تعمیر پکیج در نصیر شهر

تعمیر پکیج در نصیر شهر


تعمیر پکیج در نصیر شهر

فرقی ندارد که پکیج دیواری شما از چه برندی است، حجم آن چقدر است و برای چه مکانی از آن استفاده می‌ کنید. پکیج دستگاه پرمصرفی است و در تمام فصول سال از آن استفاده می‌شود.

در ماه‌های گرم سال برای تولید آب گرم مصرفی و در فصول سرد برای گرمایش رادیاتور و شوفاژ و گرم کردن محیط از پکیج استفاده می‌شود.

این استفاده مداوم به مرور زمان عمر پکیج دیواری را کوتاه می‌کند و بیشتر به سرویس و تعمیر پکیج در محل نیاز پیدا خواهید کرد. شما میتوانید برای بوجود آمدن هر مشکلی در تعمیر پکیج در نصیر شهر با شرکت دکتر آچار تماس بگیرید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیرات پکیج برای برندهای مختلف انجام می‌شود. از جمله این برندها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر پکیج ایران رادیاتور، بوتان، بوش ، ال جی، ایساتیس، لورچ، آریستون، فرولی و…

یکی از مشکلاتی که برای تعمیر پکیج وجود دارد جابه جایی سخت و هزینه بر بودن است، شرکت دکتر آچار این امکان را فراهم کرده که شما عزیزانی که در نصیرشهر ساکن هستید برای اینکه زمان زیادی را صرف نکنید و با خیال راحت در کمترین زمان تعمیر و سرویس هر مارک و مدل از پکیج را در محل مورد نظرتان داشته باشید.

برای ما فرق ندارد پکیج شما چه برندی دارد و از کجا خریداری شده تعمیرات هر برندی را که خریداری کرده اید در تخصص ماست متخصصین و تعمیر کاران حرفه ای و کار بلد دکتر آچار با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات در خدمت شما مشتریان گرامی می باشند.

برای تعمیر پکیج در نصیر شهر شما گارانتی 365 روزه در نظر گرفته و فاکتور بابت هزینه ها هم به شما تقدیم خواهند کرد.

تعمیر پکیج در نصیر شهر
تعمیر پکیج در نصیر شهر

تعمیرکار پکیج برای رفع مشکلات دستگاه، کارهای مختلفی انجام می‌دهند که رایج‌ ترین آن‌ها عبارتند از:

 • هواگیری کردن پکیج
 • رسوب گیری کردن یا رسوب زدایی کردن پکیج
 • اسیدشویی کردن پکیج
 • تنظیمات فشار آب
 • تنظیمات مربوط به شیر گاز
 • تنظیمات و تعویض برد پکیج
 • تعویض قطعه فلومتر
 • تعمیرات فن پکیج
 • تعمیر کردن رله فن پکیج
 • تعویض قطعه منبع انبساط
 • تعمیر قطعه شیر برقی پکیج
 • تعمیر کردن مبدل پکیج
 • تعمیر قطعه پمپ پکیج
 • تعمیر کردن برد پکیج
 • تنظیمات پرشر پکیج

تعمیر و سرویس پکیج از جمله کارهای تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان تعمیر پکیج در نصیر شهر در این زمینه انجام شود تا مشکلات احتمالی بعدی به وجود نیاید و همه جوانب کار و ایمنی رعایت شود.

شرکت دکتر آچار در زمینه سرویس و تعمیرات انواع پکیج از افراد حرفه ای و با تجربه استفاده می کند.

لازم است حتما سرویس و عمل رسوب زدایی پکیج حداقل سالی یکبار انجام گیرد تا مانع خرابی و سوراخ شدن پکیج گردد.

همانطور که می دانید بعلت سختی های موجود در آب و املاحی که در آب وجود دارد باعث می شود که این املاح به مرور زمان در لوله ها رسوب کند و مانع رسیدن آب به مخازن پکیج گردد.

برای همین رسوب زدایی یا همان اسید شویی پکیج کار بسیار با اهمیتی است شما میتوانید برای انجام این کار با افراد متخصص تعمیر پکیج در نصیر شهر در شرکت دکتر آچار تماس بگیرید.

زمانی که پکیج شما عملکرد نا مناسبی دارد و یا اینکه به کلی از کار می افتد مهمترین دغدغه مشتریان عزیز هزینه تعمیر پکیج است هزینه تعمیر پکیج در نصیر شهر بسته به نوع خرابی متغییر است و باید کارشناسی شود.

البته تعویض و یا تعمیر قطعه معیوب نیز در هزینه تاثیرگذار می باشد تعمیرکاران شرکت دکتر آچار به شما این اطمینان را می دهند که تعمیر پکیج در نصیر شهر با هزینه های منصفانه زیر نظر اتحادیه و با بهترین کیفیت انجام شود.

تعمیر پکیج در نصیر شهر
تعمیر پکیج در نصیر شهر

در رابطه با تعمیر پکیج دیواری بیشتر بدانید:

 • اگر پکیج شما مدام خاموش می شود ممکن است فشار پکیج پایین آمده باشد و یا وجود هوا در سیستم، خرابی پمپ دستگاه و یا نشتی در آن، خرابی ترموستات باعث این مشکل شده باشد البته بهتر است دودکش را بررسی کنید شاید مشکلی در دفع دود وجود داشته باشد.
 • یکی از مشکلات، روشن نشدن دستگاه است که از دلایل آن گرم شدن بیش از حد مشعل یا شمعک دستگاه، تنظیم نبودن فشار دستگاه و یا گرفتگی لوله ها توسط رسوب و یا هوا است.
 • گاهی اوقات آب گرم به صورت ناگهانی بسیار داغ می شود که علت آن خراب شدن ترموستات پکیج است.
 • گاهی اوقات از کنار پکیج دیواری بوی گاز، دود و سوختگی استشمام می کنید امکان گرفتگی دودکش، مسدود بودن لوله ها و یا مشکلی در لوله گاز و یا اتصالات آن وجود دارد این مورد بسیار جدی است و باید حتما مورد بررسی قرار بگیرد زیرا ممکن است خطرات جدی همچون گاز گرفتگی و انفجار را به دنبال داشته باشد.
 • یکی دیگر از مشکلات مرتبا سرد و گرم شدن آب است که علت آن می تواند خرابی سنسور شوفاژ، جرم گرفتن مبدل حرارتی، خرابی پمپ ورودی، کم و زیاد شدن فشار آب، تنظیم نبودن شعله پکیج و یا خرابی فلوسوئیچ، فلومتر باشد.
 • گاهی اوقات با روشن کردن شوفاژ متوجه میشوید که همه جای پره ها به صورت یکسان داغ نیست دو دلیل دارد اگر شما تازه رادیاتورها را نصب کرده اید باید از تراز بودن آن مطمئن شوید.

زیرا اگر رادیاتور تراز نباشد آب گرم نمیتواند به همه ی پره ها برسد اگر از این مورد نبود حالا میتوانید به هوا داشتم داریاتور شک کنید.

در این مواقع میتوانید با استفاده از یک اهرم پیچ هواگیری رادیاتور را باز کنید تا هوا خارج شود زمانی که آب از رادیاتور بیرون آمد یعنی کاملا هوا تخلیه شده است.

 • گاهی اوقات ممکن است پکیج فقط یک کار انجام دهد فقط آب را گرم کند و یا فقط شوفاژ را گرم کند و هر دو کار همزمان انجام نمی شود که ایراد از شیرسوئیچ است.

شیرسوئیچ به مرور زمان میتواند ایراد پیدا کند و در یه وضعیت گیر کند که با تعویض آن مشکل رفع خواهد شد.

 • گاهی اوقات فشار پکیج پایین میاید که ممکن است ایراد از وجود نشتی در شیرهای رادیاتور، گرفتگی هوای رادیاتور، خراب بودن شیر اطمینان فشارو یا مشکل در گیج فشار و یا مدارهای دستگاه باشد.

یکی دیگر از مشکلات پکیج تولید سر و صداست که آن هم چند دلیل دارد:

دلیل آن می تواند خرابی سوئیچ فشار، سرد بودن آب ورودی، کم شدن فشار ورودی آب ،رسوب گرفتن مبدل ها، خرابی پمپ دستگاه و خرابی شیر اطمینان باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. امیرحسین فلاح 2 سال قبل

  گروه واتساپی هم دارید؟

 2. هادی زنگنه 2 سال قبل

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 3. ناصر قاضی 2 سال قبل

  کار را باید بسپاری به کاردون دقیقا مثال شماست تعمیرات را به شما دادم و بسیار راضی هستم

 4. حمید نامور 2 سال قبل

  آیا براتون راه داره قبل از تعمیر هزینه را اعلام کنید؟

 5. ابراهیم اسماعیلی 1 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 6. سعید نامور 1 سال قبل

  اگر براتون مقدوره به من کد تخفیف بدید

 7. مجتبی کرمی 1 سال قبل

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 8. حبیب الله حبیبی 1 سال قبل

  بی نظیر هستید

 9. مزدک ناصرنصیر 1 سال قبل

  ارور 4030 پکیج ایران رادیاتور چه چیزی هست؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   عرض ادب ایراد و خرابی در برد کنترل موجب نمایش این ارور می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید