ارور مایکروویو سامسونگ

ارور مایکروویو سامسونگ


ارور مایکروویو سامسونگ

آموزش رفع ارور و تعمیر مایکروویو سامسونگ

هرگاه شما مصرف کننده های عزیز با شماری از ارور مایکروویو سامسونگ بر روی صفحه ی نمایش روبرو شدید.

آگاهی داشته باشید که احتمالاً عملکرد دستگاه شما دچار اختلالاتی شده است و معمولاً با نمایش این ارور مایکروویو سامسونگ شما دچار مشکلاتی شده است.

که در جهت برطرف کردن این ارورها شما نیازمند تکنسین های ماهر و با تجربه می باشید تا بتوانند در کمترین زمان ممکن اشکالات سیستم را برطرف بکنند.

شما مشتریان عزیز با مشاهده ی ارورهای باید در ابتدای کار دستگاه را از برق بیرون آورده و آن را خاموش کرده و بعد از مدت زمان کوتاهی در حدود 60 ثانیه تامل کردن می توانید دوباره مایکروویو خود را روشن کنید.

اگر باز هم با ارورهای روبرو شدید حتماً با مراکز سرویس دهی امور مشتریان در جهت بر طرف کردن ارورهای دستگاه مایکروویو سامسونگ تماس حاص کنید و از کمک های آنان بهره مند بشوید.

علت نمایش ارورE10 در دستگاه مایکروویو سامسونگ

هر گاه شما این ارور مایکروویو سامسونگ را بر روی صفحه ی نمایش مایکروویو سامسونگ خود مشاهده کردید.

در آغاز کار می توانید دکمه استاپ را فشار بدهید و دستگاه را در واقع ری استارت نمایید و اگر دوباره این ارور را در دستگاه مایکروویو خود مشاهده کردید.

می توانید مایکروویو را به مدت 30 ثانیه در حالت خاموش نگه دارید و دوباره تنظیمات را به دستگاه بدهید تا برطرف بشود.

ارور مایکروویو سامسونگ

علت نمایش E01 در دستگاه مایکروویو سامسونگ

هر گاه این ارور مایکروویو سامسونگ را مشاهده کردید نشانه ی باز شدن درب دستگاه می باشد و اگر درب هم به طور کامل نبسته باشید باز هم این کد خطا نمایان خواهد شد.

شما برای برطرف کردن این عیب می توانید درب دستگاه را کنترل کنید تا مشکل را به راحتی رفع بکنید.

علت نمایش ارور C20  تا C22 در دستگاه مایکروویو سامسونگ    

اگر هر یک از این سه ارور مایکروویو سامسونگ را بر روی صفحه ی نمایش دستگاه مایکروویو خود مشاهده کردید ایراد در قسمت قطعه ی حسگر حرارتی دستگاه مایکروویو شماست.

که شما می توانید با کمک سرویس کاران مجرب این قطعه ی معیوب شده را تعویض کنید تا مشکل دستگاه مایکروویو خود را برطرف کنید.

علت نمایش ارور SE در دستگاه مایکروویو سامسونگ

شما با نمایان شده این کد خطا در دستگاه مایکروویو خود اولین اقدامی را که باید انجام بدهید دستگاه مایکروویو خود را از برق در آورده و دکمه های روی صفحه را به هیچ وجه دست کاری نفرمایید.

این کد خطا با یک مدل دیگه ی ساختاری هم به نام 5E هم نمایان خواهد شد که با گیر کردن دکمه های مایکروویو به مدت حداقل 60 ثانیه زمان می برد که کد در حال نمایش می باشد.

نمایان شدن این ارور مایکروویو سامسونگ می تواند بسیار حساس و خطرناک تلقی بشود زیرا با گیر کردن دکمه های دستگاه امکان دارد مایکروویو باعث روشن شدن مایکروویو و آسیب به بقیه ی بخش ها برساند.

گاهی هم می تواند به آتش سوزی منجر بشود  و با تماس گرفتن با افراد تعمیر کار می توانید از بروز مشکلات بعدی جلوگیری به عمل آورید.

گاهی هم با از کار افتادن برد کنترل ممکن این کد خطا نمایان بشود، با نمایش این می توانید اول کار تاچ پد و اتصالات را بررسی کنید شاید با چک کردن این موارد ایراد را بتوانید برطرف بکنید.

علت نمایش ارورE32 در دستگاه مایکروویو سامسونگ

اگر با این ارور در دستگاه مایکروویو خود روبرو شدید ایراد در قطعه ی سنسور وزن موتور گردان است که برای رفع آن باید این قطعه را مورد بررسی قرار بدهید.

که بتوانید این کد خطا را کنترل کرده و به راحتی با تعویض و یا تعمیر این قطعه مشکل دستگاه را برطرف نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *