نمایندگی مجیک 🥇خدمات پس از فروش مجیک 🔴✅

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر تمام لوازم خانگی مجیک با گارانتی تعمیرات 6 ماهه

تکنسین های ما در نمایندگی مجیک دکتر آچار انواع لوازم خانگی مجیک را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی مجیک

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه مجیک و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی مجیک برای تعمیر انواع لوازم خانگی مجیک آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

تعمیر لوازم خانگی مجیک توسط تکنسین ماهر

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در خدمات پس از فروش دکتر آچار تمام لوازم خانگی مجیک را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

برای ارتباط با نمایندگی مجیک در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی مجیک گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 6 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

هزینه تعمیر لوازم خانگی مجیک چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام میکنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنیسین میکنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین میکنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام میگردد.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال ساید بای ساید مجیک:

تعمیر یخچال ساید بای ساید مجیک

در زمان خرابی و آسیب رسیدن به دستگاه یخچال فریزر شما با تکنسین های ما تماس بگیرید تا مشکل را سریع برطرف کنند، در صورت خرابی آن قطعه را تعمیر کرده و اگر نیازی به تعویض قطعه نباشد از این کار جلوگیری کرده، ولی اگر زمانی به تعویض قطعه باشد حتماً سعی بر این دارند که از لوازم مطمئن و با کیفیت استفاده شود.

در صورتی که یخچال فریزر های مجیک از تکنولوژی برتر و با قطعات با کیفیت است، باز هم ممکن است که دستگاه یخچال شما با مشکلاتی روبرو شود.

اگر یخچال شما در فاصله های کوتاه تر از حد نرمال و با تکرار بیش از حد خاموش و روشن شود احتمال دارد این مشکل بخاطر کثیف بودن سیم پیچی پشت یخچال و یا در موتور و فن کندانسور مشکلاتی پیش آمده باشد.

هر گاه از یخچال مجیک صدای کوچکی هم شنیده شد حتماً به آن توجه کنید چون همین ایرادهای کوچک باعث بروز مشکلات بزرگتر خواهد شد.

برای اینکه بتوان از رسوبات دستگاه یخچال جلوگیری کرد باید هرچند ماه یکبار فیلترهای دستگاه یخچال خود را تعویض کنید، اگر برفک یخچال بسیار زیاد شد باید لاستیک درب آن را چک کنید احتمالاً لاستیک درب یخچال خراب شده است.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید مجیک در تهران توسط نمایندگی مجیک

اگر یخچال شما دارای برگه ی گارانتی باشد شما می توانید از آن برگه تا زمانی که تاریخ دارد استفاده کنید، بیشترین مشکلات یخچال ها این است که خاموش و روشن شدن دستگاه با صدا باشد، سرمای کافی نداشته باشد، اتومات نکند و یکسره کار کند و گاهی هم آب داخل کشو میوه جمع شده باشد.

تعمیر یخچال مجیک غرب تهران و تعمیر یخچال مجیک شمال تهران و تعمیر یخچال مجیک شرق تهران و تعمیر یخچال مجیک جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر لباسشویی مجیک:

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک

زمانی که ماشین لباسشویی با مشکلاتی مواجه می باشد کار در خانه سخت تر میشود و نمیتوان لباس های کثیف را به راحتی تمیز کرد.

گاهی ممکن است که ماشین لباسشویی شما در امر تخلیه دچار مشکل شود و امکان دارد در قسمت تخلیه اشیایی نظیره سکه، سنجاق و… که در داخل لباس ها وجود داشته در این قسمت جمع شود و تجمع این گونه وسایل باعث میشود که فضای این قسمت پر شود و خروج آب را غیر ممکن کند، گاهی باید این قسمت را چک کرد و این محفظه را از اینگونه وسایل خالی کرد.

شلنگ تخلیه را همیشه باید بررسی کرد زیرا بعضی اوقات در این قسمت تا خوردگی ایجاد شده و مشکلاتی را به وجود آورد.

تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک در تهران

اگر نیازمند سرویس ماشین لباسشویی خود هستید با تکنسین های ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و اگر نیازی به تعمیرات بود در سریع ترین زمان بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند.

کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک در کوتاه ترین زمان ممکن به محل آمده و همه ی تعمیرات را سریعاً انجام داده و نیازی به حمل و نقل وسایل نیست مگر که مشکل بسیار حادی باشد که در محل نشود تعمیرات را انجام داد.

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک غرب تهران و تعمیر ماشین لباسشویی مجیک شمال تهران و تعمیر ماشین لباسشویی مجیک شرق تهران و تعمیر ماشین لباسشویی مجیک جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک:

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک از خدمات ماست، برای اینکه کار به تعمیرات ماشین ظرفشویی کشانده نشود همیشه باید نکاتی را رعایت کرد:

در زمان مصرف دستگاه هیچ وقت از یک سه راهی برای دستگاه های برقی استفاده نکنید، هر گاه دستگاه ماشین ظرفشویی شما دارای مشکلاتی است سعی کنید از آن استفاده نکنید، از شوینده های مناسب استفاده کنید و از شوینده هایی که مخصوص ماشین ظرفشویی نیست استفاده نشود، برای تمیز شدن ماشین ظرفشویی حتماً خود دستگاه را در حالت آبکشی قرار داده تا دستگاه تمیز شود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک در تهران

گاهی ممکن است در قسمت بدنه ی دستگاه لکه های سیاه رنگی مشاهده شود که این نشانه ی خوبی نیست، اگر قرار است که دستگاه شما برای مدت طولانی استفاده نشود، دستگاه را از مواد شوینده و جلا دهنده خالی کنید چون ممکن است در دراز مدت باعث خوردگی دستگاه شود.

اگر ترموستات ماشین ظرفشویی خراب شود و از حالت عادی خارج شود و یا اینکه به طور کامل از کار بیفتد دلیلی برای خشک نکردن ظروف خواهد بود.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک غرب تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شمال تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شرق تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر جاروبرقی مجیک:

تعمیر جاروبرقی مجیک

آراسته بودن و تمیزی منزل از نکاتی است که در نبود دستگاه جاروبرقی با مشکلاتی روبروست، اگر نیاز به تعمیرات جاروبرقی مجیک دارید با متخصصین ما تماس بگیرید.

ما با داشتن تجربیات کامل در تعمیرات جاروبرقی مجیک شما را راهنمایی میکنیم، سعی بر این داریم تا در هزینه و زمان شما صرفه جویی شود.

جاروبرقی های مجیک دارای مدل های متفاوت و زیبایی است و دارای توان بسیار بالا قابلیت مکش آب از جمله خصوصیات آنهاست، به راحتی تمامی مکان ها را تمیز کرده و دارای لوله های خرطومی خاصی که به راحتی قابل تنظیم می باشد و کار نظافت را آسان می کند.

گاهی ممکن است برای دستگاه جاروبرقی شما مشکلاتی نظیر کم شدن مکش و یا خاموش شدن دستگاه و… پیش آید.

تعمیرات جاروبرقی مجیک در تهران توسط نمایندگی مجیک

در زمان بروز مشکلات برای دستگاه جاروبرقی مجیک شما با ما تماس بگیرید اصلاً نگران نباشید، در اسرع وقت کار تعمیرات را انجام داده و دستگاه را در خدمت شما قرار می دهیم.

تعمیرات جاروبرقی خود را به نمایندگی مجیک بسپارید.

تعمیر جاروبرقی مجیک غرب تهران و تعمیر جاروبرقی مجیک شمال تهران و تعمیر جاروبرقی مجیک شرق تهران و تعمیر جاروبرقی مجیک جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

6 ماه گارانتی خدمات نمایندگی مجیک

اعزام سریع تکنسین توسط نمایندگی مجیک

پایین ترین هزینه تعمیرات نمایندگی مجیک

تکنسین حرفه ای نمایندگی مجیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *