تعمیر پکیج ریلو

تعمیر پکیج ریلو


دستگاه پکیج ریلو هم از برندهای دیگر دستگاه پکیج امروزی می باشد که احتمال دارد با گذشت زمان و استفادهٔ مداوم از این دستگاه با مختل شدن عملکرد قطعاتش روبرو بشوید که با افراد متخصص تعمیر پکیج ریلو دکتر آچار ارتباط برقرار نموده تا با مشاوره و حضور به موقع خود در محل بتوانند خدمات با کیفیت و با تضمین به شما ارائه بدهند.

 قطعهٔ فن در دستگاه پکیج ریلو مانند دیگر پکیج ها وظیف دارد که دود را از محفظه شعله به بیرون هدایت بکند ولی در برخی از موارد احتمال وجود دارد که فن یکسره بشود که گاهی اوقات جای نگران شدن وجود ندارد مثلاً در فصل سرد به دلیل کار کردن پمپ پکیج که یکسره فعالیت دارد قطعهٔ فن هم یکسره کار خواهد کرد.

تعمیر پکیج ریلو
تعمیر پکیج ریلو

تعمیر پکیج ریلو

همان طور که بیان کردیم ممکن است که دستگاه پکیج ریلو با یکسره کار کردن فن روبرو بشود، اکثر کاربران پکیج ریلو دلواپسی این را دارند که چرا فن پکیج همیشه کار می کند؟

بهتر است که قبل از هر اقدامی مطلع باشید که در فصول سرد، کار بیشتر و روشن ماندن فن پکیج یک امر عادی است و اگر مشکلی با تامین آب گرم توسط پکیج ریلو ندارید، نیازی به بررسی کردن این مورد نیست.

اگر فن پکیج ریلو روشن می ماند اما اگر مشکلی در عملکرد صحیح پکیج وجود دارد و فن پکیج به طور دائم کارمی کند، باید مشکل پکیج را حل کنید.

اگر فن پکیج یکسره شده و در هیچ صورتی اقدام به خاموش کردن نمی کند و در عین حال دستگاه به درستی کار نمی کند، شاهد کد خطا بر روی دستگاه پکیج ریلو می باشید و آب گرم نمی شود، ممکن است یکی از موارد زیر برای دستگاه اتفاق افتاده باشد:

 • این احتمال وجود دارد که قطعهٔ فن پکیج ریلو صدمه دیده باشد، هیچکدام از موارد این مشکل را ایجاد نکرده باشد و ایراد از خود فن باشد، چک کردن پکیج فن و عیب یابی، بررسی مواردی مانند گیرکردن تماس رله فن یا خرابی در برد کنترل از موارد تخصصی می باشد که نیاز مبرم به حضور تعمیر کار خواهد بود.
 • مورد بعدی ایجاد پوسیدگی در یون پکیج ریلو می باشد که الکترود یون پکیج ریلو به مرور زمان اکسید پوسیده شدن را به همراه داشته باشد و نهایتاً قطعه فن پکیج به درستی کار نکند،زیرا جرقه دیگر نمی تواند مشتعل شود، چک کردن عیب به وجودآمده و تعویض این قطعه کاری است که باید توسط متخصص انجام شود و بدون تجربه در امور تعمیر پکیج قادر به تعمیر پوسیدگی یونی الکترود پکیج نخواهید بود.
 • صدمه دیدن قطعهٔ برد یا کمپرسور دلیل کار مداوم فن پکیج ریلو است یکی دیگر از مسائلی که باعث بروز اختلال در عملکرد قطعه فن پکیج ریلو می شود آسیب دیدن قطعه برد یا قطعه پرشر پکیج است،اگر این قطعه مشکلی دارد باید آن را تعمیر یا تعویض کنید.
 • معیوب شدن قطعه الکترود جرقه زن در دستگاه پکیج ریلو مزید بر علت یکسره کار کردن قطعه فن دستگاه پکیج می باشد، این قطعه موظف به کنتزل سوختن متناسب شعله در دستگاه پکیج می باشد، هر زمان که معایبی در این قطعه هویدار می گردد سبب یکسره شدن عملیات فن در دستگاه پکیج خواهد شد که برنرین اجرای عملیات اقدام به رفع این ایراد و اندازه گیری ولتاژ جریان برق دستگاه پکیج می باشد به دلیل این که دستگاه های پکیج در زمانی که ولتاژ پایین باشد اصلاً کارایی ندارد.
 • انسداد دوکشدستگاه پکیج هم از جمله مواردی است که در بروز این ایراد نقش مضاعف دارد، گاهی اوقات، گرفتگی دودکش احتمال دارد که دلیل کار مداوم فن پکیج ریلو باشد، برای اینکه بتوانیدعیب به وجود آمده را برطرف نمایید باید وارد این مرحله از عملیات بشوید:

 دودکش ها را چک کنید تا در صورت مشاهدهٔ اولین انسداد اقدام به برطرف نمودن این مشکل نمایید، ولیکن اگر از فلنج اشتباهی برای دودکش استفاده کرده اید و سبب به هم زدن تعادل در مکش و سرعت فن شده اید به طور نا خواسته ایی، بهتر است از تکنسین تعمیر پکیج کمک بگیرید، در مواقعی که فلنج درست نباشد، دودکش نمی تواند دود را تخلیه کند و نمی تواند دود را به بیرون بفرستد.

 این کار حسگر پکیج تان را اکتیو کرده و سبب خاموش شدن خودکار دستگاه پکیج تان خواهدشد و فن به طور مداوم کار می کند، علت این مشکل در بیشتر موارد به خاطر وجود نصب نادرست پکیج است.

دلیل صدا دادن دستگاه پکیج ریلو چیست؟

خروج نویز از دستگاه پکیج ریلوعمدتا به دو دلیل رخ می دهد، اولین دلیل سرویس ندادن به موقع پکیج ریلو خواهد بود، یکی از فعالیت هایی که در قسمت خدمات پکیج ریلو مد نظر خواهد بود، فرآیند هواگیری دستگاه پکیج تان می باشد، راه کار حل این ایراد با اجرای عملیات هواگیری دستگاه پکیج به راحتی حل قابل حل می باشد.

 برای از ناپدید کردن صدای اضافی پکیج ابتدا دریچه پکیج را کاملا باز کنید تا تمام آب پکیج به همراه هوای اضافی که به آن نفوذ کرده است خارج شود، در مرحله بعدی باید دوباره شیر را ببندید، در این موقع است که خواهید دید که پکیج با صدای معمولی خود فعالیتش را به جریان می اندازد.

ولیکن در مواقعی که صدایی که از دستگاه پکیج تان خارج می شود مانند حالت سوت می باشد به دلیل خراب شدن قسمت های داخلی پکیج تان است، جالب توجه این است که مطلع باشید که این وضعیت به دلیل عدم سرویس دهی به موقع پکیج نیز رخ خواهد داد.

زمانی که رسوب پکیج به موقع و منظم با اسیدشویی انجام نشود، موجب ته نشین شدن محلول آب به صورت رسوب بر روی مبدل اصلی پکیج ریلو می شود، وجود این املاح و رسوبات سبب ساییدگی آن می شود که باعث ایجاد صدا از پکیج ریلو می شود.

تعمیر پکیج ریلو
تعمیر پکیج ریلو

تعمیر پکیج ریلو در محل

در صورتی که تعمیر کاران مجرب را به خوبی نمی شناسید و دستگاه پکیج تان دچار نوسان و اختلال در عملکردش شده است فوراً با یکی از شماره های دکتر آچار تماس حاصل کنید و از متخصصین در خواست انجام تعمیرات پکیج در محل را داشته باشید تا در اسرع وقت در محل حضور پیدا کنند.

تعمیر پکیج ریلو در منزل

 هرگونه خرابی قطعات دستگاه پکیج ریلو را می توانید با داشتن خدمات تعمیرات در منزل دکتر آچار در منزل خود درکمترین زمان ممکن به اجرا در بیاورید و دیگر نگران انتقال دادن این دستگاه به تعمیر گاه نباشید زیرا با حضور خودتان و با مشورت شما تعمیرات درمنزل صورت می گیرد.

هزینه تعمیر پکیج ریلو

هزینه ای که برای تعمیر پکیج مبلغ پرداختی شما و تعمیرات قطعاتش می پردازید بستگی به میزان مشکل دستگاه دارد.

شاید پکیج ایراد جزئی داشته باشد و برای رفع آن نیازی به کار زیادی نباشد که در این صورت نیاز به هزینه کم است، اما در برخی موارد مشاهده می کنید که دستگاه دارای مشکلات جدی است که نیاز به تعویض دارد و نیاز به کار زیادی است.

بنابراین به پول زیادی نیاز دارد عملیات اجرایی تعمیرات و تعویض قطعات و هم چنین اجرای سرویس دستگاه و یا انجام شدن رسوب زدایی هر کدام هزینه ایی مجزا دارند.

ولی متخصص دکتر آچار افراد بسیار منصف بوده و درابتدای کار سعی بر این دارند که قطعه صدمه دیده را تعمیر کنند تا هزینهٔ زیادتری را نپردازید و در صورتی که تعمیرات انجام نشود بعد وارد مرحلهٔ تعویض خواهند شد.

سخن آخر

با تبدیل شدن پکیج گرمایش دیواری به یکی از اعضای دائمی منازل، تقاضا برای نصب، عیب یابی، سرویس و تعمیر پکیج نیز بسیار زیاد خواهد شد، تعمیر پکیج دیواری ریلو امری کاملاً خاص است که بهتر است توسط افراد آموزش دیده و با تجربه در این زمینه صورت بگیرد.

ضمناً پس از انتخاب و خریداری شدن دستگاه پکیج ریلو، در صورتی که دستگاه مشمول گارانتی و خدمات پس از فروش باشد، دستگاه باید توسط نمایندگان و افراد آموزش دیده شرکت مربوطه نصب شود، اگر تکنسین های پکیج ریلو شهر خود را نمی شناسید، پیشنهاد میدهیم از افراد متخصص دکتر آچار کمک بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
 1. مسلم زاهدی 3 هفته قبل

  واقعا منصفید و این بهترین مزیت شماست

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   ممنون از لطف شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید