تعمیر پکیج در رباط کریم

تعمیر پکیج در رباط کریم


تعمیر پکیج رباط کریم

شرکت دکتر آچار در راستای نیاز های روزمره مشتریان خود تعمیر پکیج در رباط کریم را در تمامی برند های خارجی و داخلی موجود در بازار و توسط بهترین تکنسین ها، با سابقه طولانی، در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تتعمیر پکیج در رباط کریم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های این شرکت می باشد، دکتر آچار نمایندگی پکیج در رباط کریم است.

متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای تعمیر پکیج در رباط کریم شرکت دکتر آچار با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات در خدمت شما مشتریان گرامی می باشند این شرکت پس از تعمیر پکیج  گارانتی 365 روزه در نظر گرفته که در پایان کار به شما تقدیم خواهند کرد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

زمانی که پکیج شما به کلی از کار می افتد و یا عملکرد نامناسبی دارد مهمترین دغدغه هزینه تعمیر پکیج است هزینه تعمیر پکیج در رباط کریم بسته به نوع خرابی متغییر خواهد بود و باید به صورت حضوری کارشناسی شود.

البته تعویض و یا تعمیر قطعه معیوب نیز در هزینه تاثیر گذار می باشد اما دکتر آچار این اطمینان را می دهد که در صورتی که قطعه قابل تعمیر باشد قطعه را تعمیر می کنند.

در غیر این صورت قطعه با قطعه اصل تعویض شود البته تعمیر پکیج در رباط کریم با هزینه های منصفانه زیر نظر اتحادیه و با بهترین کیفیت انجام می شود.

چه زمانی با دکتر آچار تماس بگیریم:

 • سرویس و نصب پکیج
 • روشن نشدن پکیج
 • خاموش شدن ناگهانی پکیج
 • کاهش فشار پکیج
 • وجود نشتی در پکیج
 • سر و صدای زیاد و غیرعادی پکیج
 • انتشار بوی گاز از پکیج
 • سرد و گرم شدن مرتب آب پکیج
 • و…
تعمیر پکیج در رباط کریم
تعمیر پکیج در رباط کریم

تعمیر پکیج در رباط کریم و سرویس آن کاری تخصصی است که باید توسط نیرو های متخصص و با سابقه انجام بگیرد در صورت خرابی پکیج شما عزیزان می توانید با شرکت دکتر آچار تعمیر پکیج در محل تماس بگیرید زیرا علاوه بر کارآیی پکیج بر ایمنی ساکنان نیز بسیار تاثیرگذار است.

برای طول عمر و کارآیی مناسب پکیج لازم است این دستگاه سالانه سرویس شود. توجه داشته باشید با توجه به سختی آب امکان رسوب املاح در قطعات و لوله‌ های پکیج بسیار بالاست.

به همین دلیل بهتر است سالانه دو بار پکیج ها را سرویس نمایید مهم‌ترین کاری که در سرویس برای پکیج ها انجام می‌شود، رسوب زدایی از دستگاه است که باعث جلوگیری از هزینه های تعمیر پکیج گزاف و تعویض قطعات می‌شود.

نکاتی برای نگهداری پکیج

نکات محافظتی زیادی برای پکیج دیواری وجود دارند و باید در نظر داشت که عمر کاری این دستگاه‌ها رابطه مستقیمی با رعایت کردن این نکات دارد.

 • کنترل فشار پکیج

کنترل فشار پکیج دیواری باید به صورت روزانه و منظم انجام شود. فشار استاندارد پکیج های دیواری بین 1 الی 1.5 بار می باشد. نوسان داشتن فشار دستگاه، پایین رفتن یا افزایش فشار تا حدود 3 بار، حکایت از عدم تنظیم فشار دستگاه دارد.

در صورت پایین بودن فشار پکیج می توان با باز نمودن شیر پرکن، فشار دستگاه را به حالت طبیعی و نرمال بازگرداند. چنانچه فشار دستگاه پس از مدتی دوباره کاهش پیدا نمود، به احتمال فراوان در قسمتی از سیستم نشتی وجود دارد.

همچنین، نوسان داشتن فشار پکیج، موید بروز مشکل در منبع انبساط دستگاه می باشد. در هنگام بالا بودن فشار پکیج، می‌توان با باز نمودن شیر هوا گیری نسبت به کاهش فشار کاری دستگاه اقدام نمود.

 • بررسی دودکش پکیج

به منظور افزایش سطح ایمنی و نگهداری از پکیج دیواری از سلامت دودکش اطمینان حاصل کنید، استفاده از کلاهک های ایمن و استاندارد، از جمع شدن مواد آلاینده و سمی در فضا جلوگیری می کند.

همچنین، مطمئن شدن از باز بودن و عدم گرفتگی مسیر دودکش، نیز از اصول مهم و حائز اهمیت است.

 • انجام فرآیند رسوب گیری

یکی از علت های مهم و اساسی خرابی و مشکلات انواع پکیج ها، نفوذ رسوب در ساختار و اجزای دستگاه می باشد. وجود املاح در آب سبب ایجاد رسوب در قطعات و متعلقات پکیج مانند پمپ و مبدل می شود.

برای حفظ و نگهداری از پکیج استفاده از رسوب گیر، به ویژه قبل از ورود آب به محفظه داخلی دستگاه، بسیار تاثیرگذار می باشد.

تعمیر پکیج در رباط کریم
تعمیر پکیج در رباط کریم
 • سرویس فصلی و منظم پکیج

از دیگر اصول مهم برای افزایش طول عمر و نگهداری از پکیج دیواری، انجام سرویس های فصلی دستگاه به صورت منظم می باشد.

قرار گرفتن قطعات مختلف پکیج در معرض رطوبت و آب، می تواند به تدریج زمینه مناسب برای خرابی و نقص فنی دستگاه را فراهم سازد.

به منظور جلوگیری از بروز مشکل در اجزا و قطعات دستگاه، به ویژه در فصول سرد سال، ضمن کاهش خرابی و مشکلات، کارکرد سالم و مطلوب قطعات پکیج دیواری را در پی خواهد داشت.

علاوه براین، بسیاری از سرویس کاران و تعمیرکاران تعمیر پکیج در رباط کریم، سرویس اصولی دستگاه را از مهم ترین روش ها برای نگهداری از پکیج دیواری قلمداد می کنند.

لازم به ذکر است که انجام سرویس دوره ای و فصلی ضمن کاهش خرابی و مشکلات، کارکرد سالم و مطلوب قطعات پکیج دیواری را در پی دارد.

 • بررسی صافی ها یا فیلترهای آب

یکی دیگر از راه ها برای نگهداری از پکیج دیواری بررسی صافی و فیلترهای آب است. در سیستم لوله کشی نا خالصی هایی نظیر شن و سنگ ریزه وجود دارد.

جمع شدن این مواد پشت فیلترها و صافی ها، عملکرد پکیج را دچار اختلال می کند. برهمین اساس با بررسی صافی های این دستگاه می‌ توانید از سلامت این قسمت اطمینان حاصل نمود.

 • استفاده از محافظ برق استاندارد

از دیگر روش های کاربردی برای محافظت از پکیج استفاده از محافظ برق است. استفاده از محافظ بسیار مهم بوده زیرا نوسانات الکتریکی می تواند خرابی و آسیب به دستگاه را در پی داشته باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. مجید جاوید 2 سال قبل

  به دلیل نوسان برق لوازم خانگیمون سوخته بود همکارتون تعمیرات انجام داد خواستم تشکر کنم

 2. صادق حسین زاده 2 سال قبل

  خدمات خوب و عالی دارند و من راضی هستم

 3. گلپایگانی 2 سال قبل

  آیا براتون راه داره قبل از تعمیر هزینه را اعلام کنید؟

 4. خلیل ایزدی 1 سال قبل

  این مطلب حرف نداشت ?

 5. کریم آدینه 1 سال قبل

  خیلی زیبا بود مهندس

 6. بهنام حقیقی 1 سال قبل

  با سلام شما بهترینید والسلام

 7. علی اکبر جنتی 1 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 8. نادر کشانی 1 سال قبل

  چجوری می تونیم با کارشناسانتون در ارتباط باشیم

 9. اسدالله قشقایی 1 سال قبل

  مطلب به درد بخوری بود

 10. علی بیاتی 1 سال قبل

  دستگاه ما برای 11 سال پیش هست آیا قابل تعمیر هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید