شرکت دکتر آچار به تعمیر لوازم خانگی سام در تهران می پردازد، برند سام با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا لوازم خانگی با کیفیت تولید می کند، ممکن است لوازم خانگی سام به دلایلی همچون عدم استفاده و نگهداری صحیح، نوسانات برق و… دچار ایراد و خرابی شود، در صورتی که شما از لوازم خانگی سام استفاده می کنید و دستگاه تان دچار ایراد و خرابی شده است تعمیر آن را به تکنسین های مرکز ما بسپارید.

تعمبر لوازم خانگی سام

تکنسین های دکتر آچار به ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی سام از جمله یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، فر، جارو برقی می پردازند، برای درخواست تکنسین جهت تعمیرات لوازم خانگی سام با شماره های 02188444021 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تعمیر لوازم خانگی سام در تهران

تعمیرگاه دکتر آچار شرکتی مجاز و معتبری در تهران است که با همکاری تکنسین های متخصص به ارائه خدماتی از جمله نصب، سرویس، تعمیر لوازم خانگی سام می پردازد، این شرکت در تمامی نقاط تهران دارای شعبه بوده و در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران تعمیرات لوازم خانگی را انجام می دهد.

نمایندگی سام
نمایندگی سام

تعمیر لوازم خانگی سام تعمیر در محل

تعمیرگاه دکتر آچار برای تعمیر لوازم خانگی به اعزام تکنسین به محل می پردازد، با توجه به اینکه حمل و نقل و جابه جایی لوازم خانگی به تعمیرگاه کار سخت و هزینه بری است و نیاز به صرف زمان زیادی دارد، با تعمیر لوازم خانگی در محل می توانید بر عملکرد تکنسین نظارت داشته باشید و خیال تان بابت آسیب ندیدن دستگاه راحت شود.

هزینه تعمیر در نمایندگی سام

هزینه تعمیرات لوازم خانگی سام به نوع دستگاه، مقدار، شدت و خرابی دستگاه بستگی دارد، به طور کل نگران هزینه های تعمیرات در لوازم خانگی دکتر آچار نباشید چرا که تمامی هزینه ها در این مرکز مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا مقرون به صرفه هستند.

گارانتی بعد از تعمیر در نمایندگی سام

شرکت دکتر آچار پس از تمامی خدمات ضمانت نامه کتبی 12 ماهه ارائه می کند، گارانتی 1 ساله به این معنی است که اگر پس از تعمیر لوازم خانگی سام توسط تکنسین های مرکز ما دستگاه تان تا یکی سال بعد مجددا دچار ایراد و خرابی شود تکنسین ها موظف هستند بدون دریافت هزینه مجدد به تعمیر لوازم خانگی شما بپردازند.

نمایندگی سام
نمایندگی سام

سرویس لوازم خانگی سام

سرویس لوازم خانگی از جمله اقداماتی است که باید توسط تکنسین های متخصص انجام شود، سرویس به معنی اقداماتی جهت پیدا کردن مشکلات مخفی لوازم خانگی و برطرف کردن آن ها است، این کار باید به صورت دوره ای انجام شود، سرویس لوازم خانگی به بهبود عملکرد لوازم خانگی و افزایش طول عمرشان کمک می کند.

عیب‌ یابی لوازم خانگی سام

عیب یابی لوازم خانگی از مهم ترین مراحل در تعمیرات به حساب می آید، در صورتی که عیب یابی توسط افراد بدون تخصص انجام شود مشکل دستگاه تان بر طرف نشده و یا به صورت موقت برطرف می شود، این کار موجب آسیب دیدن سایر قطعات نیز می شود، در نتیجه در صورت بروز مشکل در لوازم خانگی سام پیش از هر اقدامی از تکنسین متخصص برای عیب یابی کمک بگیرید.

تکنسین های دکتر آچار افراد متخصص و حرفه ای هستند که با استفاده از ابزار دقیق به عیب یابی لوازم خانگی می پردازند و پس از عیب یابی با استفاده از پیشرفته ترین متد های تعمیراتی و بهترین ابزار به تعمیرات می پردازند.

تعمیر یا تعویض قطعات؟

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور خرید لوازم خانگی به دلیل قیمت بالای آن ها کار سختی است، اولویت تکنسین های مرکز دکتر آچار در صورت بروز مشکلات برای لوازم خانگی سام شما تعمیر لوازم خانگی تان است، تکنسین های مرکز ما افراد مجرب و آموزش دیده ای هستند که سعی دارند لوازم خانگی شما را تعمیر کنند تا نیاز به پرداخت هزینه های زیاد نداشته باشید

در صورتی که قطعات لوازم خانگی غیر قابل تعمیر باشد تکنسین با رضایت مشتری اقدام به تعویض آن می کند، تمامی قطعاتی که توسط تکنسین های مرکز ما تعویض میشوند قطعات اصل و اورجینال بوده و گارانتی دارند.

امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله در صورتی که لوازم خانگی سام تان نیاز به قطعات جدید داشته باشد می توانید قطعات جدید را خودتان را تهیه کنید، تنها لازم است توجه کنید که قطعاتی که توسط مشتریان خریداری می شود گارانتی ندارند.

لوازم خانگی سام

تکنسین های دکتر آچار افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که به ارائه خدمات و تعمیرات لوازمی همچون یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، کولر گازی، جارو برقی، قهوه ساز و… می پردازند.

نمایندگی سام
نمایندگی سام
 • تعمیر یخچال سام

یخچال سام محصولی با کیفیت و شبیه به نمونه ی برند های خارجی است، یخچال سام دارای صفحه نمایش لمسی برای نمایش ارور ها و سایر تنظیمات می باشد، ممکن است عملکرد این یخچال با کیفیت دچار اختلال شود، در صورتی که یخچال سام دارید و دستگاه تان دچار ایراد و خرابی شده است بدون هیچ گونه نگرانی تعمیر آن را به تکنسین های مرکز ما بسپارید.

 • تعمیر ماشین لباسشویی سام

ماشین لباسشویی سام دستگاهی با کیفیت با موتوری پر قدرت است، در ساخت این وسیله از فناوری های روز دنیا استفاده شده و دستگاهی بسیار حرفه ای است، در صورت بروز مشکل در لباسشویی تان تعمیر ماشین لباسشویی سام را به تکنسین های مرکز ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل بر طرف شود.

 • تعمیر ماشین ظرفشویی سام

ماشین ظرفشویی سام محصولی با کیفیت و تخصص است که دارای شباهت بسیار با نمونه های خارجی است در صورت بروز مشکل با ما تماس بگیرید، تکنسین های مرکز ما با بهترین ابزار به تعمیر  ماشین ظزفشویی سام می پردازند.

 • تعمیر جاروبرقی سام

 از کار افتادن جاروبرقی مشکل سختی است، در صورتی که جارو برقی سام دارید و دستگاه تان دچار ایراد و خرابی شده تعمیر آن را به تعمیرکاران شرکت ما بسپارید تا مشکل دستگاه تان در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود.

 • تعمیر اجاق گاز سام

از آنجایی که اجاق گاز مستقیما به گاز شهری متصل است از دستکاری آن پرهیز کرده و تعمیر اجاق گاز سام را به تکنسین های مجرب ما بسپارید تا خودتان و دستگاه دچار مشکل نشوید.

نمایندگی سام
نمایندگی سام
 • تعمبر آبسردکن سام

آبسرد کن از لوازم ضروری مکان های عمومی همچون بیمارستان ها، کلینیک ها، ادارات و… است، تکنسین های مرکز ما تعمیر انواع آبسرد کن ها را آمورش دیده و در کوتاه ترین زمان ممکن به رفع مشکلات آبسرد سام در محل می پردازند.

 • نعمیر قهوه ساز سام

قهوه ساز ها یکی از کاربردی ترین لوارم خانگی و کافی شاپی محسوب می شوند، در صورتی که قهوه ساز سام شما نیاز به تعمیر دارد با مرکز ما تماس گرفته و از تکنسین های مجرب و حرفه ای دکتر آچار برای تعمیر قهوه ساز سام کمک بگیرید.

 • تعمیر کولرگازی سام

کولرگازی های سام در ظرفیت های متنوعی تولید می شوند، کولر گازی دارای قطعاتی حساس است و برای کارکرد بهتر به دو بار سرویس در سال نیاز دارد، در صورتی که از کولر گازی سام استفاده می کنید و دستگاه تان دچار ایراد و خرابی شده است تعمیر آن را به ما بسپارید، سرویس کاران مرکز دکتر آچار برای ارائه خدمات سرویس کولر گازی سام نیز در خدمت شما هستند.

نمایندگی سام
نمایندگی سام

نتیجه گیری

لوازم خانگی سام از لوازم باکیفیت و کاربردی هستند که می توانید تعمیرات آن ها را به تکنسین های مجرب و آموزش دیده دکتر آچار بسپارید، کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی سام توسط جدید ترین متدهای تعمیراتی و ابزار اصل و با کیفیت تعمیر می شوند.

انتشار یافته: 6
 1. رضا گلپایگانی 1 سال قبل

  چرا اینقد کم؟

 2. محمدتقی میرزایی 1 سال قبل

  خواستم از آقا یزدانی بابت کار خوبشون تشکر کنم

 3. کاظم سلطانی 1 سال قبل

  تشکر میکنم از دکتر آچار بابت کار حرفه ایشون، یخچال مارو هر کسی می دید متوجه عیبش نمیشد و یه پولی میگرفت و میرفت اما تعمیرکار دکتر آچار با یه هزینه منصفانه تعمیر کرد یخچال رو

 4. سیدحسین تقوی 1 سال قبل

  خدا قوت و خسته نباشید به شما

 5. سام شاهرخی 3 ماه قبل

  سلام اگه یه قطعه ای از ماشین لباسشویی خراب شده باشه حتما باید تعویض بشه؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر، ابتدا باید تکنسین ما قطعه مورد نظر را بررسی کند تا جایی که امکان داشته باشد تعمیر انجام می شود در غیر این صورت باید قطعه تعویض شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید