تعمیر مایکروفر مرسی🛠🔹🛠نمایندگی تعمیر مایکروفر مرسی

تعمیر مایکروفر مرسی

تعمیر مایکروفر مرسی


تعمیر مایکروفر مرسی

دستگاه مایکروفر مرسی هم یکی دیگر از برندهای مایکروفر می باشد که دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی است ولی با توجه به این باز هم در اثر استفاده از دستگاه مایکروفر احتمال دارد که در بعضی موارد دچار مشکلاتی بشود و قطعاتش نیازمند تعمیر و یا تعویض بشود.

دستگاه های مایکروفر طوری طراحی شده اند که از پرتوهای الکترومغناطیسی کمک گرفته و تاثیر در پخت مواد غذایی دارد و باعث طبخ  آن می شود، این دستگاه می تواند در مدت زمان کوتاهی باعث یخ زدایی مواد غذایی مانند گوشت و مرغ را با مدل های ایمن می باشد و همچنین بدون اضافه کردن آب  می توانید غذا را طبخ کنید و ویتامین های  مواد غذایی را حفظ کنید و غذا بدون چربی اضافه طبخ شود و این وسیله در بهینه ی مصرف انرژی تاثیر دارد.

نکات ایمنی در زمان مصرف دستگاه مایکروفر مرسی

این دستگاه از بهترین وسایل آشپزی در سالهای اخیر می باشد  و کار را برای افراد راحت تر کرده و زمان کمتری را وقت طبخ غذا می کنند.

  • هیچ گاه دستگاه را در زمانی که خالی است روشن نکنید و به طور مرتب آن را تمیز کنید.
  • بعد از زمانی که کارتان با این دستگاه تمام می شود آن را با یک دستمال نرم و مرطوب تمیز کنید.
  • هرگز در زمان نصب این دستگاه آن را در نزدیک ماسین لباسشویی و یا روی  این دستگاه قرار ندهید.
  • مواد غذایی که دارای یخ می باشد باید قبل از طبخ آن را توسط دستگاه مایکروفر یخ زدایی بکنید.
  • اگر مواد غذایی شما دارای چربی زیادی است در زمان طبخ از درب  و درپوش استفاده بشود.

با رعایت نکات ایمنی می توانید بهتر از کارایی های دستگاه مایکروفر خود استفاده کنید و نیازی به تعمیر مایکروفر مرسی نداشته باشید.

سرویس های دوره ایی دستگاه مایکروفر مرسی را سعی داشته باشید در زمان مناسب انجام بدهید که این کار رمز عمر طولانی برای این دستگاه خواهد بود، مایکروفر مرسی هم ممکن است در اثر استفاده و گذشت زمان کارایی دستگاه نسبت به روزهای اول کاهش پیدا کرده باشد ولی شما با انجام سرویس دستگاه می توانید از خرابی ها و مشکلات در آینده پیشگیری کنید و تعمیر مایکروفر مرسی را موکول به زمان دیگری کنید و بر طول عمر دستگاه بیفزایید.

تعمیر مایکروفر مرسی

در اثر استفاده ی نامناسب و بی توجهی به دستگاه ممکن است باعث بشود که برخی از قطعات این دستگاه نیازمند تعمیر و یا تعویض بشود.

ایراد در قسمت برد الکترونیکی دستگاه  و از کار افتادن صفحه ی لمسی دستگاه مایکروفر مرسی

در زمانی که می خواهید از دستگاه مایکروفر مرسی استفاده کنید و می خواهید برای انجام کار برنامه ایی را به صفحه ی لمس کامپیوتری دستگاه بدهید ولی نمی توان این کار را انجام داد باید بدانید که ایراد در قسمت برد کنترل دستگاه مایکروفر مرسی می باشد، این قطعه به نام برد سیگنال های ولتاژ پایین را برای صفحه ی لمسی دستگاه تهیه کرده و اگر کلید ممبران دستگاه خوب کار کند این اتصال  به برد الکتریکی  مشکلی ندارد ولی در صورت خرابی باید این قطعه را تعمیر و یا تعویض نمود.

دیود ولتاژ بالا در دستگاه مایکروفر مرسی

یکی دیگر از مشکلات دستگاه مایکروفر می تواند دیود ولتاژ بالا  می باشد که این قطعه با مگنترون و خازن های در ارتباط می باشد، در زمانی که متوجه صدای وزوز از دستگاه مایکروفر خود شدید باید احتمال خرابی دیود دستگاه را بدهید، و باید اقدام به تعمیر دستگاه مایکروفر مرسی خود بکنید و از تعمیر کاران حرفه ایی  بخواهید تا مشکل را برطرف کنند.

تعمیر مایکروفر مرسی

وقتی که فن خنک کننده دستگاه مایکروفر مرسی خراب بشود؟

اگر از دستگاه مایکروفر صداهای غیر طبیعی شنیده بشود اشکال در فن دستگاه ست، عمل فن به این صورت است که وقتی دستگاه در حال کار کردن است فن مگنترون را خنک کرده و در صورت خرابی باید تعمیر بشود برای اینکار باید پوشش فن را برداشت و پوسیدگی فن را بررسی کرد و همچنین آزاد بودن فن دستگاه را، گاهی ممکن است گیری در فن  باشد در صورتیکه این مشکلات نبود باید فن را تعویض نمود تا دستگاه مایکروفر کار خود را دوباره آغاز کند.

در صورت نمایان شدن هر گونه مشکل دستگاه مایکروفر مرسی با ما تماس بگیرید تا تعمیر مایکروفر مرسی انجام شود و ایراد را برطرف کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *