ارور کولرگازی سامسونگ

ارور کولرگازی سامسونگ


ارور کولرگازی سامسونگ

آموزش رفع ارور و تعمیر کولرگازی سامسونگ

در کولرهای گازی سامسونگ یک نوع سیستم عیب یابی وجود دارد که وقتی مشکلات مهم و اساسی برای کولر گازی سامسونگ شما پیش بیاید این ارورها را با یک کد خطا بر روی صفحه ی نمایش خود ظاهر می کند.

هرگاه کدهای خطا را بر روی صفحه نمایش دستگاه کولر گازی سامسونگ خودتان مشاهده کردید می توانید قبل از اینکه به مراکز خدماتی زنگ بزنید به دفترچه ی راهنما مراجعه کنید شاید بتوانید مشکل دستگاه را برطرف کنید.

ولی اگر نتوانستید ایراد را برطرف کنید در یک فرصت زمانی دیگری با اطلاع رسانی به تعمیرکاران دکتر آچار از تکنسین ها برای تعمیر کولر گازی در محل کمک بگیرید.

وقتی که دستگاه کولر گازی سامسونگ شما ارور را نشان می دهد تا حدودی عیب دستگاه را در محدوده به شما نشان داده و در این مواقع باید از افراد متخصص کمک گرفته بشود.

هرگز خود اقدام به سرویس و عیب یابی ارور کولر گازی نپردازید زیرا احتمال آسیب رساندن به قطعات دستگاه بسیار زیاد است.

 همیشه نمایان شدن ارور کولرگازی سامسونگ در دستگاه نشانه ایی از عیب و ایراد نمی باشد و با ریست کردن دستگاه کولر گازی خود می توانید این ارورها را برطرف کنید.

اگر پس از ریست کردن ارورهای های نمایان شده در دستگاه بسیار باشد ممکن است که کولر گازی شما دچار ایراد شده است و برای جلوگیری از صدمات دیگر به دستگاه باید اقدامات لازم برای تعمیرات را در کمترین زمان ممکن انجام داد.

همه ی دستگاه ها به یک مدل ارور های خود را نمایش نمی دهند و هر کدام با توجه به شرکت سازنده ی خود متفاوت می باشد.

علت نمایش ارور E1  در کولرهای گازی سامسونگ

در زمانی که دستگاه کولر گازی شما اینارور کولرگازی سامسونگ را نمایش می دهد در سنسور هوای محیطی اختلالاتی به وجود آمده است.

برای رفع این ارور باید اهم سنسور را بررسی کرد و با نیاز داشتن به تعویض این کار را توسط افراد متخصص انجام بدهید.

علت نمایش ارور E1  در کولرهای گازی سامسونگ

اگر در کولرهای سامسونگ samsung شما در عملکرد سنسور یونیت داخلی خطایی صورت گرفته باشد شما شاهد این ارور کولرگازی سامسونگ خواهید بود، برای رفع این ارور باید ابتدا سیم کشی دستگاه و بعد مقدار اهم سنسور یونیت را چک کرد تا به نتیجه برسید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

علت نمایش ارورE2  در کولرهای گازی سامسونگ

با نمایش این ارور بدانید که در برنامه ی عملکرد سنسور لوله ی اپراتور اشکالاتی به وجود آمده است، در این مورد هم برای رفع ارور باید راه کار ارور E1  را انجام داد.

ارور کولرگازی سامسونگ
ارور کولرگازی سامسونگ

علت نمایش ارور E3  در کولرهای گازی سامسونگ

علت بروز این ارور کولرگازی سامسونگ شما خراب شدن فن یونیت داخلی می باشد که برای رفع این ارور باید این فن را چک کرد و در صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض عملیات را به کمک افراد متخصص شروع بکنید.

علت نمایش ارور E5 در کولرهای گازی سامسونگ

اگر در قطعه ی فن بلوور ایراد وجود داشته باشد این کد خطا بروز می کند و باید اهم فن را چک کرده و احتمال دارد که فن کولر گازی شما سوخته باشد و یا قطعه ی برد الکترونیکی نیم سوز شده است.

برای رفع این ارورها اصول کار این است که در ابتدا ی کار فیوز برق را قطع کرده و بعد از افراد متخصص در زمینه ی تعمیرات کمک بخواهید.

علت نمایش ارور E6  در کولرهای گازی سامسونگ

اگر کولر گازی شما در قطعه ی مدار برد الکترونیک معیوب شده باشد این ارور را نمایش می دهد که بهتر است اقدامات را در زمینه تعمیر و یا تعویض قطعه انجام بدهید.

علت نمایش ارورE7 در کولر گازی سامسونگ

اگر کابلی که در بین دو یونیت داخلی و خارجی اشکالاتی به وجود آمده باشد و عملکرد را دچار اختلال می کند بنابراین دستگاه شما این ارور کولرگازی سامسونگ را نمایش می دهد.

علت نمایش ارور E8 در کولر گازی سامسونگ

هرگاه که میزان دما در کندانسور بالا باشد شما شاهد این ارور در کولر گازی خواهید بود، این ارور دلیلی بر آسیب دیدن کندانسور دیفراست دستگاه کولر گازی شماست و برای رفع آن نیازمند تلاش افراد تعمیرکار حرفه ایی هستید تا رفع عیب کنند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 14
 1. جعفر بزرگ نیا 2 سال قبل

  تعمیرکار تو خونمونه و کارا داره خوب پیش میره گفتم تا تموم نشده تشکر کنم

 2. مسلم کاکاوند 2 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 3. کاظم راستاد 2 سال قبل

  خدا بگم چکارتون کته انقدر کارتون خوب بود به هر کی میرسم میگم تعمیرات داشتید بدید به دکتر آچار خخخخ

 4. مسعود ابراهیمی 1 سال قبل

  مرسی

 5. علی بردبار 1 سال قبل

  مطلب خوبی بود

 6. فرهاد علوی 1 سال قبل

  چطوری می تونم باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 7. حسینعلی آزاد 1 سال قبل

  عرض ادب و احترام تکنسین مربوطه با 15 دقیقه تاخیر اومد خواستم اطلاع بدم

 8. عیسی ایزدی 1 سال قبل

  از تعمیرات راضی بودم ممنونم

 9. محمدرضا نوروزی 1 سال قبل

  عالی در یک کلام

 10. عزیز بخشی 1 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 11. احمد آستانه 1 سال قبل

  سلام دلیل نمایش کد خطای EA روی کولر گازی سامسونگ مدل کویین چیست

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   عرض ادب و احترام، اشکال در ارتباط بین یونیت داخلی و یونیت خارجی و خرابی یکی از آن ها از علل نمایش ارور EA در کولر گازی سامسونگ مدل queen است

 12. مهدی رزاق 4 هفته قبل

  دلیل ارور 21 در کولر گازی سامسونگ چیه؟ یه چند روزی بود که همش باد اسپلیت سرد و گرم بود امشب این ارور اومده روی صفحه

  1. دکتر آچار 4 هفته قبل

   سلام و عرض ادب، ایراد در سنسور دمایی دستگاه علت این ارور است، عیب یابی و تعمیر ترموستات کولر گازی را به تکنسین های مجموعه بسپارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید