ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک


ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

آموزش رفع ارور و  تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ماشین لباسشویی هم مانند دیگر لوازم برقی ممکن است که در اجرای برنامه هایش دچار اختلال شده باشد و با نمایش دادن این کدهای خطا بر روی صفحه ی نمایش اطلاع می دهد.

در صورت بروز هر گونه مشکل ارور می دهد و شناخت شما به این کدهای خطا بسیار مهم است  و بهتر می توانید با ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کنار بیایید و از خرابی های آینده می توانید جلوگیری بکنید.

یقین داشته باشید که در بیشتر موارد از خرابی ها ماشین لباسشویی ها عدم آگاهی به ارورهاست زیرا خرابی ها بزرگ پیش زمینه اش ایراد های کوچک و سطحی در دستگاه می باشد.

نمایش دادن کد خطای E  در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

هر گاه دستگاه در مورد پمپ تخلیه دچار آسیب دیدگی بشود این کد خطا را نمایش می دهد و اخطار می دهد که این قطعه خراب و یا سوخته است که شما برای رفع ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک باید از متخصصین کمک بگیرید.

تا دستگاه را عیب یابی کنند و مشکلش را برطرف کنند و با بررسی پمپ تخلیه و یا مدار ماشین لباسشویی از وجود این ایراد در دستگاه اطمینان پیدا می کنند.

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

دلیل نمایش کد خطای E7 در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

هرگاه دستگاه ماشین لباسشویی شما در این موارد وارد نشدن آب به لباسشویی، از کار افتادن شیربرقی ماشین لباسشویی،بسته نشدن درب دستگاه، بسته بودن شیر آب لباسشویی و اشکالی در برد ماشین لباسشویی وجود داشته باشد باعث بروز این ارور در دستگاه خواهد شد.

برای اینکه این ایراد را برطرف نمایید در ابتدا باید وضعیت شیر برقی دستگاه را بررسی کنید.

شیر آب ورودی را چک کرده و تمامی موارد گفته شده را کنترل کنید تا عیب دستگاه را برطرف کنید و در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی در منزل و یا تعویض قطعات از سرویس کاران دکتر آچار بخواهید این مشکل را برطرف کنند.

رخ دادن ارورDE در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

هرگاه در برد ماشین لباسشویی اختلالی ایجاد بشود می تواند این ارور نمایان شود و همچنین با آسیب دیدن قطعه ی میکروسویئچ درب و یا باز ماندن درب ماشین لباسشویی هم می تواند در نمایش این کد خطا سهیم باشد.

برای برطرف کردن این ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود باید تمامی موارد ذکر شده را برررسی کرد و اشکال اصلی را پیدا نمود تا دستگاه بتواند به کار خود ادامه بدهد.

رخ دادن ارور UE در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر طرز قرار گرفتن لباسها در داخل ماشین لباسشویی به طوری باشد که نا متوازن قرار گرفته باشد و یا لباسها در هم خیلی پیچیده شده باشد و در آخر  شاید وزن لباسها بیش از حد مجاز باشد که این ارور را در دستگاه مشاهده می کنید.

برای عیب یابی دستگاه ماشین لباسشویی باید دستگاه را خاموش کرده  و لباسها را از دستگاه بیرون آورده و لباسهای اضافی را کم کنید.

از حجم لباسها، اگر پیچیدگی و گره ایی را در لباسها مشاهده می نمایید آن را از هم جدا کنید با چک کردن اشکالات عیب دستگاه را برطرف کنید.

ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

علت رخ دادن ارور E22 در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

وقتی که در زمان کار کردن با ماشین لباسشویی جنرال الکتریک با این کد خطا روبرو می شوید، احتمالاً در ماشین لباسشویی  عمل آبگیری به کندی صورت گرفته و یا اینکه آب در داخلش پر نمی شود.

از کار افتادن شیر برقی  و یا خم بودن شیلنگ می تواند در نمایش این کد خطا دخالت داشته باشد.

باید همه ی این موارد گفته شده را بررسی کرد تا ارور ماشین لباسشویی جنرال الکتریک برطرف بشود.

ارور E23 در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

زمانی که دستگاه تان از آب بیش از حد پر می شود این ارور بر روی بیاسشویی جنرال الکتریک مشاهده می شود، خرابی شیرهای ورودی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و سنسور سطح آب از اصلی ترین دلایل ارور E23 مطرح می شود.

نمایش کد خطای E30 در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

هر گاه ماشین لباسشویی شما در امر تخلیه ی آب دچار مشکل بشود و با سوختن پمپ تخلیه و یا برد دستگاه روبرو بشود این ارور را مشاهده می کنید و برای عیب یابی دستگاه باید باید عملکرد پمپ تخلیه و برد و سیم کشی دستگاه  را باز بینی نموده تا اشکال اصلی را جویا بشوید و آن را برطرف نمایید.

کد خطای E31 در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

در صورتی که زمان تخلیه آب ماشین لباسشویی به اتمام برسد این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نمایش داده می شود، در صورت مشاهده این فیلتر و پمپ تخلیه را بررسی کنید و از سلامت آن ها مطمئن شوید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. محمدرضا صابری 2 سال قبل

  ما آخر نفهمیدیم تعمیرات لوازم خانگی را چطور گارانتی میکنید؟

 2. سیدمحمد احمدی 1 سال قبل

  سایتتون محشرههههه

 3. سیدمحمد منصوری 1 سال قبل

  مهندس جان عالی بود

 4. مرتضی شجاعی 1 سال قبل

  آیا براتون راه داره قبل از تعمیر هزینه را اعلام کنید؟

 5. اسماعیل یزدانی 1 سال قبل

  از همه نظر عالیه

 6. حسین حاجی 1 سال قبل

  یک کلام بی نظیره

 7. شهرام اشکان 1 سال قبل

  از نمایندگی اصلی کارتون درست تره به خدا هر موقع زنگ زدیم کمتر از یک ساعت تعمیرکارتون اومده نمایندگی 4 روز الاف میکنن آدمو

 8. وحید نوروزی 1 سال قبل

  تعمیرات را به خوبی انجام دادند و کارشون عالی بود دم تکنسین عزیز گرم

 9. رضا صمدیان 1 سال قبل

  دمتون گرم واقعا متن به درد بخور و کاربردی هست ایول

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سللام و عرض ادب خوشحالیم که مطلبمون تونسته بهتون کمک کنه ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید