تعمیر دستگاه پکیج در واوان

تعمیر دستگاه پکیج در واوان


دستگاه های پکیج در برندهای معتبر و ساختارهای متفاوتی در بازارها موجود می باشد، بهتر است که در هنگام استفاده از دستگاه پکیج و نصب آن به نکاتی توجه داشت که این موضوع می تواند در کار کرد بهتر و راندمان حرارتی دستگاه پکیج تان تاثیر گذار باشد و نمایان شدن ایرادها را به حداقل برسانید، انجام تعمیرات دستگاه پکیج یک امر تخصصی و ماهر است که فقط افراد متخصص تعمیر دستگاه پکیج در واوان می توانند این کار را انجام بدهند تا مشکلی در آینده به وجود نیاید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر دستگاه پکیج در واوان

قطعه ی برد یکی از قطعات مهم و با اهمیت و هم چنین بسیار پر کاربرد در دستگاه پکیج می باشد، بهتر است قبل از انجام تعمیرات برد و خراب شدنش اطلاعاتی را در مورد قطعه ی برد در دستگاه پکیج و عملکردش داشته باشید.

اطلاع داشته باشید که عملکرد قطعه ی برد در دستگاه پکیج به این گونه می باشد، قطعه ی برد در دستگاه پکیج از قطعات و قسمت اصلی دستگاه پکیج و در اصطلاح عام می تواند در رده ی مغز دستگاه پکیج قرار داشته باشد.

نحوه ی عملکرد این قطعه ی برد به این منوال است که از قسمت هایی دیگر این دستگاه فرمان دریافت کرده و آن را تجزیه و تحلیل کرده و بعد از این مرحله به قسمت های دیگر فرمان را انتقال می دهد.

جایگاه قطعه ی برد در دستگاه های پکیج در قسمت پشت صفحه ی نمایش قرار دارد تعداد این قطعات بردها با توجه به مدل دستگاه های پکیج و کارایی آن ها از یک تا چند برد می باشد.

ساختار قطعات برد از قطعاتی مانند فلوسوئیچ، میله یونیزاسیون، فشار آب، ترموستات اتاق، سوئیچ های حرارتی و سنسور NTC و از بقیه ی حسگرها فرمان های مورد اجرا را دریافت نموده و این فرمان ها را برای قطعاتی مانند شیر سه راهی، موتور پمپ، سوئیچ جریان گاز، فن و صفحه نمایش منتقل خواهد کرد.

تعمیر دستگاه پکیج در واوان
تعمیر دستگاه پکیج در واوان

چه علائمی نشان دهنده ی خراب شدن قطعه ی برد در دستگاه پکیج می باشد؟

در برخی از دستگاه های پکیج بسته به نوع و مدل این دستگاه هشدار های معیوب شدن قطعه ی برد و آلارم ها متفاوت می باشد که در بعضی از آن ها با نمایش دادن کدهای خطا بر روی صفحه ی نمایش و در برخی از مدل های دیگر این دستگاه های پکیج وجود چراغ چشمک زن بر روی بردهای آنالوگ می باشد.

توجه داشته باشید در برخی موارد در بعضی از دستگاه های پکیج بدون خطا و چشمک زدن و هیچ گونه آلارمی دستگاه خاموش می شود یا جرقه نمی زند و دستگاه دیگر  روشن نمی شود.

علل معیوب شدن قطعه ی برد در دستگاه پکیج

قطعه ی برد در دستگاه های پکیج می تواند بنا به دلایل متفاوتی دارای معایب و نواقص می شود که در عملکردش با مشکل و  اختلال روبرو شده است:

در این قسمت ذیل مواردی را برای ایجاد معایب قطعه ی برد مطرح می کنیم.

از مواردی که می توان به آن اشاره کرد که در پیدایش ایراد در قطعه ی برد نقش دارد وجود رسوبات در دستگاه پکیج باشد که سبب شده فرمان های بسیار زیاد و مداوم سنسورها به قطعه ی برد منتقل داده بشود و هم چنین عملکرد افزودن قطعه ی رله فن و دیگر قطعات برد می شود.

یکی دیگر از دلایل خراب شدن قطعه ی برد در دستگاه پکیج می تواند وجود گرد و غبار روی برد الکترونیکی باشد.

بارز ترین و رایج ترین علل معیوب شدن قطعه ی برد را می توان تغییرات و نوسانات برق نامید که می توان ازدستگاهی به نام دستگاه محافظ  برق برای جلوگیری و کاهش خرابی برد استفاده کرد.

دستگاه پکیج یکی از دستگاه هایی می باشد که دراثر کار کرد بسیار و روز افزون و هم چنین استفاده های پی در پی می تواند در اثر گذشت زمان زودتر دچار فرسودگی بشود و در نهایت باعث سوختن قطعه ی برد بشود.

تعمیر دستگاه پکیج در واوان
تعمیر دستگاه پکیج در واوان

تعمیر دستگاه پکیج در واوان در منزل

 شاید در برخی از موارد شاهد خرابی قطعات دستگاه پکیج خود باشید و به دلیل جا به جایی و انتقال دادن دستگاه پکیج برای تان کار دشواری باشد که عملیات تعمیر را دنبال کنید ولی به شما مژده می دهیم که تکنسین های با تجربه ی  دکتر آچار  در منزل در اسرع وقت آماده ی خدمت رسانی به شما کاربران محترم هستند.

تعمیر دستگاه پکیج در واوان در محل

اگر دستگاه پکیج تان خراب شده است و در منطقه ی واوان زندگی می کنید دیگر نگران خراب شدن دستگاه پکبج تان نباشید.

زیرا کارشناسان دکتر آچار در تعمیر دستگاه پکیج در واوان با اطلاع رسانی شما و درخواست کمک و تعمیرات در محل حضور پیدا کرده و خدمات خود را  برای تعمیرات آغاز می کنند.

هزینه ی تعمیر دستگاه پکیج در واوان

دستگاه های پکیج هم مانند دیگر لوازم کار آمد احتمال دارد که در زمان کارکرد قطعاتش صدمه ببیند که با شناسایی قطعه ی معیوب شده توسط کارشناسان دکتر آچار در تعمیر دستگاه پکیج در واوان اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعه ی آسیب دیده می شود.

هزینه های با توجه به تعمیرات و تعویض قطعه و یا استفاده از قطعه ی اورجینال و هزینه ی ایاب و ذهاب افراد  تعمیر کار محاسبه می شود.

جمع بندی

دستگاه های پکیج  که توانسته جایگاه آبگرمکن های دیروز را بگیرد و جایگزین شده است و البته جایگاه موتورخانه های قدیم را هم گرفته و کارایی این دستگاه بسیار راحت و ساده تر از این ها می باشد.

ولی در اثر استفاده و گذشت زمان احتمال دارد که با موانعی روبرو بشود که نیاز به حضور تعمیر کاران می باشد در این زمان می توانید با یک تماس به کارشناسان دکتر آچار در تعمیر دستگاه پکیج در واوان اطلاع رسانی کنید و از خدمات آن ها بهره ی لازم را ببرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
  1. مهران راستاد 11 ماه قبل

    مادرم از کارتون رضایت داشتن خدا خیرتون بده

  2. رامین فراهانی 11 ماه قبل

    جاروبرقیم وسط کار خاموش شد و دیگه روشن نمیشه دلیلش چیه؟

  3. امیرحسین هخامنش 8 ماه قبل

    خداقوت بهتون میگم تیم خوب دکتر آچار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید