تعمیر پکیج فرولی

تعمیر پکیج فرولی


تعمیرات پکیج فرولی

امروزه در بیشتر منازل از دستگاه پکیج برای گرمایش و آب گرم استفاده می شود و باید در نگهداری آن کوشا باشید، پکیج فرولی یکی از بهترین پکیج های موجود می باشد و همان طور که می دانید ما تعمیر پکیج فرولی را به صورت تخصصی در مجموعه دکتر آچار انجام می دهیم.

پکیج فرولی همانند دیگر دستگاه ها و پکیج ها احتمال دارد که به دلایلی برایش مشکلی ایجاد شود، اگر می خواهید درباره تعمیر پکیج فرولی، سرویس پکیج فرولی، ایرادات پکیج فرولی و… آن بدانید با ما همراه باشید و ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

تعمیر پکیج فرولی

مزیت سرویس های دوره ای

از مزیت های سرویس های دوره ایی که برای دستگاه پکیج خود انجام می دهید این است که در زمان کارکرد دستگاه با خطاهای جزئی روبرو می شود و از پرداخت هزینه هایی زیاد جلوگیری خواهد شد.

پکیج به پر کاربردترین وسیله ی گرمایشی در دنیای امروزه تبدیل شده است و نسبت به موتور خانه و شوفاژ برتری های بسیار دارد، ولی نکته ی که مهمی وجود دارد، این است که در حفظ و نگهداری آن باید تمام سعیتان را بکنید تا به تعمیر پکیج فرولی نیازی پیدا نکنید.

مشکلات متداول پکیج فرولی

از مشکلات متداول دستگاه پکیج فرولی، گاهی وجود سر و صداهای زیاد که به خاطر وجود رسوبات در داخل لوله های دستگاه پکیج می باشد و گاهی هم آب خروجی دستگاه بیش از حد گرم بوده که اشکال در قسمت ترموستات دستگاه می باشد.

چند دلیل برای گرم نشدن آب دستگاه پکیج فرولی شما وجود دارد، در ابتدا اولین دلیل هوا گرفتن رادیاتور هاست که باعث گرم نشدن آب می شود و شما با هوا گیری کردن می توانید مشکل را برطرف کنید البته بعضی از دستگاه ها این عمل به طور خودکار توسط دستگاه انجام شده است، اگر دستگاه در حالت گرما قرار دارد و تنظیم شده است و نتواند این را به خوبی انجام دهد مشکل در برد کنترل است و نیاز به تعمیر پکیج فرولی شما است.

از مشکلات متداول در دستگاه پکیج نشتی آب و یا درست هوا گیری نکردن پکیج فرولی شما می باشد، به دلیل گرمایش این دستگاه تعمیرات پکیج در فصل زمستان و سرما چشم گیر تر از فصل گرماست زیرا نیاز افراد در فصل سرما به آب گرم و گرمایش ساختمانی بیشتر است، اگر در تعمیرات وقفه ایجاد کنید، خراب بودن یک قطعه باعث خراب شدن قطعات دیگر در قسمت های دیگر می شود بنابراین با ایجاد مشکل پیش آمده در دستگاه پکیج باید سریعاً اقدامات لازم را انجام داد.

نصب و راه اندازی صحیح پکیج

برای نصب پکیج به چند مورد باید توجه داشت، در ابتدا باید هوای کافی برای گردش موجود باشد وگرنه امکان نصب پکیج وجود ندارد، اگر در مناطق مسکونی شما آب دارای سختی می باشد حتماً باید این موضوع را در نظر داشت و عمل رسوب زدایی را باید انجام دهید، یک مورد دیگر که از نظر ایمنی مهم است در هنگام نصب باید به دودکش توجه فراوان داشتذ و دیگر این که از مکان نصب مطمئن باشید که ممکن است پکیج شما دچار آسیب فیزیکی شود.

اگر در زمان استفاده از آب گرم پکیج به یکباره آب سرد شد که این مورد چندین بار تکرار شد و آب سرد و گرم شد نشانه ایی از گرفتگی رسوب در لوله های پکیج می باشد و این رسوبات در لوله باعث ایجاد تنگی راه شده و آب با فشار و سرعت کمی حرکت خواهد کرد و این ضخامت رسوبات در منبع حرارتی باعث شده تا انرژی بیشتری برای گرم شدن مصرف بشود، شما با استفاده از فیلترهای تصفیه ی آب می توانید از رسوبات دستگاه جلوگیری به عمل آورید.

تعمیر پکیج فرولی

نکات مهم هنگام استفاده از پکیج فرولی

از نکته های مهم برای دستگاه پکیج استفاده کردن از افراد متخصص در تعمیر پکیج فرولی می باشد که به خوبی در کار خود مسلط باشند و بتواند در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه را برطرف کنند و نکته ی دیگر اینکه در زمان تعویض قطعات خراب شده حتماً از قطعات اورجینال و اصل استفاده کند و در غیر این صورت احتمال ممکن است که دستگاه شما در زمان کوتاهی دوباره با مشکلات زیادی روبرو بشود.

پکیج فرولی در دنیای امروزی دارای برتری هایی است مانند: به طور اختصاصی می توان در در هر واحد ساختمانی از آن استفاده کرد، امکان نصب راحت و سریع، در دو حالت ایستاده و دیواری قابلیت نصب دارد، خطر دستگاه پکیج بسیار کم و از لحاظ ایمنی بالاست، بیشتر پکیج های دیواری را در فضای باز مثل تراس نصب می گردد و فضای کمتری را اشغال می کند.

تعمیر پکیج فرولی در تهران

اگر پکیج فرولی شما بنا به هر دلیلی با یکی از این مشکلات روبرو شد باید از متخصصان ما در تهران کمک بگیرید تا در کمترین زمان ممکن با اعزام نیرو به محل تعمیر پکیج فرولی شما را انجام دهند.

اگر مشکلی برای قطعه ی ترموستات پکیج پیش بیاید، سیستم در داغ کردن آب دارای اشکال می شود، زیرا قطعه ی ترموستات وظیفه ی داغ کردن آب را دارد و وقتی که دمای آب به 100 درجه برسد با برد دستگاه آلارم متوقف کردن را می دهد و در زمان مشاهده ی این مشکل باید کار تعویض ترموستات انجام بگیرید.

برد در دستگاه پکیج تقریباً دارای نقش زیاد مهمی است و در عملکرد دستگاه موثر است و همه ی فرمان های دستگاه را به قسمت های دیگر پکیج انتقال می دهد در واقع همانند قلب انسان که خون رسانی را به تمامی قسمت های بدن انجام می دهد، و در زمانی که این قطعه ایرادی پیدا کند عمل انتقال فرمان های مختل می شود که احتمال دارد اجزایش قابل تعمیر باشد و در غیر این صورت باید قطعه را تعویض کرد.

تعمیر پکیج فرولی

تعمیر پکیج فرولی در محل

در مواقعی که دستگاه پکیج شما نتواند درجه آب گرم را کنترل کند احتمال خرابی در قطعه ایی به نام فلومتر است که خراب شده و دستگاه شما نمی تواند درجه ی دمای آب را کنترل کند و میزان نماید به همین دلیل باید قطعه را تعمیر و یا تعویض انجام دهید.

دستگاه پکیج دارای دو نوع سنسور می باشد، که این دو قطعه بسیار مهم هستند و اگر دمای دستگاه بالا برود و یا به خوبی کار نکند سنسور دود حساس شده و عکس العمل نشان داده و این سنسور باعث بالا بردن ایمنی دستگاه می باشد و کار سنسور دیگر در پکیج تبدیل کردن درجه حرارت و کنترل فین های پکیج است در زمانی که دمای لوله ها از حد مجازش تجاوز کند، خطا محسوب شده و باعث خاموش شدن شعله می گردد و وقتی دما بالا برود شعله خاموش نمیشود و برای عملکرد صحیح دستگاه باید با متخصصین ما در دکتر آچار تماس حاصل نموده و تا برای تعمیر پکیج فرولی شما اقدام نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *