کاملترین مرجع ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک


ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

آموزش رفع ارور و  تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ماشین لباسشویی هم مانند دیگر لوازم برقی ممکن است که در اجرای برنامه هایش دچار اختلال شده باشد و با نمایش دادن این کدهای خطا بر روی صفحه ی نمایش اطلاع می دهد.

در صورت بروز هر گونه مشکل ارور می دهد و شناخت شما به این کدهای خطا بسیار مهم است  و بهتر می توانید با ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کنار بیایید و از خرابی های آینده می توانید جلوگیری بکنید.

یقین داشته باشید که در بیشتر موارد از خرابی ها ماشین لباسشویی ها عدم آگاهی به ارورهاست زیرا خرابی ها بزرگ پیش زمینه اش ایراد های کوچک و سطحی در دستگاه می باشد.

نمایش دادن کد خطای E  در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

هر گاه دستگاه در مورد پمپ تخلیه دچار آسیب دیدگی بشود این کد خطا را نمایش می دهد و اخطار می دهد که این قطعه خراب و یا سوخته است که شما برای رفع ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک باید از متخصصین کمک بگیرید.

تا دستگاه را عیب یابی کنند و مشکلش را برطرف کنند و با بررسی پمپ تخلیه و یا مدار ماشین لباسشویی از وجود این ایراد در دستگاه اطمینان پیدا می کنند.

دلیل نمایش کد خطای E7 در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

هرگاه دستگاه ماشین لباسشویی شما در این موارد وارد نشدن آب به لباسشویی، از کار افتادن شیربرقی ماشین لباسشویی،بسته نشدن درب دستگاه، بسته بودن شیر آب لباسشویی و اشکالی در برد ماشین لباسشویی وجود داشته باشد باعث بروز این ارور در دستگاه خواهد شد.

برای اینکه این ایراد را برطرف نمایید در ابتدا باید وضعیت شیر برقی دستگاه را بررسی کنید.

شیر آب ورودی را چک کرده و تمامی موارد گفته شده را کنترل کنید تا عیب دستگاه را برطرف کنید و در صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات از سرویس کاران ماهر بخواهید این مشکل را برطرف کنند.

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

رخ دادن ارورDE در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

هرگاه در برد ماشین لباسشویی اختلالی ایجاد بشود می تواند این ارور نمایان شود و همچنین با آسیب دیدن قطعه ی میکروسویئچ درب و یا باز ماندن درب ماشین لباسشویی هم می تواند در نمایش این کد خطا سهیم باشد.

برای برطرف کردن این ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود باید تمامی موارد ذکر شده را برررسی کرد و اشکال اصلی را پیدا نمود تا دستگاه بتواند به کار خود ادامه بدهد.

رخ دادن ارور UE در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر طرز قرار گرفتن لباسها در داخل ماشین لباسشویی به طوری باشد که نا متوازن قرار گرفته باشد و یا لباسها در هم خیلی پیچیده شده باشد و در آخر  شاید وزن لباسها بیش از حد مجاز باشد که این ارور را در دستگاه مشاهده می کنید.

برای عیب یابی دستگاه ماشین لباسشویی باید دستگاه را خاموش کرده  و لباسها را از دستگاه بیرون آورده و لباسهای اضافی را کم کنید.

از حجم لباسها، اگر پیچیدگی و گره ایی را در لباسها مشاهده می نمایید آن را از هم جدا کنید با چک کردن اشکالات عیب دستگاه را برطرف کنید.

علت رخ دادن ارورE22 در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

وقتی که در زمان کار کردن با ماشین لباسشویی جنرال الکتریک با این کد خطا روبرو می شوید، احتمالاً در ماشین لباسشویی  عمل آبگیری به کندی صورت گرفته و یا اینکه آب در داخلش پر نمی شود.

از کار افتادن شیر برقی  و یا خم بودن شیلنگ می تواند در نمایش این کد خطا دخالت داشته باشد.

باید همه ی این موارد گفته شده را بررسی کرد تا ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک برطرف بشود.

نمایش کد خطای E30 در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

هر گاه ماشین لباسشویی شما در امر تخلیه ی آب دچار مشکل بشود و با سوختن پمپ تخلیه و یا برد دستگاه روبرو بشود این ارور را مشاهده می کنید و برای عیب یابی دستگاه باید باید عملکرد پمپ تخلیه و برد و سیم کشی دستگاه  را باز بینی نموده تا اشکال اصلی را جویا بشوید و آن را برطرف نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *