی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید