تعمیر مایکروویو ارج

تعمیر مایکروویو ارج


تعمیر مایکروویو ارج

از این دستگاه در دنیای امروزی برای پخت مواد غذایی و عمل یخ زدایی و… استفاده میشود.

این دستگاه با تولید امواج مغناطیسی که از طریق مگنترون انجام میشود کار می کند.

از وظایف مهم این دستگاه گرم کردن مواد غذایی می باشد، برای بالا بردن کارایی این دستگاه باید در زمان نصب مایکروویو به محل قرار گیری این دستگاه در آشپزخانه و استفاده از عمل سرویس دوره ایی باید انجام داد.

دلایل گرم نشدن مواد غذایی در داخل مایکروویو ارج

مایکروویو ارج برای گرم کردن نیازمند ولتاژ بالا می باشد و در ساعات اوج مصرف به خاطر افتی که در ولتاژ وجود دارد نمیتواند عمل گرم کردن را به خوبی انجام دهد.

البته دلایل دیگری مانند داخل دستگاه را همیشه تمیز و مرتب نگه دارید، حتی الامکان در ساعات اوج مصرف از دستگاه استفاده نکنید.

از حجم کمتری از غذا را برای گرم کردن استفاده کنید زیرا غذا با حجم زیاد به خوبی گرم نمیشود، غذاهای چرب با تایم بیشتری گرم خواهند شد.

اگر دستگاه شما یک لیوان را در عرض 3 دقیقه می تواند گرم کند پس از لحاظ گرم کنندگی مشکلی ندارد ولی در صورت برطرف نشدن عیب دستگاه مایکروویو ارج از تعمیرکاران  تعمیر مایکروویو ارج درخواست کنید تا رفع عیب بکنند.

تعمیر مایکروویو ارج

اشکالاتی که ممکن است در سیستم مایکروویو ارج پیش بیاید تا عملکردش مختل بشود!

اولین مشکلی که ممکن است برای این دستگاه مشاهده کنید در صورت اتصال به برق دستگاه روشن نشود.

خراب شدن دکمه های برنامه های دستگاه مایکروویو، از کار افتادن گریل دستگاه، سوزاندن برخی از مواد غذایی به دلیل تنظیم نبودن دمای دستگاه مایکروویو ارج، خاموش نشدن دستگاه به طور اتوماتیک بعد از دادن زمان به آن، بسته نشدن درب مایکروویو، خاموش و روشن شدن دستگاه به دلیل وجود اتصالی در سیستم می تواند.

از موارد متعددی باشد که باعث بروز مشکلاتی برای دستگاه مایکروویو ارج باشد.

در صورت مشاهده کردن هر یک از موارد بالا می توانید با تکنسین های ما در تعمیر مایکروویو ارج تماس بگیرید تا دستگاه را عیب یابی کنند و مشکل را برطرف کنند و تعمیر مایکروویو ارج انجام شود.

چند توصیه ی مهم در زمان استفاده از دستگاه مایکروویو ارج

حتماً بعد از خریداری دستگاه مایکرووویو ارج به دفترچه ی راهنمای آن مراجعه کرده و اطلاعات لازم برای انجام کار با این دستگاه را به دست آورید و به برنامه های این دستگاه آشنا باشید وبه راحتی بتوانید با آن کار کنید.

از ظروف فلزی  برای قرار دادن مواد غذایی در داخل مایکروویو خودداری نمایید، هر چقدر مقدار مواد غذایی کمتر باشد باید در تایم کوتاه تری انجام بشود.

از ظروف مخصوص مایکروویو برای گرم کردن و طبخ مواد غذایی استفاده بشود، درب دستگاه مایکروویو را با دقت ببندید تا کاملاً بسته بشود.

بر روی منافذ مایکروویو در حین کار وسیله ایی قرار ندهید تا بسته بشود، برای یخ زدایی مواد غذایی حتماً از برنامه ی یخ زدایی استفاده بشود.

بعد از انجام عمل یخ زدایی حتماً عمل طبخ صورت بگیرد زیرا باکتری ها ی مواد غذایی زیاد میشود، مایکروویو را در مکان مناسبی در آشپزخانه قرار دهید تا به راحتی قابل استفاده باشد.

تعمیر مایکروویو ارج

محکم نبستن درب دستگاه مایکروویو ارج

در زمان استفاده کردن از این دستگاه سعی بر این داشته باشید تا درب دستگاه را محکم نبندید زیرا در قسمت درب چند سوئیچ قرار دارد و این دستگاه بسیار ظریف و حساس می باشد.

نباید بار زیادی را متحمل بشود و با محکم بستن درب دستگاه احتمال صدمه زدن به سوئیچ ها می باشد و با خراب شدنشان دستگاه را نیازمند تعمیرات می کند و در عملکردنشان اختلال ایجاد می شود.

هرگز از این دستگاه برای به جوش آوردن آب استفاده نشود زیرا کارایی این دستگاه به جوش آوردن آب نیست و برای انجام اینکار دستگاه نیازمند درجه حرارت 100 درجه می باشد که احتمال خطر وجود دارد.

در صورت نمایان شدن مشکلات برای دستگاه مایکروویو با ما تماس بگیرید تا تعمیر مایکروویو ارج را انجام دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *