تعمیر پکیج در ستارخان🔸نمایندگی تعمیر پکیج در ستارخان

تعمیر پکیج در ستارخان

تعمیر پکیج در ستارخان


تعمیر پکیج در ستارخان

پکیج یک وسیله ایی است که در دنیای امروزی جایگزین موتورخانه های قدیمی شده است و آب گرم مصرفی و گرمایش منازل را تامین می کند، که در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی صورت گرفته و همچنین هزینه ها کاهش یافته است، دستگاه پکیج ها بسته به نوع سوخت و مدلشان  متفاوت می باشند.

در زمان بروز مشکل دستگاه باید بتوان به خوبی عیب  پکیج را کشف کرد و قطعه ی آسیب دیده شناسایی شده  و بعد عمل تعمیرات صورت بگیرد و از افراد حرفه ایی در تعمیر پکیج در ستارخان استفاده بشود.

عملکردهای متفاوت دستگاه پکیج در فصل سرد و گرم سال

دستگاه پکیج به گونه ایی طراحی شده است که در فصل سرد زمستان وسیله ی گرمایشی منازل است و وظیفه ی این دستگاه به غیر از گرم کردن مدارها باید رادیاتورها را نیز گرم بکند و با سنسور برقی دستگاه آب گرم مناسب و گرم بودن رادیاتورها به خوبی انجام شده،  و در فصل تابستان فقط روی آب گرم مانور می دهد و به صورت اتوماتیک انجام شده است و با باز بودن شیر آب گرم سنسور فشار دستگاه را روشن کرده  و در صورت بسته شدن شیر آب گرم خاموش خواهد شد.

تعمیر پکیج در ستارخان

تعمیر ترموستات دستگاه پکیج

اگر متوجه این شدید که دستگاه پکیج شما بیش از حد مجاز آب را گرم میکند  باید در صدد تعمیر قطعه ایی به نام ترموستات باشید زیرا این قطعه ی ترموستات وظیفه ی کنترل دمای دستگاه پکیج را بر عهده دارد و نمیگذارد که آب بیش از 100 درجه گرم بشود در این صورت که دما بالاتر از این برود به برد دستگاه فرمان خاموش شدن دستگاه را می دهد و در صورت بالا رفتن دما اگر باز هم پکیج روشن است بدانید که ترموستات آسیب دیده است و نیازمند تعمیرات و یا تعویض قطعه می باشد.

شما می توانید در زمان خرابی دستگاه پکیج  با تعمیر پکیج در ستارخان ارتباط برقرار کنید و از آنها برای برطرف کردن عیب دستگاه پکیج در خواست کنید تا اقدامات اولیه برای تعمیرات را انجام بدهند.

از نکات مهم در دستگاه پکیج کمک گرفتن از افراد حرفه ایی برای تعمیرات و دیگر استفاده از قطعات اورجینال با کیفیت بسیار خوب در کارایی بهتر دستگاه پکیج تاثیر دارد.

تعمیر برد دستگاه پکیج

قطعه ی برد دستگاه پکیج در کیفیت عملکرد دستگاه موثر است که باعث شده فرمان ها را به قسمتهای مختلف دستگاه پکیج  ببرد، در هر زمانی که این قطعه نتواند وظیفه ی خود را به خوبی انجام دهد دستگاه پکیج در برنامه ی کاری خود دچار اختلال می شود، برد دستگاه شامل قطعاتی مانند تغذیه، آی سی، فیوز، رله می شود که در صورت مشکل برای هر یک از این قطعاتش می بایست عمل تعمیر و یا تعویض صورت بگیرد و در بیشتر مواقع با تعمیرات می توان مشکل را برطرف کرد و کمتر زمانی است که نیاز به تعویض داشته باشد برای تعمیرات با تعمیر پکیج در ستارخان تماس بگیرید تا دستگاه را عیب یابی کند.

تعمیر پکیج در ستارخان

رسوب زدایی دستگاه پکیج

با انجام دادن عمل رسوب زدایی می توانید در عملکرد بهتر دستگاه سهیم باشید که به صورت انجام میگیرد در یک مدل عمل رسوب زدایی توسط افراد تعمیر کار انجام شده و در مدل دیگر توسط پمپ های اسید شویی  و نظارت افراد ماهر و مکانیکی صورت گرفته، انجام عمل رسوب زدایی بهتر است انجام بشود و همچنین کار سرویس های دوره ایی را در هر 6 ماه توسط افراد تعمیر کار  صورت گرفته تا راندمان کار دستگاه پکیج بالا برود که روسوب زدایی یکی از این موارد سرویس های دستگاه است در انجام سرویس ها باید هواگیری پکیج، رسوب زدایی، چک کردن حرارت دستگاه و دودکش، تنظیم شیر گاز و محور پمپ سیرکولاتور و کنترل فشار آب و … را افراد تعمیرکار بررسی کند و در صورت داشتن مشکل آن را برطرف نماید.

در زمان خراب شدن دستگاه پکیج می تانید با تعمیر پکیج در ستارخان تماس گرفته و از تجربیات افراد متخصص دستگاه پکیج بهره مند بشوید و در زمان کوتاه عیب دستگاه را تشخیص  و تعمیرات را به خوبی انجام بدهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *