تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ

تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ


تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ در کوتاه ترین زمان در تمامی برندها توسط کارشناسان تعمیرات یخچال دکتر آچار با بهترین کیفیت برای شما کاربران مهیا می باشد و با یک تماس در دسترس شما عزیزان خواهند بود.

اینورتر یک نسل جدید برای تکنولوژی موتور است که در اکثر لوازم خانگی ها همانند یخچال، کولر گازی، ماشین لباسشویی کارایی دارد، از مشخصه های بارز اینورتر سبب می شود که مصرف انرژی برق را در این وسایل به 50 درصد در صرفه جویی برساند و یک خصوصیت دیگر این موتور اینورتر این است که صدای ناهنجار و آزار دهنده کمپرسور در این مدل موتورهای یخچال کمتر دیده می شود.

تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ
تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ

علائم نشان دهندهٔ معیوب شدن برد اینورتر یخچال سامسونگ

قبل از اینکه بخواهید با کارشناسان تعمیر تماس حاصل نمایید بهتر است یخچال را یک بررسی کنید تا متوجه بشید که مشکلی رخ داده است.

 1. هر زمان در یخچال سامسونگ شما این هشدارها نمایان گشت نیاز به تعمیر کار خواهید داشت:
 2. در صورتی که یخچال سامسونگ شما به برق است ولی کار نمی کند.
 3. نمایان گشتن آلارم های کد خطا و ارورها بر روی صفحهٔ نمایشگر یخچال سامسونگ
 4. شنیده شدن صداهایی از یخچال سامسونگ در هنگام کار کردن
 5. هنگامی که یخچال سامسونگ شما روشن است و به طور ناگهانی خاموش می شود.

هر زمان که شاهد این موارد بالا بودید بهتر است از یک متخصص مثل دکتر آچار کمک بگیرید تا ایراد به وجودآمده را برای تان رفع نماید.

تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ

یخچال هایی که مجهز به برد اینورتر هستند دارای دو برد الکترونیکی هستند، یک برد الکترونیکی اصلی و دیگری برد الکترونیکی اینورتر که در صورت پیدایش مشکل برای هر یک از این بردها سبب می شود که یخچال شما روشن نشود یا اینکه عملکردش با اختلال روبرو بشود.

برای انجام تعمیرات برد اینورتر یخچال سامسونگ باید این مراحل را انجام بدهید:

قطع برق کل، در مرحله اول بهتر است یخچال را جدا کرده و کمی جلوتر ببرید تا کمی از دیواره پشتی فاصله داشته باشد.

تعمیر پنل یخچال سامسونگ یا حداقل بررسی آن ممکن است در کمترین زمان حدود 30 دقیقه طول بکشد، بنابراین توصیه می شود که مواد غذایی فاسد شدنی را به یخچال دیگری یا مکانی خنک تر جا به جا کنید.

در مرحلهٔ بعدی باید اقدام به برداشتن پوشش برد الکترونیکی نمایید، با توجه به نوع یخچال سامسونگ، تابلو برق آن ممکن است پشت آن یا سقف یخچال قرار گیرد پس از قرار دادن تخته با پیچ گوشتی، تمام پیچ های روی جلد تخته را باز کرده و درپوش را بردارید.

سیم ها را از برد جدا کنید قبل از جدا کردن کامل سیم ها از برد خوب است از کل برد عکس بگیرید تا برای نصب مجدد آن با فراموشی قرار گرفتن سیم ها روبرو نشوید.

با توجه به نوع کانکتور، ممکن است لازم باشد از انبر دست سوزنی برای آزاد کردن کانکتورها و باز کردن زبانه قفل استفاده کنید.

برای جدا کردن برد، مطمئن شوید که تمام سیم ها را از آن جدا کرده اید.

برد جدید را در جایگاه اصلی خودش قرار بدهید بعد از اینکه تمام زبانه های پلاستیکی که برد به آن اتصال پیدا کرد را جدا کنید و به آرامی برد را جدا کردید، برد جدید را تعویض کنید و همه پیچ های پلاستیکی را دوباره وصل کنیدسپس با استفاده از تصویری که در مراحل قبل گرفته بودید، تمام سیم ها را در جایگاه خودشان نصب کنید.

دلایلی که در خراب شدن برد نقش دارند شامل این موارد می باشد:

یک مورد که برای بردها بسیار خطرناک می باشد و برجسته ترین دلیل هم می تواند باشد وجود نوسانات برق است که می تواند به اجرای مهم یخچال صدمه وارد بکند و به منزله حفظ یخچال از این خطر می توانید از محافظ برق کمک بگیرید تا در مواقع لزوم وارد عمل بشود.

مورد دیگر وجود نشتی آب به برد اصلی و در صورت نفوذ آب احتمال خراب شدن برد در یخچال وجود دارد که بهتر است در هنگام تمیز کردن یخچال بهتر است آن را خاموش کرده و بعد از اتمام کار بلافاصله آن را روشن نکنید.

مورد بعد این که هر زمان که قطعه ایی از یخچال صدمه می بیند بهتر است که اقدام به رفع آن نمود تا به قطعات دیگر صدمه ایی وارد نکند.

مزیت های اینورتردر یخچال های سامسونگ

اولین مزیت وجود اینورتر در یخچال سامکسونگ کاهش مصرف انرژی است: کاهش مصرف انرژی در یخچال سامسونگ به سبب وجود اینورتر می باشد.

از آنجایی که وقتی دمای داخل یخچال کاسته می شود، نیازی به راه اندازی مجدد موتور الکتریکی نیست، این مدل های یخچال قادر خواهند بود تنها با یک سوم انرژی مصرفی یک یخچال معمولی به کار خود ادامه دهند.

مورد بعدی از خاصیت های یخچال اینورتر کاهش نویز می باشد: یخچال هایی که مجهز به سیستم فناوری اینورتر در برند سامسونگ هستند کمترین صدا را دارند، همین امردر محیط های مسکونی که نیاز به سکوت دارند بسیار مهم است.

مورد دیگر از مشخصه های بارز اینورتردمای ثابت می باشد: با کمک گرفتن از فناوری اینورتر یخچال سامسونگ، دمای داخل یخچال ثابت نگه داشته می شود. این مدل های یخچال نیز به طور خودکار دمای داخل یخچال را تنظیم می کنند و زمانی که مواد غذایی را در یخچال قرار می دهید، دمای آن را زیر دمای دلخواه نگه می دارند.

مورد بعدی از مشخصه های اینورتر داشتن عمر طولانی است: از مشخصه های بارزیخچال های با فناوری اینورتر سامسونگ ازعمر طولانی تری نسبت به یخچال های معمولیبر خوردارند، این مدل ها به دلیل عدم نیاز به ریختن سریع خرده های یخ در یخچال آسیب کمتری دارند، بنابراین کاربرد بیشتری دارند.

مورد دیگرتازه نگه داشتن مواد غذایی را می توان بیان کرد: یخچال های سامسونگ با فناوری اینورتر در تازه نگه داشتن مواد غذایی بسیار موثر هستند، در صورتی که تنظیمات دمای داخل یخچال دقیق باشد، مواد غذایی در دمای صحیح و مناسبی نگهداری می شوند و حفظ تازگی و کاهش ضایعات مواد غذایی را در بر دارد.

مورد دیگر طراحی زیبا و جذاب آن می باشد: یخچال های سامسونگ با فناوری اینورتر دارای طراحی زیبا و جذابی هستند که به راحتی با هر دکوراسیونی قابل تطبیق هستند. مورد آخر این که دارای فیلترهای ضد باکتری می باشند: برخی از مدل های یخچال اینورتر سامسونگ مجهز به فیلترهای ضد باکتری هستند که تاثیر گذار در حفظ سلامت و رفاه خانواده است.

تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ
تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ

 تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ در محل

دکتر آچار دارای خدمات تعمیر در محل می باشد و بدون هیچ نگرانی تمامی تعمیرات یخچال سامسونگ شما را در محل تعمیر خواهند کرد و دیگر نیازی به انتقال دادن به تعمیر گاه نیست و در اسرع وقت تعمیرات را برای شما به صورت کاملاً حرفه ایی انجام خواهند داد.

تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ در منزل

برای اینکه بتوانید تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ را در منزل به راحتی انجام بدهید هیچ کسی جر دکتر آچار نمی تواند حلال مشکلات شما باشد بنابراین با یک تماس از خدمات تعمیر برد در منزل دکتر آچار بهره ببرید.

 هزینهٔ تعمیر تعمیر برد اینورتر یخچال سامسونگ

هنگامی که با خرابی برد یخچال سامسونگ روبرو می شوید بهتر است که از متخصصین حرفه ایی دکتر آچار کمک بگیرید که این قطعه را بازبینی نموده و اگر تعمیر می شود اقدام به تعمیر و در غیر این صورت قطعهٔ جدید را جایگزین نمایند که هزینه های مطابق خدمات ارائه شده برای شما محاسبه خواهد شد.

هزینهٔ خرید برد اینورتر جدید بسیار بالا می باشد که بهترین راه برای هرینهٔ کمتر اجرای پروژهٔ تعمیر به جای تعویض می باشد.

سخن آخر

همان طور که مطلع می باشید هر زمان که این بردهای وسایل الکتریکی با ایرادی روبرو می شود باید به دست تعمیر کاران مشکل را برطرف نمود.

به هر حال این قطعات برای مدت 10 سال می توانند بدون پیدایش ایراد کار بکنند ولی باز احتمال وقوع مشکل وجود خواهد داشت که می توانید برای رفع این موانع با متخصصین دکتر آچار ارتباط برقرار کرد، انجام شدن تعمیرات برد یک امر تخصصی می باشد بهتر است کار را به دست استادان دکتر آچار سپرد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. کاظم ترابی 2 هفته قبل

  سرویس یخچال مون را هر ساله به تعمیرگاه دکتر آچار میسپاریم کارشون خوبه انصافا و خیلی راضی هستیم

 2. محمدجواد تقوی 2 هفته قبل

  میشه گفت از بهترینایید تو تهران

  1. دکتر آچار 1 هفته قبل

   ممنون از شما کاربر گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید