ارور ماشین ظرفشویی کنوود

ارور ماشین ظرفشویی کنوود


ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود

آموزش رفع ارور و تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

از مهم ترین مواردی که در مورد ماشین ظرفشویی وجود دارد که ارورهای دستگاه را بدانید  و اقدام به رفع کردنش کنید وگرنه اگر ارورها را برطرف نکنید دیگر از ماشین ظرفشویی نمی توانید استفاده کنید.

وجود ارورها در دستگاه می تواند برای افراد عادی قابل تشخیص نباشد و اهمیت این شناخت ارورها بسیار است زیرا با نداستن ممکن است که آسیب های جدی به ماشین ظرفشویی خود وارد کنید.

نمایش  ارور F2 در ماشین ظرفشویی کنوود

هر گاه با نمایش این کد خطا در دستگاه ماشین ظرفشویی کنوود روبرو شدید نشانه ی عدم تخلیه آب از داخل دستگاه می باشد.

در این زمان دستگاه از آب کثیف با کف زیاد پر می شود و عمل تخلیه صورت نمیگیرد.

از مهم ترین دلایل این کد خطا گرفتگی فاضلاب، خراب شدن پمپ تخلیه، خرطومی داخلی، کثیف بودن فیلتر، عدم جرمگیری منظم، معیوب بودن برد دستگاه است.

که باید در اولین فرصت از تکنسین های ماهر بخواهید تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود را انجام دهند تا شما به راحتی از ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

نمایش ارور F6  در ماشین ظرفشویی کنوود

نمایش این کد خطا نشانه ی ایراد در قطعه ی سنسور گرمایی دستگاه می باشد و باید اقدام به رفع عیب سنسور دمای ماشین ظرفشویی بکنید.

مقدار اهم سنسور را چک کنید و در صورت معیوب بودن اقدام به تعمیر و یا تعویض کرد و گاهی هم می تواند به خاطر خراب شدن مدار برد الکترونیک باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

برای اینکه بتوانید بهره ی بهتری از ماشین ظرفشویی خود ببرید می توانید ظروف را در جهت افشانه ها قرار دهید.

بهتر است که ظروف استیل را برای شستشو در داخل ماشین ظرفشویی قرار ندهید و در مقدار مصرف مواد شوینده توجه داشته باشید که به مقدار لازم مصرف کنید زیرا مصرف بیش از حد مشکل ساز می شود.

ارور ماشین ظرفشویی کنوود
ارور ماشین ظرفشویی کنوود

نمایش کد خطا FD در ماشین ظرفشویی کنوود

هر گاه با این ارور ماشین ظرفشویی کنوود روبرو شدید احتمالاً در کارت الکترونیکی نواقصی ایجاد شده است.

که باید با تعمیرکاران مجرب و متخصص تماس بگیرد و دستگاه را خاموش کرده تا آنها اقدامات لازم را برای رفع عیب این دستگاه انجام بدهند.

نمایش ارور F9 در ماشین ظرفشویی کنوود

هر گاه در محل قرار گرفتن دستگاه ماشین ظرفشویی شما اشکالی وجود داشته باشد این ارور ماشین ظرفشویی کنوود بر روی صفحه ی نمایش نمایان می شود.

در این زمان باید دستگاه را از برق جدا کرده و با سرویس کاران دکتر آچار تماس حاصل کنید تا عیب ماشین ظرفشویی کنوود شما را برطرف نمایند.

نمایش ارور F7 در ماشین ظرفشویی کنوود

این خطا نشانه ی ایراد در قسمت بالا بودن دماست و دمای دورن دستگاه بالا رفته است و باید سنسور دما و مقاومت سنسور را بررسی کرد.

در غیر این صورت اشکال می تواند در قسمت مدار برد الکترونیکی هم باشد و شما می توانید با خاموش کردن دستگاه و از برق در آوردن آن بلافاصله با سرویس کاران متخصص تماس بگیرید و مشکل را بازگو کنید و نقص دستگاه را با حضور در محل برای شما برطرف بکنند.

نمایش ارور F3 در ماشین ظرفشویی کنوود

با مشاهده کردن این ارور ماشین ظرفشویی کنوود بدانید اشکالی در مسیر ورودی آب قرار دارد و ایراد در قطعه ی اکواستاپ و یا برد ماشین ظرفشویی خواهد بود و برای رفع آن نیازمند افراد دارای تخصص هستید تا ایراد دستگاه را برای شما برطرف بکنند.

نمایش ارور F5 در ماشین ظرفشویی کنوود

اگر خطا در ورودی آب به دستگاه شما باشد و فشار آب وارد شده به آن کم باشد این ارور پدیدار خواهد شد و باید برای رفع آن اقدام نمایید.

نمایش ارور F 4 در ماشین ظرفشویی کنوود

با بیش از حد پر شدن آب در دستگاه شما این ارور ماشین ظرفشویی کنوود را بر روی صفحه ی نمایش دیجیتال ماشین ظرفشویی مشاهده می کنید که می تواند به خاطر نشتی آب و یا خرابی شیر ورودی دستگاه باشد، تعمیر ماشین ظرفشویی در محل را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. تورج 2 سال قبل

  مطلب عالی بود

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   خوشحالیم که مفید بوده موفق باشید

 2. داوود ایزدی 2 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 3. عبدالرضا جلالی 2 سال قبل

  بی نظیره پیشنهاد می کنم

 4. اسماعیل اسدی 2 سال قبل

  هزینه مشاوره آنلاین و حضوری باهم متفاوته

 5. سجاد 2 سال قبل

  خدا پدر و مادرتونو بیامرزه پیرمون در اومده بود تکنسین تو نیم ساعت درستش کرد

 6. داوود صابری 2 سال قبل

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید

 7. قربانعلی رضایی 1 سال قبل

  چجوری می تونیم با کارشناسانتون در ارتباط باشیم

 8. حسن شریف 1 سال قبل

  چقد خوبین شما

 9. قربانعلی مقدم 1 سال قبل

  کانال تلگرامی هم دارید ؟

 10. نرگس حاتمی 1 سال قبل

  سلام ظرف ها داخل ماشین ظرفشویی کنوودبا آب سرد شسته میشن، امروز دیدم ارور f8 اومده رو صفحه نمایش ماشین ظرفشوییم اومده چه مشکلی داره؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب احتمالا قطعه گرم کن ماشین ظرفشویی کنوود شما شکسته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید