رفع سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ

رفع سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ


چگونه سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ را کم کنم؟

لوازم خانگی سامسونگ از جمله برندهای معروف و پرطرفدار لوازم خانگی در بین ایرانیان است، در این نوشته سعی میشود که یکی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ (SAMSUNG) را برسی کنیم که سر و صدای ماشین لباسشویی می باشد و در ادامه آموزش رفع سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ را خواهیم داد.

از مزیتهای لباسشویی سامسونگ فناوری روز و کمی صدا در حین آبگیری و خشک کردن است اما همبشه این همان مدلی نیست که همان روز اول نصب بوده و معمولاً به علت ایجاد سر و صدای اضافی در حین خشک کردن و آبگیری بعد از چند سال این لباسشویی مورد دلخواه روز اول شما نخواهد بود حتماً تا انتها رفع سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ را بخوانید.

رفع سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ

رفع سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ

دلایل سر و صدا ماشین لباسشویی

اما عمده دلایل ایجاد سر و صدای اضافی لباسشویی سامسونگ مخصوصاً در یک دهه اول عمر ماشین لباسشویی در موارد زیر قابل بررسی است.

  1. تراز نبودن دستگاه لباسشویی
  2. انتخاب برنامه شستشوی نامناسب
  3. استفاده از بار سنگین و نامناسب

توضیح در رابطه با هر کدام از دلایل صدا ماشین لباسشویی ذکر شده در بالا

در مورد اول پیچهای پایه لباسشویی را گونه ای تنظیم کنید که لباسشویی متعادل شود و تعادل ماشین لباسشویی بر قرار شود زمانیکه ماشین لباسشویی تراز نباشد لرزش زیادی ایجاد می کند و در نتیجه باعث سر و صدا زیادی خواهد شد.

رفع سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ

رفع سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ

در مورد دوم انتخاب برنامه صحیح با میزان و مقدار لباس است، به عنوان مثال از برنامه mix یا (انواع و اقسام لباس) و بلعکس برای شست و شوی حریر و پرده استفاده نکنید.

در مورد بند سوم منظور بار بسیار حجیم و سنگین است از جمله موارد می توان به پتوهای دو نفره حجیم اشاره کرد باید توجه داشت که ماشین لباسشویی ما 5 کیلویی هست یا 7 کیلیویی یا 9 کیلویی و… با توجه به حجم ماشین لباسشویی که روز اول خرید کرده ایم باید لباس و… داخل آن بریزیم نمی شود داخل ماشین لباسشویی 5 کیلویی به اندازه ماشین لباسشویی 9 کیلویی لباس بریزیم و بگوییم مثلاً همسایه ما همینقدر لباس میریزد خب همسایه شما ماشین لباسشویی 9 کیلویی دارد نه 5 کیلویی این عدم توجه به غیر از لرزش و سر و صدا خسارت های زیادی به ماشین لباسشویی وارد می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران توسط کارشناسان حرفه ای

رفع سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ

رفع سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ

موارد ذکر شده بالا از عمده دلایل لرزش و تکان شدید ماشین لباسشویی سامسونگ است که در اکثر مواقع قابل برسی و حل توسط خود کاربر می باشد و رفع سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ کار زیاد پیچیده ای نیست، اما در صورت سوال و یا مشاوره در مورد لباسشویی سامسونگ با شماره های دکتر آچار تماس بگیرید تا کارشناس فنی سامسونگ پاسخگو شما عزیزان باشد و در صورت نیاز به تعمیر نیز کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کمترین زمان نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی در منزل شما حاظر خواهند شد و ماشین لباسشویی شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *