نمایندگی فریجیدر

تعمیرات فریجیدر با گارانتی 365 روزه

تکنسین های ما در نمایندگی فریجیدر دکتر آچار انواع لوازم خانگی فریجیدر را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه فریجیدر و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی فریجیدر برای تعمیر انواع لوازم خانگی فریجیدر از جمله تعمیر یخچال فریجیدر و تعمیر لباسشویی فریجیدر و… آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در نمایندگی خدمات پس از فروش دکتر آچار تمام لوازم خانگی ال جی را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر

در صورتی که از لوازم خانگی با کیفیت فریجیدر در منزل یا محل کارتان استفاده می کنید و دستگاه تان دچار ایراد و خرابی شده است توصیه می کنیم که تعمیرات لوازم خانگی فریجیدرتان را به تکنسین های متخصص و آموزش دیده دکتر آچار بسپارید.

نمایندگی فریجیدر
لوازم خانگی فریجیدر شامل  چه محصولاتی می شود؟  لوازم خانگی فریجیدر شامل یخچال، ماشین لباسشویی ، ساید بای ساید و ماشین ظرفشویی می شود.
تعمیرات لوازم خانگی چقدر زمان می برد؟ مدت زمان تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر به نوع و شدت خرابی لوازم خانگی بستگی دارد.
در صورت خراب شدن لوازم خانگی پس از تعمیرات توسط خودتان باید هزینه پرداخت کنیم؟ خیر کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند.
هزینه تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر چقدر است؟ هزینه تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر مطابق با نرخ اتحادیه دریافت شده و کاملا منصفانه می باشد.

تعمیر لوازم خانگی فریجیدر در تهران

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبر لوازم خانگی به ویژه لوازم خانگی برند فریجیدر در تهران است که در تمامی مناطق 22 گانه تهران دارای شعبه است، تکنسین های این مرکز با استفاده از جدید ترین متد های تعمیراتی و ابزار با کیفیت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر می پردازند.

تعمیر لوازم خانگی فریجیدر در محل

از مهم ترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار ارائه خدمات تعمیراتی در محل و منزل است، با توجه به ترافیک گسترده در سطح تهران، نیازی به مراجعه به مراکز درمانی نخواهید داشت، ضمن این که تعمیرات لوازم خانگی در محل و منزل از هزینه های تان کاسته و در زمان تان نیز صرفه جویی می کند، با این امکان می توانید به صورت مستقیم بر روی عملکرد تکنسین نظارت داشته باشید.

تعمیرگاه مجاز فریجیدر

با توجه به فعالیت تعمیرگاه های متعددی که در تهران وجود دارند، این سوال که کدام تعمیرگاه از اعتبار بیشتری برخوردار است برای بسیاری از افراد پیش می آید، دکتر آچار از مراکز خدماتی تعمیراتی معتبر است که دارای گواهی های رسمی از اتحادیه های تعمیرکاران بوده و از طریق همکاری با تکنسین های متخصص و آموزش دیده به ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر می پردازد.

نمایندگی فریجیدر

عیب یابی لوازم خانگی فریجیدر

عیب یابی صحیح لوازم خانگی از مهم ترین مراحل تعمیرات لوازم خانگی به شمار می رود، ضروری است که عیب یابی لوازم خانگی فریجیدر توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام شود، در صورتی که عیب یابی توسط افراد بدون تخصص انجام شود احتمال بروز مشکلات جدی تر افزایش پیدا کرده و هزینه های تعمیرات و سرویس نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

ارورهای لوازم خانگی فریجیدر

ارورها یا کدهای خطا به صورت اعداد و حروف و ترکیب اعداد و حروف با یکدیگر بر روی صفحه نمایش لوازم خانگی فریجیدر مشاهده می شوند، هر ارور می تواند به دلایل مختلفی نشان داده شود، ارورها وضعیت داخلی سیستم را بررسی کرده و نمایش می دهند.

سرویس لوازم خانگی فریجیدر

سرویس از دیگر خدمات تخصصی و حرفه ای است که توسط سرویس کاران و متخصصان انجام می شود، سرویس لوازم خانگی در مدت های معین انجام می شود، این کار به بهبود عملکرد لوازم، کاهش انرژی، کاهش نیاز به تعمیرات و افزایش طول عمر کمک می کند.

نمایندگی فریجیدر

تعمیر لوازم خانگی فریجیدر با گارانتی

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه می باشد که به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شود، با این امکان در صورتی که دستگاه تان توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار تعمیر شود و تا یک سال دچار ایراد و خرابی شود، تکنسین ها موظف اند که بدون دریافت هزینه جداگانه تعمیرات را انجام دهند.

خدمات پس از فروش تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر

در صورت بروز هر مشکل با خدمات پس از فروش تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر در دکتر آچار تماس بگیرید تا تکنسین ها در کوتاه ترین زمان به محل و منزل تان اعزام شده و تعمیرات را انجام دهند.

تعمیر قطعات معیوب لوازم خانگی فریجیدر بهتر است یا تعویض آن ها

ممکن است برای شما هم این سوال پیش بیاید که تعمیر لوازم خانگی فریجیدر بهتر است یا تعویض قطعات معیوب و آسیب دیده آن؟ با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی و قطعات آن ها اولویت اصلی تکنسین های دکتر آچار تعمیر قطعات آسیب دیده است، کلیه قطعاتی که توسط تکنسین های این مرکز تعویض می شوند قطعات اصل و اورجینالی هستند که دارای گارانتی هستند.

چرا تعمیر لوازم خانگی بکو را به تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟

 • سرعت بالا در اعزام به جهت داشتن شعب متعدد
 • مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان
 • همکاری با تکنسین های متخصص و ماهر
 • استفاده از قطعات اصل و فابریک
 • گارانتی 12 ماهه بودن تعمیرات
 • دریافت هزینه ها طبق نرخ اتحادیه
نمایندگی فریجیدر

هزینه تعمیر لوازم خانگی فریجیدر چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام می کنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی فریجیدر گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

برای ارتباط با نمایندگی فریجیدر در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره نمایندگی فریجیدر 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که از تعمیرگاه لوازم خانگی دکتر آچار درخواست تکنیسن می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام می گردد.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر :

نمایندگی فریجیدر با استفاده از قطعات با کیفیت و فابریک و متخصصان و تکنسین های دوره دیده و ماهر می کوشد تا خدماتی عالی به شما مشتریان عزیز برساند و تعمیر و سرویس را به خوبی انجام دهند.

لوازم خانگی مانند یخچال فریزر چون 24 ساعته و همه روزه کار میکند و به برق متصل است با مشکلات زیادی ممکن است مواجه شود و به تعمیر احتیاج داشته باشد، یخچال فریزر های فریجیدر برای تعمیر بهتر است به دست نمایندگی تعمیراتی فریجیدر سپرده شود تا تکنسین های ما با اطلاعات و تجربه و مهارتی که در مورد یخچال فریزر های فریجیدر دارند به خوبی و به آسانی آن را تعمیر کنند.

نمایندگی تعمیراتی فریجیدر تعمیرات خود را در محل انجام می دهد و این موضوع خیلی بهتر است و در زمان صرفه جویی می شود و شما می توانید به کار و تعمیر نظارت کنید و همه روزه و در همه ساعات برای خدمات  رسانی به شما آماده هستند.

تعمیر یخچال فریجیدر غرب تهران و تعمیر یخچال فریجیدر شمال تهران و تعمیر یخچال فریجیدر شرق تهران و تعمیر یخچال فریجیدر جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر لباسشویی فریجیدر :

لباسشویی از لوازم خانگی هایی است که برای منزل و خانم ها بسیار مهم است و مشکلی که برای این دستگاه به وجود می آید خانم های عزیز بسیار آشفته می شوند و باید سریع تعمیر شود.

هنگامی که لباسشویی شما دچار مشکل شد و به تعمیر احتیاج داشت به نمایندگی تعمیراتی فریجیدر تماس بگیرید و آن ها با فرستادن یک تکنسین ماهر و با تجربه خیال شما را راحت می کنند و آن ها با استفاده از لوازم و قطعات فابریک و با کیفیت ماشین لباسشویی شما را تعمیر می کند و فرقی ندارد که شکل و خرابی از کجا باشد وقتی ایراد را پیدا می کنند به راحتی آن را تعمیر می کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر غرب تهران و تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر شمال تهران و تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر شرق تهران و تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر :

ماشین ظرفشویی از لوازم خانگی است که مورد توجه قرار گرفته است و باعث استفاده از آب و صرفه جویی در زمان شده است به طوری که خانم ها زمان کم تری صرف ظرف شستن می کنند و به کارهای دیگر خود می رسند به همین دلیل از اهمیت بالایی برای خانم ها برخوردار است.

ماشین ظرفشویی فریجیدر از بهترین ماشین های ظرفشویی است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

مشکلاتی و خرابی هایی هم برای ماشین ظرفشویی به وجود می آید که با تماس نمایندگی های تعمیراتی فریجیدر و آمدن تکنسین ها و تعمیرکار ها مشکلات به راحتی و آسانی حل می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی های فریجیدر در محل انجام می شود و همراه با کارانتی و ضمانت نامه است.

تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر غرب تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر شمال تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر شرق تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید فریجیدر :

شرکت فریجیدر با خدمات با کیفیتی که ارائه می کند می تواند به بهترین نحوه ممکن به تعمیر یخچال ساید بای ساید بپردازد، البته این شرکت از اولین شکرت های تولید یخچال های ساید بای ساید است و به همین خاطر با استفاده از قطعات فابریک نظر مشتریان را جلب کرده است.

هنگامی که یخچال ساید بای ساید شما نیاز به تعمیر داشت با نمایندگی فریجیدر در نزدیک محل زندگی خود تماس بگیرید و کم تر از یک ساعت در محل حاظر می شوند برای ارائه خدمات، تکنسین های فریجیدر با عیب یابی درست و دقیق تعمیر را به خوبی انجام میدهد و باید توجه داشته باشید تعمیر یخچال ساید بای ساید فریجیدر را به دست نمایندگی تعمیراتی فریجیدر بسپارید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید فریجیدر غرب تهران و تعمیر یخچال ساید بای ساید فریجیدر شمال تهران و تعمیر یخچال ساید بای ساید فریجیدر شرق تهران و تعمیر یخچال ساید بای ساید فریجیدر جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر مایکروویو فریجیدر :

ممکن است ماکروویو شما به دلایل مختلفی دیگر کار نکند و خراب شده باشد بهترین راه این است که به جای تعویض ماکروویو خود و پرداخت هزینه های زیاد ماکروویو خود را به دست تعمیرکار خودش بسپارید تا تعمیر کار و تخصص مشکل آن را پیدا کند و تعمیرش کند.

از مشکلات رایجی که برای ماکروویو به وجود می آید میتوان به روشن نشدن ماکروویو، گرم نشدن غذا، کار نکردن تایمر و دکمه های روی دستگاه اشاره کرد.

در صورت بروز این مشکلات با نمایندگی تعمیراتی فریجیدر تماس بگیرید و از آن ها برای تعمیر ماکروویو خود دعوت کنید و این اعتمادی که شما به متخصصان و تکنسین های فریجیدر کرده اید، آن ها به بهترین حالت ممکن ماکروویو شما را تعمیر می کنند و قطعات آسیب دیده را تعمیر میکنند.

تعمیر ماکروویو سامسونگ غرب تهران و تعمیر ماکروویو سامسونگ شمال تهران و تعمیر ماکروویو سامسونگ شرق تهران و تعمیر ماکروویو سامسونگ جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

با شماره تلفن نمایندگی فریجیدر دکتر آچار تماس بگیرید و سفارش خدمات خود را بدهید، شماره نمایندگی فریجیدر در پایین همین صفحه درج شده است برای سهولت کار اگر با موبایل سایت را میبینید در پایین روی دکمه سبز رنگ بزنید تا به صورت تماس گرفته شود.

انتشار یافته: 12
 1. نىلوفر 2 سال قبل

  اطلاعات بیشتری بنویسین لطفا

 2. مریم 2 سال قبل

  چرا اینقد کم؟

 3. دريا 2 سال قبل

  واقعا عالیه قیمتشم از همه جا بهتره

 4. مهشید 2 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 5. حبیب الله تابش 2 سال قبل

  دست مریضاد استاد

 6. اصغر خلیلی 2 سال قبل

  بی نظیره پیشنهاد می کنم

 7. غلامعلی کلانتری 2 سال قبل

  خدمات خوب و عالی دارند و من راضی هستم

 8. مهدی قنبری 2 سال قبل

  مطلب به درد بخوری بود

 9. رضا ناصری 2 سال قبل

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 10. عیسی مجیدی 2 سال قبل

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 11. زهرا شیرکول 3 ماه قبل

  سلام خدمات بسیار عالی بود تعمیرکار در کمترین زمان تعمیرات رو انجام داد ممنون از شما.

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام عرض ادب خیلی خوشحالیم از رضایت شما مشتری عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید