کاملترین مرجع ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک


ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

آموزش رفع ارور و تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

بیشتر ماشین های ظرفشویی جنرال الکتریک با داشتن مشکلاتی در سیستم عملکردنشان کدهای خطایی را نمایش می دهند.

اطلاعات داشتن از این ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک به شما کمک می کند تا بتوانید معایب دستگاه را متوجه بشوید و این امر بسیار مهم است.

چون ساختار ماشین های ظرفشویی بسیار پیچیده است برای رفع این ارورها بهتر است که از افراد متخصص و ماهر استفاده کنید و با اطلاع دادن به آنها معایب دستگاه تان را برطرف کنید.

چنانچه افراد نابلد این کار را بخواهند انجام بدهند احتمال دارد که صدمات بیشتری را به دستگاه شما وارد نمایند و مشکلات دستگاه بیشتر از قبل بشود.

کادر مجرب سرویس کاران ما همیشه آمده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن اشکالات و معایب ماشین ظرفشویی شما را برطرف می کنند.

دلیل کد خطایC1 در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

 اگر برای عیب یابی ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک با چنین ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک روبرو شدید ایراد در قسمت پمپ تخلیه است.

هر گاه که این عمل تخلیه به کندی صورت بگیرد بر روی صفحه ی نمایش این ارور نمایش داده می شود.

برای رفع این ایراد دستگاه باید در ابتدا پمپ تخلیه را چک کرد و در مرحله ی بعدی شیر خروجی دستگاه را بررسی نمود تا از صحت  و سالم بودنش مطمئن بشوید.

دلیل کد خطایC2 در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

وجود این کد خطا در دستگاه تقریباً با کد خطای قبلی شبیه است، فقط اختلاف علت این کد خطا در زمان تخلیه ی کامل دستگاه می باشد و باید برای برطرف کردن این ایراد ماشین ظرفشویی حتماً ازافراد متخصص در خواست داشته باشید.

دلیل کد خطایC3  در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

این مورد از کد خطاها هم در ارتباط با پمپ تخلیه ی دستگاه ماشین ظرفشویی می باشد.

ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

کد خطای C4  در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

نمایش این ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در دستگاه شما نشانه ی وارد شدن بیش از حد مجاز آب از در ماشین ظرفشویی شماست.

که وجود این اشکال در عملکرد صحیح ماشین ظرفشویی شما اختلال ایجاد می کند.

برای این ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک باید پمپ شناور و پمپ تخلیه بررسی بشود، احتمال دارد که نیازمند تعمیرات و یا تعویض قطعات بشود.

کد خطای C6 در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

این ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک نشانه ی پایین بودن دمای آب داخل ماشین ظرفشویی است که ظروف را نمی تواند به طور کامل و صحیحی ضد عفونی بکند.

ظروف را با کیفیت کمتری می شوید، برای رفع این ایراد دستگاه باید دمای آب را در درجه ی مناسب قرار داد و با وجود این مشکل باید سنسور دمای آب را بررسی کرد و همچنین برد دستگاه را، از سرویس کاران درخواست داشته باشید تا این عیب را برای شما رفع بکنند.

کد خطای C7 در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

نمایش این ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک می تواند به علت خراب شدن المنت حرارتی ماشین ظرفشویی شما باشد، در صورت آسیب دیدن آن را باید تعویض بکنید و از تکنسین های حرفه ایی بخواهید تا مشکل دستگاه تان را به خوبی برطرف کنند.

کد خطای F2 در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

اگر در دستگاه شما مابین قطعات مانند برد کنترل الکتریکی  و اجزای کنترل رابط کاربری اشکال پیش آمده باشد باعث بروز این کد خطا می شود و برای رفع این کد خطا یکی از قطعات  دسته سیم ها دچار اشکال شده است که باید رفع عیب بشود.

کد خطای F3 در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

نمایش این ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک نشانه ی ایراد در قسمت برد کنترل اینورتر در قسمت تنظیمات خواهد بود  و برای رفع این اشکال باید قطعات آسیب دیده را بررسی کنید.

کد خطای F33  در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

نمایش این کد خطا در دستگاه شما می تواند نشانه ی اشکال در میکروسویچ درب باشد و برای رفع این ایراد باید این قطعه را تعمیر و یا تعویض کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *