تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت


تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

در دنیای پیشرفته ی امروزی می توان شاهد ماشین ظرفشویی های متنوعی در آشپزخانه ها بود که از لوازم ضروری و با کاربرد بالا می تواند در انجام امور شستشوی ظروف باشد.

با خراب شدنش باعث نگرانی افراد مصرف کننده خواهد بود، افرادی که شاغل هستند و تایم زمانی بسیار کمتری دارند بیشتر از این دستگاه ماشین ظرفشویی ایندزیت استفاده می کنند.

استفاده از ماشین ظرفشویی در مصرف انرژی و مصرف آب و وقت و… صرفه جویی میکند، ماشین ظرفشویی ایندزیت بسیار کار آمد است و دارای بهترین کیفیت می باشد.

ولی باز هم در اثر استفاده و گذشت زمان باعث فرسودگی قطعات می شود و نیازمند تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت می شوید و می توانید برای حل مشکل با متخصصین دکتر آچار برای تعمیر ماشین ظرفشویی در محل در ارتباط باشید تا مشکل دستگاه شما را بر طرف کنند.

خراب شدن تسمه پمپ آب ماشین ظرفشویی ایندزیت

این قطعه در دستگاه ماشین ظرفشویی ایندزیت ممکن است دچار فرسودگی و یا پارگی در دستگاه بشود، در بعضی از ماشین های ظرفشویی تسمه ی آب وجود دارد.

باید جویا بشوید که اگر این قطعه در دستگاه قرار دارد و دچار چنین مشکلی است آن را برطرف کنید و با تعویض این قطعه مشکل ظرفشویی را حل کنید و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را انجام دهید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت
تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران

تعمیرگاه دکتر آچار مرکز معتبری است که در تمامی مناطق 22 گانه تهران دارای شعبه بوده و تکنسین های این مرکز از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران بپردازید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل

حمل و نقل ماشین ظرفشویی از منزل به تعمیرگاه کار سختی است و نیاز به پرداخت هزینه های اضافی حمل و نقل دارد، تکنسین های دکتر آچار جهت کاهش هزینه های حمل و نقل و صرفه جویی در زمان اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی در محل و منزل می کنند.

با این امکان علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ها می توانید به عملکرد تکنسین ها نظارت کافی داشته باشید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت

عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت از مراحل اولیه تعمیر و خدمات تخصصی است که ضروری است توسط تکنسین های متخصص انجام شود، در صورتی که فردی بدون تخصص عیب یابی ماشین ظرفشویی را انجام بدهد مشکلات برطرف نشده و احتمال بروز خطاهای بیشتر وجود دارد.

سرویس ماشین ظرفشویی ایندزیت

سرویس ماشین ظرفشویی ایندزیت از مهم ترین خدمات تخصصی است که توسط سرویسکاران مجموعه انجام می شود، خدمات سرویس به صورت مداوم و در فواصل زمانی معین ارائه می شود، سرویس ماشین ظرفشویی به برطرف شدن مشکلات پنهان دستگاه کمک کرده و موجب بهبود عملکرد دستگاه شده و طول عمر دستگاه را افزایش می دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت
تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

شکسته شدن پروانه ی ماشین ظرفشویی ایندزیت

پروانه در دستگاه ماشین ظرفشویی دارای تیغه ی پلاستیکی است که از طریق آن آب به بازویی ها انتقال پیدا کرده که با شکستن پروانه آب منتقل نخواهد شد.

فشار آب در بازوان دستگاه ناکافی است که جایگاه این قطعه در بیشتر ماشین های ظرفشویی به طور جداگانه از پمپ و مونتاژ است و به راحتی تعویض و جایگزین قطعه ی خراب شده می شود.

با توجه به مدل دستگاه ماشین ظرفشویی می توانید اطلاعات پیدا کنید که این قطعه قابل تعویض است یا نه، در غیر اینصورت باید پمپ و مونتاژ را هم تعویض نمایید.

انجام نشدن عمل خشک کردن ظروف در دستگاه ماشین ظرفشویی ایندزیت

اگر در مواقعی با این مشکل خشک نکردن ظروف در ماشین ظرفشویی ایندزیت روبرو شدید باید قطعه ی المنت های حرارتی را چک کنید.

از یک مولتی متر کمک بگیرید تا آن را بررسی کنید و عمل دیگر هم انجام بررسی قطعه ی ترموستات در دستگاه ماشین ظرفشویی می باشد.

این موارد راهکارهای بررسی ایراد خشک نکردن ظروف می باشد که می توانید از تعمیرکاران مجرب تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت برای حل مشکل کمک بگیرید و در صورت تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت و یا تعویض قطعات اقدامات لازم را برای دستگاه ماشین ظرفشویی ایندزیت شما انجام بدهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت
تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

چند نکته ی مهم در کارایی  و عملکرد بهتر دستگاه ماشین ظرفشویی ایندزیت

در صورت شاهد تمیز نشدن ظروف بودید باید فیلتر دستگاه را بررسی کنید و در صورتی که صافی فیلتر مسدود بود اقدام به تعویض کنید.

از مواد شوینده با کیفیت عالی استفاده کنید، برای جلوگیری کردن از خط و خش بر روی ظروف خود از مواد جلا دهنده بیش از اندازه ی طبیعی مصرف نکنید.

هرگز در زمان اوج مصرف از دستگاه ماشین ظرفشویی استفاده نکنید، بیش از مقدار معینی از مواد شوینده مصرف نکرده و ظروف را در جایگاه مناسب قرار داده و بیش از حد مجاز دستگاه را از ظرف پر نکنید.

آبگیری بیش از حد مجاز دستگاه ماشین ظرفشویی ایندزیت

گاهی اتفاق افتاده که دستگاه ماشین ظرفشویی شما از حد و اندازه ی معمولی از آب استفاده کرده و آبگیری زیادی در آن صورت می گیرد.

وجود این مشکل به خاطر صدمه دیدن قطعه ی هیدروستات است که از وظیفه ی این قطعه کنترل کردن سطح آب در داخل دستگاه می باشد.

که فرمانش را از قطعه ایی به نام برد الکترونیکی می گیرد و با گرفتن این پیام  و ارسالش به قطعه ی شیر برقی آب را قطع می کند و در صورت وجود مشکل در این قطعه این عملکرد انجام نخواهد شد.

مشکل آب گیری پیش خواهد آمد و برای برطرف کردنش باید عمل تعویض و یا تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت انجام بشود.

با وجود مشکلات در عملکرد دستگاه ماشین ظرفشویی ایندزیت برای بهره مندی از خدمات ما تماس بگیرید تا ایرادات دستگاه شما را برطرف کنیم و در کوتاه ترین زمان ممکن و با حضور در منزل ماشین ظرفشویی شما را عیب یابی کنیم و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را انجام دهیم.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. غلامحسین اسکندری 2 سال قبل

  هزینه رپورتاژ آگهی توی سایت شما چنده؟

 2. رضا صدیق 2 سال قبل

  احسنت عالی بود

 3. اکبر شمس 2 سال قبل

  دست مریضاد استاد

 4. نادر جعفری 2 سال قبل

  عالی در یک کلام

 5. غلامحسین بزرگ نیا 1 سال قبل

  اگر براتون مقدوره به من کد تخفیف بدید

 6. پرویز تبریزی 1 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 7. حبیب الله هدایت 1 سال قبل

  با سلام شما بهترینید والسلام

 8. رسول کرمانی 1 سال قبل

  فکر نمیکردم بشه حضوری دستگاه را بیاریم برای تعمیر دیروز آوردم و همکارتون تعمیر کرد

 9. مهدی خادمی 1 سال قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید