تعمیر کولر گازی پرتابل

تعمیر کولر گازی پرتابل


انجام تعمیر کولر گازی پرتابل از اوامر تخصصی می باشد که باید توسط افراد متخصص این تعمیرات صورت بگیرد به همین جهت پیشنهاد می شود دراین زمینه از کارشناسان دکتر آچار کمک گرفته بشود تا از مجرب ترین افراد متخصص برای تعمیر کولر گازی پرتابل کمک دریافت بشود.

تعمیر کولر گازی پرتابل در گروه فعال دکتر آچار بسیار حرفه ایی صورت خواهد گرفت. دور از انتظار می باشد که در گرمای تابستان منتظر رسیدن سرویس نخواهید بود.

 انجام سرویس کولر گازی پرتابل به این گونه می باشد که برای دسترسی کامل به اواپراتور و کندانسور دستگاه باید تمامی فریم های اسپلیت پرتابل را برگردانید، لذا دقت کنید که اگر تعمیرکار دیگری بدون بازکردن فریم دستگاه را سرویس می کند، این امر کار درستی نخواهد بود.

تعمیر کولر گازی پرتابل
تعمیر کولر گازی پرتابل

تعمیر کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل مثل بقیه مدل ها دارای یک فن است که فرایند کار دستگاه را آسان کرده است، بنا به عوامل متعدد این احتمال وجود دارد که موتور فن بسوزد و در فرایند کار این قطعه اختلال ایجاد شده است.

در این حالت امکان روشن نشدن کولر می تواند باشد، همچنین در اکثر موارد، خاموش شدن یهویی کولر به دلیل معیوب شدن یا آتش گرفتن فن است، به همین منظور تعمیر فن پرتابل کولر گازی بسیار مهم است و باید به صورت صحیح و اصولی صورت بگیرد.

بسیار حائز اهمیت می باشد که تعمیرات فن توسط تکنسین های مجرب انجام شود تا در مراحل تعمیر اشتباهی اتفاق نیفتد، قطعهٔ فن در کل قابل تعمیر است ولیکن در برخی از موارد گاهی شدت آسیب زیاد است و این قطعه قابل تعمیر نیست.

در چنین شرایطی تیم تعمیر کولر گازی پرتابل، فن را با مدل اصلی تعویض کرده و کولر گازی را به حالت اولیه باز می گرداند.

کولر گازی پرتابل دارای یک سری از مزیت ها و معایب می باشد که آن را در بر دارد، قبل از شناخت و داشتن اطلاعات در مورد کولر گازی پرتابل و مزایا و معایب آن یک مورد بسیار اهمیت دارد که در موردآن مطلع باشید که کولر گازی پرتابل با کولر گازی ثابت فرق دارد.

 کولر گازی ایستاده دراصل یک کولر گازی اسپلیت بوده و ساختارش به این گوه می باشد که دارای یونیت خارجی که همان کندانسور خارجی است.

ولیکن کولر گازی پرتابل یک کولر گازی یک قسمتی است که پشت آن فقط یک لوله پلاستیکی برای تخلیه حرارت موتور وجود دارد و نیاز به نصب و تجهیزات معینی ندارد.

مزیت های کولر گازی پرتابل که می توان نام برد را به موارد زیر اشاره کرد: داشتن نصب آسان کولر گازی پرتابل، بسیار ساده و راحت عملیات تعمیرات کولر گازی پرتابل صورت می گیرد و امکان نصب و تعمیرات آنها در محل خیلی راحت بوده، به طور حتم به حضور نصاب ملزم نمی باشید.

لوله کشی معمولی در کولر گازی اسپلیت و در پایان بدون نیاز به لوله تخلیه برای خارج کردن آب از عرق می باشد، با توجه به برتری های ویژه ایی که دارد و کاربردی کولر گازی پرتابل، مطمئناً نواقصی نیز دارد که یکی از آنها صدای آن است.

به جهت برطرف نمودن رفع این ایراد، سازندگان کولرگازی پرتابل توانسته اند با ایجاد عایق مناسب و فناوری به روز، صدای تولیدی این دستگاه را به 44 دسی بل که پایین ترین حد معمول است برسانند، از نواقص دیگر کولر گازی پرتابل که به آن اشاره می شود عدم پشتیبانی در محیط های بیش از 30 متر که متراژ دارند برای سرمایش و گرمایش می باشد مشکلات کمتر رایج دیگری در این دستگاه می باشد.

در هر صورت شما کاربران گرامی می توانید ویژه ترین خدمات مربوط به تعمیر کولر گازی پرتابل را از کارشناسان مرکز تعمیرات کولر گازی دکتر آچار تقاضا داشته باشید.

البته قابل ذکر می باشد که کولرهای گازی پرتابل از ورود هوای آلوده پیشگیری کرده و همانند کولرهای آبی سبب انتقال دادن گرد و غبار و آلودگی را از بیرون به داخل نمی باشد.

بنابراین با توجه به این ویژگی مهم، کولرهای گازی پرتابل می توانند در مناطق با رطوبت هوای بالا مانند مناطق جنوبی و شمالی کشورگزینهٔ بسیار مناسبی باشند و به خاطر این که توانایی این را دارد که از ورود آلودگی به خانه جلوگیری می کند.

می توان از این کولر در بسیاری از شهرهای بزرگ که درصد آلودگی هوا خیلی زیاد می باشد کارایی لازم را دارد.

 شارژ گاز کولر گازی پرتابل

انجام شدن هر گونه تعمیرات کولر گازی پرتابل، در برخی از کولر گازی های پرتابل شبیه کولر گازی پنجره ای باید یک شیر سرویس جوش داده شود تا گاز شارژ شود که بتوان عملیات شارژ به اجرا در بیاید.

حائز اهمیت می باشد که برای شارژ گازکولر گازی پرتابل، در مرحلهٔ اول باید دستگاه را به طور دقیق مورد باز بینی و سرویس قرار داد تا تعداد واقعی فشار گاز مشخص شود، وگرنه اجرای عملیات شارژ گاز بی اثر خواهد بود.

تعمیر پنل برد کولر گازی پرتابل معضل دیگری است که در کل به خاطر استفاده از کولر گازی پرتابل یک برد الکترونیکی در داخل دستگاه نصب شده است و همهٔ دستورات توسط برد الکترونیکی فعال می شود موارد به گاهی اوقات دلیل نوسانات برق یا وجود اتصال، می تواند به قطعهٔ برد الکترونیکی صدمه وارد کرده و مشکلی را ایجادبکند.

دلیل دریافت باد گرم از کولر گازی پرتابل

تمام خدمات مرتبط به کولر گازی پرتابل در سراسر تهران توسط کارشناسان دکتر آچار انجام می شود، احتمال دارد که در حین استفاده از این دستگاه با روشن کردنش با ایرادهایی مواجه بشوید و پس از مدتی باد خنک و مطبوعی را تولید نخواهد کرد، دلیل نمایان گشتن این ایراد می تواند در خراب شدن دستگاه دانست.

مواردی چون صدمه دیدن کمپرسور می تواند یکی ازاین موارد باشد، اگر کمپرسور سوخته یا نیمه سوخته باشد نمی تواند باد سرد را تولید بکند.

 • مورد دیگر کمبود گاز می باشد، مقدار مبرد که گاز است ناکافی است و سرمای کافی ندارد.
 • انجام نشدن سرویس کولر گازی پرتابل در زمان مقرر می تواند مشکل ساز باشد.
 •  ایراد در برد کولر گازی پرتابل مورد دیگری است که در صورت صدمه دیدن برد امکان انتقال دادن پیام به کمپرسور نیست و سرمایی تولید نمی شود.
تعمیر کولر گازی پرتابل
تعمیر کولر گازی پرتابل

تعمیر کولر گازی پرتابل در محل

برای این که دیگر نیازی به انتقال دادن این وسیله به هنگام انجام دادن تمامی تعمیرات کولر گازی پرتابل به تعمیر گاه نباشد بهتر است با تکنسین های با تجربهٔ دکتر آچار تماس حاصل فرمایید تا یک کار با کیفیت را در محل برای شما انجام بدهند و فوراً در یک بازده زمانی کم آماده خدمت رسانی بشوند و خدمات را در محل ارائه بدهند.

تعمیر کولر گازی پرتابل در منزل

برای این که بتوانید از خدمات تعمیر کولر گازی پرتابل در منزل بهره ببرید می توانید با یکی از کارشناسان دکتر آچار ارتباط برقرار کرده تا با حضور به موقع در منزل بتوانند هر گونه خدمات مر تبط با تعمیرات را برای شما انجام بدهند.

هزینه تعمیر کولر گازی پرتابل

در هنگام خراب شدن کولر گازی پرتابل در ابتدای کار باید توسط کارشناسان مورد بازرسی قرار بگیرد و عیب دستگاه معلوم بشود هزینهٔ تعمیرات بستگی به صدمات وارد شده به قطعات این دستگاه می باشد که تا چه حدی آسیب دیده است و قابلیت تعمیر را خواهد داشت و در صورت تعویض قطعه صدمه دیده این هزینه ها تغییر خواهد یافت.

نتیجه گیری

این مرکز توسط تکنسین هایی انجام می شود که غیر ازداشتن دانش علمی در این زمینه، دارای یک دهه سابقه فنی در زمینه تعمیرات کولر گازی پرتابل می باشند.

این امر باعث شده تا متخصصان مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی بتوانند با اعمال برخی تنظیمات و خدمات لازم، تمامی ایرادات و اختلالات ایجاد شده در این دستگاه ها را رفع و کیفیت اولیه کولرها را بازیابی کنند.

 تاکید می شود برای اطمینان خاطر از افراد متخصص دکتر آچار تقاضای تعمیرات داشته باشید زیرا این امر را بسیار تخصصی برای شما انجام خواهند داد و از پرداخت هزینه های گزاف در آینده در امان خواهید بود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. جلال سلطانی 2 هفته قبل

  ما امسال از خدمات سرویس شرکت شما برای کولر گازی استفاده کردیم واقعا راضی بودیم و پیشنهاد می کنم

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   خوشحالیم از خدمات ما راضی بودید موفق باشید

 2. محمدحسین مهدوی 2 هفته قبل

  من خیلی از کارتون راضیم

  1. دکتر آچار 1 هفته قبل

   بسیار عالی ممنون از توجه و حمایت تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید