تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت


تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

لباسشویی هم یکی از لوازم برقی مهم و ضروری در آشپزخانه هاست، این دستگاه را باید مانند دیگر لوازم از سرویس های دوره ایی محروم نکرد تا بتواند کارایی لازم را داشته باشد.

با انجام چنین کاری درنحوه ی عملکرد دستگاه موثر واقع می شوید و با کیفیت بالاتری کارایی دارد.

دستگاه ماشین لباسشویی ایندزیت ممکن است در اثر مشکلاتی که برایش پیش بیاید نیازمند یک فرد متخصص در تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت باشد.

ولی در برخی موارد دیگر با یک مشاوره و راهنمایی می توانید مشکل را بررسی کرد و به راحتی قابل حل می باشد.

اجرا نشدن هیچ یک از برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی ایندزیت

اگر در زمانی که می خواهید از لباسشویی استفاده کنید ولی با روشن کردن دستگاه با مشکل اجرا نشدن برنامه های آن روبرو شدید و عملکرد دکمه ها مختل شده است و کار نمیکند به دلیل استفاده از قفل کودک می باشد.

ولی اگر این مورد را چک کردید و ایراد از این قسمت نبود باید درب دستگاه لباسشویی را بررسی کرد تا از بستن درب مطمئن بشوید.

دلایل دیگری مانند اتصالی در دستگاه  در قسمت صفحه کلید باشد و برای حل این مشکل باید با متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تماس گرفته و از آنها برای رفع این معضل پیش آمده کمک گرفت.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

آبگیری کردن بیش از مقدار مشخص شده برای دستگاه ماشین لباسشویی ایندزیت

اگر در زمانی دستگاه ماشین لباسشویی شما از مقدار لازم بیشتر آبگیری کرد باید مشکل را بررسی کرد زیرا احتمال دارد این به قسمت صدمه دیدن محفظه ی فشار در قسمت داخلی دستگاه می باشد.

در این صورت باید این قطعه ی آسیب دیده را تعمیر کرد ولی در بضی موارد اشکال در قسمت دیگری مانند خراب شدن شیر برقی و مشکل در سوئیچ فشار می باشد که برای انجام تعمیرات باید با تکنسین های مخصوص تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تماس گرفته تا آنها در زمان کوتاه  با حضور در محل دستگاه را بررسی کنند و مشکل را رفع کنند.

علت وجود صداهای زیاد از دستگاه ماشین لباسشویی ایندزیت

گاهی متوجه صداهای زیادی از دستگاه لباسشویی می شوید که احتمال دارد به خاطر مشکل در قسمتهای بلبرینگ و کاسه نمد وپمپ تخلیه باشد، با شکسته شدن پروانه در قسمت پمپ تخلیه باعث تولید صدا می شود.

ولی یک علت شایع دیگر هم می تواند در تولید این صداهای اضافی از دستگاه سهیم باشد آن هم بلبرینگ  و کاسه نمد می باشد که اگر لباس در داخل دستگاه کمتر باشد صدا خیلی محسوس نیست ولی با وجود لباس زیاد و دور خشک کردن دستگاه وجود این صداها بیشتر خواهد شد.

که برای رفع این مشکل باید اقدامات لازم را برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت انجام بدهید تا دستگاه بتواند همانند روزهای اولیه و با همان کیفیت و عملکرد مناسب به کار خودش ادامه دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

روشهای نگه داری از ماشین لباسشویی ایندزیت

با در نظر گرفتن یکسری از موارد و مراقبت های خاص از دستگاه لباسشویی ایندزیت شما می تواند کمتر دچار خرابی بشود و نیازی به تعمیرات پیدا نکند.

همیشه لباسها را بررسی کنید تا وسیله ایی در جیب آنها باقی نماند و بعد آن را در داخل دستگاه لباسشویی قرار دهید.

از پودر مخصوص ماشین لباسشویی استفاده کرده و مقدارش را زیاد ی از حد مجاز مصرف نکنید.

فیلتر پمپ تخلیه که در قسمت جلوی لباسشویی ایندزیت نصب گردیده هر چند وقت آن را چک کنید و در صورت کثیفی آن را تمیز کنید.

در زمان نصب دستگاه لباسشویی به تراز بودن آن دقت داشته باشید و از اطراف با دیگر وسایل فاصله داشته باشد.

هرگز لباسهای کثیف را بیش از حد مجاز در داخل ماشین لباسشویی قرار ندهید همیشه در پایان کار ماشین لباسشویی لاستیک دور درب را خشک کرده تا از رسوب گرفتن جلوگیری بشود.

با توجه به کثیفی لباسها و متناسب با جنس لباسها برنامه ی شستشوی آن را انتخاب کرده تا رضایت کافی از شستشوی لباسها داشته باشید.

با در دست داشتن آدرس و تلفن و مشخصات تعمیرکاران ما برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود به راحتی می توانید اقدام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *