تعمیر پکیج روکا

تعمیر پکیج روکا


نمایندگی تعمیر پکیج روکا با گارانتی

تعمیر پکیج روکا یکی از کارهایی است که باید به صورت تخصصی انجام شود، پکیج روکا یک پکیج ایتالیایی و اسپانیایی است این کمپانی محصولاتی با کیفیت و کارایی بالا به بازار جهانی عرضه کرده است.

نکات نگهداری پکیج روکا

برای اینکه پکیج روکا شما طول عمرش زیاد شود باید نکاتی را رعایت کنید تا کارایی و راندمان دستگاه بالا برود این نکات شامل موارد زیر می شود:

اگر می خواهید به سفر بروید حتما قبل از مسافرت شیر آب سرد را ببندید، همچنین برای این که در برابر نوسانات برق از پکیج روکا خود محافظت کنید از محافظ برق استفاده کنید، اگر پکیج روکا را در محیط و فضای باز نصب کرده اید حواستان به یخ زدگی آن باشد یا دائم پکیج را روشن نگهدارید و یا اگر می خواهید برای مدت طولانی خاموش باشد حتماً آب آن را خالی کنید، در برنامه خود برای سرویس و جرمگیری پکیج روکا زمان مشخصی را در نظر بگیرید و بصورت دوره ای انجام دهید.

اگر زمانی بوی دود و یا گاز به مشامتان رسید پکیج را خاموشش کنید و درب و پنجره ها را باز کنید و به یک متخصص زنگ بزنید.

تعمیر پکیج روکا

تعمیر پکیج روکا در منزل

یکی از مهم ترین خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود، تعمیر پکیج روکا در منزل است، با این امکان نیازی به انتقال پکیج به تعمیرگاه ندارید و در نتیجه هزینه تعمیرات را پرداخت نخواهید کرد، با تعمیر پکیج در منزل می توانید به فعالیت های تکنسین نظارت داشته باشید.

نصب پکیج روکا در منزل

از مهم ترین خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار در محل انجام می شود، نصب پکیج روکا در منزل است، توصیه می شود نصب پکیج را به تکنسین های متخصص دکتر آچار بسپارید تا از هرگونه ایراد و خرابی در دستگاه تان جلوگیری شود.

عیب یابی پکیج روکا در منزل

عیب یابی از دیگر خدمات تخصصی تکنسین های دکتر آچار است، از آن جایی که پکیج از قطعات حساسی تشکیل شده است ضروری است که جهت جلوگیری از آسیب های اساسی در این دستگاه عیب یابی آن را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر پکیج روکا

عیب یابی پکیج روکا در منزل

عیب یابی از دیگر خدمات تخصصی تکنسین های دکتر آچار است، از آن جایی که پکیج از قطعات حساسی تشکیل شده است ضروری است که جهت جلوگیری از آسیب های اساسی در این دستگاه عیب یابی آن را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر پکیج روکا با گارانتی 12 ماهه

از مهم ترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار ارائه خدمات تخصصی از جمله تعمیر پکیج روکا با 12 ماه گارانتی می باشد، گارانتی 12 ماهه به این معنی است که در صورتی که پکیج تان توسط تککنسین های دکتر آچار تعمیر شود و تا 12 ماه دچار ایراد و خرابی شود تکنسین ها موظف اند که تعمیرات را بدون دریافت هزینه مجدد انجام دهند.

تعمیر پکیج روکا بهتر است یا تعویض قطعات پکیج روکا؟

ممکن است برای شما هم این سوال پیش بیاید که تعمیر قطعات معیوب پکیج روکا بهتر است یا تعویض قطعات آن، با توجه به افزایش قیمت پکیج و قطعات آن تعمیر پکیج از اولویت های اصلی تکنسین های دکتر آچار است، در صورتی که دستگاه تان به تعویض قطعه نیاز داشته باشد تکنسین ها با استفاده از قطعات اصل و اورجینال دستگاه را تعمیر کرده و مشکل را رفع می کنند.

کلیه قطعاتی که توسط تکنسین های مجموعه دکتر آچار تعویض می شود دارای گارانتی 12 ماهه هستند.

هزینه تعمیر پکیج روکا

هزینه تعمیر پکیج روکا به عوامل مختلفی از جمله نوع خرابی، خدماتی که توسط تکنسین انجام می شود و… بستگی دارد، با این حال به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات پکیج نباشید، چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه می باشد.

نمایندگی تعمیر پکیج روکا

تعمیر پکیج روکا در تهران

مجموعه دکتر آچار با داشتن تکنسین های زیاد و مخصوص به هر دستگاه می تواند با برنامه ریزی و پوشش دهی در تمام مناطق تهران می تواند اعزام نیرو داشته باشد و دیگر نگران نباشید، در هر یک از منطقه های تهران که باشید با یک تماس تکنسین های دکتر آچار آماده خدمات رسانی به شما می باشد.

سابقه دکتر آچار در تعمیر پکیج روکا

تیم حرفه ای دکتر آچار با داشتن سابقه چندین ساله در زمینه تعمیرات پکیج میتواند براحتی معایب پکیج روکا را پیدا کرده و آنرا حل کنند، تعمیرکاران دکتر آچار بصورت دوره ای آموزش دیده و مدارک فنی را دریافت کرده اند و تجربه کافی را کسب کرده اند و می توانند با بررسی پکیج ایراد اصلی را پیدا کنند و آن را تعمیر کرده و درصورت نیاز قطعه را تعویض می کنند، پس بهتر است شما شماره های تماس دکتر آچار را حتما در دفترچه تلفن خود داشته باشید تا در هنگام خرابی پکیج روکا با آن تماس بگیرید.

تعمیر پکیج روکا

خرابی پکیج روکا و حل مشکلات آن

خرابی پکیج ها دلایل مختلفی دارد و برای رفع آن نیاز به مهارت و تجربه دارد در این جا به چند مورد اشاره می کنیم:

 • پکیج روکا روشن نمی شود.

ابتدا باید شیر گاز را چک کنید که باز باشد و سپس فشار آب را بررسی کنید و اگر فشار آب کم بود آن را زیاد کنید.

 • آب را بخوبی گرم نمی کند.

دلیل آن می تواند فشار زیاد آب باشد و یا رسوب گرفتن پکیج باشد که با اسید شویی و جوهر نمک آن را جرمگیری کنید و همچنین ممکن است سنسور دما خراب شده باشد.

 • پکیج روکا بصورت انفجاری روشن می شود.

ابتدا باید ورودی گاز را بررسی کنید شاید گاز نوسان داشته باشد و یا الکترود جرقه زن معیوب شده است و یا فاصله الکترود جرقه زن تا مشعل زیاد است باید فاصله بین 3 تا 5 میلیمتر باشد.

 • شعله پکیج روکا زرد است.

احتمال دارد مشعل کثیف باشد در اینصورت آنرا تمیز کنید، سپس دود کش را بررسی کنید ک مسدود نباشد و یا هوا در محیط کم است که در این صورت از دریچه هوا استفاده کنید.

 • پکیج روکا نشتی دارد.

ممکن است مبدل حرارتی ترک خورده باشد یا از پمپ نشتی دارد، نشتی از اتصالات و شل شدن آنها، ایراد از دیافراگم منبع و همچنین ممکن است شیر اطمینان خراب شده است.

نمایندگی تعمیر پکیج روکا

تعمیر پکیج روکا در شمال تهران

خرابی پکیج روکا مثل هر برند دیگری ممکن است برای پکیج روکا شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر پکیج روکا در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیرات پکیج روکا در زعفرانیه، تعمیرات پکیج روکا در ولنجک، سرویس پکیج روکا در الهیه، نصب پکیج روکا در تجریش، تعمیرات پکیج روکا در شریعتی، تعمیر پکیج روکا در فرمانیه، سرویس پکیج روکا در نیاوران، نصب پکیج روکا در لواسانات، تعمیرات پکیج روکا در دربند، تعمیرات پکیج روکا در دزاشیب، سرویس پکیج روکا در سعادت آباد، نصب پکیج روکا در ملاصدرا، تعمیرات پکیج روکا در شهرک غرب، تعمیر پکیج روکا در پارک وی، سرویس پکیج روکا در دروس، نصب پکیج روکا در شمیرانات، تعمیرات پکیج روکا در جردن، تعمیرات پکیج روکا در میرداماد، سرویس پکیج روکا در پاسداران، نصب پکیج روکا در ضفر، تعمیرات پکیج روکا در ازگل، سرویس پکیج روکا در منظریه، نصب پکیج روکا در محمودیه

تعمیر پکیج روکا در غرب تهران

پکیج روکا از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر پکیج در محل به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر پکیج روکا می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات پکیج روکا در سردار جنگل، تعمیرات پکیج روکا در پونک، سرویس پکیج روکا باغ فیض، نصب پکیج روکا در آیت الله کاشانی، تعمیرات پکیج روکا در آریا شهر، تعمیرات پکیج روکا در بلوار فردوس، سرویس پکیج روکا در صادقیه، نصب پکیج روکا در سعادت آباد، تعمیرات پکیج روکا در اکباتان، تعمیرات پکیج روکا در شهرک آپادانا، سرویس پکیج روکا در شهرک آزادی، نصب پکیج روکا در شهر زیبا، تعمیرات پکیج روکا در شهرآرا، تعمیرات پکیج روکا در مرزداران، سرویس پکیج روکا در پاتریس، نصب پکیج روکا در جلال آل احمد، تعمیرات پکیج روکا در شهرک راه آهن، سرویس پکیج روکا در دهکده المپیک

نمایندگی تعمیر پکیج روکا

تعمیر پکیج روکا در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات پکیج روکا خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر پکیج شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر پکیج روکا شما را انجام میدهیم: تعمیرات پکیج روکا در افسریه، تعمیرات پکیج روکا در پیروزی، سرویس پکیج روکا در نازی آباد، نصب پکیج روکا در مسعودیه، تعمیرات پکیج روکا در راه آهن، تعمیر پکیج روکا در مولوی، سرویس پکیج روکا در شوش، نصب پکیج روکا در میدان قزوین، تعمیرات پکیج روکا در حسن آباد، تعمیرات پکیج روکا در بعثت، سرویس پکیج روکا در منیریه، نصب پکیج روکا در مشیریه، تعمیرات پکیج روکا در شهرک کاروان، سرویس پکیج روکا در خاوران

تعمیر پکیج روکا در شرق تهران

تکنسین های تعمیر پکیج روکا در شرق تهران پکیج روکا شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات پکیج روکا شما را انجام می دهیم: تعمیرات پکیج روکا در تهرانپارس، تعمیرات پکیج روکا در رسالت، سرویس پکیج روکا در سهروردی، نصب پکیج روکا در مجیدیه، تعمیرات پکیج روکا در نظام آباد، تعمیرات پکیج روکا در سیدخندان، سرویس پکیج روکا در نیرو هوایی، نصب پکیج روکا در دماوند، تعمیرات پکیج روکا در امام حسین، سرویس پکیج روکا در نارمک

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 8
 1. غلام نقدی 2 سال قبل

  بابا ایولا دارید طرف اومده میگه تمام قطعات باید عوض بشه و 2 تومان فاکتور قطعه داده همکار شما اومد گفت قطعات قابل تعمیر هست و با 650 تومان همرو درست کرد و از روز اولش هم بهتر کار میکنه

 2. احمد احمدیان 2 سال قبل

  با خوندن همین مطلب مشکلم حل شد

 3. جلال توسلی 2 سال قبل

  بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی بدون شک شمایید

 4. غلامرضا نظری 1 سال قبل

  هزینه مشاوره آنلاین و حضوری باهم متفاوته

 5. مرتضی نهاوندی 1 سال قبل

  آقا دمتون گرم ضمانت نامه واقعی بود

 6. رمضان محمد 1 سال قبل

  هزینه تعمیرات تان نرخ مشخصی دارد؟

 7. محمود زینتی 3 ماه قبل

  سلام شما نصب پکیج روکا هم انجام میدید؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   عرض ادب و احترام بله لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید